Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Dzięki za kawę. Jestem po wizycie na komisariacie.Pamiętacie? w sprawie meliny. Na dzisiaj miałam termin.Mówiłam prawdę i tylko prawdę:-D Ime remont trwa ha,ha,ha.Na bogato tym razem nie będzie,ale zawsze to cuś...Sufit wygłaskany,pomalowany.Kafelki zakupione(ale tylko na podłogę)ściany zostają takie jak były.Ujdzie.Na jednej ścianie mam kryształowe lustra,szkoda mi likwidować,a na drugiej w całkiem dobrym stanie czarne kafelki.Nic lepszego nie wymyślę.Wymiana sanitariatów i kabiny prysznicowej.Mam nadzieję,że do świąt skończymy,a jak nie??? trudno. W między czasie trwa remont w budynku mieszkalnym ,w którym ma zamieszkać K.Chłopak sprężył się i po pracy razem z M i majsterkiem tam szykują. X Globusiku oszczędź głowę!!! Pozdrawiam Was. Narka.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Wiesz tłok komunikacyjny będzie bliżej świąt:D Dziękuję za kawę. x No właśnie Jedynko moja fryzjerka głowę mi zaoszczędziła. Włosy ostrzygła i jest OK. Sporo remontów u Ciebie. Ciągle coś się dzieje i przybywa nowe ,ładne. Tak trzymaj!!!! x Hej Miłość u mnie w zasadzie bez zmian. Walka trwa. Myślę o wyjeździe. Do tego spiętrzyło się wiele spraw:( i trzeba je pokonać. x Pozdrawiam Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Prawdziwa Kobieta ....wiesz dlaczego daję radę , bo liczę tylko na siebie .....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Tak myślałam,że zbierasz się do podróży. Nie zabieraj więc ze sobą problemów i kłopotów;-)Zamknij przed nimi walizkę. Fryzurka wygląda pięknie. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Dzień doberek Dziękuję za czarnulkę❤️ Strasznie mi się dzisiaj kręci w głowie.To wpływ zmiany pogody Zapowiadają wielką wichurę u nas :( I właśnie się zaczyna :O Schowałam wszystko co się dało,ale samochodu nijak nigdzie nie mogłam upchnąć ;) Globusiku O! Jaką masz ładną fryzurę! :D Kiedy wyjeżdżasz? Jedyneczko Bardzo mnie cieszy fakt,że remoncik ma się ku końcowi Jak tam sprawa meliny...wiadomo już coś? Lunka Ty pędziwiatrze ;) Marysiu,Livio Zapraszam Was wszystkie na pielmienie/pielmieni Zrobiłam je pierwszy raz w życiu i wyszły rewelacyjnie :D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka miłość. Ja pierwsza na pielmieni/nie:-) No pycha,kiedyś musi być ten pierwszy raz;-)Jak na pierwszy to ok. Uwielbiam takie jedzonko. Ime to Antonina się zbliża.Wiatr ten tak się zwie. Samochód Twój zabieram do mojego garażu,bądź spokojna;-) Jeśli chodzi o melinę,to sprawa w toku.Najważniejsze,że coś się ruszyło.Pan powiedział mi,że robią tam teraz naloty..raz udało im się nawet zatrzymać ściganego:-) Teraz słyszę ich sporadycznie,okna zamknięte,ale współczuję sąsiadom za ścianą. Ot i co,mrok już zapadł,na robotę nie ma chęci,a tyle jeszcze jest do zrobienia po pracy:-( Trzymaj się Ime .Do uzdrzeni. Żegnam się tym zwrotem ze znajomymi w realu:-) Wybałuszają na mnie oczy,o co mi chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Tym razem ja pierwsza. Otwieram szeroko drzwi.Zapraszam na kawę. x Babki na razie ciemno i lekko wieje. Słyszałam ostrzeżenia.Huragan ma obowiązywać od 11tej. Balkon opróżniłam i tyle. Pewnie posiedzę w domu. x MIŁOŚĆ ❤️ proszę powiedz co to jest o czym piszesz. Nigdy nie słyszałam tym bardziej nie kosztowałam ,jeśli to danie do jedzenia. Znowu mnie zaintrygowałaś. x JEDYNECZKO jeżeli zaczęło się coś dziać w sprawie ...wesołego domku ... jest nadzieja ,że się zakończy pozytywnie. Ważne ,że jesteś konsekwentna. x Spokojnego dnia bez huraganu życzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Śpicie??? Ja