Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Livio , będzie zielono i pięknie . Jeszcze trochę i Twój dziki ogród rozbłyśnie światłem , kolorami .Jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam w kolejny poniedziałek.Kawa kusi zapachem.Zapraszam. XX Galopem pędzi do nas wiosna.Dzisiaj 3 st na plusie. Niedługo ma być +14.Niech się sprawdzą prognozy!! XX Dobrego poniedziałku , do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:) nazywam się zapominalska. XX Film obejrzałam. Czekam na następne odcinki.Milusińska ta mała Ania. XX Za podpowiedź dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,cześć i czołem:-) Pijmy więc pobudzający czarny napój.Dziękuję Globusiku:-) X Dorka dzięki za informację.Film obejrzałam.Intrygujące zakończenie pierwszego odcinka.Będę oglądała. X Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja też obejrzałam film,co prawda nie od początku ale bardzo mnie zainteresował. Będę go oglądać. Za oknem, deszcz ze śniegiem pada. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć i czołem:) Jedyneczko , Lunka. XX ...smoła ...zrobiła swoje. Zabieram się do pracy. Na całe etat zatrudniam pralkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie mi dziewczyny dobrego kopa na dxzień dobry. x wybieram sie do WM,fryzjer czeka!!!! x muszę povczęstowaćsię czymś w proszku!! Cuus tu w Wagoniku w kącie zalega:) x kawką popiję.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oczywiście LIvio , że wspomagam proszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) X Widzę,że fryzjera mamy zaliczonego:-)Pokaż się Livio!! X Co tam u Was koleżanki?? X Po pracy byłam na spacerze.Wracając zaszłam do ulubionej kwiaciarni,zostałam obdarowana storczykiem i tym rozpoczęłam "kurs" hodowania tej przepięknej roślinki.Jakoś nie mogłam nigdy wyhodować storczyka.Zawsze coś było nie tak!! Teraz dostałam dokładne instrukcje i jak coś będzie nie tak mam z kwiatkiem stawić się u pani w kwiaciarni:-) X Robię herbatkę,upiekłam rano szarlotkę zapraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Byłam dziś już u Franka. Lepiliśmy w ogrodzie bałwana. Wyszedł miś:) Mały zachwycony, nie chciał wracać do domu. Jakaś bez energii jestem.Przyszłam do domu, zrobiłam obiad i drzemka. Chyba pozostałości po przeziębieniu. X wszystkie jesteśmy po wizycie u fryzjera:) Może zrobimy pokaz fryzur! :D X Pralka u mnie też pracuje , z żelem bez proszku... nie trzeba myć szuflady. X Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedyneczko zapach twojej szarlotki doleciał aż do mnie. Poproszę kawałek. W zamian zostawiam babkę piaskową kupioną w piekarni, ale też dobrą. Storczyk piękna roślinka, u mnie jeden przekwita a drugi wypuścił dwie zaszczepki i z tych zaszczepek rośnie już łodyżka z pąkami. Globusiku a jak twoje storczyki? Marylko nie łatwo po chorobie odzyskać siły,najważniejsze żebyś się nie forsowała. Livciu czy poddałaś się drastycznej metamorfozie? Dora jak zdrówko wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedynko kawa z szarlotką smakuje:) Na dworze szaro ale może jeszcze wyjdzie słońce. Dziś dla mojej córki. Ma urodziny. Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Dobijam się do Kafeterii ...odpowiedź... ,że ma ograniczoną łączność. Nareszcie ją mam:) XX Marylko! Córce życzę słońca i wszystkiego naj❤️ życzenia przypieczętowuję sercem.Kwiaty też dla niej🌻 XX Jedyneczko Smaczne spotkanie przygotowałaś:) dziekuję. XX Lunka Storczyki mają się całkiem nie źle. Różowy kwitnie. Biały ma zamiar:) kolorowy ...milczy i czeka do wiosny. Mój biały wypuścił zaszczepkę. Oderwałam i posadziłam ja obok. Rośnie i mam dwa w jednej doniczce. XX Dora , Livio pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Storczykowe Dziewczyny x http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.orchidarium.pl/rodzaje/obrazy/phals.jpg&imgrefurl=http://www.orchidarium.pl/rodzaje/html/Phalaenopsis.html&h=350&w=306&sz=18&tbnid=Gj8m4pmnwt9mpM:&tbnh=97&tbnw=85&prev=/search%3Fq%3Dstorczyki%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=storczyki&usg=__X1-ySJFCKL03hTDZ_cJO0eMna-g=&docid=RmbGGqYGOZoe4M&hl=pl&sa=X&ei=-4MsUYnxKMHVtAb42YGwDQ&sqi=2&ved=0CDwQ9QEwAw&dur=4877 