Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj Lunka! U mnie pogoda bardzo brzydka. Silny wiatr i deszcz. Będę zmuszona siedzieć w domu:( a w domu?? jak to w domu zawsze coś wyjdzie co trzeba zrobić. Jednym słowem dzień nie ciekawy :( Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna!! U mnie zachmurzenie duże,zimny wiatr,bez opadów. Ludzie gdzieś się pochowali:-( Pracy w pracy troszkę jest. Zupa grzybowa,kotlety dewolaje(z mielonej piersi z kurczaka) Przyjemnego biegania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki za kawkę. U mnie świeci słońce .Do pracy idę na 10 tą. Livio podziwiam Cię za reakcję:) Globus masz rację, dorośli też powinni się uśmiechać do siebie. To widać we Włoszech. Jak opowiadałam znajomym, powiedzieli, że ludzie się uśmiechają we Włoszech bo mają więcej słońca niż my . Co wy na to? Idę do sklepu, w lodówce pustki. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Byłam głodna więc zła.Zjadłam kapuśniak i rozleniwiłam się. Deszcz niby nie pada ale chmurom zaufać nie mogę ...na spacer nie wyjdę. Marylko prawda Włosi mają więcej słońca na niebie i w duszy dlatego się uśmiechają:) ...tak myślę. W trakcie rozmowy z Wami zagotowała się woda na zieloną herbatę. Zapraszam. Na jutro planuję fryzjera.Czy się uda???? Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Udało się :) jutro zaliczam fryzjera. Mróweczki gdzie się dziewacie???? jam dzisiaj wolna i na luzie:) Wieczorne pozdrowienia ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Jestem już wolna,wszystko zaplanowane zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Ja po obiadku, po pracy. Wesele, udało się, ha, najpiękniejszy dzień w życiu. Pewnie to normalne. Odkąd obrączka na palcu to wszystko naprawdę stało się takie jakieś stabilne. Jeśli już o ślubach, weselach, opowiedzcie mi o swoich :) jestem bardzo ciekawa. Macie jakieś nowe przepisy? Nadal uwielbiam gotować, więc czekam na pomysły. Globusiku, rutynowa wizyta u fryzjera, czy poważniejsze zmiany? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, jak czytam teraz o niepełnosprawnych dzieciach, mam ciary na plecach. Wiem, że to nie jest żaden wyznacznik, wiem, że dziecko to skarb, w każdej postaci, ale jednak każdy chce mieć silne, piękne i zdrowe. Mam nadzieję, że u mnie wszystko będzie dobrze. Mam tak jak Wy, widząc małe dzieci najchętniej bym je zjadła, a kiedy słyszę płaczące, mam ochotę płakać razem z nimi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Papilociku,wszystko będzie dobrze:-) Urodzisz zdrowe,piękne i mądre dzieciątko!!!! Co byś chciała ?//:dziewczynkę,czy chłopczyka?? Jakieś marzenie na pewno jest:-) Pytasz o nasze wesela??? Kiedyś wszystko wyglądało inaczej,ale przeżycia jednakowe. Jeszcze się zjawię,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle napisałam i wcięło. Papilocik myśl optymistycznie. Pozdrawiam wszystkie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosyć smutasów w mojej głowie. Dziewczyny - ile można zaoszczędzić na szczawie w ogródku - w NIEMCZECH!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj był dzień śmiesznawy. Któregoś dnia z 3 tygodnie tmu"dałam się " namówić,na darmowe badanie serca. Niech i ja raz zobaczę,jak te telefoniczne zaproszenia wyglądają. może spotkam kogoś ciekawego?Jakieś kobiety w moim wieku?nawiążę przy okazji jakieś znajomości? Wcześniej otrzymałm piękne pismo z informacją - co mi przebadają - wszystko z dotacji UE - JEWROPY.która dała na mnie pieniądze. Wczoraj miły telefon - przypomnienie!! - pamiętam , zaczęłam się dzisiaj z rańca szykować na wyjazd do WM - miałam zgłosić się na godz 12. w trakcie szykowania - telefon. Tym razem surowy głos sekretarki automatycznej. Mam być punktualnie,spóżnienie grozi mi odmówieniem przeprowadzenia badania w ekskluzywnym miejscu - tu leciały zagraniczne nazwy,znanego mi hotelu .. Od razu,zareagowałam na odwrót :D czekałam po 12-tej na telefon od organizatorów - jak na razie CISZA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko witaj Papilociuku. Rutynowa wizyta u fryzjera...strzyżenie. Będę również nakładać farbę ale robię to już sama. Wyobraź sobie,że pod namową