Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Globusiku Ubieraj się ciepło i parasol weź ze sobą... Dzięki za kawkę. Ja już uzupełniłam zapasy;-) Do uzdrzeni Ja też mam dzisiaj robotę w robocie;-) Trzymajcie się cieplutko. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Witajcie Ten gość wczoraj to ja Zapraszam na kawkę... Jak się już obudzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witam o świcie;-) Wczoraj pozwolono mi tylko powiedzieć 1:-( Zapraszam na sobotnią kawę... Imuś ale hobby:-( Zmień zainteresowania:-D Swoją drogą strasznie chorowici jesteście:-( Bardzo współczuję.... Globusiczku jak się spało? U mnie czuwanie raczej,a nie spanie:-( Idę się przewietrzyć,chociaż siąpi na zewnątrz... Nic to, kaptur na głowę ;-) Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. A jak że ! wyczułam,że Ime przygotowujesz kawę.Smakuje mi wyjątkowo.Dziękuję. Imuś zmień zainteresowanie i hobby spal w piecu . Możemy sobie podać rękę ...ja też za często bywam na badaniach. Buntuję się !!!! ale mój bunt nie wiele znaczy:( Dzisiaj będziesz miała odskok od codzienności. Wnusia dostarczy Ci radości. Będę w pobliżu żeby ją kołysać. x Jedyneczko Mimo jesieni u Ciebie ruch w interesie. Podnoś więc rolety i dosiadaj sie do kawy. Wyjątkowo smaczna bo parzona przez naszą Imuś. Ja w końcu mam wolna sobotę muszę poleniuchować. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-D Posty kulę ziemską okrążają,a potem trafiają do Stacyjkowa. Imuś nie widziałam Ciebie,jak parzyłam kawę:-( Piję Twoją i moją i naszą;-) Jestem po chodingu;-) Globusiku zasłużyłaś na wolną sobotę;-) Odpoczywaj.... Moje plany dzisiejsze nie wypalą przez pogodę. W planach miałam cmentarz.... Imuś jak będziesz potrzebowała niani do pomocy,to krzycz;-) Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko Pewnie dlatego mnie nie zauważyłaś,że coraz mnie mniej ;) Swoją drogą,to tak,strasznie chorowici... M też dostał leki.Kręgosłup mu dokucza Więc jak sama widzisz,mamy wspólne hobby ;) Globusiku Odnoszę wrażenie,że im bardziej się buntujemy,tym częściej nas coś łapie :( ;) Obie się tak garniecie do naszej wnusi,to może ja sobie odpuszczę? :D Tylko pamiętajcie! Ona jest nietykalska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś to bardzo pasujemy do siebie z Twoją wnusią. Ja też niedotykalskie,niedotkniątko;-) Będziemy robiły do siebie minki;-) Twój M też wynajęty??? Imuś to baw się dobrze z wnusią,a młodzi niech się wyszaleją na weselu. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Jedyneczko To jest nas trzy :D Jam też niedotykalska ;) Dziadzio też wynajęty... Tylko,że dziadek ma się nie zbliżać nie więcej jak na 2 metry :D Na 14 mamy być u C Miłego weekendu koffane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Podnoszę rolety a że jeszcze ciemno to słońce nie będzie Was raziło w oczęta :) Stawiam kubki i dzbanek na stoliku Ale czekać na Was nie mogę bo na badania jadę Zaczyna wiać, czego nie lubię :( Mam wtedy większego kręćka Uprzedzając wasze pytanie... Wnuczka grzeczna była, nie płakała Dziadek większość czasu przechrapał :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. x Witaj Imuś. Ale jesteś dzielna ,Raniutko przybyłaś:) z kawą. Dziękuję .Smakuje mi bardzo a ponieważ jeszcze drzemię dobrze że jest jej więcej. Wnusia grzeczna tak jak myślałam .Ona nie potrafi być niegrzeczna. Młodzi poszaleli ,dziadek pochrapał, babcia podrzemała i wszyscy mieli to co chcieli:) Imuś bardzo nie lubię badań na "głodnego" . x Jedyneczko mamy duuużo kawy. Przychodź .Je siedzę w kącie i czekam. