Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość upiorny jak zawsze
Liv To... takie delikatne. To jest za mało upiorne;-)jak dla mnie, ale muzyka z obrazem tworzy KLIMAT. Po czterech i trochę 5 utworu doszedłem do... jak zwykle upiornego stwierdzenia, ze słuchając Klątwy jest jak z seksem z upiornego punktu widzenia mężczyzny, gdyż końcowy temat jest najprzyjemniejszy. Bo jest ostrzejsze zakończenie lub wreszcie koniec:-) Ale klimatycznie zajefajne. Musi być fajna ta Twoja Celiinka:-) Mnie przypomina się, albo nachodzi mnie podobieństwo do czysto polskiego klimatu starszej grupy od mojej pamięci Więc Trochę szukałem Do czego wstyd się przyznać Moja uwielbiana starcza grupa Liv Wiedziałem, że skoro Ona Tobie podsówa, a Ty słuchasz takie upiorności to muszą się Tobie podobać. No, no.;-) Liv, nie wierzę w to, że Ty masz 66lat. To zbyt upiorne klimaty jak na ten wiek. Wiec YouTube http: YouTube http://www.youtube.com/watch?v=Cjkbe7ErrhU&sns A teraz Przesłano Ci film wideo z YouTube http://www.youtube.com/watch?v=qCIyK3ec4kE&sns Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po porannej kawie zabrałyśmy się za robotę aż wieczór nastał:) Ja mam już czas relaksu. Przede mną herbata i monitor! n Mimo ,że pogoda była spacerowa nie skusiłam się wyjść. Popracowałam w domu i to ze skutkiem:) co robiłam??? to co przeważnie każda z nas robi.. syzyfy:) n Czy znacie kwiat o nazwie ..choja ...kwitnie i pięknie intensywnie pachnie.Wielokrotnie robiłam zamach w sklepie żeby kupić.Nie wiedziałam czy zaakceptuje środowisko :) a ceny były dość wysokie / nawet 30 zł/ więc rezygnowałam. Nagle na ratunek przyszła .... moja "B".... dostarczyła mi zaszczepki. Ukorzeniły się bardzo ładnie więc posadziłam je do doniczki. Niechaj rośnie:) i szybciutko zakwitnie. Baaardzo nie lubię przesadzać kwiatów wżyciu zresztą przesady też nie lubię:) n Mam jeszcze jedną wiadomość. Nie będzie uroczystej 18-tki jamnika o którym pisałam wcześniej , nie doczekał do stycznia. Jego Pani bardzo zasmucona i ja też:( n Herbata się kończy , wici:) też więc życzę przyjemnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej !! o jej!! ale się narobiło:D miało być ....hoja..... a wyszło jak wyszło:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie wiem co jest grane :D....przecież piszę przez samo ..h... do diabła i z kwiatem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,kwiat nazywa się hoja??? No nie wiem czy mi pisownia wyszła?? Ze mną to stale kłopoty:-D Ale jeśli to ten kwiat,widzę go w Google.Przecudny. Nie znam tej roślinki.Popatrzę jeszcze raz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny4
Upiorna woskownica! Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorna woskownica?? A to ciekawe:-) Cześć Upiorny!!! Tobie to tylko w głowie upiorności:-( Umiesz uśmiechnąć się upiornie??? Ja trenuję!!! No jakoś mi nie wychodzi!! Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wieczorkiem UPIORNY - jak wyliczyłeś mi te 66? jeszcze jedna -6 wyjdzie upiorne 666 -:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livio!!! Dla mnie chłopaki zrobili cuś w kompie,że żadna reklama nie wchodzi:-) Jutro wypytam.Fajnie tą roślinkę wpisałaś:-) Uciekam,kolacja.Coś wymyślę!!! Śpijcie spokojnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dręczy mnie ostatnio pewien problem. Zyjemy na tym świecie,w różnej długości ja 666 123 - naście.. Lunka..naście itp.. Czy napotkałyście na swojej drodze zycia OSOBĘ - KTÓRA SIĘ ZMIENIŁA- na gorsze, - to normalka, ale czy na lepsze? Bo ja tak - ale,niestety stwierdzam,że to zawsze pozory tylko były - prawdziwa natura człeka,może się zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzliwa się zrobiłam? czy cuus? Jak z tym skorpionem - ma taką naturę i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakaś dyskusja? Upiorny - co Ty na to! Trochę wystraszona jestem,dla mnie ważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus kwiatek hoja mam już parę lat. Wisi pod sufitem. Raz do roku kwitnie. 