Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Dzień dobry. Jedyneczko pędziłam co sił aby ugotować wodę a Ty mnie wyprzedziłaś:) Dziękuję. x Ime ale zaszalałaś , przygotowałaś tyle pyszności. Szybko się zbieram i jadę , muszę popróbować wszystkiego. Ja zaplanowałam szczawiową.Kupiłam świeży szczaw. Co w. mam upichcić , nie wiem.Brakuje mi pomysłu. Imuś u Ciebie nie jest źle z wizytami do specjalistów. Już 18 -go masz ortopedę.Nie znam jeszcze realiów u siebie ale coś czuję,że będzie gorzej niż źle!!!!:) x Jedyneczko Junior ma na oku stancję. Jeśli zapadnie decyzja na tak , to w listopadzie zamieszka.Oby!!!! x Dobrze mi jest w swoich kątach , kolega leń umila mi życie niechciejstwem:) muszę go jednak pokonać i wyjść po zakupy:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) O super ,że Twój studencik znalazł stancję. Mojemu został jeszcze tydzień na poszukiwania. Do 25 jego dobry kolega z grupy zakwaterowany jest w akademiku. Bardzo chcą razem zamieszkać,nadają na tych samych falach:-D Chłopak ten ma prawdziwą szkołę życia:-( Pochodzi z Mińska (stolica Białorusi)żeby dotrzeć raz na pół roku do domu traci dobę i zawsze z przygodami;-) P dużo mi o nim opowiada,chyba uczy się pokory przy tym chłopaku... X Niespodzianka:-D Pada deszcz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźniłam się ;) Nic to Biorę swój kubek i siadam w kąciku ;) Jedyneczko Częstuj się.Gołąbków jest sporo :D Twój studencik szuka jeszcze stancji,moja studentka wraca już jutro Wczoraj pisałyśmy na FB i...biedna ta moja córka ;) Mieszka w hostelu,gdzie może każdy pokój wynająć No i przedwczoraj jakiś stary dziadyga wysmarował całą łazienkę ekstrementami a drugi nasikał do kosza na śmieci Ponoć sprzątaczka była "zachwycona"! ;) Globusiku Trzymaj kolegę i nie daj mu zwiać ;) Wypożyczę go niebawem :D Ortopeda może i szybko ale ból palca nie chce odpuścić ;) Za TK głowy...na marzec :D U mnie też dzisiaj pada.Mam jechać do miasta po zakupy ale jakoś mi się nie chce ;) Chyba kolega Globusika jest już u mnie jedną nogą ;) :D Pozdrowionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłości....👄 Bądź zdrowa. Lecę odebrać telewizor z naprawy... Wszystko na mojej głowie,mówię wam... Obiady wydane.Mam już dosyć tego gotowania codziennie na 7 osób:-D a jutro jeszcze mój braciszek dojedzie... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. U mnie mgła ,że nie widzę klawiatury:) nie przeszkadza mi to i wyruszam w drogę żeby przygotować kawę. Za chwilę poczujecie zapach.Zapraszam. x Jedyneczko jadą goście:) sobota będzie pracowita. Wpadnij na kaffę podbuduj siły:) Życzę przyjemności. x Imuś , Lunka ,Marylko przybywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witaj Globusiku. Kawa pachnie,dzięki. Dzisiaj jak na złość spałam i spałam,a miałam zamiar zerwać się o świcie... Telewizor wczoraj odebrałam;-) Wyobraźcie sobie , nic mu nie było:-D Na szczęście,wcześniej pan mnie uprzedził, że jeśli jest to usterka,o której on myśli to naprawa 5 stówek:-( Ale kasy zaoszczędziłam:-D X Planuję ugotować na dwa dni. Zupa gulaszowa;-) Potrawa jednogarnkowa,ale sycąca. Luneczka nie pijesz kawy??? Coś się stało??? Pozdrawiam Was i do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś współczuję Twojej C. Dwa dni oddechu przy rodzinie, to między innymi na jej przyjazd takie wykwintne menu?? X Ja czekam na brata. Zagonię go na groby:-D a co tam ma okazję chociaż raz się wykazać;-) Dzień dzisiaj bardzo smutny,bo pochmurny. Mam nadzieję jednak,że słoneczko przebije się zza chmur. