Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Dzień dobry. Czas wychodzić z pod kołderki.Zaczynamy 10ty dzień października. Kawa czeka:) x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Dzięki za kawkę. O takich ziółkach jeszcze nie słyszałam.Masz rację,czego to ludzie nie wymyślą;-) Globusiku mroźno u mnie nadal-5*C. Byłam teraz po zakupy i zmarzłam w uszy.Nie chciało mi się naciągnąć kaptura;-)Jeszcze ze dwie noce takie mroźne i po liściach na drzewach nie będzie śladu. No właśnie....Biorę się za miotłę i idę zamiatać chodnik z liści. dobrego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna33
Witam wieczorkiem! PRACOWITY tydzien za mna, jak dobrze. W domku syzyfy odrobine,tak sie rozpedzilam ,ze klatke schodowa tez umylam! Spacer z piesa tez zaliczylam! Lodowka zapelniona, golonka dla Z ugotowana i zjedzona. Po spielen przebrana i uprana! Mam dosc na dzisaj!!!! Zrobilam sobie drinka z Bacardi, dla was tez starczy,wpadajcie! Spokojnej nocy kolezanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc posciel przebrana i uprana! To tylko moj tablet tak potrafi slowa przestawiac na niemiecki jezyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Poniedzialkowa kawa na was czeka. Niedziele spedzilam na sofie. Tylko z piesa wychodzilam. Kompletnie nigdzie mi sie nie chcialo ruszyc 4 liter! Mam nadzieje ze ten tydzien bedzie spokojniejszy. Milego dnia dziewczyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. Za kawusię dziękuję. Niedzielę również miałam spokojną z tą różnicą, że nie wyszłam nawet na spacer:) . x Babki trzymajcie kciuki.U mnie dalszy ciąg robót. Brrrr .....jak ja to kocham:). Na dworze zimno. Obserwuję jak jak za oknem przyroda maluje jesień. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej,hej!!! POLSKA GOLA!!! Jeszcze emocje mnie nie opuściły;-) Zmęczyłam się strasznie na tym meczu, pilnowałam Lewego,ależ go krzywdzili:-( Globusiku dasz radę;-) Luna dzięki za kawę i dobrego dnia w pracy,pracusiu. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
W Kanadzie cieplo,niebo bezchmurne.Bylismy z mezem na fajnym ,najwiekszym w A.Polnocnej,bavarskim festiwalu.Piekne miasto,nazywa sie Kitchener,Jesien jest tutaj piekna,jeszcze kwiaty kwitna,niezwazone mrozem,Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sollka fajnie,ze czasem do nas wpadniesz. A ja kawe serwuje,brrrr troche przymrozilo! Czeka mnie skrobanie szyb w aucie! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna,dzięki;-) Sollka witaj.U nas w Polsce jesień też piękna. I chociaż mróz już część roślin zmroził to nadal można podziwiać różnobarwne,mieniące się w promieniach słońca liście okrywające ziemię,ścielące się pod nogami na chodnikach,ścieżkach. Uwielbiam ich szelest... Widok ubranych kolorowo drzew zapiera dech ... Piękna jest polska złota jesień... Nie straszne mi nawet poranne mgły... czy też przeważające chmury,zwarte cumulusy.. Idę je właśnie podziwiać,a po drodze wstąpię po rogale;-) Dobrego dnia wszystkim.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Serdecznie.Dziękuję za energetyczny napój. x Do mety zostało 100 metrów ....hurrrrra!!!! x Sollka pozdrawiam :) x Po ukończeniu biegu napiszę @. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemano Sollka Witaj Jak fajnie,że nas odwiedziłaś❤️ Globusiku 100 metrów powiadasz ;) Mnie dopiero czeka ten maraton Pobiegniemy razem? :D Lunka U Ciebie prawie zima,u mnie dzisiaj pada deszcz Na południu Polski śnieg... Jedyneczko Jestem :D Ostatnio brakuje mi snu Czuję się jak niedźwiedź przed zimą ;) Junior ma karę,więc nie może korzystać z neta W związku z tym,muszę korzystać póki go nie ma w domu ;) Router ma wersję angielską,coś tam kumam,ale tyle tego do wpisywania,że odpuściłam sobie A wystarczyłoby wpisać hasło...:O Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór. Palę w kominku i czytam co u Was słychać. Jedynko pięknie napisalaś o polskiej jesieni. Zgadzam się z tobą , jest piękna. Zbieram liście i kasztany , na spacerach. Potem malujemy liście farbą plakatową i odbijamy je na kartkach. Jak w przedszkolu. Choroba zawodowa mi została :) Mały świetnie się bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus mieszkanie już zagospodarowane? Pozdrawiam Ime , Lunę i Solkę. