Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witam Was . Na początek popatrzyłam w internet. Burze, burze i burze. U mnie jeszcze nie było najgorzej , oprócz deszczu i gradu nikt chyba nie ucierpiał , na południu kraju było gorzej. Temperatura spadła do 14 st. ANULKO! Do zobaczenia na Helu:D. Życzę Ci miłego spędzenia czasu w gronie rodzinnym i dobrej pogody na wyjazd.Do zobaczenia po powrocie. MARYLKO! Już widzę Wasze roześmiane twarze na spotkaniu rodzinnym I o to chodzi , tak ma być. 1 2 3! LIVIO! Co u Was???? Zwołuję wszystkie Babki do Wagonu. Spokojnego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! nie wiem jak u Was,ale u mnie wiatrzysko,ani kropli deszczu - pola zaczynają być zupełnie wysuszone. Domyślam się,że sprzęt Wasz też może ucierpieć i jest wyłączony. Dzisiaj kolejna wizyta u dohtoruff, nie lubię i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Poci śliczny. Mam wyjść po zakupy , a niby dlaczego mam iść:) wsiadam do pociągu:) Załatwiaj szybciutko wizyty i wracaj! 1 2 3! Witaj , zrób co swoje i usiądź , wypijemy kawę. MARYLKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
"Czerwiec" Czerwiec sady owocami okrasił najwcześniej, czerwienieją w środku czerwca słodziutkie czereśnie. Jeszcze swoich drzwi za nami nie zamknęła szkoła a już las się niecierpliwi, do siebie nas woła. Czekaj lesie, wytrzymaj jeszcze czerwiec w mig przeleci i po twoim mchu zielonym będą biegać dzieci! Jeszcze tydzień, jeszcze drugi - skończy się nauka i w zielonych wrotach lata kukułka zakuka. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wczoraj zimno, dziś duchota , chyba do mnie idą burze. Livio jak będzie padać podeslę deszcz do Ciebie:) Anulo do spotkania na Helu :) 1 2 3 miłej pracy:) W sobotę jadę do Częstochowy z rodzeństwem autokarem . Muszę zrobić jakieś zakupy do domu i na drogę. Odezwę się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lato ma swoje prawa, kto może wychodzi z domu, wyjeżdża na urlop , wystawia nos do słońca:) ANULKA,MARYLKA! już pakują torby:) przyjemności Dziewczyny i wracajcie szczęśliwie. DALIDA! kiedy planujesz wyjazd nad morze??? mam nadzieję,że nie zrezygnowałaś z planu. No poza tym napisz jak się ma ...Pani Kierowczyni... czuję,że śmigasz po mieście bez problemu:) LIVIO! Powrócisz do domu całkowicie zdrowa , po wizytach u lekarzy:) Od poniedziałku nastąpi zmiana, ja zacznę się plątać po gabinetach, a Ty zdrowiutka będziesz wystawiać nos do słońca. Coś czuję,że dzisiaj wrócisz ze świeżym jeżykiem na głowie:) 123! Zapraszam Cię na poobiednia kawę, usiądź odpocznij chwilkę:) Zrobiłam rosołek , troszkę ...pochlipałam.... i mam dość. Nie ma to jak kawa:) Do zobaczenia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Widzicie jaką mam minę , kupiłam truskawki , ale są kwaaaaśne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Odwiedzilam Mamę przed wyjazdem.Trochę marudzi, że wszyscy jedziemy. Przecież jedna siostra zostaje ale mieszka w M. Na miejscu ma sąsiadów, którzy do Niej zajrzą :) Globusik :) truskawki lepiej smakują ze śmietaną i cukrem. Dalido co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki.Nie przysiadłam dziś do wagoniku.Dzień bardzo pracowity.Po południu była nagroda.Zabrałam synka na wycieczkę nad zalew.Pochodziliśmy troszkę,rehabilitacja tak zwana we własnym zakresie.Coraz pewniej się porusza.