Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam. Raniutko dziś wstałyście. Noc minęła z przerwami w spaniu. Jakaś przymulona jestem.Mam nadzieję,że kawa postawi mnie na nogi. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miły dzień dla mnie. Na krótko ale pokazuje się słońce. Jestem bezrobotna , wybieram się na spacer. Lunka! również jestem na zwolnionych obrotach. Hej:) wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na spacerze zmarzłam. Temperatura na termometrze wprowadziła mnie w błąd.Było 7 st. ale wilgotno i odczuwalne ciepło było znacznie mniejsze. Przed Świętem Zmarłych jesteście zabiegane... to zrozumiałe. Życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Masz rację.Troszkę zabiegana dzisiaj byłam. Po firmach z fakturami trzeba było pojeździć,miasto zapchane:-( Korki wszędzie,niebezpieczna jazda. Dostać się na cmentarz w dniu dzisiejszym autem?? niemożliwe wręcz.Nie lubię,ale cóż?? Gotuję bigos:-) Pachnie bardzo ładnie .W między czasie jakieś tam porządki poczynione zostały.Pralka jeszcze pracuje,najgorszy dylemat z suszeniem:-( Tylko jutrzejszy dzień mam wolny.W pozostałe dni do niedzieli pracuję. Koleżanki dobrej nocki:-) Pa. Przeczytałam to co napisałam:-( Jak zwykle w telegraficznym skrócie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny z fajnego GANGU. Wczorajszy dzień - życie płata niespodzianki - sądziłam,że minie jak zwykle - już w autobusie na cmentarz działy się cyrki.Ludzie obrzucali się przekleństwami :( byłam szczęściara,bo wsiadłam na wcześniejszym przystanku i siedziałam na końu autobusu w kąciku za drzwiami. Ot jak niewiele potrzeba do szczęścia. Zrobiłam co trzeba na grobie mojego Synka i już miałam iść do Teściowej,kiedy z niejakim przerażeniem,zobaczyłam stojącą obok mnie ST. Nie mam pojęcia,co się stało - ale zaskoczeniedla mnie zupełne. To nareszcie była moja szwagierka - bez roli teściowej. spędziłysmy ze sobą 5 godzin,nie tylko na cmentarzu,ale i wsklepach a nawet zaciągneła mnie do tureckiej jadłodajni - LLLOJJJ - jakiś cud,czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zimno i wietrznie , przed wyjściem z domu zapraszam na bardzo gorącą kawę. n Czas przemijania. n Dla wielu z nas to czas, który jest przedmiotem refleksji, czas jako wieczny powrót zdarzeń i rzeczy, czas subiektywny i każdy określa go inaczej. Obserwując ludzi widzę, iż przemijanie pogłębione jest uczuciem izolacji człowieka wśród innych ludzi, codziennie przechodzących obok siebie obojętnie na ulicy, czy w bloku. Należy zwrócić uwagę na takie przemijanie samotne, pełne znieczulicy wobec innych, spragnionych dobroci i miłości. Dzień Wszystkich Świętych , dzień pamięci o tych, co już odeszli, których już nie ma wśród nas, wśród żywych. Została tylko zaduma, która "snuje się" po grobach. Dzień ten to czas na refleksję, także nad własnym życiem, nad przeszłością, teraźniejszością i przyszłością, na przemyślenia o przemijającej historii, którą warto utrwalić dla potomnych. Rytuał wspomnień, dzielenie się troskami, kłopotami i radościami życia... Lucyna Kopeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio! Może nastąpiła nieodwracalna zmiana:) oby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku autorka pięknie ujęła w słowa, to z czym sie spotykamy na codzień! Dzisiejszy dzień, skłania do przemyśleń i refleksji.W naszej pamięci pozostają ci których kochamy a już odeszli! Łza w oku się kręci. Livciu miłe zaskoczenie. Pozdrawiamy was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O dzisiejszym dniu mówię ,że jest ...małomówny. Rozmyślamy i wspominamy❤️ w ciszy. n Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Globusiku prawdziwe słowa przytoczyłaś nam. Dzień zadumy, spokojniejszy niż pozostałe. Aura dopisała,nie było opadów za to dreptanie w błocie:-( bardzo śliskim. Tłumy ludzi..... W moim mieście na szczęście nie doszło do żadnych wypadków.Zobaczymy co jutrzejsze wiadomości nam oznajmią. Do jutra,dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Nie wypiłam z Wami kawy. Kłopot z serwerem kafeterii... Nie mogłam się połączyć. Globus przytoczyłaś piękny fragment o dzisiejszym święcie. Dzięki :) Livio może Szwagierka już zostanie taka miła ! Oby , tego Ci życzę. Zauważyłyście, że co roku jest mniej ludzi podczas mszy na cmentarzu ? Byłam dziś u mojej córki na kawie. Wnuczęta rosną jak na drożdżach. Śzczególnie Zosia, a jak dużo mówi, odkąd poszła do przedszkola. