Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość Upiorny 4
Noc? Faktycznie, na upiornej KaFe byłem najstarszy E, lepiej brzmi najwytrwalszy:-) Mykam szybko z Herbatą Bo Mykania Mi trzeba W tak upiorną aurę Iwięc myk, myk... 👄👄moje Upiorzyce ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erich Maria Remarque (Paul Remarque) Deszcz - najstarsza kołysanka świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam -kawa z Wami,zaczynam dzień. Deszcz - pada od wieczora. Czy pozmienia moje plany? chyba nie odpuszczę i jeden rządek warzywnika przekopie. uparta jestem, a co !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara Rosiek Alkoholik pije dwa razy do roku: gdy pada deszcz lub gdy nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natura nie zna pojęcia filozofii. Filozofią zwykło się nazywać żałosne i śmieszne próby zrozumienia Natury, podejmowane przez ludzi. Za filozofie uchodzą też rezultaty takich prób. To tak jak gdyby burak dochodził przyczyn i skutków swojego istnienia, nazywając wynik przemyśleń odwiecznym i tajemniczym Konfliktem Bulwy i Naci, a deszcz uznał za Nieodgadnioną Moc Sprawczą. Ja nie tracę czasu na odgadywanie, czym jest Natura. sapkowski andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Budziłam się w nocy co chwilę, a rano wstałam na ostatnią minutę... I kawę piłam w towarzystwie Franusia:) Za bardzo się nie da ! Zawsze zimna... Mam dziś zupę klopsową inaczej klops gotowany z koperkiem. Co Livio wybrałaś? Może rosół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPIORNY - CZEŚĆ, piesni Enigmy dla MARII ,nie wysłuchałam -bo to tylko dla niej. za drugą -dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Paniusie i Upiorny Panku:) n Tyla :) dobrego w Wagoniku , a ja padam na pysk:) bo nogi weszły mi w 4 litery:D. Długa okazała się za długa!! Mówię więc tylko dobranoc :) n Do zobaczenia jutro na kawie lub herbacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK opowiadanie na dobrą noc 16 lat temu zginął mój mąż, długo byłam w depresji, sama miałam wtedy tylko 20 lat i 2letnie dziecko na utrzymaniu. Jakoś sobie dałam radę, ale wciąż zmagałam się z depresją, aż w końcu 2 lata temu spotkałam mężczyznę mojego życia. Byłam naprawdę szczęśliwa, nie dość że było nam ze sobą naprawdę dobrze to jeszcze zaakceptował moją córkę. Tydzień temu zaprosił mnie na kolacje, do drogiej restauracji. Myślałam, że mi się oświadczy, więc wielkie było moje zdziwienie gdy pod koniec jedzenia do restauracji przyszła córka. i się dosiadła. Jeszcze większe gdy złapali się za ręce i oświadczyli, że są razem od dłuższego czasu i będą mieli dziecko. Czekali tylko aż córka skończy 18 lat by mi o tym powiedzieć i mają nadzieje że cieszę się z tego tak samo jak oni... YAFUD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny 4
Upiorne to Więc Ja kocham Cię A teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) No Livio po przeczytaniu tego,średnio przyjemny sen:-( Upiorny,ja też otworzyłam drugi:-D Bardzo ładny teledysk,nigdy go nie widziałam:-) Zresztą mało jeszcze widziałam!! Globusiku,gdzie wędrowałaś??? U mnie pogoda raczej nie sprzyjała spacerom.Silny wiatr,deszcz. Musiałam też załatwić kilka spraw,nieprzyjemnie było!!! Livio,skopałaś ten rządek??:-) Pogoda paskudna na takie prace:-( XXXXXXXX Marysiu,nie znam tej zupy,ale brzmi apetycznie. Fr.już zdrowszy??? Luna co u Ciebie??? Biegi odbyły się?? Papilociku,jak się czujesz??? Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko - miało byc na wesoło,hehe ot zycie........ale chyba nie wyszło. Rzadka nie skopałam, ot syzyfy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio,co się odwlecze to nie uciecze:-) Moi domownicy już są. Młodszy S wrócił z nauki przygotowawczej do matury,starszy z pracy, M świsnął za plecami akcentując ,że jest !! Kolację szykuję. Dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAJECZKA NA DOBRĄ NOC Po pracowitej nocy zmęczona Komarzyca wracała do domu. Marzyła tylko o tym aby przysiąść w spokoju i przetrawić krwistą kolację za którą musiała się tyle nalatać. Pracowity Kornik rył kolejne tunele i drążył przez cały dzień. Zleceń napływało mnóstwo, nie miał nawet chwili wytchnienia. Postanowił zrobić sobie przerwę na papierosa i wyszedł na zewnątrz. I wtedy się