Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

U mnie jakieś dziwadło! w nocy wichura i deszcz. Teraz już nie pada,ale nadal wieje. Zapewne na drogach byla slizgawica brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc misiaki :) Ja już po pracy, o 12 wróciłam, posiedziałam 4 godzinki, zabrałam pracę do domu i tak zawsze.. Wczoraj walentynki, prosiłam abysmy sobie niczego nie kupowali, przeciez wszystko mamy, kupic mu czterdziestą parę bokserek czy moze setny flakon perfum? Nie, lepiej wyjsc gdzies razem :) Oczywiscie dostalam kwiaty, ja jednak nic nie kupiłam.. ale jestem zołza, co? :) Poszlismy na lodowisko, potem na kolacje, pośmialiśmy się, powygłupialiśmy, świetny dzień. A jak spisał się Wasz Walenty? Ode mnie oczywiście moc serduszek (spóźnionych) ❤️ Biorę się za obiadek, dzisiaj fileciki rybne w sezamie, proste, lekkie i przyjemne. Śnieżyca bardzo mnie dziś zaskoczyła, a mój był tak inteligentny, ze nie schował samochodu do garażu, bo doszedł do wniosku, że tylko traci przez to rano czas. Jego mina dzisiaj po zobaczeniu w jakim stanie jest samochod? Bezcenna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Babki! PAPILOCIKU! LIVIO! witajcie. Ja chyba też jestem perfekcyjna Pani domu:) wczoraj prałam dzisiaj prasowałam. Ponieważ jestem starucha nowoczesnymi żelazkami prasować nie umiem. Ot tak udaję,że prasuję. Więc po co to ????? NIE WIEM!!! U mnie śniegu napadało dużo , ponieważ temperatura dodatnia więc jest chlapa. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniową porą! Kobitki ja również nie przesadzam ze sprzątaniem w domu,owszem czysto musi być ale bez przesady! No to teraz wam powiem ,że wczoraj testowałam elektryczną ściągaczkę do okien,rewelacja w 10 min. umyłam 6 balkonowych okien,muszę sobie taką kupić.Nie potrzeba polerować ani do sucha wycierać. Papilociku u mnie dziś też rybka,filety tilapi, tylko przyrządzone tradycyjnie w mące i jajku. Do tego frytki i surówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Co to za urządzenie napisz coś więcej. Na pewno jest bardzo pomocne. 1 2 3! LIVI kieszonka to zakamarek sądzę,że kieszonkowiec też nie wpadł by na pomysł aby tak głęboko sięgać. PAPILOCIKU! U mnie rybka będzie po czwartku. 1 2 3 mi przypomniała,że własnie jutro można ucztować do woli. MARYLKO! Jak samopoczucie Twoich Dziewczyn , małej i dużej. LIVIO! Czy jeszcze porządkujesz w torebce???? SPRAWDZIŁAMTO Już czas wracaj do domu , M na pewno przygotował kolację. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku! Właśnie skończyłam produkcję faworków z ciasta francuskiego. Chwila, moment i są :-) Wyglądają bardzo apetycznie. Zero wysiłku:-) Nie piekłam, tylko na głęboki tłuszcz. Ręcznik papierowy konieczny, aby go odessać. Ja uwielbiam ciasto francuskie. Chrusty rozpływają się w ustach :-) ale...No taki gotowiec. Z jednej porcji ciasta wychodzi ok. 24 faworków. Ciasto kosztuje 3 zł , z groszami. Luna, jestem bardzo ciekawa tego ustrojstwa. Napisz coś więcej. Kobietki, wpadajcie na chrusty.Przetestujemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Napisz czy ciasto robiłaś sama???? francuskiego ja nie umiem. Faworki lubię bardzo i chętnie będę je zajadać. Bardzo dziękuję. Jesteś kochaniutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ustrojstwo ma zwykłą ściągaczkę gumową, a pod nią na długości tej gumy jest taka ssawka, co wciąga całą wodę do pojemniczka ,szyba pozostaje sucha. Ja jestem pod wrażeniem. Pozostaje tylko obtarcie ram. 123 ja jutro będę smażyć pączuchy i oponki. A na faworki wpadam bo dawno nie jadłam ,a lubię bardzo. Mam ochotę na paluchy z ciasta twarogowego,są pyszne i szybko się je robi,ale kto tyle będzie tego jadł,może w póżniejszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Globusiku. Nie robiłam sama , kupiłam gotowca, w Biedronce:-) Faworki są dobre, ale na głębokim tłuszczu, jednak nie polecam. Za tłuste. Następnym razem upiekę je w piekarniku. 