Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Ime GRATULACJE!!!!!"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku po obiedzie już jesteś?? A ja nie mam komu gotować... I znowu źle:-D Tato E wyjechał wczoraj.Remont jeszcze nie skończony,ale teraz trzeba kilka dni zaczekać żeby ściany wyschły.Mam nadzieję,że resztę prac wykona mój syn. Niech się uczy,ma pole do popisu...przyda mu się to w życiu... Pora nieodpowiednia na remonty,leje już trzeci dzień...grzyby rosną;-) A ja i moja teściowa mamy biedę z orzechami. Jest ich tyle w tym roku,że nie wiadomo co z nimi zrobić...Porozdawałam już komu mogłam,a one nadal są:-( Jeszcze się narobić przy nich trzeba,ponieważ w tym roku mróz je zmroził,opadły,ale zielone łupinki nie popękały tylko po rozmrożeniu zrobiły się brązowe i nasączone wodą.. i trzeba je "sposobem" zdejmować. Mówię Wam,brudna robota;-) Zaangażowałam mamę do pomocy.Ona z chęcią przyjęła robotę,bo co ma robić po całych dniach...Mówiłam jej dziesięć,a może i więcej razy,żeby założyła rękawice,ale gdzie tam?? Kto słucha dzieci... jak kura mądrzejsza od jajka... No i znowu bieda. Robiła bez rękawic,dłonie poparzone,przebarwione(na ciemny brąz,na bardzo,bardzo ciemny) i nie do odmycia,przynajmniej przez miesiąc... A ja prosiłam,mówiłam itp... No i takie tam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie wieczorem z wami! Na pierwszy rzut, Imus gratuluje! Moj wnusio dzisiaj obchodzi urodzinki, 6 z kolei! Paczka od babci dotarla rowniez dzisiaj! Jedyna cytrynka jest dobry na takie sprawy,moge rowniez polecic piling , robie sie go tak ,podgrzewasz oliwe z oliwek dosypujesz sol i ta miksture wcierasz w dlonie. Jest super! Globusiku ,Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka! A gdzie żeś nam się chowała,hę? ;) :D Fajnie,że jesteś ❤️ Dzięks za gratulejszen,Wam wszystkim 👄 ...nie chcę zapeszać ;) Dostałam skierowanie do onkologa Dziwnie się z tym czuję ale jestem dobrej myśli :D Miłej i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczynki. Wstałam z wyrka i zaczęłam przestawiać zegarki:) oj albo za bardzo gnam do przodu albo się cofam:) x Nic to kawa przygotowana .Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku Dzięki za kawkę... Coś się pospieszyłaś:-D z tymi zegarami;-) Imuś przejdziemy przez to ❤️ Luna no właśnie gdzie nam przepadłaś na tyle dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Ostatnio rzadko zaglądam do kompa. jakoś mnie nie kręci, jak już mam wolny czas, wolę poczytać książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna33
Hej kobietki! Jestem przeziebiona! Chodze do pracy, bo musze! Ime trzymam kciuki! Bedzie dobrze! A tym czasem stawiam kawe! Jestescie zadowolone z wyniku wyborow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. x Lunka NIE!!!!!!!! za kawusię dziękuję.Ja również jestem .....smarkata!!! dookoła pełno wirusów. Wczoraj się kurowałam, z jakim skutkiem zobaczymy . x Jedyneczzko za czym to pognałaś na ryneczek??? x Imus zacznij dzień z kawą i z nami:) x Marylko tak bywa :( jeśli będziesz miała ochotę na odwiedziny wpadaj:) x Pozdrawiam i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku Na rynek jeździłam zwrócić ubranko,które kupiłam w tamtym tygodniu,okazało się wadliwe:-( X Słońce pięknie świeci zapowiada się ciepły dzień. X Globusiku,od dzisiaj - kraina mlekiem i miodem płynąca... Wszyscy będziemy bogaci i szczęśliwi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko nooooo nareszcie się doczekałyśmy:) a przecież o to chodziło:) warto czekać!!!!! U mnie również poranek słoneczny.Za oknem mam pięknie pomalowane drzewa rożnymi kolorami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki :D Globusiku Podpisuję listę obecności ;) Na katar może Amol? ;) Jedyneczko Heloł :D Co planuję,hmmm ;) Umyć okna w kuchni bo jesieni nie widzę ;) :D Lunka Pożyczam Ci czapkę,łap! :D Marysiu Oj tak! Babcia piękna sprawa :D Szkoda,że moich już nie ma na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime;-) Też się przymierzam do mycia okien. Pogoda sprzyja... Jutro fryzjer,rozważam czekoladowy blond... X Ze stancją u studencika nie wyszło. Czynsz okazał się nieporozumieniem i chłopaki zrezygnowali. Pan sobie policzył tak na bardzo bogato:-D Po 7000zł od każdego. Bez przesady.... Dzisiaj ma zakwaterować się w akademiku, w pokoju jednoosobowym. Na jakiś czas,aż nie znajdzie stancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko czy ja dobrze przeczytałam???? po 7000 zł. Ta suma to ma być jako co???? jako wpisowe:D Facio upadł na głowę czy cooo??? U Juniorka natomiast jest OK. Zamieszka z drugim chłopakiem, co prawda z innego kierunku ale twierdzi ,że będzie OK. x Jakieś dwa tygodnie temu myłam okna i już są zachlapane.Jeżeli mi się zachce to je umyję. x Babki miłego wieczoru życzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) No widzisz Luna,to jest nas większość na nie:-) X Dziewczyny coraz trudniej jest się dostać do Stacyjkowa. Czy tylko dla mnie się zawiesza??? Globusiku,chciałam wcześniej sprostować:-) 700 nie 7000 :-D Rozpędziłam się;-) Ale i tak uważam,że za bogato;-) Wpadłam do Was wieczorkiem,bo czekam na studencika z obiadem. Zaraz będzie. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorkiem Ja też nie...nie umyłam okien ;) Porozkręcałam stare biurko i łóżko w dawnym pokoju córki :D Junior przychodzi ze szkoły i... Jak tuuuu ładnieeee :D Wiem,wiem,zaraz dostanę od Was po doopie ;) Ale pomocy z nikąd a te stare graty tylko zawadzały :O Na większy remont poczekam do nowego roku ;) Pozdrawiam Was miłe moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa dla was zaparzona! Nic to moje choróbsko nie odpuszcza! Antybiotyk biorę i nie ma porządanych efektów! Chyba jutro wybiore sie do dohtora! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Luna,dzięki za kawkę. Pewnie masz wirusówkę,a na to antybiotyk nie koniecznie... Najlepsze byłoby łóżko... Bądź zdrowa... Ime zatarłaś ślady:-D Wyremontujesz,wstawisz nowe mebelki ...;-) Dobrego dnia babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nokturn x jesienny deszcz wygasił ogień nierealnych szalonych marzeń w bezlistnych gałęziach topoli ciemne pióra ostrzą gawrony x szafa rozdała czarne suknie matowiąc pokojowe lustra szopen nokturnem maluje listopadowy szary pejzaż x deszcz jest ciszą do ciszy wraca wstydliwy szept ciepłego lata x Witajcie . x Lunka dzięki ,że mimo choroby jesteś z nami i serwujesz kawę. Oj tak wizyta u lekarza jest koniczna. Życzę zdrowia. x Witaj Babuniu Ime masz chory palec a rozkręcasz meble.Wszystko widziałam i chciałam Ci dać klapsa. x Jedyneczko stancje to drożyzna.Junior podobno będzie płacił 800 zł. x Powyższy wiersz napisała moja znajoma. Dedykuję go Wam. x U mnie 0 st. i słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Dziękuję za poezję do kawy;-) Czyli ceny kształtują się podobnie jeśli chodzi o stancje dla studentów... Mam porównanie z zeszłym rokiem i jest to o 200 zł więcej... Nic to,dzisiaj ma zgłosić się do akademika trudno,jego wybór. U mnie też Globusiku 0*C mgła... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Kawę wypiłam dzisiaj z Wami milcząc ;) Dziękuję 👄 Dzisiaj wizyta u dentysty a przed,jeszcze do banku po wypłaty dla chłopaków ;) Chociaż sobie trochę potrzymam...:D Pozdrowionka i do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×