koleżanki lekko zmieniłam kolor włosów.Nie czułam się dobrze i stopniowo powracam do tego co było. N Jesteś w oczekiwaniu na narodziny dzieciątka. Będziesz dużo czytać aby mieć jak najwięcej wiedzy na ten temat... jak każda przyszła mama. Jeżeli mogę Ci coś zasugerować .... nie obkładaj się lekturą na temat dzieci niepełnosprawnych. Papilociku przepraszam to tylko moja sugestia.Oczywiście wiedzieć trzeba ale bez obciążania siebie. Będziesz prowadzona przez lekarza i wszystko będzie OK. Urodzisz ZDROWE DZIECKO i będziesz SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ. n Pytasz o nasze wesela??? Czasy inne ale wspomnienia pozostaną do końca życia. Miałam długą suknię z koronki ...oczywiście była przepiękna:) Minęło tyle lat , bardzo często spoglądam na zdjęcie oprawione w okrągłą ramkę. W identycznej stoi zdjęcie Syna. Jedno i drugie wesele wspominam z tym samym rozrzewnieniem. n Jedyneczko! Dzień za nami:) co prawda robotą się nie splamiłam:) jutro też się nie splamię. Przecież ona nie zając nie ucieknie. n Pozdrawiam pozostałe Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu nie mam zielonego pojęcia:-) Pewnie dużo!! Skąd to pytanie?? Dobrze,że smutasy przegoniłaś:-) Teraz uśmiechnij się!!! patrzę na Ciebie:-) i uśmiecham się razem z Tobą!! Mój dzieciak jeszcze nie wrócił z pracy:-( Też się martwię,nie powinnam...!ale...Jest jeszcze na moim stanie:-) Usadzam się na swoim miejscu:-) Dzisiaj w robocie popełniłam nietakt?? względem klienta.Myślałam,że to Białorusin.Mówił tak podobnie do nich.Okazało się,że to Polak,tylko tą gwarą" po prostu:"-) mnie zmylił.Zażądałam paszportu do spisania umowy,on mi mówi,że nie ma i nigdy nie miał:-( Pytam: To jak pan tu się znalazł??? Ot tak po prostu urodził się tu i wsio:-) Z pobliskiej wioski okazało się!! Dostał RABAT i przeprosiny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Co ja widzę , prawie wszystkie o jednej porze jesteśmy w Wagoniku. Livio! Dobrze,że napisałaś o badaniach. Również mam telefony w tej sprawie ale nigdy nie skorzystałam z propozycji. Teraz tym bardziej wiem , że nie ma co się wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! Oby wszędzie spotykały nas takie nietakty:) bywają nietakty jak diabli i bez przeprosin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o tym szczawiu hehehe......... muszę na wiosnę cały dziki ogród obsiać. otóż pewna rozmowa telefoniczna - niemcy - ja. z tamtej strony bardzo majętne 2 osoby - na 2 słuchawkach, pada pytanie z mojej strony - standartowe - JAK ZDROWIE? Ona (bo to on i ona - małżonkowie) - nie za bardzo,musi iść do neurologa,tyle,że terminy długie. Podpowiadam - idż prywatnie,nie ma co czekać na szumy w głowie :( hehe.. ale się recholę.......... Odpowiedż - idę,w tym roku w ogrodzie miałam szczaw,zaoszczędziliśmy na surówkach - mam na lekarza..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę opodpowiedż,jaka jutro zupę ugotować,pomysłu u mnie - niet. Szczawiowa odpada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorowa!!Kapuśniak,Kartoflanka,Pęcak,Barszczyk,Krupnik,Rosół; Pejzanka,Cebulanka,Grochówka,Fasolówka,Gulaszowa....Więcej nie pamiętam i proszę o ..:-) Pa. Dobrej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nieznośny kogut , uparcie mnie budził i obudził:) Witam więc w środę. Kawa środowa gotowa. Wpadajcie. n Dzięki Wam dostałam olśnienia. Będę robić zupę szczawiową .Szczaw będzie kupiony ale smak prawdziwego przypomni....tak myślę. n Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Zasiadam do środowej kawy:-) Co za dzień?? Nie mogę chłopaków dobudzić!!! Za piętnaście min.dzwonek na lekcje,a mój S jeszcze dosypia:-( Globusiku,obiad masz zaplanowany,u mnie powtórka:-) Liwio pomidorowa:-)??? Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 4
[cześć Myk, myk!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 4
Teraz otwieram drugie upiorna oko Wiec myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam deszczowo ! Co to za noc była,wszyscy nie mogli spać. Czuję sie, jakby mnie ktoś przez wyżymaczkę przepuścił. Mam nadzieje,że kawa mnie na nogi postawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×