już jestem na stanowisku.Zapraszam na kawę. Globusiku śniłaś mi się dzisiejszej nocy:-) Opalałyśmy się w ogrodzie:-) X Budzę się rano,zaglądam przez okno,a tu bialutko.Jestem już po odśnieżaniu,zakupach ,kawie.... Cały dzień przed nami.Dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko wszystko przed nami , aby do lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime:-) Nie denerwuj się,złość piękności szkodzi;-) Tak to już jest z tą teraźniejszą kafeterią, cofa się,coraz gorzej... Pielmieni to ciasto pierogowe z tym że dodaje się do niego jajka i farsz mięsny.U mnie nazywają się pierogi z mięsem. Chyba tak? Mam nadzieję,że wiatr u Ciebie ucichł,zbliża się do nas... Po śniegu już śladu nie ma,jest na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko Jak mi może złość urodzie zaszodzić,skoro nigdy piękna nie byłam? ;) No właśnie...coś w tym stylu te pielmieni ;) Wiatr się dopiero zbliża.Powoli zaczyna gwizdać na moim poddaszu ;) Globusiku,sprawdź przepis w internecie na pielnieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam,oj tam,Ime :-D A ja mam przedłużoną pracę.Muszę jeszcze czekać na spóźnialskich:-( Mam nowy odkurzacz piorący w ofercie.Wypróbowałam dzisiaj na swoich dywanikach.Tak niechcący wyprałam wszystkie cztery:-) Płytki w łazience leżą już nowe.Jutro fugi i sprzątanie. Dzisiaj wieczorem będę kleiła uszka. To do jutra koleżanki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Za nic nie mogłam wczoraj trafić do wagonika! Oleńka narobiła szkód, widziałam dziś rano w wiadomościach. Dla pocieszenia wam piszę ,że u nas też wiało, mało głów nie pourywało. Moje krzesła leżały na środku podwórka, wiem nie schowałam ich jeszcze do piwnicy. Tak szczerze to mi się nie chce! Jedyneczko te odkurzacze piorące są wspaniałe. Weszłam w taką małą spółkę ze znajomymi, oni tez mają cały sprzęt do prania dywanów , tapicerek. Pytam w mojej pracy, kto sobie życzy pranie dywanów. Klienci zadowoleni a mi też wpadnie parę groszy do kieszeni. Wpadajcie na kawuchę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna.Dziękuję za kawę.Dzisiaj poproszę o duży kubeł. U mnie Aleksandra nadeszła nocą. Trzymałam się za brzegi łóżka bo myślałam ,że pofrunę.Rano chciałam oszacować straty jakie ponieśliśmy,ale wszystko prawie na swoim miejscu.Najbardziej obawiałam się o zadaszenie na tarasie i o busaM..Kilkakrotnie w nocy słyszałam niesamowity łomot,a wiadomo,wyobraźnia pracuje...To suszarka na balkonie przemieszczała się w te i we wte:-) Dziewczyny,a co tam, u Was??? Żyjecie??? Ime,mam nadzieję,że dach ocalał. Teraz uspokoiło się,pada deszcz. Luna mam nadzieję,że dzisiaj odetchniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. Zapraszam was na rozgrzewającą zupę gulaszową! Tak Jedyna dziś pracowałam w domku, okna wymyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. U mnie też w nocy wiało, dzięki Bogu, szkód nie ma. Zagniotłam ciasto i do lodówki na noc. Jutro pieczenie, poprzednie ciastka zjedzone. Najlepiej smakują przed świętamiD: Ciekawe , czy będzie śnieg na święta? Dobrego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Jedyneczko To przeżyłaś swoje przez Aleksandrę Jej kumulacja miała być u nas a powiało bardziej na południu Kobiety są jednak nieprzewidywalne ;) Nie było tak źle na Kaszubach Przynajmniej w moim rejonie Lunka Podrzuć mi takie piorące cudeńko Moje auto po wizycie u mechanika ma tak up...lone siedzenie,że tylko załamać się można :( Całe w smarach i innym brudzie Marysiu A jakie ciasto będziesz piekła? :D Globusiku Gdzie się podziewasz?