Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dobry wieczór. U mnie wszystko po staremu. porządkuję ogród, zrywam jabłka, obrodzły tak, że mogę się podzielić z Wami. Cieszę się, że jest piękna pogoda. Nie trzeba palić... i chodzę z K. na spacer.Dziś zbieraliśmy orzechy. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Kawa gotowa, jak dobrze ze to juz piatek. Kolega len sie u mnie rozgoscil. Pozdrawiam i milego dnia wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień doby drugiego dnia października. Wszystko gotowe na spotkanie. Zapraszam. x Ime dziękuję za @. Powiedziałam tak: o kogo ja widzę? dzień dobry usłyszałam w odpowiedzi:) co za miłe spotkanie:) bo spotkać kogoś znajomego to prawdziwa radocha. Imuś obiekt piękny. Powstał w bardzo krótkim czasie.Gratulacje dla wszystkich. x Jedyneczko Prawda świat to czynny wulkan. Nie raz myślę co będzie jak wybuchnie:( U mnie ogrzewanie włączone od kilku dni .W domku jest bardzo ciepło.Tak jak lubię.W końcu dzisiaj mam czas na przygotowanie obiadu.Na pewno będzie krupnik.Co więcej jeszcze nie wiem:) x Lunka widzę Cię na fb:) słyszysz jak gadam do Ciebie??:) x Marysiu ubolewam,że w tym roku nie smażyłam śliwek. Brakuje mi tego zapachu. Trudno odkładam to na później. x Babki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. Dzięki za kawę Luna,jak zwykle stawia na nogi... Imuś dzięki bardzo.Ależ chłopaki się napracowali, i jakie piękne efekty...jestem pod wrażeniem... Ogromna ta hala... X Marysiu piszesz o jabłkach,u nas niestety,wyschły,osypały się i tyle w temacie:-( Za to opieniek mnóstwo:-D No tak,ale jabłek nie zastąpią... Globusiku krupnik z pęczaku gotuję. Dałaś mi pomysł na dzisiejszą zupę;-) Studencik się ucieszy bo też lubi. Dzisiaj mam dzień rozwożenia faktur.Będę się zbierała. Spokojnego dnia i miłej pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Dzień dobry Dziękuję za kawę Lunka Jesteś niezawodna :D Marysiu Zazdroszczę zrywania jabłek.Ja tego dawno nie robiłam ;) No cóż.Przyczyna jest jedna...nie posiadam jabłoni ;) Orzechy mam pod nosem ale też konkurencję w postaci teścia ;) Globusiku i Jedyneczko Podesłałam Wam tą wiadomość trochę dla uciechy Córka napisała pod zdjęciem...tata celebryta :D U mnie dzisiaj grzybowa Starszy syn zabrał mnie wczoraj do lasu.Miejsce trochę mroczne,ponieważ chodziliśmy po bagnach ;) Ale opłaciło się! Zebraliśmy trzy kosze grzybów :D Są już prawie ususzone A mój mąż twierdził,że to już koniec sezonu na te dary lasu ;) Miałyście widzieć jego minę :D :D :D Miłego dnia wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
mamy więc dzień krupnikowy:) u mnie prawie skończony. Pachnie koperkiem:) zapraszam głodnych. x Ime wyobraź sobie,że kilka dni temu jadłam grzybki.Rodzina była w lesie i zbiory miała obfite.Ja jak zwykle znalazłam wykręt.Nie lubię chodzić na grzyby. Imus coś w tym jest ...tata celebryta....:) przyznać trzeba,że cała grupa to rosłe i" okazałe" chłopaki:) ale jeden się wyróżnia. Zgadnij który???????:D x Jedyneczko czy robiłaś kiedyś ... pół bigos:D... ja właśnie taki gotuję:) podaję specjalny przepis:) x kapusta kiszona , troszkę tego , troszkę tamtego i danie gotowe!!!! smakuje wyjątkowo!!! x Lunka polecam przepis na bigos:D x Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie witam z wami! Kawa na stoliku . Takie smakolyki macie. Ime grzybowej nie jadlam od paru lat. Krupniku nie lubie. Za to moj Z uwielbia ale bez koperku. Co do jablek to dzisiaj tam gdzie pracuje moj Z maja festyn jablkowy. Beda jablka zrywac i robic sok. U nas dzisiaj swieto. 