Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Oczywiście jestem z wami. Pląsam. Livio , ale mnie rozśmieszyłyście.Świetna zabawa . Cieszę się , że Ci się humor poprawił. Globusiku nie martw się obiadem. Wpadaj do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj fajnie już jest nas trzy do tańca. LIVIO pląsam i się zaśmiewam. Marylka w pracy więc taniec musi odtańczyć wieczorem Luna też nie ma lekko. 1 2 3! Chwyciłam ...trojaki .... w rękę/wiesz jakie to są trojaki???:D/ i jadę po obiad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Piffffko jest dobre o każdej porze:D więc pijemy kawę , popijamy piffkiem:D i jodłujemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wiecie co???? może to dobrze być bezrobotną. Ze wszystkiego mozna wyciągnąć korzyść , nauczę się jodłować. Byleby w pobliżu jodły nie uschły jak usłyszą taką zabawę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co ja widzę,jacyś goście????????? Uśmiałam się co nie miara!!!!!! Widać nasz topik zyskuje popularność!!!!!!!!!! Ha ha ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Dobrze,że wpadłaś , pląsamy razem , pranie odłóż , jest już nas cztery:D Marylka usprawiedliwiona , odtańczy wieczorem. Hej. A ha jestem w drodze z trojakami w reku.Jadę po obiad do 1 2 3! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:DZ morałem o piwie.:D:D Jestem senny, taki śpiący, o łóżeczku swym marzący, noc już skleja me powieki, bo wypiłem piw trzy beki. Nogi plączą krok za krokiem, wodzę dziko mętnym wzrokiem, równowagi pozbawiony, bo wypiłem piw galony. Ręka znaleźć nic nie może wciąż ucieka mi podłoże, jak na statku sztormem gnanym, bo wypiłem piw trzy dzbany. Język zdrętwiał, kołek niczym, słów nie zdolny już wyliczyć, ni litery małej krztynki, bo wypiłem piw dwie skrzynki. Już mi rozum odebrało, i w pamięci, poplątało, co i kiedy, wypić miałem, bo tak piwska się ochlałem. Morał będzie, bo tak bywa, gdy ktoś nadużywa piwa. I końcowy fakt chcę spłodzić, nadmiar zawsze będzie szkodzić. Ale nie nam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku fajne miejsce na piffko,dostawimy huśtawkę i będzie ubaw. Wierszyk fajny,jak mój Z przyjedzie z pracy, to mu przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Idę na remont zęba:D:D Trzymajcie mnie za ręce :D hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! :D :D :D uśmiałam się - oczami wyobrażni widzę towarzysza w trybach. Popląsam z Wami dziewczyny, nawet piwka się napiję:D Mogę prosić o Reddsa z cytryną albo jabłkowego. Tańczyłam dziś w pracy ... dzieci miały załamkę- tęsknota za mamą.. Jeszcze mam w uszach pLacz na 5 głosów. Jestem głodna- wpadajcia na kolację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus oczywiście trzymamy Cię za ręce. Nic się nie bój.Jak co to odwiedzimy tego dentystę wszystkie :D Wyleczymy mu ząbki.... Lunka -sen okropny . Oglądałaś wcześniej jakiś horror? Dobrze , że masz obok Z. Mi wczoraj przyśnił się bolący ząb i to ,że ktoś grzebał mi w nim drutem.Brr , obudziłam się przed budzikiem z wrażeniem bólu . 123 ogromnej cierpliwości Ci życzę :) Livio będzie dobrze ❤️ A bo to pierwszy raz Twój M. jest taki uparty w chorobie? Jakoś daje radę. Miłego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospałam sobie po tym jodłowaniu i piwsku :D "Nogi plączą krok za krokiem, wodzę dziko mętnym wzrokiem,"....... Mój chory też śpiiiiiiii! Sen leczy :) zachowuję się cichutko, a wy juz nie jodłujcie,bo mi się zbudzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - jak tam ząbek? Mnie po znieczuleniu,przy ostatnim leczeniu kanałowym,nawet powieka opadła na oko. :D:D Mam nadzieję,że ty nie na zywca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - puść dzieciom głośno muzykę z jodłowaniem. zrób konkurs,które potrafi plakać w ten sposób:D Tylko,trzeba by jeszcze je ubrać w takie spodenki,tyrolskie,bo inaczej chyba nic z tego.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w domu posucha. Lodówka pusta - DIETA :( Nie ma to jak życie cukrzyków.Zastanawiam się,jak ją utrzymać.Może odzwyczaję się od jedzenia? Ech..chyba zajodłuję z tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
a tak w ogóle to jestem:) Szczęka cała, dzięki Wam. LIVIO! Marylka mnie znowu rozśmieszyła .... a czy znacie MENA , który nie jest uparciuchem:D:D Ponieważ mój ranny porządek jest zakłócony , LIVIO przekazuję Ci koguta. Niech pieje rano , ja też muszę wstawać wcześniej. Teraz życzę wszystkim dobrej nocy i niech się nam nie śnią koszmary❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej Nocy...... kogut dojechał cały,miotła tylko trochę postrzępiona od wiatru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety! Musiałam mojego Z do porządku doprowadzić. Ostrzygłam mu włosy i zrobiłam pedikiur,podałam obiadokolację,zjedliśmy i położył się z tym że będzie oglądać tv...... znam to , zasnął!!!!!!!!!!!!!! Livio ty jesteś niesamowita,jodłowanie,ja jodłuję z kieliszkiem czerwonego wina. Globusiku ząb wyleczony?Wyśpij się.Jutro znów tem obrazek,remont. Marylko masz stalowe zdrowie do maluchów,nie wiem czy ja bym tak wytrzymała.Horrorów nie oglądam. 123 czy buty dla S zakupiłaś? Co by dziecko nie chodziło z kwaśną miną. Śpijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie , jutro budzi mnie Livia i kogut. Luna ja naprawdę kocham dzieci, ta praca to powołanie , więc mam ogrom cierpliwości . Denerwują mnie czasem dorośli , dzieci nigdy. Cieszę się Globus , że ząbek okey. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny. Witam z kawą. Na dworze rano jest bardzo zimno, Chcę jeszcze lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Marylko ja też piję z tobą kawę.Wierzę że masz powołanie do dzieci. Najważniejsze że, praca sprawia ci radość. U nas też zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry! Ja też słyszałam koguta. Od 6tej na nogach jestem. Czekam na majster-klepkę . Powoli mam już dośćććććć! Na razie końca nie widać:(:( Teraz nic nie jest ważne :) pije kawę. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku nie nerwuj sie.Remont zawsze trwa,niech efekt końcowy dodaje ci sił! Zmykam do pracy! MIŁEGO DNIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Wczoraj przez całe popołudnie nie miałam internetu.Nie wiem co się dziś wydarzy. Luna pytasz mnie czy zakupiłam buty dla S . Na codzienek to on ma wygodne i wypasione. Pantofle garniturowe tak mu cisnęły. U nas młodzież na rozpoczęcie roku ubiera się na galowo. Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogut dzisiaj u mnie,obudził mnie tak niecenzuralnym pianiem,że epiej uszy zatkać:( Czego Globusik go nauczyłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×