Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej koleżanki. O i Koza zajrzała do nas! Witaj! Jestem przeziębiona. Ledwo patrzę na oczy. Weny zero i nic się nie chce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Globus kombinujesz,.od iluś tam godzin jestem w eterze,tyle,że nie w klubie - bo jescze cisza nocna. muzyka niepolska jeszcze dostępna. Miłego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! A ja jakoś ostatnimi czasy sypiam dobrze.Tak jednym ciągiem. To chyba zasługa herbatki z Melisy:-) Luna,mocz nogi w gorącej wodzie z solą i do łóżka!!! Zdrówka Ci życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pogoda jest, słońce świeci. Kawa przygotowana przez Was i odwiedziny Kozy:) Będzie dobry dzień dziewczyny. Jedynecko ta wyprawa do miasta może syn chce się doradzić w wyborze pierścionka zaręczynowego? Fr. nie ma zwierzątka w domu. Za to moja córka ma 2 psy , kota i chomiczkę .Każde dziecko ma swoje zwierzątko i dobrze się chowają.. Chociaż tyle zwierzaków to dla mnie przesada. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór n Byłam na randce:) ale krótkiej. Marylko! u mnie też pogoda była znośna ale ja jakaś taka markotna:) przewagarowałam cały dzień. Czy w zwierzyńcu mieszkańcy żyją w zgodzie??? podobno dobrze jest jeśli dzieci wychowują się ze zwierzątkami .Uczą się wrażliwości i miłości.Na pewno to spostrzegasz. n Lunka! Bardzo Ci współczuję.Ja też radzę wymocz nogi w gorącej wodzie i do łóżka.Pierwsze dwa , trzy dni mogą być ciężkie.Wygrzewaj się solidnie i wracaj do zdrowia. n Livio! Czy wciąż słuchasz muzyki? ja mam włączoną stację Classic , super muzyczka. n Jedyneczko! Miłego wieczoru w rodzinnym gronie. n Papilociku. Tobie też życzę miłego wieczoru. n Do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem:-) To ja już po wycieczce!!!! Syn zaprosił mnie do kina na BONDA :-) Wysłałam go z dziewczyną, bo mi akurat przypomniało się,że nie mam kurtki na zimę:-) Także oni w kinie przy wielkim ekranie,a ja buszowałam po Galeriach. Już w pierwszej zakupiłam cieplutką kurteczkę puchową,z kapturkiem,dałam paniom na przechowanie i dalej .... Telefon nowy zakupiłam,z klapką,myślałam,że takich już nie produkują!!! Jestem bardzo zadowolona.Mój stary dużo przeszedł razem ze mną:-) 6 lat klikałam i wyklikał się guziczek:-D Dla synka za dobre intencje kupiłam golarkę elektryczną!! Przeszczęśliwy. Wszyscy zadowoleni wróciliśmy szczęśliwie do domku. Koleżanki pozdrawiam Was wszystkie i zapraszam na herbatkę z Melisą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór,bo zWami. zwierzaki - chomiki moja c. dostała kiedyś,takiego fajnego chomika - angorka. Kochała go,a ja ciagle się brzydzilam - mysz i tyle. chomik ten - to była mądra bestia,na spacery go zabierała. Kiedyś - u jakiejs koleżanki,majacej dużego psa - pies złapał chomika do pyska,zdesperowana c.rozwarła mu pysk,wsadziła głęboko rękę i z gardła biedaka wyciągnęła.Przezył, a jej pies nic nie zrobił. ech...ile to stresów człowieka omija,jak nie wszystko widzi. Parę lat temu,kupiła sobie - zapytała o radę:) już nie ma takich gatunków,jakie były w jej dzieciństwie. Mutanty, chorowite , króciutko zyją - po 2-ch odpuściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - ale szczęśliwy dzień, zapamietasz zapewne go na długo.Pielęgnuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko wieczór z synem... Samo to,że Cię zaprosił , super! Masz dobry kontakt z dziećmi:) Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po woli nudzi się niedziela. Poranek pogodny. n O poranku Autor: serdecznik64 Przyjdź do mnie dzisiaj o dnia poranku w świergocie ptaków o słońca brzasku wśród mgieł woalu i kwietnym wianku z włosem upiętym tchnieniem wiatru Przybiegnij do mnie przez zieleń łąk wśród nocy łez-porannych ros Biegnij gdzie maki,gdzie kwitnie wrzos a promień słońca oddala noc Niech ciebie ujrzę,gdy świt nastanie, jak stąpasz lekko po mokrej trawie, jak idziesz ku mnie z naręczem róż a w twoich oczach poranek już. n Niedzielna kawa przygotowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem zaspana i popełniam błędy. n Niedziela się budzi , a nie nudzi:) przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinley
