Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Jedyneczko dziękuję za kawę. Na dworzu trawę pomalowało na biało. Świeci słońce i minus 1. Trzeba wyciągnąć stare kozaki. Nowych nie zdążyłam kupić. Livio niezłe przebudzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry:) Wypiłam łyk kawy z Wami. Dzięki. n Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedyneczko to przymroziło u ciebie! U nas leciutko minus1. Globusiku jak wrażenia? Livciu pobudkę wnusio ci zrobił,że ho ho! Sama bym się przestraszyła. Marylko pocieszę cię,że ja jeszcze nie zakupiłam butów,kurtki też jeszcze nie. Do końca miesiąca pozostało 3 dni. Jak ten czas szybko ucieka. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. chciałabym sobie posiedzieć wsród Was i pogadać.uciekacie jednak a ja nadal sama ze swoimi myslami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,ja też wpadłam.Masz rację Livio,tylko na chwilkę,ale za to z gorącą herbatką. Melisa+Gruszka, starłam do niej jeszcze imbir. Ale grzeje:-) Słoneczko świeci,mróz nie odpuszcza. Dzisiaj u mnie spory ruch od rana.Teraz uspokoiło się.Nagrzewnice sprzedają się i wypożyczają:-) Luna w czas zdążyłam zabrać pelargonie.Uratowane. Marysiu,ja też nie potrafiłam przetrzymać przez zimę pelargonii. W tamtym roku udało mi się.Ustawiłam je na parapecie,pod którym nie było ogrzewania.Zimą bardzo rzadko podlewałam. Rosły cudnie.Były ozdobą mojego tarasiku. Globusiku,pozdrowienia dla rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!!! Co porabiacie koleżanki?? Mój starszy S wrócił niedawno z pracy.Dużo ma tej pracy w pracy:-) Jak go o to pytam to mi odpowiada:- A co mam innego do roboty:-) W sumie prawdę mówi.NIC. Moja chata to hotel robotniczy :-) Młodszy czyta ze swoją dziewczyną Przedwiośnie:-) Ta to ma dobrze,matura za rok.Przerabia materiał już teraz!!:-D M wyspany już,nie ma obowiązków popołudniowych,ciemnica!!! No i dobrze,niech odpoczywa!! Ja wysprzątałam kuchnię,przygotowałam meny na jutro i lecę czytać lekturę.Za oknem zima!! Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie zapadajmy w zimowy sen Dziewczyny,..ale takie momenty są fajne. chwila z książką - bezcenne. 123, ja niestety - nie znajduję juz w książkach..tego czegoś,co kiedyś. widocznie wiek już tak ma.Coraz więcej otwartych drzwi - coraz mniej niespodzianek, ksiązek z mojej młodosci juz nikt nie pisze. moje stare,zbierane przez lata z wielką czcią,stoją zakurzone w szafach -patrzę na nie i czuję niedosyt - nie dałam rady przeczytac wszystkich, ale każda z nich jest wyjątkowa,do książek obecnych - nie czuję blusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko - ja piekę chlebek/ Mój S doszedł do takiej wprawy,że już robi to vcały czas,przypomniał mi jego smak - a dumny,że hej. Tylko,że wnusio tego chlebka nie je - bułeczki,bułeczki - same prochy. Mam nową nazwę na księżyc w pełni :D wyszlismy wieczorem do ogrodu przed domem,a mały krzyknął,pokazując na niebo "BABA - BUŁA" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio,a może tak się przełam i wyciągnij te nieprzeczytane..tak małymi kroczkami wciągniesz się na nowo!!:-) Tak odbiec przy fajnej lekturze od własnych myśli...Spróbuj!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam - nic z tego.Znajduje juz nie to co dawniej. pytałam mojebo brata,rok starszy ode mnie - ma tak samo, a oboje bylismy najwiekszymi czytelnikami w domu. Teraz fascynyują mnie bardziej brogramy naukowe - zapewne,gdyby nie tv i net - znalazłabym książki o tej tematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio fajna nazwa " buła". Mądry ten Twój wnusio. Daj mu buziaka:) 123 może wykorzystam Twój sposób na utrzymanie pelargonii. Dzięki. Globus przyjmuje gości. Miłych wrażeń . Luna pozdrawiam. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie moje lenistwo.Robić kawę?? ale wymagania,nie ma co. no dobra - wstawiam wodę. dnia fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Koleżanki. Po cichutku krzątam się w kuchni i Wagoniku. Pierwszą kawę wypiję z Wami drugą z Dziećmi przed wyjazdem. Już teraz nie jest mi do śmiechu , a jak wyjadą??????:( Miłego dnia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! też się krzątasz ???? w tym samym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Panie krzątalskie ranne ptaszki,dzięki za kawę!!! Na mnie zmiana czasu działa tylko wieczorem:-( Kobietki mróz się utrzymuje,śnieg też,nawet nowy prószy. Niektórzy nastawili się na zarobek przed Świętem Zmarłych,a tu klapa.Chryzantemy marzną:-( Szkoda mi tych ludzi. Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki Livio za kawę. Globus nie smuć się:) Za trochę dzieci znowu przyjadą. 123 u mnie tylko przymrozek maluje trawę. Luna to kiedy idziemy na zakupy? Czas kupić kozaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku nie smuć się,dzieci znów przyjadą.Następnym razem będziesz ich witać z uśmiechem na twarzy! Marylko planuję w sobotę wyjazd na zakupy. Jedyneczko mrozi u was,trochę za wcześnie.Wczoraj rozmawiałam z moją C.Zima też do nich zawitała,mały trochę przeziębiony. Livciu trafił twój wnusio z tą BUŁĄ.Pieczesz chleb,szczerze powiem ,nie jadłam takiego chleba. U nas pochmurno i chłodno,typowa pogoda jak co roku na jesień. Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór. n Dzieci odjechały , a z nimi wena. Zadzwonię niech odeślą:) Ogarnęłam mieszkanie i myśli , jutro powinno wszystko wrócić do normy:( n Miłego wieczoru i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dziś kasę za opiekę nad Fr. Poszłam od razu do sklepu. Kozaki kupione i trochę pieniędzy zostało.:) Globus jak ogarniesz myśli , wena wróci. Moja synowa ma dziś urodziny. Kupiłam jej karnet na solarium. Lubi się opalać.Mam nadzieję,że się ucieszy z prezentu. Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsypiałam dziś nockę. Jakas rozbita jestem. Globusiku odpocznij! Marylko prezent super,zakupiłaś kozaki,postanowiłam że kupię oficerki!Pasują do wszystkiego. Jedyneczko dziękuję,jutro napiszę. Livciu i reszta koleżanek życzę spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem!! A ja po pracy chodziłam na cmentarz.Groby zasypane śniegiem,oczyściłam!!!Dużo tego było jestem padnięta pracą na powietrzu.Najchętniej to wskoczyłabym już do wyrka:-) Takie przyjemne zmęczenie fizyczne.. Globusiku,przyjemne spotkanie z rodziną,a teraz tęsknota:-( Nie smuć się,niedługo przyjadą:-) I znowu będą miłe i długie chwile... Marysiu,kozaki wygodne??? Gratuluję zakupu!!! Moje zeszłoroczne,jeszcze na chodzie:-) Problem z głowy!! Rzadko mam okazję w nich śmigać,także jeszcze mi posłużą jakiś czas. Luna,Ty pewnie już do pracy spieszysz?? Spokojnej nocki Ci życzę. Livio jak chlebek ,udany??? Dawno nie piekłaś. Ja nie mogę się przemóci upiec . Z góry zakładam,że mi nie wyjdzie:-( Jutro mam dostawę swojskiego:-) Ot tak na łatwiznę idę.Chlebek sprawdzony i pyszny.Co tydzień zamawiam 5 bochenków:-) Dla siebie,sąsiadów,dla teścia...Jest bardzo dobry. No to dobrej nocki:-) Oddalam się.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sroda - kłaniam sie Dziewczyny. ciemnica,koguta jednak juz słychać za oknem. Robię dzisiaj wyjazd na cmentarz,runda przez wielki cmentarz z jednego grobu na drugi. M się poddał,jak rok temu, nastrój mam,jaki mam. gdyby nogi chciały mnie nosić ytak jak kiedyś. "maszyna" dana nam do podrózy przez zycie, wysiada powoli. coś czarna dzisiaj ta kawa. Dzień deszczowy - nievch będzie fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Livio czarna kawa dobra. Taką piję:) A na nastrój wpływa ciemnica... Ale nie dajmy się. Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i do kawy się dosiadam. Dziękuję. U mnie wstaje normalny dzień. Przytakuję Wam bo taka jest prawda. Każda wizyta się kończy ... będą następne. n Livio! Do kawy dolewamy mleka , nie będzie taka czarna.Nie koniecznie z wyboru jesteś ...Zosia samosia. Licho wie jak lepiej , być samodzielną i nie widzieć skwaszonej miny czy liczyć na pomoc ??? n Marylko! Koniecznie musisz drinkiem oblać kozaki. Będzie pewne,że się nie rozkleją:) czy z rozmiarem nie miałaś kłopotu??? n Jedyneczko! Zaśnieżyło Cię na dobre. U mnie nie było śniegu i deszczu też nie . W zamian mgła zasłaniała wszystko. Uśmiałam się z niespodzianki jaką zrobił Ci M. n Lunka! Jak minęła dzisiejsza noc??? ja często się budziłam. Kiedy nadszedł czas wstawania zaczęłam kimać. Nie lubię wstawać późno więc się zdyscyplinowałam i szybko stanęłam na nogi. Co do butów ...w ubiegłym roku kupiłam oficerki .Jestem bardzo zadowolona. n Miłego dnia i do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×