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej x ostatnie wieści to w sobotę bedzie zmiana czasu!!!! hura!!!! x Jedyneczko widzę Cię na bazarku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Globusiku przybywam z bazarku;-) Dzień dobry,witam miło. Imuś kawa pyszna;-) dzięki.... Zmoczyło mi głowę,nie lubię parasoli,a kaptur nie trzymał się ... Imuś ;-) no i wszyscy zadowoleni;-)na czele z wnusią.... Globusiku je też dzisiaj wstałam bardzo wcześnie. Studencik dzisiaj wyjeżdżał...także wspólna kawka i ble,ble przy stole. Potem wypłata dla studencika :-D i pożegnanie. Wczoraj był bardzo ładny dzień. Korzystając z ładnej pogody odwiedziłam groby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny Globuskiku No właśnie babcia się nawet nie zdrzemnęła Dziadek zajął kanapę,mi został tylko niewygodny fotel :( Też nie lubię badań na czczo ale...Dzisiaj do 11 nie zjem nic bo jadę jeszcze na USG W brzuchu mi już burczy ale jak trzeba to trzeba Jedyneczko A studencik nie przyjedzie na 1 listopada? Byliśmy wczoraj na 40-stce Zjeść nie mogłam,wypić też nie... W dodatku od soboty trzyma mnie ten menier... Paskudztwo jedne ;) Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś Słyszę jak Ci burczy w brzuchu;-) Weź kanapkę ze sobą,posilisz się po badaniu. Studencik przyjedzie,a jakże:-) Pięć dni wolnego. Imuś co to ten menier...chodzi o zawroty głowy? Pa,trzymaj się. X Globusiku akurat ta zmiana czasu negatywnie na mnie nie wpływa;-)Ja też się cieszę. Gorzej jest z tym wiosennym przestawianiem zegarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przyjechałam Wyniki są raczej w normie ale to nie znaczy,że przestało boleć ;) Jedyneczko No to się cieszysz! Całe 5 dni ze studencikiem :D Choroba Mienierea/tak to się pisze To między innymi zawroty głowy 3 listopada mam laryngologa,zobaczymy co mi powie 3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam wiersz jak byłam chora. Zła sama na siebie, że muszę siedzieć w domu. Dziś dedykuję go Wam. " Szkoda czasu na choroby kiedy słońce świeci trzeba cieszyć sie pogodą a nie głowę leczyć. Trochę humor Ci pomoże i pogoda ducha, wyjdż z domu śpiewu ptaków posłuchać." Z życzeniami zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Woda już wrze. Będzie to co lubimy kawa. Zapraszam. x Marylko do tej pory skrywałaś swoje zdolności. Dzięki za wiersz, zastosuje się do zawartych w im słów:) prawda szkoda czasu na choroby!!!! Tobie też życzę zdrowia i czekam na kolejne wiersze. x Jedyneczko Nasz Juniorek też przyjedzie . Ile będzie miał wolnego tego nie wiem. To nieważne , czas pomyśleć co przygotować do zjedzenia. Jeśli mnie odwiedzi nie mogę go zawieść:) Wczoraj miałam nie zły chodding. Zrobiłam zakupy na Wszystkich Świętych. x Imuś Nie daj się zmanierować temu ......meierowi ... co za uparta bestia:) Tak poważnie to może jest coś z błędnikiem. Dobrze,że masz skierowanie do laryngologa. Mimo złego samopoczucia poszalałaś wczoraj solidnie. Tak trzymaj !!! Dzień podsumowałaś czterdziestką i fajnie. x Ja dzisiaj skorzystam z usług Frani i mopa.Też imprezowy dzień przede mną. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku,dzięki za kawkę. Widzę jesteś już przygotowana do Święta;-) To dobrze,zaraz zacznie się tłok.... Leje od wczoraj:-( Marysiu i jak tu cieszyć się słońcem i śpiewem ptaków??? Ale widzę,że Ty jesteś pełna optymizmu:-) i tak trzymaj.... Imuś co z przelewem? Pozdrawiam Was i życzę słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Marysiu Masz rację.Dziękuję za słowa otuchy ;) Szkoda tylko,że słońca brak Globusiku Dzięki za...wiadomo co :D Co będziesz pichcić? Załapię się? ;) Mamy dzisiaj podobne imprezy,widzę ;) Mop chce woogie boogie :D Jedyneczko Część przelewu przyszło w piątek Ale to ta przysłowiowa kropla... Ogółem wiszą M...powiem Wam na ucho ;) W każdym bądź razie piec i instalacja w końcu zapłacone Zostały marne grosze... Jutro pojadę chyba z młodymi i wnuczką do Gdańska Sobie chociaż popatrzę na wystawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda stefania
Witam... Lata wstecz bywałam na topiku. Dziś zajrzałam z sentymentem i postanowiłam znaleźć jakieś grono, gdzie mogłabym czasem zamienić kilka słów, wypić filiżankę kawy, może posłuchać innych, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia... :) Z racji paskudnej pogody jesiennej, stawiam na zachętę kubek parującej herbaty z midem i cytryną oraz goździkami :) > 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś:-) Witaj Ruda;-) herbatka moje klimaty:-) Dziękuję.Nie wiem czy piszemy o czymś ciekawym, raczej bardziej prywatnie o codziennym życiu. Znamy się już jakiś czas.Jak będziesz chciała się podzielić z nami swoimi troskami,radościami,zapraszamy. Można też wypić pyszną kawę;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×