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Biorę swój kubas...i dziękuję Globusiku za kawę ❤️ A Twój brat starszy czy młodszy od Ciebie? ;) U nas mgła wczoraj była i widocznie przywędrowała do Ciebie ;) Globusiku Ja przeważnie tyle gotuję,tym bardziej że każdy jada co innego ;) Mąż mięsożerca,ja makaroniara,dzieci to najchętniej fast foody i naleśniki,kopytka Dzisiaj robię chinkali ;) :D Jedyneczko To zaoszczędziłaś miedzi :D Przed zimą będzie jak znalazł ;) Miałam wczoraj bardzo miły telefon... Od przyjaciela a właściwie od szczenięcej miłości ;) Zostaliśmy zaproszeni z mężem na Andrzejki ;) Chyba się wybierzemy :D No właśnie.Gdzie Lunka i Marysia? Miłego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime:-) Cześć coś mnie mylisz dzisiaj z Globusikiem:-D Mój brat starszy ode mnie o 2 lata. I to ja gotuję dla 7 osób;-) Dzisiaj dla 9 :-D Co to chinkali??Jakaś chińszczyzna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Jedyneczko ;) No cóż...starość nie radość :D Jesteście takie podobne ;) Nie,chinkali to nie chińszczyzna To pierożki gruzińskie.W środku jest farsz z mielonego mięsa I są tak ładnie zawinięte Ciekawe czy mi się uda ta sztuka ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Jestem nigdzie nie zginelam! Nie moglam dostac sie na kafeterie, ot takie zloslistwo rzeczy martwych! Milosci to sie na gotowalas! Najwazniejsze ze smakowalo i ze wszystko zniknelo. To najlepszy dowod, ze mama gotuje najsmaczniej! Jedyna no fakt,miedzi zaoszczedzilas. Moze jakies lacze nie zadzialalo! Globusiku dobieglas do mety? A u nas jak zwykle,praca,dom,piesa i tak w kolko! 7.11 maly gosci, moja Ania z mezem przyjezdzaja na caly tydzien! To ta Ania co bylam za swiadkowa na slubie! Bardzo sie cieszymy, wczoraj dzwonila do mnie z wiadomoscia ,ze spodziewaja sie coreczki! Dziewczyny, zgadlam, mialam dobre przeczucie! Corka moja zadowolona z kursu! Wnusio czeka na prezent od babci! W poniedzialek dokupie cos slodkiego i na poczte! Pogode mamy iscie jesienna, mzawka, deszcz, przejmujace zimno! Nosa z domu nie chce sie wystawiac! To tyle moich wypocin! Milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i miłej niedzieli życzę. x Dziewczyny zapraszam Was na pocztę po odbiór przesyłki.:) Marylko miedzy nami działa poczta ...pantoflowa...:) więc listu nie pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Hej dziewczyny. Dziękuję za życzenia:) U Was tyle się dzieje, gotujecie pyszności. I fajnie, aż narobiłam sobie chęci na gołąbki. Dawno nie robiłam. Pozdrawiam i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Poniedzialkowa kawa na stoliku. Nalewajcie sobie. W tym tyg przestawiamy zegarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) Dzięki za kawkę i przypomnienie. No dobra,przestawimy te zegarki;-) A co tam,aby do maja;-) Ciemno jeszcze... Ime nie dziwię się studencikom:-D Mnie też smakowało... Marysiu witaj;-) Globusiku śpisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie . Lunka ranny ptaszku zadbałaś o kawę.Dziękuję. x Kiedy pierwszy raz otworzyłam oko za oknem ujrzałam jasność. Po krótkim czasie zapanowała ciemność i zaczął padać deszcz. Przed nami dni ciemności. X Jedyneczko masz rację aby do maja. Najpierw przestawimy