Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość 123....
jeśli syn ma stąpać i...boli..... zgłoś to do lekarza, nic na siłę!, Miał stanąć- powinno nie boleć1 Nie lekceważ tego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaa.......
To nie Himalaje- jazda samochodem!!! To jest przyjemność- jeśli dla was to nie do przejścia...hmmmm, hmmmm starość nie radość! Chodziło mi o staropoglądowe poglądy :P :D Zachowujecie się tak, jakbyście miały się nauczyć....CHODZIĆ!!! To jak z seksem:D :P Albo ktoś to czuje:D i jest :classic_cool: albo NIE i jest sam.... nie koniecznie w łóżku! :P razem z mężem a jednak osobno- bo bez ...PRZYJEMNOŚCI. Ewentualnie-------------- jestem sama, mąż poszedł w długą :P ...Nie starałam się, nie dbałam, zapomniałam, przeoczyłam,....MYŚLAŁAM!! ha- czy myślałam??!!!:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak minęła ta sobota? I kiedy? Przyznam się...spanie zmogło mnie nieżle a dzień ktoś skradł. W ogrodzie tak sobie,przedpołudniem trochę coś tam zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za dobre rady.Ma prawo boleć,tak powiedział lekarz.Strach jest tu największą przeszkodą.Każdy ma inny próg bólu.Ja się staram wspierać go, jak mogę.Jazgoczę od rana.A on,boli.Jak mi to mówi,to ja co mam robić?Teraz boję się i on się boi, tej kolki nerkowej.Czuwam.Byłam na kontroli w środę, zrobili mu taki opatrunek,że wieczorem już nic z niego nie zostało.Pod moim patronatem zrobił sobie nowy.Teraz ma z PO zaliczenia.Pięknie to sobie zaopatrzył.W poniedziałek na zdjęcie szwów.Po co ja to wszystko mówię?Obiecałam sobie,że nie nie będę obarczała nikogo swoimi problemami.Sorki.Stało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - trzymaj się. Co lekarze mówili ,jak powinna wygląfdać sytuacja obecnie z jego nogą,po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałyśmy jednocześnie! 123 - pisz jak najwięcej - od tego jesteśmy. może niektóre mają doświadczenia z takimi problemami. co do nerek - powinien pić dużo.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DZIEWCZYNY! Jestem dzisiaj nie do użytku , ja , mój Cień i moja "B" DRINKUJEMY:D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRACH - uczucie bez którego nie da się żyć, a jednoczesnie czuje się do niego nienawiść kiedy staje na naszej drodze. Szczególnie strach o dzieci,potrafi nas matki doprowadzać do paraliżu,jednocześniue mobilizuje - jak żadne inne uczucie. 123 - strach Syna udziela się i Tobie - odwrotnie jest tak samo,patrzy w Twoje oczy ,widzi w nich odbicie Twoich uczuć i jest tak samo przerażony. Czy dasz radę założyc maskę? Różowe okulary? Może znajdziesz kogoś postronnego? jakąś ciotkę lub wuja - nie tak bardzo zaangażowanych jak Ty i M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Pani za dużo tu mnie ,zdaję sobie z tego sprawę.Życzę wszystkim szczęśliwych , beztroskich dni. Dużo zdrowia i jak najmniej kłopotów z M. Wszystkiego co najlepsze.Jest mi bardzo smutno ,niech to nikomu się nie udzieli.żyjcie w szczęściu.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tak padnieta ,ze już na nic nie mam siły - dobrze że M w pracy , troche spokoju i ciszy -a i tak sie narobiłam - o matko. Jutro od 8 w pracy do 6 w poniedziałek - to nic jakoś to wytrzymam aby do 17 czerwca -URLOP, URLOP - kochane dziewczyny i wyjeżdżam i mam nadzieje ,że odpoczne, oby. Na imprezce w gminie nie byłam ,zwyczajnie mi sie nie chciało. A teraz oporządze się troche i do wyrka i do poniedziałku. Miłgo wieczorka i wesołej niedzieli. Pa 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 2 3 -minełyśmy sie tylko zafurczało i FAJNIE ZE JEST CIE TAK DUŻO I NIECH NIE BEDZIE CI SMUTNO - GŁOWKA DOGÓRY JUTRO BĘDZIE LEPIEJ. PA TRZYMAJ SIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - Chyba o kogos takiego jest najtrudniej. jak możesz,posiedż ze mną w wagonie - wygadaj się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - UCIEKASZ? DLACZEGO PODJĘŁAŚ TAKĄ DECYZJĘ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,że ta decyzja podjęta została przez Ciebie ,tak w ciągu sekundy,jak to u kogoś kto nazywa siebie RAZ DWA TRZY I JUŻ!!! Prawda jest taka,że nadal ze zwoim smutkiem i strachem jesteś sama - NIE JESTEŚMY TAK NAPRAWDĘ W STANIE CI POMÓC. ALE MOŻESZ TUTAJ SIĘ WYKRZYCZEĆ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bałem się Bałem się oczy słabną - nie będę mógł czytać pamięć tracę - pisać nie potrafię drżałem jak obora którą wiatr kołysze - Bóg zapłać Panie Boże bo podał mi łapę pies co książek nie czyta i wierszy nie pisze Ks J.Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Darwin znikł z długą brodą posiwiały małpy Wolter już jak nekrolog w kąciku humoru nawet Kopernik zmalał choć obracał Ziemię spaniel życzy przed sklepem krótkiego ogonka wszystko na pisk zbity wali się bez Ciebie autor j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytul w ten czas nieludzki swe ucho do poduszki bo to co nas spotyka przychodzi spoza nas j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczytałam się w tych wspaniałych wierszach, wybaczcie mi - ile w nich madrości; Przyszła Znowu przyszła do mnie samotność choć myślałem że przycichła w niebie Mówię do niej: - Co chcesz jeszcze, idiotko? A ona: - Kocham ciebie DOBREJ NOCY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę! Byłabym z Wami wcześniej,mój cień miał bezsenny ranek i zajął moje miejsce. Jak minęła noc? Mnie jak zwykle - i dobrze. Jestescie już na tyle dorosłe,że nie potrzebujecie specjalnej obsługi - same się częstujcie - tym co Wam tylko w duszy gra. Popadał deszczyk - zmoczył mojego brudnego psa,biedaczek został poddany kąpieli a teraz jakimś krzywym okiem na mnie spogląda.:( Ech..życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka Myszkowała szara myszka w szafie: Chyba mnie tu bury kot nie złapie? Wyszperała szal i szepcze już po chwili: W szal zawinę się sześć razy. To kota zmyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
Witajcie kochane Kobietki... Pozdrawiam serdecznie... ja kisne do 8 za granica a 13 przylatuja rodzice na slub. Zostalo jeszcze 19 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Prins, nie zapomniałaś o nas !!!!!!!!!!!!!!! My też chcemy uczestniczyć w twoich przeżyciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
Jestem w Zurichu ... nie moge doczekac sie jak bede w domku. Mamy Wszystko wlasciwie gotowe, zostalo odebrac suknie i Garnitur i wybrac kwiaty. A i pierwszy taniec...nauka walca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś mało kumata jestem. Gdzie ten ślub? Gdzie Twój dom? Wszystko mi się pomieszało! Rozumiem,że w Zurichu uczysz się walca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×