25 rocznica zjednoczenia Niemiec. Milej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku niby bigos gotowalam w srode. Ja zmieszalam kapuste biala z wloska dodalam papryke, marchew, pora,selera, mieso mielone, wedzone zeberka no i kawalek kielbasy. Wyszlo pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna jesteś tak raniutko w sobotę,chyba nie pędzisz do pracy?? Bardzo dziękuję za kawkę. Twój bigos Luna to tak na bogato;-) Ty też świętujesz?? Miłego więc świętowania:-) Ale brzmi smakowicie... Globusiku taki o jakim mówisz lubię najbardziej:-D Ime prawdziwe grzybobranie masz zaliczone:-D trzy kosze,to mnóstwo grzybów.Prawd***** trafiały się?? Ja głupia boję się kleszczy i nie wchodzę do lasu;-) (taka wymówka moja)zresztą,chyba na grzybach się nie znam. Dawno,dawno temu je zbierałam... Marysiu niech zgadnę...szarlotkę dzisiaj pieczesz??? No top trzymajcie się kochane,zapowiada się ciepły,słoneczny dzień,należy go odpowiednio wykorzystać;-) kto co lubi na grzyby,na ryby, na Rodos...Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka czułam zapach kawy, pędziłam by jak najszybciej łyknąć i zaspokoić pragnienie . Ale ulga:) Rozumiem Lunka,że masz dzień odpoczynku, ja troszkę popracuję. Pozdrawiam. x Jedyneczko rolety w górę!!!!:) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Dzień mglisty ale słoneczko wychodzi Jak Lunka kawę robiła to ja się na drugi bok przewracałam ;) Ale u Was gar kuchnia.Same pyszności :D Lunka Miłego święta.Może spotkasz tam mojego brata? :D Jedyneczko Na kleszcze to czapka,porządne ubranie z długimi rękawami Ale jak ktoś nie lubi chodzić na grzyby,to zmuszać nie ma co :D Prawie same borowiki mieliśmy :D I wszystkie zdrowiusieńkie :) Globusiku U nas taki bigos nazywa się kapusta na słodko Z tym,że my robimy go ze świeżej kapusty Dosypuje się do tego cukier i wlewa trochę octu,dla smaku Kapustę biorę po sąsiedzku,od krewnych męża Ekologiczną :D Marysiu Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie swietuje, bylam w pracy. Pranie i sprzatanie ,gotowanie w domu jak zwykle. Ime gdzie twoj brat mieszka? Ja znam ten przepis na bigos slodko kwasny. Moja mama tak gotowala, ja czasem tez tak gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Przeleżałam dwa dni, dopadła mnie grypa żołądkowa.Teraz dieta: paluszki , sucha bułka... A wy tu o bigosikach :) Za parę dni zjem z chęcią. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wagonikowe zapachy przyciągnęły mnie na poranne dzień dobry. Miłej niedzieli wszystkim. x Wysłałam @. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Poniedzialkowa kawa zaparzona. Zapraszam! Czy ten wekeend musi tak szybko mijac? Milego dnia dziewczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Lunka. Szybko mija weekend ,szybko mijają noce:( ciągle szybko i szybko. W brew temu powolutku wypiję kawę będzie bardziej smakować, Dziękuję. x Dobrego tygodnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Witajcie w nowym tygodniu. Słonecznie i ciepło,ponoć ostatni dzień taki przyjemny... Luna kawa pyszna;-)Dzięki. Globusiku widziałam w sklepie cążki do obcinania pazurków kocich. Zawsze zastanawiałam się czym to się robi;-) Obejrzałam dokładnie no i nie zazdroszczę tych zabiegów:-) X Przeleciałam się dzisiaj po rynku,zakupiłam ciepłe kapcie na zimę takie zakopiańskie... Imuś opowiadaj co u Ciebie?? Marysiu miłego dzionka z K... Idę na pocztę odebrać @ od Globusika;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko tak tak ten zabieg wymaga cierpliwości i umiejętności:) Ponieważ do lecznicy jest bardzo blisko zabieram Pusiola:D i idziemy do fachowców. U mnie jest jeszcze słońce ale chyba końcóweczka. Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja też idę na pocztę z reklamacją. Gdzie jest wysłany list?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Dzień dobry Lunka Dziękuję za kawę❤️ Oj tak.Weekend za szybko zleciał ;) Globusiku Pazurki naszemu yorkowi obcina mąż Moja rola to psi fryzjer :) Ale nasz pieseł jest wyrywny i trzeba go porządnie trzymać,zwłaszcza przy manicure ;) Jedyneczko A co tu opowiadać ;) W sobotę usuwałam krzaki pomidorów w szklarni... Pięć minut po wejściu do domu,dzwoni mąż... Jedziesz ze mną do Gdańska? Ze mnie leci jakbym do basenu wpadła :D Ale no cóż.Sprawa ważna,więc szybki prysznic i ...zdążyliśmy minutę przed zamknięciem ;) Wczoraj Ikea i kino Ewerest obejrzany Ludzie pociągali nosem na sali I to nie bynajmniej z powodu kataru ;) Dzisiaj pisanie rachunków Jak ja tego nie cierpię ;) Miłego❤️ i słonecznego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Globusiku,Ime Imuś no dużo się działo:-D Dzisiaj poniedziałek,dzień majsterski;-) Samo życie Przychodzi budowlaniec do majstra: -Panie majstrze,łopata mi się złamała! -To się oprzyj o betoniarkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszczowo sie witam z wami. Ciepla kawa na stoliku dla was . Nie moglam spac tej nocy. Jestem nie do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka witaj. Jesteś niezawodna ,Dziękuję za kawę. No właśnie idzie zmiana pogody.Ciśnienie w górę i w dół. Bardzo odczuwam takie zmiany. x Jedyneczko uśmiałam się z dowcipu.Tak sobie myślę o co ja mam się oprzeć?:) x Ime zaliczyliście film? Z tego co piszesz jest wart obejrzenia , czy tak?? x Spokojnego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-) Dzień dobry witam miło;-) Luna👄 dzięki za kawkę. Co za koszmary Cię męczyły??? Globusiku opieraj się o mnie ;-) Postoimy sobie,pośpiewamy itp:-D U mnie bardzo ciepło,ale pochmurnie.Zapowiada się na deszcz. Dobrego dnia. Ime Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzie Arab przez pustynię na wielbłądzie. Nagle wielbłąd stanął i ani rusz. Arab zaprowadził zwierzę do mechanika. - Panie ratuj, wielbłąd stanął! - Dawaj go Pan na kanał. Mechanik wziął wielki młot i sru, w jaja wielbłąda tym młotem. Wielbłąd wyrwał jak szalony. - Panie, jak ja go dogonię teraz... - Stawaj Pan na kanał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ha ha :D Jedyneczko a to dobre:) kanał zawsze przydatny:) x Ponieważ dzień zaczął się na nie!!!! resztę spraw odkładam na lepsze chwile. x Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Witajcie Jedyneczko Jako,że od niedawna jestem blondynką...to kawału nie do końca rozumiem ;) Jak Arab zaprowadził wielbłąda do mechanika,skoro ten ani rusz? :D ;) Lunka To pewnie wynik zmiany frontu/to przez to nie mogłaś spać.Chyba,że masz jakieś zmartwienie ;) Odpoczywaj ❤️ Globusiku Ja też służę ramieniem :D Tak,film warty obejrzenia,ale też dla ludzi o mocniejszych nerwach ;) Pytanie moje w związku z tym brzmi...Jak można ryzykować życiem,żeby spełnić marzenia? Marysiu Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. U ff nareszcie w domku. Ciezki dzien. Moj wnusio w szpitalu od niedzieli. Ma zapalenie oskrzeli. W sobote urodzila mi sie bratanica. Chyba za duzo tego wszystkiego na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×