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zwołuję towarzystwo na poranną kawę. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję za kawkę.Piję małymi łyczkami :-) Pogoda fatalna:-( Leje deszcz +10. Po zimie nadeszło gwałtowne ocieplenie. Dzisiaj normalny dzień pracy,przynajmniej u mnie. Co tam u Was słychać koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zgłaszam obecność w wagoniku,budzę się kawą Globusiku, przez ciebie przygotowaną. Pozdrawiam i życzę spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jedyneczko. Pracujesz dzisiaj? U nas wczoraj tak padało,dziś ciepło i słoneczko się wychyla zza chmur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Mam dziś wolne. Pospałam sobie:) Świeci słonko , wybieram się do sklepu. Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Ludzi dzisiaj co prawda mało ,ale muszę czuwać. Tak sobie dumam,żeby wyskoczyć do sklepu. Czapkę chcę sobie kupić.Chyba dorosłam do tego,że powinnam ją nosić:-) Dobrego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita WAS w normalnym siwcie naszego Wagonika Wasza Livia. Jestem jaka jestem?Sama już nic nie wiem. 'udało" mi sie uwolnić od rodzeństwa - ale tak tylko mi sie wydawało............. Sięgają"korzenie" wspólnej Matki i Ojca - bardzo głęboko. Na razie jestem w szoku... zaszywam się w Wagoniku, dodatkowo przed moim M...,który nie podtrzymuje mnie na duchu,ale jeszcze bardziej dołuje za to się dzieje.TWOJA WINA. http://www.youtube.com/watch?v=X2-VdxHaunw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie. Mam dzisiaj bardzo szybki dzień. Po odpoczynku znikły zapasy w lodówce. Poszłam więc po zakupy. Do tego jutro mamy uroczystość ...dwa w jednym...urodziny i imieniny Karolka. Już na 14-tą musimy się stawić. Krzątałam się w kuchni , a teraz czeka mnie SPA:) Jedyneczko! U mnie wczoraj było bardzo zimno. Dzisiaj cieplej ale wilgotno co prawda nie pada wyraźny deszcz tylko jakaś mżawka. Wiesz co ?? spróbuj wypróbować może kupisz sobie ..kominek , lub tunel ... tak u nas obiegowo się nazywa. Kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Dokąd nie ma dużych mrozów jest fajne nakrycie głowy nie maltretuje włosów. n Livio! Nie wpadaj w dołek, nie warto. Jak to mówią młodzi ....wyluzuj. Sama nic nie zmienisz. Byłoby to możliwe gdyby obie strony tego chciały. n Marylko! Niesamowita jest mała Zosia:) wyobrażam sobie jak rozrabia z braćmi. Zawsze byłam za tym by dzieci mogły być w przedszkolu. Zupełnie inaczej się rozwijają. Zresztą wiesz najlepiej. n Lunka! Czy?? i jak??? wczorajszy dzień obchodzony jest u Was?? Indywidualnie to sprawa jasna na wspomnieniach. Podobnie było u mnie. Babeczki miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku samych miłych chwil wam życzę! Co do święta to różnie u nas jest, jedni obchodzą ,drudzy nie. Nie ma tradycji kupowania chryzantem. Na cmentarzach trochę ludzi i to wszystko. Dziś mieliśmy normalny dzień,sklepy otwarte.Ludzie pracują. Kupiłam dziś moje wymarzone oficerki. Z dostał buty na wyjście z piesem. Spokojnej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki!! Karolek to wnuk B??- Globusiku?? Miłej zabawy!!! Co do tunelu na głowę:-D mam ze 3 :-) Przypomniałaś mi o tym. Moda powraca z dawnych lat.Wyrwałam się do sklepu po pomidory i kupiłam: czapkę z szaliczkiem:-) Tak na wszelki wypadek,żeby było. Luna,co kraj to obyczaj jak to mówią.Dla mnie nie konieczna jest ta kartka w kalendarzu 1-go listopada.Wpadam na cmentarz bardzo często.Jeszcze kilka lat temu był to dla mnie niejako obowiązek,ale teraz bardzo lubię odwiedzać moich bliskich i znajomych.Najlepiej jest jak idę tam sama bez towarzystwa. Wtedy mam wiele przemyśleń,wspomnień .Mogę się skupić na wizycie. Marysiu,dzień wolny odpoczęłaś?? Livio nie zadręczaj się!!! Wpadaj do klubiku.Teledysk przecudny,smutny.... Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem:) Wróciłam z urodzin mojego szwagra . 5o tych ! Mówię witaj w klubie:) A on , nic :D Chyba się obraził:) No i co? Każdy ma tyle lat na ile się czuje:) Dobrej nocy dziewczyny, chociaż poszłabym na tańce, ale nie ma z kim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam .Obudziłam się i słyszę ,że już 3 dzień listopada! Jak codziennie przygotowałam kawę. Obojętnie o której godzinie wpadniecie będzie gorąca:) zapraszam. n Zakupy na zimę zrobiłyśmy. Pozostało wyciągnąć futra. Wywiesiłam swoje na balkonie , wietrzę naftalinę i wytrzepuję mole:D n Lunka! Nie ważnie gdzie mieszkamy , ważne co nosimy w sercu. Z na zimę zabezpieczony , czy ...fifraczek ... dla pieska macie???:) n Jedyneczko! Karolek i jego żona to nasi przyjaciele . Pezencik:D już jest niedługo wybywam po kwiaty.Cieszymy się na to spotkanie. n Marylko! Chcemy czy nie czas leci i klub się poszerza:) Dobrze,że jesteś w domu. w Wenecji woda się ponad metr. n Livio! Jak samopoczucie. n Pozdrawiam Panie i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pogoda depresyjna,deszcz, pochmurno. Nie mam dziś weny do pisania. Globusiku fifraczka nasza piesa nie lubi,to psiak z zasadami,lubi czuć się wolna i nieskrępowana. Jedyneczko miłej pracy ci życzę. Pozdrawiam i życzę wam ładnej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Dzień pochmurny, mokry i wietrzny. Jak u Ciebie Luna. Wyszłam tylko po zakupy i do mamy z ciastem. Piekłam jabłecznik wczoraj i już go nie ma. Chyba smakował:) Globus miłej zabawy. Pozdrawiam kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem!! Marysiu smaczne ciasta pieczesz:-) Ja od chwili jak otworzyła się tuż obok herbaciarnio-ciastkarnia zaprzestałam pieczenia.Wypieki domowej produkcji są pyszne,a na dodatek pięknie wyglądają. Ale moja szarlotka,też była nie zła.Mam w planach...:-) Luna mój dzień w pracy minął mi bardzo szybko!! Nie było klientów więc zabrałam się za porządki w firmie.Wycierałam kurze na półkach,zmieniłam nieco wystrój no i uprzątnęłam moje nieszczęsne biurko:-( Znowu cały worek rzeczy niepotrzebnych.Najgorsze są te koperty,świstki z reklamami.Żeby to można było spalić,nawet do tego się nie nadają ,papier śliski i gruby.. Robota za mną z wielką przyjemnością rozpocznę pracę w poniedziałek:-) Globusiku,jak tam imprezka?? Mam nadzieją udana.Pozdrawiam:-) Lidziu co u Ciebie słychać?? Nie pokazałaś się dzisiaj:-( Dobranoc koleżanki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na powitanie bardzo mocno ściskam Koleżanki. Nieśmiało proponuję kawę. Odpoczywacie ...ostatnie dni były dość intensywne w działaniu trzeba odreagować. Mieliśmy wczoraj bardzo miły wieczór. Jak wszystko minął bardzo szybko za szybko:( n Co do ciasta .... od dłuższego czasu zaniechałam pieczenia. No po co??? mam piec. Jeżeli mam ochotę przychodzę do Wagonika i jem ciasto:) Marylko! Twoje jabłeczniki są super, wiem coś na ten temat:) na wczorajszy się nie załapałam..nie szkodzi .... pieczesz tak często ,że niedługo będzie drugi. n Lunka! Pogoda rzeczywiście depresyjna. Dla lepszego samopoczucia wyruszamy dzisiaj pobiegać:) piesek z nami. Nasi znajomi mają jamnika staruszka / 18 lat będzie miał w styczniu/ biedaczysko ma chory kręgosłup i musi chodzić w fifraczku:)Wczoraj żartowaliśmy ,że gospodarze muszą wyprawić 18tkę .Szykuje się nam imprezka:) n Jedyneczko! Ale masz wygodę , cukiernia tak blisko. Ja muszę kawałek dojść, ponieważ miewam lenia wyjść się nie chce i słodkości przechodzą mi koło nosa:) Wczoraj jadłam bardzo smaczne kremówki. Było ...niebo w gębie:) na jakiś czas musi wystarczyć. n Livio! pozdrawiam Cię. n Drogie Panie życzę miłej niedzieli.U mnie powiewa wiatr i pochmurno jednym słowem nie zachęca do spaceru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję Globus za kawę. W domu mam tylko rozpuszczalną, zapomniałam kupić kawę. Słonko nieśmiało wygląda zza chmur. Miłej niedzieli dziewczyny. Jakie plany na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko! Również nie lubię kawy rozpuszczalnej:) Jestem dzisiaj bez planów. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×