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Marysiu Zaadoptujesz mnie? ;) :D Ja się chętnie jeszcze tak pobawię :D Moje dzieci są za duzzzie a na wnuki się nie zanosi ;) Również Cię bardzo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Za oknem jeszcze noc. Jak mi sie wstawac nie chce. Kawa przygotowana. Zapraszam. Marysiu pamietam malowanie lisci jeszcze z przedszkola. Maly ma frajde! Wczoraj kupilam dla mojego wnuka klocki lego! Nie dlugo ma urodziny,wiec babcia musi wyslac! C zaczyna dzisiaj kurs fryzjerstwa. Globusiku jestes juz na mecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luneczka dzięki za kawkę. Super,że kupiłaś klocki lego wnusiowi. Na pewno będzie szczęśliwy;-) Marysiu dzisiaj Twoje Święto... Życzę Ci dużo zdrowia i samych radosnych wspomnień zawodowych❤️🌻 Imuś jak Twój paluszek??? Zdrowszy??? Imuś nie ma lżejszej kary???To straszne,co Ty wyprawiasz:-D Globusiku z górki??? Wpadnij na łyczka To na razie kumpelki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hejka wszystkim. x Babki dobiegliśmy do mety. Każde zwycięstwo daje zadowolenie. Jestem bardzo zadowolona. Oczywiście ,że zmęczenie daje znać ale reszta czasu pozostała na regenerację. Właśnie zaczęłam się regenerować:D x Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko przypomniałaś o święcie Marylki. Dzięki. x Marylko z tej okazji ściskam Cię mocno. W swoim zawodzie pracujesz dalej więc życzę Ci zadowolenia z K.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka Jak zwykle niezawodna ;) Dziękuję za kawę ❤️ Marysiu Jak dobrze,że mamy tutaj info od dziewczyn ;) Zdrowia,zdrowia i jeszcze raz...sto lat! ❤️👄🌼 Jedyneczko Kara adekwatna do winy :) ;) Palec coraz gorzej,doszedł ból pod łopatką Moja kuzynka mówi-chociaż w ten sposób się sypiesz,bo okularów nie nosisz i siwych włosów nie masz! :D Globusiku Tak Ci się buzia śmieje,że aż serce rośnie ;) :) Cieszę się razem z Tobą :D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Jak miło Was widzieć ... Globusiku:-D fanfary grają;-) Ciesz teraz oko.... Ime smutna wiadomość:-( I co dalej? jakieś pomysły na leczenie? X U mnie trochę się dzieje... W poniedziałek przyjechał przyszły teść starszego S i remont czynią. W domku którym mieszkają K i E wykończona była tylko część mieszkalna,teraz zajęli się gankiem. Tato E jest budowlańcem,teraz ma przerwę w robocie to im chętnie pomaga. Ja zaopatruję ich w obiady. Dzisiaj środa,a mnie brakuje pomysłów na menu... Będą mielone;-) To pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj. Powiedziałam ..stoliczku nakryj się ...i zobaczyłam kawę :) jesteś czarodziejką.Dziękuję. x Co to się dzieje ,że noce są dla mnie za krótkie.Bardzo niechętnie wstaję z łóżka.Muszę coś zmienić i wcześniej kłaść się spać. Wieczorem mam .....parcie na szkło... za długo na niego patrzę:) od dzisiaj będzie inaczej. Po zmianie czasu będzie ze mną lepiej. x Tle na rozpoczęcie dnia. Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Nie miej wyrzutów :-D Jesteś przecież na emeryturze i robisz co chcesz;-) Ja też bym sobie poleżała,poczytała.... 5,30 wstałam. Ze studencikiem i M wypiliśmy kawę,gadu,gadu i do roboty... Bardzo chłodny i silny wiatr wieje. Dobrego dnia Globusiku. Do uzdrzeni wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedynko U mnie za oknem cisza nie wieje. W domu natomiast zanosi się na burzę:D nie mogę ujarzmić kocura i go przekonać,że czas iść spać.:) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Na kawę nie zdążyłam...:( Ale nadrobię ;) Dziś 15-sty więc ZUS-y do płacenia miałam Jedyneczko Ty nie miałaś weny do gotowania w środę a ja dzisiaj chyba przeszłam samego Modesta Amaro ;) :D Kasza gotowana na rosole z sercami drobiowymi Devolaje,mizeria i jeszcze cały gar gołąbków pypcia na gazie :) Palec jedzie do ortopedy 18 listopada ;) Globusiku Mam tak samo ;) Wieczorem nie mogę jakoś zasnąć,za to to rano ciężko doopkę podnieść :D Przyjdziesz do mnie na wieczorne pogaduchy? ;) Lunka Marysiu Do uzdrzeni ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×