Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Mario,buziaczki wiedziałaś...jak trafić przynajmniej we mnie.Burza przeszła obok.No i dobrze bo i tak nie miałabym gdzie się skryć.Prze de mną zbliża się najpiękniejszy punkt programu , sen.Oby dzisiaj był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie wszystkie Koleżanki, Przyjaciółki 👄 Już po uroczystości ....Jubilacik❤️...pozwolił cioci iść do domu.Jesteśmy umówieni na ...rurę z kremem .... jak będzie ciepło. W towarzystwie najlepiej czuję się z Wami. Zacytuję kilka słów piosenki...... tu moje miejsce , tu jest mój dom. LIVIO! Nic ,że chlebek ma troszkę zakalca , zjeeeemy:D. Kiedyś upiekłam jakieś ciasto i zrobił mi się zakalec. Synowi tak smakowało,że chciał upieczonego ciasta z jabłkami:D Dziewczyny ściskam Was bardzo mocno wieczorowa porą. 1 2 3! U Ciebie burza, byłam przygotowana dzisiaj też , tak mówiły prognozy. Na szczęście zupełnie niezła pogoda wyklarowała się na wieczór. Buźki i pocałuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Burza ominęła Cię , bardzo dobrze.Ja też mam ogromny respekt przed burzą;( LIVIO! Czuję,że złodziej mieszkał bardzo blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Co ja widzę ...wspominacie o śnie!!! wszystkim życzę spokojnego snu i dobrego odpoczynku. Do rana , tylko nie wolno zaspać , bo Wagonik odjedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie z tą wycieraczką pomyślalam, może zwrócimy się do mojej ST z naszą pomarańczką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii - jeszcze trochę i będzie dobrze. Cierpliwie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Brawo!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - co Ty już idziesz spać? u mnie kury jeszcze chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim złodziejom hemoroidów życzę.Tyle co mi nakradli.Co roku przed domem robię piękne kwietniki.Wygrzebią wszystko złodzieje parszywe.Niech sobie mają to im szczęścia nie przyniesie. Dobrej nocki Wszystkim.Do jutra.Śpijcie słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l otwórz
oczy i serce i ZOBACZ przyjaciół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka wieczorne dla całej obsługi naszego wagoniku. Stoje na peronie i wołam stać bo ja się dosiadam. Ten czas tak szybko pędzi,na nic nie mam czasu.Myślę o Was cieplutko,wsiadam często do wagoniku.Uzalezniłam się od Was. Buziaczki.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Doro! Oglądam "Europę da się lubić".Jeszcze za wcześnie na spanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na....
marzenia NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam z zakalcem w lewej ręce,wszystkie uczestniczki wagonowego szaleństwa ORAZ NASZE FANKI !! ten zakalec - smakuje jak jabłecznik z kwaśnych jabłek:D Globus - czy smalec posiada skwarki? Mój M,jak usłyszy słowo SKWARKA ,robi się jakiś zielony na twarzy. ale ja lubię - golonkę też! 123 - jak to,co Ty mówisz,że zostały Ci tylko 4 jajka!! Ktuuś się do nich dobrał? Pewnie jakiś lis w rudo-pomarańczowym kolorze!! A co do picia?? pasuje piffko! Któraś ma ten specyfik ze sobą? Jak nie,to zrobimy herbatkę z chmielu!!:D Zaczynamy weekend !