Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry! Kawa,miód malina,cieplutka, bo zimno na dworze! Pozdrawiam i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zasiadam do kawi i malinek. Za oknem - 4 st. przyjemny ranek. Witam wszystkie Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
hejka, ja dzisiaj odpuszczam herbate, musze byc wczesniej w pracy :/ narty - fajna sprawa. Nie jezdze, ale podobno w kazdym momencie zycia mozna sie nauczyc, wiec jestem pelna nadzieji. Wczoraj na obiad mielismy Spaghetti z tunczykiem i CYNAMONEM. Przepis i zdjecia znajdziecie na moim blogu. http://sprawdzilamto.blogspot.com/2012/01/spaghetti-z-tunczykiem-na-szybko.html Baaardzo polecam, danie niesamowite szybkie w przygotowaniu a wyjatkowe w smaku dzieki dodaniu cynamonu :) W wersji na bogato Jamie Oliver dodaje swieza bazylie i papryczke chili. Zanim nie wyprobowalam tej potrawy nigdy nie jadlam tunczyka, a teraz go uwielbiam :) Polecam! Milego dnia zycze! -- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie sobie porozmawiałyście,ale czytania miałam:D Mój net "wzięty w niewole" -nie wiem czy mój M wogóle śpi? Teraz jakieś filmy na nim ogląda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 pięknie opisalaś swoje dzieciństwo. Podobnie miałam.Obok domu rzeka - i latem i zimą pod ręką :D Na dodatek górki, dosyć spore - sanki rozbijane na drzewach. Jakoś nic nikomu nigdy się nie stało. Topiło się chyba każde z dzieciaków,inne je wyciągały,najważniejsze aby ukryc nieszczęsnika przed Ojcem:D miałam jakieś druciane lyżwy,najgorsze,że ciągle z nóg spadały.:( ech..poruszyłaś wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livciu:-) To Ty kochana pierwsza zaczęłaś:-D Ale to co dobre, miło jest powspominać. No tak, do tych łyżew trzeba było mieć kluczyk, ciągle się odkręcały:-( I nikt się nie utopił i pilnować nie trzeba było... Pozdrawiam Was moje miłe. Dzisiaj muszę popracować.Koniec miesiąca się zbliża. Książka przeczytana, do roboty:-) Do wieczorka, Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Witajcie Upiorzyce!((🖐️)) Z upiorem was czytałem o zbieractwie i tak mnie naszło przy herbacie: Znaczki, dwa unikatowe bo trójkątne, a najdroższe bo z Pawłem II. Upiorne opakowania po chińskiej herbacie wystane w kolejkach... bo obłędnie kolorowe. Historyjki z gum, kamienie-krzemienie, mówiło się, że to pioruny oraz bursztyny - szły za kasę, a dziewczyny dawały...chińskie gumki i ołówki. Żołnierzyki, kolorowe kapsle, plakaty i zdjęcia śpiewaków. No i dwóje bo łatwo dostępne;) Upiornie to upiorne, wszystko. Jaka czeka mnie starość po takim doświadczeniu zbieractwa? Upiornie mi jak pomyślę. A, jeszcze komiksy i ''Tygrysy"ale przeczytalem tylko... na pewno dwa. Widocznie były zbyt cenne, aby zostawiać na nich ślady paluchów. Jeszcze płyty gramofonowe... Upiorności kończę. Pozdrawiam was Upiorzyce;):);) Więc myk, myk... Livio, czego Ty słuchasz...???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Upiorny:-D Dwóje były łatwo dostępne:-D Świat Młodych - w kiosku były dostępne tylko 3 egzemplarze. Trzeba było nie lada sprytu i zaparcia, żeby je zdobyć:-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Raz, dwa, trzy i witam Cię. Tak Upiorny Świat i Zarzewie i coś tam jeszcze... a w Veto opowiadania upiornie erotyczne. Kurdę, gdzie ja to wszystko trzymałem???:( A gitary też miałem. Do dzisiaj nie umiem grać;) Musieliśmy kombinować, żyć po prostu, a dzisiaj... deprecha bo mi się nie udało itd.... Upiorna ta młodzież, ale jednak upiorna:) Jak tak dalej pójdzie to mi się klawiatura wypisze upiorna, jedyna. OK. Już upiornie milczę.🖐️ Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O Boże kogo ja widzę:) UPIORNY. UPIORNY nie wyobrażasz sobie jakie upiorne moje zdziwienie i jaki upiorny jest świat. Źle się może wyraziłam ...może tez wiesz jaki upiorny jest świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Globusiku nie wzywaj imię Pana na daremno. Jestem, a jak mnie niema to i tak was upiorności nie opuszczają. Szkoda;( Świat jest upiorny, pogoda też.Czego więcej chcesz? Ja od Ciebie Upiorzyco jakiegoś upiornego wiersza kolejnego:);):) Więc??? Myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zimowy obrazek Jest mroźny, cichy zimowy ranek. Wolno spadają płatki śniegowe. Słońce lśni złotem spośród błękitu niecąc na bieli iskry tęczowe. Pośród zieleni