Łyknęliśmy odrobinę słońca.Pogadaliśmy,zaplanowaliśmy ważne sprawy.Staram się jak mogę nie wyręczać go we wszystkim,z trudem mi to przychodzi,ale pomalutku.Mam nadzieję że u Was wszystko ok. Mario ile w Tobie energii.Podziwiam. Anulka na urlop się wybiera,odpoczywaj i pisz do nas dalej tak pięknie. Globusiku, Livio,Dorcio,Daliwio buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Hej. Jak każda Mama tak i Twoja czuje się najlepiej ja ma wszystkich pod ręką❤️ wyjazd nie będzie trwał długo więc nie zdąży na dobre zatęsknić. Zapomniałam, czy wyjeżdżasz jutro????? W Częstochowie byłam kilka razy, lubię tam bywać. Zawsze wybieraliśmy czas kiedy nie było wielkiego zjazdu ludzi. Tobie życzę odnowy duchowej i szczęśliwego powrotu do domu. Ja po kwaśnych truskawkach poszłam na krótki spacerek. Ot tak prosto przed siebie. Zajrzałam w znane mi miejsca. W jednym z nich zakwitła róża , nazywam ją dziką, pogadałam do niej , powąchałam i wróciłam do domu. Teraz tak myślę , czy kury już poszły spać????? nie chciała bym być pierwsza:D . Ale trudno wskoczę do SPA i cały wieczór przede mną. Rozpoczął się mecz w siatkę, słyszę jak M rozmawia z telewizorem:D aż się martwię, bo jeszcze kot nabierze podobnych manier:D Wszystkiego dobrego hej wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Cieszę się , w krótkim czasie po operacji Synek poczyna sobie coraz lepiej. To niesamowite. Będzie coraz silniejszy i sprawniejszy. Napisz czy ???? jeżeli noga nie będzie bolała i będzie się czuł na siłach to chodzić można bez ograniczeń ,czy lekarze zalecają np: 1 lu 2 godziny dziennie. Jak by nie było to najgorsze już za Wami. Uśmiechaj się od ucha do ucha, JEST DOBRZE👄 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku kochany,cóż lekarze?Mnie się zawsze wydaje że wypytałam o wszystko.Potem wychodzi, że nic nie wiem.Nie chcę komentować tego.Umiesz liczyć ,licz na siebie.Tak jest.We własnym zakresie robimy wszystko,co możliwe.Najgorsze jest schodzenie ze schodów.Opanujemy. Livio,co u Ciebie? Byłaś u lekarza? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - jedna wizyta za mną - pozbylismy się przede wszystkim pieniędzy. Najgorsza zaraza niszcząca LUDZKOŚC TO CHOLESTEROL I JASKRA !!!!! Na żadne inne badania skierowania nie dostaniesz od mojej rodzinnej :D:D Spac przez mój cholesterol biedaczka nie może. A po leki,które pomagają mi zyć - muszę prywatnie,bo za chiny mi ich nie przepisze. Z jakim obrzydzeniem ja do niej chodzę - OOOMATKOKOCHANA !! Tak więc Globus - w poniedzisałek mam kolejne dwie wizyty za forsę. Za co ja pojadę do tych moich dzieci? Pewnie za karę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno wróciłam z podlewania mojego dzikiego ogrodu. Coraz bardziej mi się w nim podoba, lubię roslinny nieład:) Mój M coś dzisiaj nie najlepiej się czuje,za to cały dzień (prawie) przesiedział przedkompem. 123 - fajnie,najważniejsze,że pomału - ale do przodu. Dziewczyny coś planują,gdzies się wybierają - no tak - okres wypoczynku letniego -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - ja dzisiaj też miałam rosołek! Na jutro planuję gulasz ciekawe,może Ty też?