Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witajcie! Biedne kogucisko samo dzisiaj zaspało:D fruwa i nadrabia spóźnienie. Wszystkie Panie wstawać!!!!! do pracy czas!!!!!! i kawa czeka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku! Twój kogut piał równo o 7,myślę że nie zaspał! Za oknem fajna pogoda,dziś mam być do 31 stopni,uff goraco,przelotne burze nadają, nie ma się co dziwic, przy takiej temperaturze. 123,Globusiku nie martwcie się o remont,dacie radę. Marylko okna pomyte,firanki wyprane to tak jak u mnie.Teraz można odetchnąć! Livio cieszę się razem z tobą,czas wspólnie z siostrą spędzony to chwile niezapomniane. Dziś czeka mnie duuużo pracy, ładuję akumulatory z kubkiem blondi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! U mnie słonko .Piję kawkę z wami a potem dalej myję okna . Miłego dnia dziewczyny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pracusie:) koguta dzisiaj nie słyszałam Zapewne zachrypł:D Moi Goście już też nie śpią,więc mam obowiązki. milutkiego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Ja to dopiero zaspałam.Dobrze że mam blisko do pracy.Jak ta panna z mokrą głową , powitałam pierwszego klienta . Zapowiada się ładna pogoda . Może i ja w pracy przetrę okna? Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki! LIVIO👄 MARYLKO👄 LUNA👄 PRINZESSKA MASKOTKA👄 1 2 3!👄 mój zasięg rąk prawie jak obwód dębu Bartka dlatego wszystkie obejmuję i ściskam ile sił :) Mamy dzień zaplanowany do zobaczenia wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dotarłam do domu.Będzie poobiednia kawa:) Najpierw jednak zapraszam na zapiekankę ziemniaczaną, Kobietkom pracującym trzeba pomóc. Więc bez ...kępacji:D.... siadajcie do stołu. Do zobaczenia wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cha zmieniłam zdanie.Nie myłam okien -za ładna pogoda:) Poszłam z córką i synową na działkę. Zbierałyśmy z dziećmi jabłka- ananasy. Nie wiem czy to prawidłowa nazwa, ale smaczne. Przy okazji trochę się opaliłyśmy. Wnusia gorączkuje- chyba na zęby bo ślini się strasznie. Ale woła do mnie babcia.Jak to miło słuchać. Na razie pa. Pracującym kobietkom odpoczynku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Rzeczywiście pogoda za ładna na mycie okien. Zresztą wczoraj prac syzyfowych wykonałaś aż nad to. Wnusia zaczyna mówić , ale fajnie ...mama , babcia , tata pierwsze magiczne słowa. Ponieważ przebywa z rodzeństwem przysłuchuje się rozmowie i mam wrażenie,że tez szybko zacznie gaworzyć na dobre. Ja byłam na małych zakupach. Na bazarze ustawili nam ...mućkę łaciatą :D ..... w postaci mlekomatu. Jutro idę z butelką po mleko prosto od krowy. Pić takiego nie lubię ale postawię na zsiadłe może być dobre. Poza tym stara bieda lepiej,że stara niż miała by być nowa:D LIVIA! sprawa jasna rozkoszuje się rodzinnymi pogaduszkami, a Kobietki pracujące już wróciły do domu??????? Nie zależnie od tego czy wróciły czy nie życzę wszystkim dobrego odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku , ja wróciłam . Dzięki za zapiekankę . Do głowy by mi nie przyszło , że coś tak pysznego można przygotować. Dobrze Marylko że odłożyłaś syzyfa , ostatnie ciepłe dni. To co się odwlecze nie uciecze. Masz jeszcze wakacje . Globusiku , dzięki za pyszną zapiekankę . Do głowy by mi nie przyszło przygotować coś tak dobrego .Pomyślałaś o nas, buziaczki. Livio , jesteś radosna , niech ta chwila trwa jak najdłużej. Lunka , objadłyśmy się u Globusika. Co porabiasz? Pijesz pewnie herbatkę z Z ? to co się odwlecze ,nie uciecze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam wszystkim! O ja to dziś kawał roboty zrobilam,a jest tak niemiłosiernie gorąco. Najpierw wzięłam prysznic, bo nie ładnie pachniałam. Teraz moje storczyki zażywają kąpieli.Globusiku słyszałaś, że najlepsza do podlewania storczyków jest deszczówka? Ja właśnie tak robię,oczywiście co drugie podlewanie nawóz dostają.Pięknie mi kwitną,jednego już obcięłam i widzę że z boku znów wypuszcza łodygę z pąkami. Odpoczywasz zapewne! Marylko ja też się cieszę jak wnusio woła do mnie baba,też nie dawno dopiero zaczął. Livia ma gości, i fajnie, niech się nacieszy siostrą i szwagrem. 123 a ty jeszcze w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 123 ale się minęłyśmy w drzwiach wagoniku. No pyszna ta zapiekanka była.Mój Z śpi,zmęczony bidulek po pracy,cały dzień na kolanach,płytki kładzie,no i zaczyna mi na kolano narzekać ,spuchło mu,pewnie nadwyrężył mięśnie.Smaruję mu maścią,niewiele pomaga.Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna , widziałam takie super ochraniacze na kolana . Czy Z ich używa? to i tak nie uchroni boleści , ale chociaż trochę ochroni kolana.Ciężko pracujecie , kochani , ale cóż takie życie. Odpoczywajcie. Ja jestem sama w domku .Młodszy zameldował idę na dwór mamo , starszy krzykną , cześć mamuś , M u ojca jak zwykle o tej porze,wydaje mu leki itp . Za chwilę przyjedzie i jak co wieczór zapyta no co tam u ciebie? No i pogadamy sobie. A jutro nowy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wszystkie Panie dotarły uffff ulga każda zadowolona z mijającego dnia. Jak mogłam tak się starałam aby służyć pomocą. LUNA wiem,że storczyki lubią deszczówkę. Czasami ....łapię:D.... w miskę na balkonie. Babki. Tak czy siak dzień jak każdy potrafi utrudzić. Więc wieczorem kiedy będziecie odpoczywać wypijcie lampkę wina. A wino powiadam Wam jest przednie. MAMROT zwie się , to samo , które chętnie piją Panowie w serialu Ranczo:) Najprawdziwszego w świecie Mamrota mam:) Moja rodzina mieszka blisko miejscowości Jeruzalem gdzie nagrywany jest ten serial. W okolicznych sklepach Mamrot jest do kupienia. Jadąc do nas nie zapomnieli kupić butelki żebyśmy mogli spróbować. Uwierzcie mi co za smak:D , a kolor , prawdziwy rubin. W wyjątkowe wieczory , taki jak dzisiaj bez okazji , stawiam napełnione kieliszki i zapraszam do wypicia. Ponieważ otrzymałam zdjęcia z niedzielnego festynu w Jeruzalem przypomniałam sobie,że nie częstowałam Was Mamrotem. Ja wypiłam i już zaczynam ..mamrotać:D Na zdjęciach jest Kościół , bardzo ładny, to właściwie miniaturka Kościoła , sklep i ławeczka ta sama co w serialu. Ze sklepu i ławeczki uśmiałam się szczerze:D:D Więc za zdrowie miłe Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na szczęście jeszcze nie spicie:) więc za zdrowie Dam! Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma lekko,pracować musimy,za darmo nic nie przyjdzie. Te ochraniacze nie zdają egzaminu,miał i mówi że to dopiero uciska nogę. Jakoś musi wytrwać.Dziękuję za radę 123. Wiesz my też zawsze sobie opowiadamy jak nam minął dzień,myślę że to fajnie jak ma się o czym rozmawiać.Znaczy że sie troszczymy o tą drugą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Mamrota też mam i też oryginalnego,mój Z ma też tam blisko rodzinę i od nich dostaliśmy w prezencie. Nie prubowaliśmy stoi zakorkowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Wasz niech stoi , dzisiaj pijemy mojego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku na zdrowie , pijmy mamrota, tylko jutro koguta przyślij wcześniej , błagam.. Mam takie , ważne zadania , ale dzisiaj , to ,jest dzisiaj.. Pijmy mamrota i cieszmy się ciepełkiem. Livio , Marylko , przybywajcie. My z Lunką czujemy się już ugoszczone u Globusika . KOZA , wpadaj u nas dziś wesoło . Prinzesska , zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! zapraszacie na Mamrota? Trochę się spóżniłam ale dogonię :D Sąsiad złamał nogę, poszłam odwiedzić chorego z czekoladą. Ma antybiotyk.A sąsiadka postawiła szampana , wypiłyśmy we dwie a on biedak tylko polewał :D Dobrej nocy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! MARYLKO - " a on tylko polewał" POLEWOJ - to był bardzo wysoko wykształcony człowiek,Radziecki :) co do Qń... Szwagier,zadał pytanie - zwierzę na 2 litery :mo i znależliśmy kuń,nieraz zasłyszane o koniu - no nie?:D Innego nie znależliśmy. Może Wam się cuuś innego znajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poranne powitanie ,wierszyk dla Was "Na podwórzu jest kałuża a z kałuży się wynurza hipopotam,powiadacie nie,to tatuś po wypłacie" Miłegi i wesołego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! Livio dobre,uśmaiłam się, na początek dnia coś śmiesznego.Raniutko dziś kogucik u ciebie zapiał,u mnie był o 6.30. Zapraszam na poranną kawę. Kukuryku!!!!!Posyłam dalej niech budzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po wczorajszym mamrocie kogut bez formy. Pognał jednak do wszystkich:) LIVIO! Na dwie litery może być tylko kuń..... fajna zagadka:D i humor na dobry początek dnia:D Kawa czeka dla koguta też:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
WITAJ LUNA! jednak w koguta trzeba wierzyć solidne ptaszysko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku! Głowa boli?????????? Nie martw się przejdzie,ha ha ha.Nie ma jak to, poranna mocna kawa. Zapowiada się gorący dzień,wczoraj o 21.30 mieliśmy jeszcze 26 stopni na dworze,posiedzielismy sobie na ławeczce przed domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×