Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

758 strona otwarta... kawa (a właściwie całe litry gorącej kawy) zrobiona... znikam w łazience szykować się do drogi... jak już będę jechała kolejką, to jeszcze się odezwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sobie jadę kolejką do dzieci... macham Wam serdecznie... i życzę nam wszystkim dobrego dnia...:) -Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Ada jak miło, że kawą już czeka. ☺ miłego dnia Ci życzę i ciepłych chwil z wnuczka. Na mnie już też czas, chciałam się tylko przywitać. Pędzę już do pracy. Odezwę się ☺🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Jestem na kawie ,Ada dziekuje. No to zaczynamy kolejny tydzien. Ja tez do pracy musze jechac. Milego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wszystkie Panie Dziękuję za kawę. x Bardzo lubię zmianę na czas zimowy. Wczoraj ze stoickim spokojem mijała mi niedziela. Ada , Ruda dane osobowe :) podam po świętach:) x Na cmentarzu z rodziną byłam w sobotę. Jeśli pogoda pozwoli pojadę dzisiaj. Imuś , Jedyneczko ponieważ znacie moje realia życiowe piszę Wam,że dzisiaj nad ranem Senior rodu wyjechał. Teraz jest w przestworzach❤️. Trochę mi smutno. Dzisiaj przyjeżdża Juniorek i będzie do niedzieli. Synowa zaczyna rozumieć co to ....syndrom opuszczonego gniazda! x Babeczki pozdrawiam i do zobaczenia może wieczorem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Witam nową koleżankę Adę. Dziękuję za kawkę,wyborna... Globusiku jak nam się towarzystwo powiększyło bardzo nam miło. Dzisiaj nie będę zbyt rozmowna,wybaczcie. Mam w pracy koniec miesiąca. Robię zestawienia,drukuję faktury. Dobrego dnia wszystkim. Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko ja też rozmowna nie jestem bom leniwa:D x Dobroci dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku.... nie będziesz sama, jak Juniorek przyjeżdża i zastąpi Seniorka ;) jedyneczka 🖐️ u mnie też dziś garstka osób, większość na urlopach. Zwiększyła mi się ilość dokumentów na biurku, za to szybciej czas przeleci. Ale co fajne w dniu dzisiejszym, jak wstałam rano, jadąc już pociągiem do pracy, było widno :D... tak sobie po ciuchutku postanowiłam jutro wstćc równie wcześnie i pojechać na cmentarz, kiedy będzie jeszcze pusto. A potem z Młodym pojadę wczesnym wieczorkiem. A teraz wracam do swoich obowiązków z przekonaniem, że 5 godzin pracy przeminie niczym kilka minut ;) Do spisania dziołchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Wpadłam odpocząć. Stefciu to prawda,jak jest robota czas szybko leci. Ja już w zasadzie kończę....w sensie papierologię. W pracy do 16-stej. Stefanio w niedzielę i Święta rzadko wpadam do klubiku. To są dni kiedy nie odpalam kompa ;-) Na cmentarzu byłam wczoraj,zapaliłam znicze. Na wkładach pisało 85 godzin...czyżby?? Sprawdzimy. U mnie jutro zapowiadają opady śniegu,a w tej chwili świeci słonko. Mieszkam na Podlasiu,nieopodal Puszczy Knyszyńskiej. Czytam dzisiejszą prasę lokalną.Żubry cieszą oko wszystkich podróżników. Wyszły z lasu w pole,można je obserwować bezpośrednio z szosy;-)Szacuje się,że w stadzie które przebywa jest ok. 130 osobników. X Globusiku u Ciebie zmiana warty.Szkoda,że chłopaki się mijają. Imuś gdzieżeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jedyneczko Gdzie żem? W kuchni,chleb robię W suszarni,werandzie,łazience...I nigdzie nie było laptopa ;) Zapomniałam drogę do niego :D Dziewczyny Jeśli chodzi o groby,to mam taki jeden,na który chodzę dość często Gdy mi źle,gdy mam za co dziękować... To grób mojego wujka,brata mojej mamy Zmarł mając 24 lata lata :( Jego pogrzeb był w maju,ja się urodziłam w sierpniu Dlaczego o tym piszę? To właśnie On nadał mi moje imię.Poprosił mamę o to przed śmiercią Przeczytajcie Ime od końca i macie połowę mojego imienia ;) Miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnusia od godziny śpi, więc i ja odpoczywam i na popołudniową kawencję zapraszam: (_)> (_)> (_)> Globusku, a więc czekam... po swietach napiszesz coś o sobie... miło mi będzie przeczytać... Jedendwatrzy, Puszcza Knyszyńska... o kurczę... powiedz mi