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam się pochwalić,że mój M jakiś odmieniony. nawet dzisiaj wspólne zakupy spokojnie zniósł. A tak było "fajnie" - miałam o czym do Was pisać :D tfu..na psa urok...... niech tak już zostanie - co Dalida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kochane. Tyle bym chciała napisac, ale nie dam rady - padam na bużke. Krótko. Samochodem jeszcze po mieście nieśmigam ,ale cały czas jeżdże, ostrożnie narazie , muszę się wdrożyć - ha ha, ale przy moim M - masakra. Na urlop wyjeżdżam 17 czerwca i nic mnie nie powstrzyma - chyba że choroba - tfu ,tfu. Teraz ide już spac i koniec, oczy zamykają mi się same - jestem po nocy. Pa i o Boże , kiedy w końcu usiąde jak człowiek i spokojnie sobie z wami pogwarze. Pa i dobranoc.Miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio,mój M też jakiś taki dziś odmieniony.Taki słodki przez cały dzień.O co chodzi? Moja mamka boryka się z tym cholesterolem od wielu lat.Ja tez mam no jakiś tam 250? Dwa lata temu mierzony.Wiem, że teraz są naprawdę tanie leki zamienniki . Musisz dokładnie wypytać.Jak nie lekarza ,to panią w aptece.Dieta też swoje robi,ale Ty pewnie to wszystko wiesz.Zdrowia Ci życzę.Nie daj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Byłam na pogaduchach u sąsiadki.Ciekawa była jak podobał mi się T. Obejrzałam jej nową kuchnię na zamówienie.Sliczna, płyta gazowa na szafce , zmywarka, meble na wymiar- teraz będzie dwa lata spłacać ale wygląda pięknie. Wyjeżdżam o 4 rano z piątku na sobotę ,Zapakuję się rano. Taka pielgrzymka to niesamowite przeżycie , wcześniej byłam z mężem i sąsiadami,To było raczej zwiedzanie . 1 2 3 cieszę się, że już lepiej się syn czuje, jak uzyska pewność siebie będą lepsze efekty- zobaczysz :)Leżenie w lóżku odbierało mu siłę. Livio - też już podlewam ogród bo bardzo sucho .Posiałam 2 tygodnie temu cynie Ladnie wzeszły, ale trzeba je podlewać . Dalido , jesteś dzielna , że tyle pracujesz, ale pomyśl też o wypoczynku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio uśmiecham się bo miałam dziś na obiad gulasz i fasolkę szparagową z tartą bułką . Dania się powtarzają :) Ale rosołek na świeżym warzywie to bym zjadła nawet teraz .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzień zapowiada sie słoneczny i ciepły. Wstałam tak rano ,bo muszę wnuka zawieżć do centrum, jedzie do Szczecinka na turniej piłkarski , a M w pracy - oj nie chce mi sie. Zyczę miłego dnia i smacznej kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dalida - jak Ty wyrabiasz? niczym moja Mama,ostatnia się kładła,pierwsza była na nogach. Mało kiedy widziałam jak śpi. Ech... wy moje Towarzyszki podróży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie i wpadajcie na kafffe:) Co ja też wczoraj zrobiłam , był taki fajny ..babski sejmik....:D ja chciałam posiedzieć na balkonie , ale trochę wiało. Tfu tfu , to nasi M stają na wysokości zadania.Może czegoś będą potrzebować i są tacy mili. Mój wieczorem był didżejem , było pełno muzyki i śpiewu. MARYLKO! posłuchałaś ciut i wiesz jak było wesoło. LIVIO! No to w poniedziałek obie będziemy badane:) powrócimy chore bo bez kasy. DALIDA! Za kilkanaście dni będziesz odpoczywać i pobierać promienie słoneczne całym ciałem. Wrócisz pełna zapału do życia. I tak ma być. A dzisiaj zawieź małego sportowca , życzę mu wygranych meczy:) 1 2 3! Prawda lekarze mówią dużo , jednak najbardziej trzeba liczyć na siebie. Jest już dobrze, powolutku sprawność będzie powracać. Potrzeba jeszcze czasu i wiary Synka ,że idzie ku dobremu. Dzisiejszy dzień spędzę ....tańcząc z garnkami..... ale jutro będzie laba:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Piękny poranek.Słoneczko świeci cieplutko, może być . A co dobrego szykujesz Globusiku? Pewnie gołąbki.? Miłego dnia Wszystkim,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×