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spijcie sobie - idę zarobić ciasto na bułeczki. Ich zapach przyciągnie Was do wagonuuuuuuuuuuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wsiadam do pociągu i proszę o bułeczkę z masłem i dżemem. Życzę miłego, dobrego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ale mi wstyd , zapałam :( gonię Wagonik , aż się zasapałam. Wszystko co jest W Warsie chyba zjem. Jestem zła bo może? głodna:D Witam Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:) jeszcze śpię , miało być ....zaspałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku,ja niby nie śpię,a półprzytomna.Pogoda okropna.Całą noc lało,a teraz zimno i ponuro. Livia bułeczki piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autentycznie - pieką się właśnie od 5 min. A u mnie ani trochę deszczu. po bułkach lecę do ogrodu. Globus - idż jeszcze spać! 123 - Ty zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - u nas pochmurno i nawet nie wiem jak jest - zimno czy ciepło ,ale ma podobno być tylko 19 stopni - zobaczymy. Dopiero co wstałam i pije kawke - zapraszam - na bułeczki wproszę sie póżniej. No cóż miałąm dziś iśc na jakąś gminną imprezkę ale chyba mi się nie chce - jednak te nocki dwie pod rząd zrobiły swoje, noi wyspać sie nie można ,bo ocieplacze budynku hałasują ,a do tego sąsiad robi remont i od wpół do ósmej warczy wiertarką - więc wiecie jaki mam wisielczy humor. A jutro znowu do pracy na 22 godz. - całe szczęście ,że potem znowu normalnie. Kochane, samochodem pomału już jeżdze ,ale jeszcze z M obok i oczywiście musi troche po krzyczeć ,ale zapowiedziałam,że jak bedzie na mnie warczał to sobie wykupie jeszcze 5 lekcji po 40 zł i już - noi narazie siedzi cicho, tylko ewentualnie udziela mi spokojnie porad - ha ha 1 2 3 - wygląda na to ,że z nogą syna coraz lepiej noi dobrze. Dziewczyny pozdrawiam i jeszcze sie zjawię - moja psinka mnie ponagla - trzeba wyjśc. Narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj DALIDA! Jeżeli odpoczniesz może zmienisz zdanie i wpadniesz na imprezkę:) ja przynajmniej Cię mobilizuję. Dobrze jest gdzieś wyjść. Jeżeli już jeździsz samochodem to i jeździć będziesz , pokonałaś wewnętrzny opór ...szcun dla Ciebie:D Dzisiejsza pogoda wpływa na mnie fatalnie , najpierw coś zrobię, a później myślę kiedy to zrobiłam:D:D A może to jakaś choroba??:D Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tam u Was dziewczynki? Ja na froncie pracy.Wyskrobałam trochę z brudu dom,ale jeszcze tyle prze de mną.Jutro pewnie będę kończyła jak zwykle w niedzielę,no cóż,mięśnie bi mi zastygły, żebym tak bezczynnie siedziała.Przycupnęłam na chwilkę żeby odetchnąć.A tu cisza i spokój. Co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.U mnie leniwe popołudnie.Od 17 zrobiłam sobie labę.Leniuchuję i mam w nosie zaległości domowe.Mama ogląda coś w telewizji,małżonek drzemie a ja chcę trochę pogadać z Wami. Dalido,gratuluję.Ja też trochę zaczęłam jeżdzić.Wsiadam z oporami.Mam nadzieję,że się zaweznę i w koncu zacznę traktować to jak przyjemność.Byłaś na imprezce? 123-ja też pracowałam.Ostatnio mało mam wolnego. Cieszę się,ze u Ciebie wszystko idzie ku dobremu.Odpoczywaj,pracy w domu się nie przerobi.Na dobrą sprawę ciągle robią się jakieś zaległości.Nic to ja odpoczywam. Globusku,livio gdzie jesteście?Nie ma kto prowadzić naszej maszyny. Mario,wczoraj prawie się spotkałyśmy.Tęż odpoczywasz? Fajnego popołudnia i wieczoru.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora,tak dużo Ci napisałam i skasowało się.No nie, samo nic się nie dzieje bez przyczyny.Taki ze mnie analfabeta komp.Fajnie ..że się odezwałaś.Pusto dziś w naszym wagoniku.Z synem,to mam jeszcze różne przejścia.Powinien stąpać już na nogę,a boi się, mówi, że boli.Powinien dużo pić,a nie pije.Są już sprzeczki między nami,prośby.Ja już też jestem zmęczona.Dam radę.M ma tematy zastępcze i wiele innych ważnych spraw do załatwienia.Samo życie.Ja też się boję i to tak bardzo...Pozdrawiam Cię. Globusiku gdzie jesteś?? Livio co tam w ogrodzie? Mario,jak S się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×