❤️ U Lunki zupa gulaszowa a u mnie czarnina i zupa brukwiowa Wczoraj "wojowałam" z gęsią,która ważyła 7,5 kg :O Jak mój syn otworzył lodówkę,z której wystawały gęsię nogi... Zawował...Jezuuuuuuuuuuu! Miłego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór . Niedziele mam leniwą. Tak jak powinno być:) Nadrabiam zaległości w leniuchowaniu. Nie wiem dlaczego opuścił mnie kolega!. x Na szczęście Aleksandra nie dokuczyła nam. Troszkę silniejszy wiatr powiał przez noc i tyle. Jedyneczko słyszałam jak u Ciebie gwizdało:) Jeśli remoncik się skończył to leniwej niedzieli nie masz. Za to wszystko lśni. x Marylko który raz pieczesz ciasteczka??? do świąt jeszcze tydzień nie ryzykuj upiec więcej. x Ami Jak przeczytałam ile waży gęś krzyknęłam ....OOOO Matko:) toż to olbrzym. Nogi z pieca będą wglądać:D. x Lunka gdzie będziesz spędzać święta? x Livio czemu taka cisza u Ciebie??? więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczór Globusiku I bardzo dobry pomysł miałaś z tym leniuchowaniem,popieram ;) Gęś z pieca nie wystawała bo mąż ją poćwiartował przy mojej skromnej asyście ;) Z piersi gęsi zrobiłam okrasę,tłuszcz wytopiłam na smalczyk Reszta do zamrażarki Ale faktycznie...pierwszy raz dostałam tak dużą gęś Moi rodzice hodowali kiedyś indyki Największy ważył 21 kg :O Mój tatko sam go ubijał Kiedy skończył...sapał jak parowóz ;) Do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą.Dzisiaj znowu duży kubeł. Nocowałam u mamy,a raczej czuwałam całą noc:-( Ogarnę troszkę w pracy i wracam do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jedyneczko rozumiem że mamka zaniemogła! Zdrowia jej życzę. Trzymaj się kochana. Globusiku przed nami ostatni tydz pracy. W niedzielę wieczorem wyjazd , kierunek PL. Już się doczekać nie mogę! Miłości toż to olbrzym, ten indyk był! Ale wiadomo w swoim obejściu wykarmiony to i mięsko smakuje. Miłego spokojnego dnia. Ja dziś na 12tą do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny. x Trzymajcie kciuki . Dzisiaj piszę próbną maturę z Wnukiem❤️ x Dzięki za kawę. x Jedyneczko życzę zdrowia Mamie. x Przepraszam ale jestem tak poddenerwowana,że nie umiem pisać .Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko co z Mamą?? nie wpadłaś powtórnie , znaczy więc ,że czuwasz w dalszym ciągu:( x Babki Pierwszy egzamin minął. Byłam bardziej wystraszone niż zdający:) x Lunka znam to !!! już żyjesz wyjazdem. Nie może przecież być inaczej. x Livio , Ime , marylko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Macie chwilkę czasu ?przybywajcie na kawę. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witaj Globusiku. Z przyjemnością zasiadam do kawy.Dzięki. Uff,jestem padnięta psychicznie.Ale jest już dobrze. Mam straszne wyrzuty sumienia i czuję się winna chorobie mamy.W sobotę zaniosłam jej grzyby,gotowane,mrożone.Dostałam je od swojej bardzo dobrej znajomej,która co roku obdarowuje mnie suszonymi,mrożonymi w słoiczku ... Mamka,nie miała nic do roboty,więc zajęła się tymi grzybami,szykując z nich farsz na "swoje" pierożki(jakże lepsze i smaczniejsze od moich)-jej zdaniem;-) Doprawiając ten farsz po prostu najadła się tych grzybów. No i przytruła się .... Jest już ok. X Globusiku:-D Matura to bzdura!!! tyle razy to powtarzam:-) Zdasz na pewno celująco!!! Pozdrawiam Was kochane,odezwę się jeszcze ,muszę nadgonić robotę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Przybyłam na malutką kawkę! Niestety za chwilkę do pracy. Wiedziałam że wnuk da sobie rade na próbnej maturze! Cieszę się razem z tobą. Jedyneczko napisz koniecznie co u mamy, martwimy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×