zegarki.Według mnie nic to nie zmieni. Mimo deszczu muszę iść z.... miedzią... w kieszeni i zapłacić rachunek. x Marylko też myślę o ...ptaszkach... wstrzymuje mnie kapusta.Jest wielka i bardzo ścisła.Oddzielić liść nie lada problem.:) x Ime wyobraź sobie,że boli mnie prawa dłoń:( dlaczego????? u mnie nic innego a SKS:) x Dobrego dnia hejka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wybitnie urodziwa Mówi blondynka brunetce: - Powinni mi płacić za moją urodę ! Na to brunetka : - Chyba odszkodowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Wiesz co z tym kaczanem,to taka ciężka robota... a co dopiero z chorą ręką:-( Ja to mam patent i jest o wiele lżej:-) Kupiłam takie porządny wykrawacz do usuwania gniazd jabłek i jest bardzo przydatny w usuwaniu kaczana z kapusty:-)na pewno lepiej i wygodniej niż nożem. U mnie też ciemnica się zrobiła. Rano mgła,teraz siąpi... Nastawiłam ogromny gar,bigos będę gotowała w międzyczasie.. To pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gabinetu psychiatry wchodzi mężczyzna z żoną,skarżąc się na jej apatię... Lekarz porozmawiał z pacjentką,potem ją objął, pogłaskał i kilka razy pocałował... Wreszcie zwraca się do męża obecnego przy tej scenie: -Oto zabiegi,które są potrzebne pańskiej żonie. Powinny być stosowane przynajmniej co drugi dzień. No powiedzmy we wtorki,czwartki i soboty... -Dobrze,we wtorki i czwartki mogę żonę do pana przyprowadzać,ale sobota wykluczona!!! -gram z kolegami w karty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mi by się masażysta przydał zamiast psychiatry ;) Właśnie mi dysk wypadł :( Jak zwykle przy zakładaniu butów ;) Boli...:( Pozdrowionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko No ja sama nie wiem po co mi te buty były ;) Najśmieszniejsze jest to,że dzwonił mój mąż... Byłem u lekarza bo coś mi w kręgosłupie trzasło ;) Nosz,pasujemy do siebie,nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ciemno i głucho. Może poranne ble ble rozjaśni dzień. Zapraszam jak zawsze na kawę. x Ime o jej / aż krzyknęłam/ z powodu Twojego bólu. Na jakiś czas jesteś uziemiona.Idź koniecznie do lekarza no i wskazane leżenie:( No właśnie zakładanie butów mój odwieczny problem. Rozwiązałam go , w przedpokoju postawiłam małe siedzisko. Trzymaj się kochanie nasze. x Jedyneczko podniosłaś rolety? ja jestem energetycznie nastawiona. Włosy potrzebują nożyczek:) wkładam głowę do torby:D i wychodzę do saluuuuunu:). x Lunka, Marylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-) Podniosłam,podniosłam Wybrałaś już nowego fryzjera??? Idziesz na chybił,trafił czy też z polecenia znajomych??? Mżawka u mnie,ciemnica,prawdziwa szaruga jesienna. Młody nie znalazł stancji.Jest jeszcze na moim stanie;-) Wczoraj oglądał mieszkanie,ale.... z kuchni do pokoje wchodzi się...odpada. Imuś jak Ci minęła nocka?? Mocno boli?? A Twój M??? Jak to się mówi na dobre i na złe:-) W chorobie i zdrowiu,zawsze razem:-D Luneczka miłej pracy Tobie również Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko właśnie idę na chybił trafił:) tak najlepiej na nikogo nie będę narzekać:) U mojego Juniora na razie niby mieszkanie się kroi.Dowiemy się więcej jak przyjedzie. Opłaty takie jak u Twojego Studencika:( OOOO Matko a kto to zdzierży?:D A ha zapomniałam napisać ,że przyszłam po drugą kawę!! x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×