Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dziękuję dziewczyny za dobre słowa. Pączków nie jem. Miłego wieczoru. Lunka wszystkiego najlepszego dla Syna. Obyscie się prędko spotkali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bardzo chętnie dosiadam się do stołu zastawionego przez 1 2 3! Pączki / domowe/ i chrust bardzo lubię. Muszę się posilić. Co prawda czwartek "tłusty" ale dla mnie był wyczerpujący. Pozdrawiam wieczorowo wszystkie Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączki i oponki gotowe,jej jak smakowały,Z już leży z pełnym brzuchem, do tego wypił pół litra mleka! Kuchnia posprzątana, a ja teraz odpoczywam! Wpadajcie do mnie,jak ja bym się cieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, chętnie bym do Ciebie wpadła, ale te pączki u babci.. aż się ruszyc niemożna! Jutro do pracy, a potem wolne :) plany na weekend? Robótki domowe, w sobote zaprosiłam rodzinkę na urodzinowy obiadek. Tak, tak, papilocik niebawem obchodzi urodzinki :) Od przyszłego tygodnia zaczynam chodzic na fitness! aeorobik, pilates, zumba, tajemniczo brzmi, ale muszę dac rade. A Wy kochane jak? Syzyfy odrobione? Brzuchy pełne? Kochane, czy ja mogłabym się dowiedziec jak macie na imię? :) Myślę, że jak się dowiem to odrazu Was sobie jakoś wyobrażę, stworze jakis Wasz portrecik. Nie wpadłam na to, aby zapytac wczesniej, kiedy była odpowiednia pora :) Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Spać poszłam z pełnym brzuchem , ciężko mi się dzisiaj wstawało. Witam i na kawę zapraszam. PAPILOCIKU! Więc zabawimy się w zgadywankę. Na podstawie podanych przez nas rysopisów będziemy zgadywać jakie mamy imiona. Popatrzę w lustro i napisze Ci dokładnie jak wyglądam. Masz niedługo urodzinki. Moja Droga w twoim wieku URODZINY obchodzi się radośnie. Wszystkie Koleżanki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Witam Cię u mnie mróz -2 ale kurzy śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wpadam na chwilkę i zmykam,miłego dnia,u nas deszcz pada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w odwilż. NASZE IMIONA. Papilocik - proponuję,abyś nam je dała.Z jakimi ci się kojarzymy? Jak sądzicie,czy nasze IMIONA SĄ NAM Z GÓRY PRZEZNACZONE? A było to tak. Dawno...dawno temu.. miałam bardzo poważnego konkurenta do ręki:D Imię nowoczesne jak na tamte lata - arkadiusz. Opowiedział mi,że jak się urodził - jako pierworodny,zaistniała w domu wielka dyskusja o imię. Ojciec jego upierał się przy imieniu po swoim ojcu. PANTALEON !! Niewiele brakowało.:D:D:D Czy nie sądzicie,że Imię powinniśmy wybierac sobie sami - ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAPILOCIK - kojarzysz mis ię z figlarnymi papilotami nad czołem i imieniem KASIA :) pewnie trafiłam jak kula w płot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuletnia doda
zobaczcie jak będzie wyglądała jako staruszka, trzeba wejsc na flesik.pl linki tu nie wszystkie dzialaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje zgadule :D 123, brawo! Serdecznie gratuluję! Paulina - trafione :D 👄 Lunko, no włosy długie, ciemne, ale kręcone :) Ty kochana jesteś szczupła, drobna i masz krótkie włosy.. nieprawdaż ? :D Na imie Ci.. Hania, Basia? :) A globusika to widze jako postawną, rudą, dziarską kobitkę imieniem.. Danusia lub Elżbieta ;) 123, cierpliwa mamusia, łasuch, niska, krąglutka. Ula bądź Małgosia. Livcia - mam z tym problem, ponieważ mam w pracy dziewczynę, która ma na imię po prostu Liwia. :) "Livcia" to Twój pseudonim czy po prostu imię? Marysiu z Tobą jedną problemu nie mam, pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilociku, zgadłam?:-) Fajnie. Co do mojego imienia bardzo blisko. Reszta się nie zgadza.Jak na kobietę to nie jestem zbyt niska 167 Łasuchem nie jestem, nie cierpię słodyczy, jestem kiełbasiana:-) Po zimie jestem krągła:-), ale to tak z 2kg do przodu. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAPILOCIKU - nasz GLOBUS- tylko nie Elżbieta !! pRAWDA gLOBUSIK?? - :D:D A ja wyobrażam WAs sobie - wszystkie -szczuplaki,drobnokościste,pracowie,szybkie - - mogę mieć poczucie niższości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Babki Livia ma racje ...byle nie Elżbieta. KOCHANY PAPILOCIKU , chciała bym być dziarską kobitą :( ale nie jestem:( Prawda na wybór imion powinniśmy mieć wpływ. O moim również zadecydował Tata. Nigdy bym takiego nie zaakceptowała. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapomniałam dodać,że mam dwa imiona.To drugie po Babci i jeszcze piękniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIONA - wydawałoby się,że nie mają nic do rzeczy co do naszego życia. a jednak. poznałam pewnego faceta - był u mnie pracownikiem.Jego brat był malarzem pokojowym,też częsty kontakt - od lat wynajmowany do remontów. Kiedyś zasuwali u mnie przy malowaniu chaty. Wyczucie kolorów,łączenie ich itp.prawdziwie z talentem. byle nie za długo robotę ciągnąc. Ten młodszy - złota rączka,jak mu się chciało.Potrafił naprawdę dobrze pracę wykonać... ale,dzisiaj zrobił dobrze,jutro juz nawalił,oczy rozmarzone,nie ważne czy jest za co zyć,czy kogos wkurzył.. z wykształcenia - piekarz. Piekarnię trochę ciągnęłam - piec potrafił - jak miał dzień :D Pytam tego malarza.. dlaczego mu nie zależy,chciałam zrobić go szefem Na to ten odpowiedział HENRYK - KRÓLEWSKIE IMIĘ. Cos w tym jest - a chyba nawet na pewno.Znam innych Henryków.. ELŻBIETA - to tez krolowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne,że dobrze się z nim czujesz - 123 czy charakter podobny do położnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje imię - nie lubię go.ale odzwieciedla moje życie.I to bardzo. Patronka moja została ukamieniowana za pomaganie ludziom. KARMIŁA I POIŁA. Ja też w życiu chleb rozdawałam i napoje produkowałam..hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! No to bawimy się w zgadywanki,mój rysopis, mam 165 cm wzrostu,waga 68 kg,włosy krótkie, szatynka, dodam że imię moje jest wyjątkowe bo odzwierciedla mój charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha! trafiłam lunko, szczupła, krótkie włosy.. imie? Nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko czy to twoje imię,czy tylko pseudonim? Marzena do ciebie pasuje. Myślę że,123 ma na imię Karolina. Globusik to Danuta,mam pytanko, czy nosisz Globusiku okulary? Livcię widzę jako Agatę. Papilocik już odgadnięty. Czekam na opis Rudej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilocik zgadłaś,imię moje bardzo do mnie pasuje,silna osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×