Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Jestem z kawą,zapraszam. Globusiku śniegu po pachy:-)Z łopatą od rana biegam,przydałby się Zenek.... Za parę godzin popłynie z tego śniegu wielka woda,temp. na plusie. Wczoraj urwałam się z pracy.Pojechaliśmy po sklepach meblowych.W sumie nic nie wybraliśmy,decyzja należy do młodych,niech sobie wybierają.Ja byłam dla towarzystwa ;-) Dobrego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z wami! W końcu dokopałam się do wagonika. Obiecuję że nadrobię zaległości w czytaniu. A tymczasem lecę do pracy. Wszystkiego najlepszego w nowym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z wami! W końcu dokopałam się do wagonika. Obiecuję że nadrobię zaległości w czytaniu. A tymczasem lecę do pracy. Wszystkiego najlepszego w nowym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Pijmy Poranna kawę:) x U Ciebie śnieg. U mnie całą noc lało i wiało. Lać przestało a wiatr pokazuje swoja moc. Brrr nieprzyjemna pogoda. W raz z rodziną rok zaczęłaś intensywnie. Młodzi wiją swoje gniazdko. W takiej sytuacji nie możliwe jest abyś się nie angażowała. Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. No właśnie odrabiaj zaległości nie tylko w czytaniu ale i w pisaniu:D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Cześć Luna,w końcu jesteś zgubo:-) Pisz co tam u Ciebie!!! Globusiku masz rację,pogoda paskudna.U mnie też zaczyna ostro wiać. Jeśli chodzi o moich młodych to jak dobrze pójdzie,to za dwa tygodnie przeprowadzka i wchodziny:-D czyli parapetówa:-D Co tam Globusiku planujesz?? Bo ja planuję w końcu się skupić;-)ale ni jak mi to wychodzi.Za ścianą u sąsiadki remont.Wiercą,kują posadzkę jeny....hałas straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko w takiej sytuacji ja też nie mogłabym się skupić. Dużo wrażeń przed Wami. Pogoda spowodowała,że mój plan na dzisiaj to ...domkowanie. Jutro wychodzę na Koncert Noworoczny poświęcę więc czas sobie znaczy to może małe SPA:D x Ime przybywaj na kawę , wiatr pokonasz:) x Pozdrawiam Koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień bardzo deszczowy ;) Ooo,Lunka przybyła :D Jestem na kawie z Wami,pomimo wietrzyska Leje,wieje...ale wiosnę mamy tej zimy ;) Jedyneczko Mam to samo co Ty Tyle,że hałas jest piętro niżej,u teściowej ;) Globusiku Poproszę maseczkę na twarz :D Pozdrawiam wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ty tam ,globusie czy jakoś...piszesz sama ze sobą-czy nie lepiej poczytać jakąś książkę? z pewnością nie lubisz w ogóle czytać...ty chyba nigdy nie dojrzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime To znaczy się też masz rozrywkowo:-) Po mimo różnych skoków temp.wyobraźcie sobie,mój sąsiad wspomniał mi ,że pąki są na jabłoni:-( Zdecydowanie za wcześnie. Piekę dzisiaj babkę ziemniaczaną na obiad.Oczywiście z myślą o Was też;-) Nasz majster (ten od remontu) pracuje dzisiaj u nas ostatni dzień.Musi wracać do Londynu.Bilet ma na niedzielę. Ale i tak ładnie się wyrobił.Nie wiem co by było gdyby:-D Po prostu z nieba nam spadł.Jest z nami zaprzyjaźniony od wielu lat,do niego mam zaufanie... To do uzdrzeni miłe panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, Ja juz kupuje bilet żeby babkę ziemniaczaną zjeśc.tym bardziej że do jedynki mam niedaleczko, hi hi. Globusiku , jaki koncert? Jaka muzyka będzie? bo ja melomanka. Sciskam , snieg pada , takie duże płaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaja
to poprzednie to moje pisanie, zapomniałam wpisać poprawnie. Globusiku- tak, ja jestem pracuś . ale sprzatania nie znoszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki Przed chwilą usłyszałam ostrzeżenie na nocne wiatry. Trudno co ma być to będzie. U dzieci przeszła burza z grzmotami. x Kaju podaję ci rękę , też jestem pracusiem. Troszkę jednak się różnimy ponieważ ja sprzątanie bardzo lubię. Pytasz jaki koncert??? Chór męski Copernikus i wojskowa orkiestra dają koncert z okazji Nowego Roku. Jeśli pogoda pozwoli pójdę. Ja również jestem melomanką. Cały czas powtarzam,że bez muzyki nie potrafiłabym żyć. Słucham muzyki bardzo róznej w zależności od nastroju. A Ty??? x Ime Jestem w drodze do Ciebie z maseczką w ręku. x Jedyneczko mogę się zrewanżować zupą pomidorową i pieczona karkówką:) x Miłego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeszcze cuś!!! x Nabór na uczelnie. Kandydat na studenta przed komisją: -ile jest 2+2? -3 -nie -5 -nie, dziękujemy. Wyszedł, komisja omawia: -głupi, ale szukał odpowiedzi, bierzemy. Wchodzi następny kandydat: -ile jest 2+2? -5 -nie -a właśnie, że 5! -nie, dziękujemy. Wyszedł komisja stwierdza: -głupi, ale ma własne zdanie i potrafi się bronić, bierzemy. Przychodzi kolejny: -ile jest 2+2? -4 -mądry, ale nie ma już miejsc. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaja
Jedynko to ja jestem gapa.przejrzałam wpisy ,na kaszubach mieszka ,to Ale tak lubię babkę ziemniaczaną że kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaja
Oj,ale robię błędy.oczywiście na kaszubach mieszka ,a ja miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam zaległości , przeczytałam od deski do deski! Marysiu współczuję ci straty Kaji. To nasi najwierniejsi przyjaciele , bo kochają nas bezwarunkowo. Globusiku ty też byłaś na wojażach , fajnie cieszę się że opusciłaś swoje mury. Mam nadzieję że dobrze ci to zrobiło. Jedyna e book fajna rzecz. Pewnie zadowolona jesteś z prezentu. Po remoncie masz fajnie i ten kominek. Kolory fajne. Miłości oglądałam twoje zdjęcia zimy , są cudne. Livciu jak tam u ciebie? Mam nadzieję że myśli trochę inne! Gościu kaja witaj w naszym gronie. A teraz tak w streszczeniu o mnie. Podróż do Polski , katastrofa. Deszcz nas prowadził całe 18 godzin. Po drodze 2 godz w korku. Wypadek na autostradzie. Moje dzieci ucieszone z odwiedzin mamy. C się usamodzielniła. Mama na nowe mieszkanie zafundowała firany i dużżżżżooooo innych rzeczy. Wnusio dostał akwarium z całym wyposażeniem, kolejkę z torami, radości było co niemiara. Syn wyrósł , patrzy na mamę z góry. Byłam u mamy , tak mi się tęskniło. Chwile zadumy , rozmowa w myślach, łzy ,bezcenne. Czułam jej obecność, nie mogłam odejść od mogiły. Cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dzień dobry,witam na kawie.Zaparzona czeka na Was,zapraszam. Luna wiele radości dałaś dzieciakom. Żyjesz jeszcze zapewne wspomnieniami z podróży...Co tam,planuj następny wyjazd:-) Dobrego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jedyna piję z tobą kawę! Było fajnie, masz rację jeszcze żyję wspomnieniami. Teraz przed nami przeprowadzka, pomału kupuję kartony i pakuję. Za oknem wieje niemiłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna. Duże zmiany przed Tobą. Pomogę przy pakowaniu;-) Cisza na zewnątrz w końcu mogę się skupić:-) Deszcz pada u mnie i topnieją śniegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko , hej Lunka x Jestem z Wami delektuje się kawą. Na wyjeździe połączyłaś przyjemne z pożytecznym masz wiele satysfakcji i wspomnień. x Jedyneczko u mnie już po śniegu i wiatr jakby ciut mniejszy. x Milej soboty Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma! Owsiak może,to ja też ;) Lunka Wspomnienia to najdroższy skarb umysłu człowieka Obyś tych dobrych miała jak najwięcej❤️ Wiecie co? U mnie tak wieje,że mam pod domem fale Bałtyku :O Pozdrawiam wieczornie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. Ime żyjesz??Straszny ten wiatr.Okrutnie wieje,u mnie też. Wczoraj lał deszcz,błyskało.Teraz leży śnieg. Bez potrzeby nie ma co wychodzić z domu,niebezpiecznie ślisko. Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Przynajmniej trochę lepszy niż ten wczorajszy Jedyneczko Dziękuję za czarnulkę ;) Żyję... Drzewa w lesie naszym położone,dach stodoły teściów uszkodzony Brak prądu,skutkowało zimnem w domu bo piec mamy na komputer A jak już włączyli energię,to robili nam dyskotekę ;) Włączali i wyłączali Dzisiaj normalnie...nie zapeszając ;) Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Melduję się po weekendzie. Odpoczęliśmy sobie, cisza , spokój. Byliśmy wczoraj na spacerze z psami, mało nas nie porwało. Mam od tygodnia pod opieką 2 psy, kota i 4 kanarki. Sasiadka poleciała do Kenii. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. A jednak Ime są straty:-( U mnie z prądem też różnie było.Teraz jest ok. Straż pożarna wyjeżdżała wiele razy.Pobliskie wioski ucierpiały. Widzę Luna,że u Ciebie też powiało. No i zwierzyniec masz niezły:-)Obowiązków Ci przybyło. Globusiku z Tobą nie ma łączności:-( X W pracy spokojnie.Klienci sporadycznie się trafiają.To taki czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Babki mimo,że późna pora piję kawę. Samopoczucie mam pod zdechłym Azorkiem. Wczoraj była dyskoteka z telefonem i internetem. Podobno wina wichury. Rzeczywiście wiało bardzo mocno. Zresztą dzisiaj też wieje , no może ciut lżej. Nie wiem czy to wina aury ale spać nie mogłam jeśli zasnęłam to makabryczne sny mnie budziły:( i takie błędne koło. x Miłego i bezwietrznego popołudnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niestety zmagam się z internetem , nie moge wysłać poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×