123 zdradż co syn zrobił z reklamami. Mam też taką głupią reklamę i nie mogę jej zamknąć. Lunka zdrówka życzę. Zrób sobie napar z rumianku, do oddychania. Na zatoki pomaga. Livio na jaki temat dyskusja? Jesteś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już was nie ma ... Chyba Livio nie chciałaś mówić o wieku. Każdy ma tyle na ile się czuje i to w zależności od dnia :D Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - dyskusja na temat,czy spotkałyście CZŁOWIEKA- który zmienił się na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry:) ll Jedyneczko kochana dziękuję za kawę. Przez tą CHOLERNĄ reklamę jestem wściekła po prostu nie pozwala pisać w klubie. Poproszę coś na SPOKOJNOŚĆ!! ll Noc przespałam ..jednym tchem.Obudziłam się zdziwiona ,że 7 godzina. Babki autentycznie się cieszę kwiatkiem. Jak nie wiele potrzeba dla małej radości.Marylko nie do wiary ,że doniczkowy kwiat może tak cudnie pachnieć ...prawda??? ll Livio! Podrzuciłaś ciekawy temat. Wierzę ,że jest to możliwe... na szybko zaczęłam się zastanawiać czy w okół mnie coś takiego zauważyłam?? potrzebuję jednak więcej czasu. Pomyślę!!! ll Zadzwonił telefon. Synowa zakatarzona , ale wiadomość uspakajająca..... bardzo długi lot syna zakończył się szczęśliwie❤️ ll Lunka! Jak się czujesz??? ll dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku:-) FFFFFFFFF Postaram się Wam pomóc w zlikwidowaniu tych reklam.Ja mam przeglądarkę Firefoxa FFFFFFFFFFFFFF Wejść w Google i pobrać dodatek np. Firefoxa Add Block.- zainstalować --- trwa to sekundę. FFFFFFFFFFFFFF Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzięki Jedyneczko. Będziemy próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. 123 dziękuję za kawę i chalkę. Livio wierzę, że człowiek jest w stanie się zmienić na lepsze. Jak wrócę z pracy pomyślę nad przykładem. Globus ciesz się kwiatem.Mi też każdy kwiatek sprawia wielką radość. Oj muszę się zbierać do pracy. Miłego wtorku, już świeci słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Moje samopoczucie lepsze,czuję czasem jakby mi głowę w imadle ściskano. Marylko dziękuję za radę,inhalację robiłam z solą,tym razem zrobię z rumiankiem. Jak się ma mały Fr? Jedyneczko czekam na twoje wskazówki co do reklam,wkurzają mnie.Jaką macie pogodę? Livciu podrzuciłaś temat warty dyskusji.Z mojego otoczenia nie znam nikogo,kto by się zmienił na dobre. Na pewno są takie osoby,że zmieniają swe dotychczasowe życie. Wiem, że na taką przemianę, przeważnie wpływa jakieś przeżycie. Dziwne to. Czasem trzeba sięgnąć dna,żeby móc powstać i zacząć swe życie na nowo. Upiorny a jakie jest twoje zdanie na ten temat? Globusiku chyba jakieś wirusy zaatakowały.Syn doleciał szczęśliwie,kamień z serca.Muszę powiedziec,że pracę ma bardzo interesującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! zrobiliśmy jak napisałaś. Reklama wchodzi ale mogę ją zwinąć. ll Marylko! Dobrego dnia , wieczorkiem przysiadaj z nami na herbatkę. ll Lunka! No!!!:) masz lepsze samopoczucie. Nareszcie. Oj tak kamień z serca i pełny oddech po wiadomości od Synowej.U mnie zapowiadał się słoneczny dzień. Po krótkim czasie następuje zmiana , nie zdziwię się jak zacznie padać deszcz. Pora roku taka ,że wszystko jest możliwe. ll Do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór wszystkim. n Coraz częściej zaczynam pokasływać. Pognałam więc do apteki kupiłam stary wypróbowany środek Skorbolamid i zacznę się kurować. Bardzo nie na rękę mi katar i kaszel:D Może dam radę i przegonię zarazki. n Wszystkim Koleżankom życzę zdrowia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem!! Globusiku,stary i dobry lek.Ja jeszcze Ci imbir,tak do herbatki wysyłam:-) Luna do Ciebie też trafi!!! Kurujcie się kochane koleżanki!! To taki czas przeziębieniowy. Młodego też w gardle drapie, podaję mu swoje specyfiki od wczoraj.W piątek wycieczka do Warszawy . Taki dzisiaj papierkowy dzień miałam,ale już koniec:-) Kilka dni spokoju.Swobodnie będę mogła zająć się np.zaległościami ??? Livciu,czy coś się stało?? Nie było Cię dzisiaj!! Marysiu,pozdrawiam!!! Pomogłam troszkę w usunięciu tych reklam?? Papilociku,jesteś??? Jak się czujesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko dziękuję za imbir. Będę pić herbatę na zmianę jedną z imbirem drugą z cynamonem. Ta druga również rozgrzewa , po wypiciu czuję cieplutko:) Jeżeli nie będzie kuracja skuteczna ...obalę .... butelkę rumu i pójdę się glebnąć:D skutek murowany:):) ll jak będzie napiszę ll Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×