220 stopni, 10 minut. Com tam u Was? Dalej sypie? U Was już wszystko spadło, do nas okruszki :-) Nie powiem,żebym się martwiła. Zenek by nie wyrobił:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, jak tam Twój wnuczuś? Jest już lepiej? Powinno być. Jakiś czas minął. Napisz coś. Co do Twojego ustrojstwa, no super sprawa, ale do nas to jeszcze chyba nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Pewnie już śpicie , a ja siedzę i dumam. Od poniedziałku moja najmlodsza siostra jest w szpitalu. Na zapalenie płuc, a że ma astmę cięzko przechodzi. Dziś zrobili jej echo serca.Lekarz oznajmił: jest pani po przebytym zawale i ma zaawansowaną wieńcówkę. Czy to na jedną osobę nie jest za dużo? Ma jeszcze 9 letnią córkę do wychowania. Byłam po pracy u niej w szpitalu, płakała. A ja ją rozśmieszałam chociaż sama miałam płacz na końcu nosa. Ech życie jak to mówi Livia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Na pączki jeszcze nie zapraszam , za wcześnie a kawa i herbata gotowe. Pączki będą troszkę później. MARYLKO! Takie właśnie jest życie:( LUNKA! Ściągaczka bardzo przydatna. Trzeba będzie poczekać zanim dotrze do nas. Jeżeli będą własnego smażenia , wpadnę do Ciebie. Tych ze sklepu nie jadam. 1 2 3! Co dzisiaj wymyślisz, czy też pączki???? LIVIO , PAPILOCIKU , SPRAWDZIŁAMTO Miłego spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa dziś bardzo potrzebna. Nie mogłam spać. Dzięki Sprawdziłam To:) Tłusty czwartek? Nie jem pączków ze sklepu. Nic nie piekłam więc wpadnę do Was na swojskie wyroby. Globus🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pochmurno za oknem,kawa smakuje,jak zwykle z wami,dziś u nas kobiety świętują ostatki, plan pracy pokręcony,nic dam radę. Wieczorkiem zapraszam na wypieki,dziś mój S ma imieniny. Miłego dnia! Marylko trzymam kciuki za siostrę,będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycja przewija się z rzeczywistością:( MARII - będzie dobrze.Musi być. Dzisaj piekę mini-pączki. 3 jaja serek waniliowy szklanka maki Lyżeczka proszku łyżeczka octu lub wódkki Znacie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 podrzuć pączka od Mamy.wyobrażam sobie jego smak. Sama też ich sporo w zyciu napieklam,ale nigdy nie dorównałam do pączka pieczonego przez starsze pokolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja również wpraszam się na pączki lub coś innego. LUNKA! najlepsze życzenia dla Twojego Z. Masz dziś podwójną okazję na wypieki. Wszystkiego dobrego dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki, zastawiam stół z pachnącymi, jeszcze ciepłymi pączkami od mojej mamuni. Chrusty, dostawiam, parzę herbatkę, lub kawę jak kto woli. Częstujcie się smacznego. Livio, znam ten przepis, tylko,że ja daję 2 serki. To są pączki angielskie.Bardzo dobre. Globusiku, moi sąsiedzi w herbaciarni, handlują dzisiaj od 6 rano. Ludzie wychodzą z pączkami. Kolejka. Nie ma to jak pani TRADYCJA:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten pyszny dzień :) ja, sama pączków piec nie umiem, dlatego szybki obiad i jedziemy do babci na pączki. Mniam. Przywiozę jakas porcję na wieczór. Miły, słoneczny, biały dzień. Marysiu, jestem z Tobą. Gdyby cos się działo - informuj. Livciu, lunko, globusiku, 123, sprawdzilam to. marylko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, będzie już coraz lepiej . Dobrze,że siostra trafiła do szpitala. Ustawią jej leki i podleczą. Trzeba być jak najlepszej myśli. Ma jeszcze taką kochaną rodzinkę. Trzymam kciuki. Zjadłaś dzisiaj paczka? Musisz, tak na szczęście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie. Marylko nie zamartwiaj się,naprawdę będzie dobrze,najważniejsze że siostra w szpitalu,podleczą ją! Tak jak pisała 123. Jesteśmy z tobą!!!! Ciasto na pączuchy zagniotłam, siedzi w ciepełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Ale Ty jesteś pracowita. Po całym dniu ciężkiej pracy,że też Ci się chce:-) Mam wyrzuty ,że ze mnie taki LEŃ. Ściskam Twojego S. życzę mu wszystkiego co najlepsze, nie mogę wpaść jak ma na imię?W moim kalendarzu: Danuty i Julianny:-) Męskiego imienia niet. Tylko pierwszą literkę napisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×