może, czy KSIĘCIUNIO-RIN... jest Ci znany?? :) Jeśli tak, to przesyłam Wam buziaki, ode mnie i od Lisicy...!! :) A ja miłość, Emilka...? Śliczne imię...! Gdy urodziła mi się córka, to w pierwszej chwili myślałam właśnie o Emilii. Potem jednak zwyciężyło inne imię. Ale Emilka ciągle mi się podoba. -Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Imuś Witaj Ada Nie znam tego Księciunia ;-) Kto to??? Mam swojego w domu,to mój starszy S :-D Do Puszczy Knyszyńskiej mam paręnaście km. Jeździmy tam czasem z M żeby pogapić się na żubry.Ja tam nic w nich pięknego nie widzę,ale mój M zafascynowany... Wnusia śpi jeszcze? Kiedy koniec Twojego dyżuru ? X Imuś spotkałam Cię w kuchni. Chlebek dzisiaj pieczesz???To ten dokarmiany przez 5 dni? Ale zapachu narobisz;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko, nie znasz tego KSIECIUNIA... nic nie szkodzi... i tak całusy Ci przesyłam...:) :) Wnusia ciągle śpi... chyba muszę zacząć ją delikatne budzić... bo co to w nocy będzie...:D -Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku nie martw sie, junior zastapi nie obecnosc seniora. Jedyko czy papiery uporzadkowane? Milosci a jak sie wnusia twoja miewa? Marysiu czy impreza sie udala? Zapraszam was na lampke czerwonego wina. Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko, mój dyżur już zakończony... wnusia wstała, wyspana i ćwierkajaca jak młody wróbelek... w poludnie byłyśmy dziś na długim spacerze i pewnie dlatego tak długo sobie spała...:D Córka wróciła z pracy i ja jadę już do domu. Jadę moją ulubioną, szybkobieżną kolejką. Kurka wodna, musialam wstać i przesiąść się na inne miejsce... koło mnie suedział jakiś ZAGRYPIONY chłopak... a ja nie mogę chorować... bo kto będzie od środy odbierał w południe wnuczkę...?! córka i zięć pracują, babcia jest niezbędna...:D Lunko, Twoja lampka czerwonego wina przyda się bardzo.....!! Ciach - z przyjemnością wypijam: Y -Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie Jedyneczko Chleb upieczony.Czujesz zapach? ;) Ada Dzień Ci się zleciał bardzo fajnie Choć tego wstawania nie zazdroszczę :D Lunka Wnuczka ma się świetnie :D Rośnie jak na drożdżach.Lekarze wciąż się czepiają,że za mała... Dziękuję Ci za winko.Dzisiaj będzie jak znalazł :D Globusiku Ja wiem co w Twojej duszy gra jeśli chodzi o jutrzejszy dzień... Taka zamiana panów to też bardzo fajnie ;) Lepiej tak aniżeli pustki w domu ;) Stefciu Pojechałaś na te groby? U nas jeszcze nie pada ale ma zacząć w nocy i jutro cały dzień mokry ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki : ) byłam na grobach, przygotowałam się na jutro z zakupami, porzadkami. Teraz już odpoczywam z książką. Raniutko wstanę skoro świt i pojadę na groby bez tego tłumu. Dziękuję za winko, rozgrzalo mnie. Dziękuję za pamięć. Jutro na spokojnie napiszę. Wiem że nie wszystkie będziecie. Globusik, miłości, jedendwatrzy, Luna, Ada, Maria 👄 jeśli kogoś pominęłam 👄 dodatkowo. Spokojnego wieczoru i rodzinnych spotkań w dniu jutrzejszym Wam życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki !! My (mąż i ja) już wstaliśmy, bo zaraz wybieramy się na cmentarze... też nie lubimy tych strasznych tłumów...wolimy więc jechać wczesnym rankiem... w kuchni expres przyjemnie szumi, w całym domu pięknie kawką pachnie, zapraszam: 🌼❤️ (_)> (_)> (_)> (_)> ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mnie pogania... mówi, że opady już się do Łodzi zbliżają... nie chcemy zmoknąć, więc w drogę........ Pa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ada witaj Ja dopiero wychodzę. Od rana solidnie padało:( x Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jak minął dzionek? U nas tak leje,że świata nie widać I przykro przyznać ale przez tą pogodę nigdzie nie byliśmy 😭 Mam nadzieje,ze jutro się wypogodzi i dane będzie chociaż mi,pojechać na groby Muszę jeszcze odwołać wizytę u otolaryngologa... Mama mówi-odwołaj.On mojej znajomej ostatnio przebił bębenek.Kobieta jest głucha :( Wszyscy mi to mówią dookoła Napędzili mi stracha... Pozostaje mi szukać innego lekarza Bądźcie zdrowe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×