spotkali. Kornik patrzył na ponętne ciało Komarzycy, a ta, obrzucała zaciekawionym spojrzeniem jego muskularne ciało. -Bzzz bzzz... -Szepnęła Komarzyca -Bezy bezy - odparł Kornik To była miłość od pierwszego bzyknięcia. Kochali się jak szaleni, nie przejmując się niczym. Plotka z szybkością błyskawicy rozeszła się po łące. I wtedy zaczęły się trudności. Świat stanął im naprzeciw. Postanowili zalegalizować związek. Rodziny odwróciły się od nich a znajomi nie chcieli już ich znać. Zostali wyklęci odrzuceni od reszty społeczeństwa. Niedługo później urodziło się dziecko... Potwór zrodzony z krwiopijcy Komarzycy i niestrudzonego drążyciela Kornika. Poczwara przed którą wszyscy będą uciekać. Dziecko, które tylko rodzice będą kochać.... Z kołyski swymi złośliwymi oczkami spoglądał na rodziców..... tak narodził się KOMORNIK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, 123 gdzie synuś wybiera się na studia? Pewnie masz już stres w związku z jego maturą. Strasznie jestem rozleniwiona, najchętniej nie robiłabym nic. Może taki dzień? Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrego dnia dla wszystkich:) Zapraszam na kawę , herbatę, mleko i wiele innych napojów. Co kto chce , wedle życzenia. n Jedyneczko ! wyruszyłam wczoraj w miasto. Oczy mnie prowadziły zdyscyplinowałam też nogi i łażeniu nie było końca. n Livio! W końcu wiem jak powstała poczwara:) Pozdrawiam całe grono.Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dzięki za kawkę Globusiku. Livio,super opowiadanie :-D A mnie dzisiejszej nocy na plaży skradziono rower i gitarę:-( Całą noc ganiałam za złodziejami,odzyskałam tylko gitarę:-) Kolejny ponury dzień za oknem,kto ostatnio widział słońce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyveri
Którą z Was wyrucgać? Moje gg to 5473221 Pobajerzymy Podewiańcimy Poknurzymy Pokwaterzymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyveri
Którą z Was wyruchać? Moje gg to 5473221 Pobajerzymy Podewiańcimy Poknurzymy Pokwaterzymy? Taka prawda z najprawdziwszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Livciu dobre to,KOMORNIK! Globusiku no to nogi cię poniosły. Jedyneczko biegów sobie nie odpuszczam,nawet jak deszcz siąpi.Zdyscyplinowałam się,dobrze mi to robi na mój kręgosłup. Marylko podsunęłaś mi pomysł na obiad,dawno nie gotowałam. Upiorny kolego,Enigma jest nieoceniona,bardzo uspokajająco na mnie działa. Niebo zachmurzone ale nawt ciepło ,11stopni. Dziś zamawiam wizytę u fryzjera,na sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilociku w ciąży tak to jest.Moja siostra ,przed 10 tygodniami urodziła zdrowego i ślicznego syna.W ciąży tylko by spała,wiecznie zmęczona była. Szymuś jest malutkim obrzarciuszkiem,silny niesamowicie.Wyobraż sobie ,że już zaczyna gaworzyć i dżwigać się do góry, jak leży w wózku. Pociecha z niego wielka. Dbaj o siebie,nie przemęczaj się. A jak wasz pies się ma? Moja suczka będzie miała dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livciu,kopałaś??? Herbatka z melisy+gruszka + imbir czeka na Ciebie:-) U mnie też leje.Nie ruszam się zza biurka!!! Ale niebawem będę musiała się podnieść:-( Analizuję rachunek za CO. Ciepła zużyliśmy na 200 zł,a następne 260 to za stałe zmienne,przesyłowe,zamówione,itp ..Powinni jeszcze doliczyć na wyższą premię dla prezesa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - jak dobrze przeanalizujesz,znajdziesz i ten dodatek. Ja juz przestałam się wczytywać - oszczędzam zdrowie:( a herbatkę zabieram ze soba do ogrodu,własnie się wybieram -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Lunko, to super :) co zamierzasz zrobić z małymi? Zostawić sobie, sprzedać czy po prostu rozdać? Powiem Ci, że obawiam się trochę o mojego Barniego, jak już urodzi się dzidziuś. Musimy zupełnie odgrodzić go od strefy mieszkalnej, dla dobra dzidziusia. Jednak z drugiej strony Barni też jest naszym członkiem rodziny i pewnie poczuje się strasznie odrodzony. Może chociaż na pierwszy miesiąc oddamy go do rodziców.. Powiem Wam, że jestem strasznie przewrażliwiona, dzwonie do ginekologa przy każdym kichnięciu, przy większym bólu głowy czy osłabieniu. Haha, pewnie ma mnie dość :D Jak wspominacie swoje porody? Może jednak nie powinnam wiedzieć? :D Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×