smukłych choinek puszysta kołdra śniegu się ścieli. Jest tak spokojnie, sennie, baśniowo. Nic nie zakłóca ciszy i bieli. Historia płatka śniegu Był wieczór zimowy. Szalała śnieżyca. Wiatr po ciemnym niebie ciężkie chmury gonił. Mały płatek śniegu, samotny wśród tłumu zapragnął pociechy- ciepła ludzkich dłoni. Padł na moje ręce i usnął szczęśliwie spragniony uczucia płatek śniegu mały kołysany do snu uśmiechniętą myślą, że czyjeś przyjazne dłonie go ogrzały. Upiorny masz rację , zdziwienie moje było tak duże,że wezwałam Imię Pana. Więcej nie będę , milo,że nas czytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Upiorny , chyba coś pokręciłam ale nich już tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiorne dzięki, Upiorrna G. Z Tobą się żyje upiorrniej;) Wielkie POZDRO i szacun.;) Co u Ciebie upiorna, niewiadoma niewiasto??? A teraz myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPIORNY.. u[iornie wzruszona jestem :D Fajnie jak ktoś upiornie sympatyczny,nie zapomniał o nas. Co do słuchania? - JUŻ CHYBA NIKOGO NIE SŁUCHAM ! Chociaż może tak tylko mi sie wydaje. Sumienie - toto coś dziwnego,ciągle o mnie żle mówi. Wszelkie upiorności mogłam..lepiej..iaczej..ech. A co muzyki,na deprechę Karunesh. Zaglądając do nas,sam widzisz..Ewa z piosenką o żonie Lota. gitary nie miałam,ale też chłopcy grający na gitarze jakoś dziwnie mnie nudzili. Może dlatego,że zadnego z nich nie grał dla mnie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zaupiorzyło się ,witaj Upiorny,a gdzieś ty był ,jak cię nie było? O zdrowie twe pytam,nie dopadło cię upiorne przeziębienie,w tą upiorną pogodę? Globusiku może byś tak już na stałe wróciła???? Zawsze mi brakuje ciebie,z uwagą czytam nasze wpisy i wyglądam czy się odezwałaś! Ostatnio mam same propozycje pracy,przyjęłam znów 3,już więcej nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Upiorny. Faktycznie długo Cię nie było:) Jestem po koncercie w szkole. Miło było, stanowczo wolę być babcią, niż mamą.Same dobro, bez nerwów... Dostałam piękny portret , poznałam siebie po kolczykach i czerwonym swetrze. Mam na nim duże oczy, jestem gruba i wielki uśmiech.Tak widzi mnie wnuk.:) Zabrałam wnuka i eksa na lody i pizzę. Odwiózł mnie potem do domu. Może jestem upiornie niemądra ale robię to dla naszych dzieci i wnuków. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Moje Drogie! Nawet nie wyobrażacie sobie jak bardzo chciałabym pisać częściej. Cholera tak się porobiło,że wena zupełnie mnie opuściła. ❤️ dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Lunka i Marii. "jak nas widzą,tak nas piszą" - na pewno jestes Marii przy Twoich 40 kg baardzo gruba:D:D A to co robisz? to dobrze robisz!! Lunka też dobrze swoją robotę odwala hehe,widocznie coraz więcej takich - którzy tej pracy nie lubią. Lunka - miałam Ciebie zapytać,masz firmę,kiedyś napisałaś, jedno,czy więcej osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK ❤️ pisanie Ci nie wychodzi:( bywa tak. Doceniamy,że jesteś i tak na codzień z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiornie rozczuliłem się. Jutro zareaguję na tak upiornie znaczące wpisy Upiornych upiorzyc. Dzięki za ❤️ i uważaj na depresję upiorną. Lepiej zostań z nami. Podziel się nawet pierdołami. Muszę przestać. Więc 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku tak jak pisał upiorny,nie musisz mieć weny,po prostu bądż,napisz co u ciebie,jak zdrówko i to wystarczy,może sie rozkręcisz podczas pisania! Livciu mam firmę jednoosobową,nie chce się użerać z kimś,zrobię sama i nikt się nie skarży że coś nie zrobione albo nie dokładnie! Odpowiadam sama za swoją pracę i tak jest dobrze! Najważniejsze że jestem doceniana. Bo myślę, że jak by tak nie było, to nie dostawałam bym dalszych propozycji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Marylko dopiero zobaczyłam twój wpis! Pewnie dumna byłaś z wnuka,a co do eksa to nie widzę nic złego w utrzymywaniu kontaktów! Przecież macie dzieci, w pewnych sytuacjach nie da się uniknąć spotkań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Sprawdzilamto - Upiorny to taki koleś całkiem upiorny:-) Ale nie szkodliwy:-) Jak będziesz wpadała częściej, to zrozumiesz:-) Ale żeście się rozpisały? Tak właśnie lubię. Wszystkie w komplecie. Globusiku, to Twoje słowa: Na dobre i na złe. Buziaczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×