A mi sie wlasnie nudzi ;) I niedzielka taka w kit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! Kurteczka puchowa ! leciutka i bardzo ciepła , telefon taki jaki chciałaś ... zakupy trafione. Był miły i udany dzień:) życzę więcej takich. n Lunka! jak samopoczucie?? n Marylko! Livio! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku moje samopoczucie do kitu. Nos zapchany na amen,zatoki bolą. Nic mi sie nie chce. Czytam co piszecie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka - witam Was.Mój M wywiesił dumnie flagę na chacie,taką prawdziwą polska,bez kotylonów :) zal,tylko,że ta Polska trwała tak króciutko. Kawa z Wami - to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Przez okno patrzę na flagi biało czerwone.Sąsiedzi wywiesili na balkonach. Świętujmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
I znowu baaaardzo długi wieczór. Wypiłam co na dzisiaj miałam przeznaczone i co dalej ???? n Lunka! Przeziębiłaś się solidnie. Czy miałaś kłopoty z zatokami?? może to tylko ból głowy spowodowany katarem i przeziębieniem. Trudno cokolwiek radzić bo na pewno walczysz aby doprowadzić do lepszego samopoczucia. Najlepsze w tej sytuacji jest łóżko. n Drogie Panie zapobiegajmy przeziębieniom. Herbata z miodem , cytryną, cynamonem, imbirem , rumem albo grzane pifko:) muszę zadbać i kupić by było w domu , tak na wszelki wypadek. n Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela spędzona z wnukami. Graliśmy w domino, potem układanie puzzli. Dzieciaki rosną jak na drożdżach:) Wracałam spacerkiem do domu i na trawnikach rosły stokrotki. Zerwałam trzy sztuki i postawiłam na stole. Uwierzycie ? Stokrotki w listopadzie! Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko! Trudno w to uwierzyć a jednak. U mnie również w okół zielono. Tyle tylko, że na drzewach przerzedziły się liście. Wyjątkowa aura. Miałaś miły dzień. Prawdą jest ,że każda zauważalna zmiana w rozwoju dzieci cieszy . Spokojnej dobrej nocy Marylko.Niech Ci się przyśni ogród pełen stokrotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lekkim deszczem przywitał mnie poranek.Trzeba go zaakceptować. Zapraszam na przywitanie dnia przy kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Zasiadam Globusiku do kawy,dziękuję!! Wczoraj była piękna niedziela.Słoneczna i ciepła. Odwiedziłam z mamką groby. Dobrego dnia koleżanki. Luna,jak się czujesz??? Zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny:-)
Droga i upiorna Liv, Ty, tym utworem pragnęłaś przywołać upiorności;-) Więc Ja dzieki Tobie poznałem inne oblicze detkandens i w wolnej chwili zbliżę się do Twoich propozycji i upiorności. Dziękuję!!!!!! Tym teledyskiem Dałaś do zrozumienia, że Upiorzyce tylko do pewnego momentu są potu lne i po zbyu ostrym BDSM trza na nie uważać...;-) Więc Marii Miłego dzionka czy upiornego, jak wolisz. Smacznej kawy Upiorzyce A teraz myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. W nocy lało ale teraz . świeci słońce. Piję z wami kawkę i spadam do pracy. Miłego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku zatoki to moja zmora,mam i te czołowe i szczękowe! Czuję się jakby mnie ktoś walcem przejechał. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! Marylko! Upiorny ! witajcie. n Marylko! w nocy również padało. Teraz pojawiła się mgła. Przyjemności z Franusiem życzę. n Jedyneczko! Tydzień rozpoczynamy pracą??? mam taki zamiar. Mój kolega ..leń.. gdzieś się wyniósł ... dobrze zrobił. n Lunka! zdrowia życzę. n Livio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Lunka! n Zatoki??? współczuję!. Nawet podleczone powracają. Lunka chroń głowę czapką. n Pozdrawiam cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was we mgle.... Taak dziewczyny,Upiorny - same siebie nie znamy,zbyt naciagać struny nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×