x piękne. Marii,dla Twojej C.wszystkiego naj..naj..i storczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan z fryzjerem wykonany. Jestem poniekąd sobą,z jeżykiem. x WM smutne i ponure. Weszłam do apteki - przydałby się nowy aparat do mierzenia ciśnienia,mój już nieco sfatygowany,ze starej jeszcze pólki. x W aptece,dowiaduję się,że juz tylko w produkcji półautomaty,same pompuja powietrze,niezbyt dobrą opinię o nich słyszałam - x ceny od 200 - 110 zł. Młode dziewczyny za ladą,więc życzę sobie,coby uruchomiły. Pierwszy - nie zaskoczyłwogóle, drugi - DZIAŁA - no to zarządzam dalej - mierzymy ciśnienie,po kolei. no i cyrk - dziewczę młodziutkie,zniskim na codzień ciśnieniem - 150/90, moje - juz opanowane:) - nie będę pisała,co wyszło - w domu już jeden taki eksponat mam - fałszuje co niemiara. Wychodzi na to,że dobrze działające aparaty znikły. Muszę dbać o tąmoją staroc. x Gdzie by sie nie obejrzeć -LIPA - Tylko,żewT.te piękne przwdziwe komuś przeszkadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Livio piękne storczyki nam przesłałaś.Informacje troszkę sprzeczne z tymi ,które podała mi pani w kwiaciarni. Pani powiedziała,że od południowej strony rosną najładniej,tu pisze,że od wschodniej.Sama nie wiem gdzie mam go postawić:-( X Co do ciśnieniomierza,masz rację,przeproś swój stary!! Z pompką najbardziej dokładne!!! X Marysiu Wszystkiego Najlepszego dla Twojej córki!!!Niech żyje długo w szczęściu i zdrowiu!!!🌻 X Globusiku jutro muszę wcześniej wstać.zamów koguta na 6,00 Lecę do laboratorium przed pracą.Dzięki:-) Luna,Dorciu pozdrawiam. Naszą młodą mamkę zapytuję o zdrowie i samopoczucieSprawdziłam to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Panie. XX Budzenie na jutro załatwione ...na mur!!! Również rano muszę być na nogach.Wpadło mi coś do oka , łzawię jak diabli. Wpadło i wyjść nie myśli. Będę szukać pomocy u okulisty. XX Pisze mi się ciężko , patrzę jednym okiem. XX Mówię dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem wpadam do Was. Globusik - oko,paskudne uczucie - mam nadzieje,że szybko po wizycie przejdzie. Jedyna - a Ty zapewne wyniki jakies robisz?? Masz być zdrowa. x nie ma to jak w Rosji,cuda tam prawdziwe x http://www.youtube.com/watch?v=CpOP5YT2bGQ x fajnych snów - Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Dziekuję za życzenia dla córki. Powiedziała mi dzisiaj, że myślała zawsze mieć 29 lat, a tu już 32 i czuje się stara. Każdy wiek jest piękny.Cieszyłam się jak w wieku 44 lat zostałam babcią. Jestem dumna z mojej studentki, mamy trojga dzieci i biznesmenki. Mam nadzieję , że poprawiłam jej humor :) Jedyna moje storczyki stoją na wschodnim oknie i od 2 lat kwitną na okrągło. Livio ciśniomierze na pompkę są dokładne. Lekarze w przychodni takimi się posługują. Globus zdjecia storczyków piękne. Pozdrawiam dziewczyny i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Jedynko słyszałaś jak kogut piał. Ja po omacku pukałam w drzwi:) Zapraszam na kawę wszystkie Kumpelki. XX Wywalczyłam wizytę na 15tą. Patrzę jednym okiem:( XX Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku oj ty bidulko współczuję ci. Nic najważniejsze że wizyta załatwiona. Nie mam co pisać ale jestem i zaglądam do wagonika. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Globusiku,bardzo Ci współczuję.Tak swoją drogą to u nas do okulisty nie trzeba się umawiać.Jeśli jest uraz oka powinni przyjąć natychmiast,a nie wyznaczać wizyty.Trzymaj się Globusiku!!Dzięki za koguta:-) X Rano woziłam mamę do laboratorium. Muszę nadrobić robotę,koniec miesiąca.Pozdrawiam Was wszystkie koleżanki.Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - wybieram sięjutro do dzieci. Plauję od początku lutego, wrreszcie się zdecydowałAM. x Wnusia pytam,co mu przywieżć - pada krótka odpowiedż - AUTO !! x ech..małe życiowe radości,ajakie wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna - u Ciebie ta służba zdrowia działa na jakichś innych zasadach niż u nas pozostałych. Jak to zrobiłaś?? Dziewczyny,czy u Was też tak jak u mnie? Niebo zachmurzone od iluś dni - ponurawo,słońce nawet na chwilę nie wyjrzy - nic tylko otacza nas melancholia. LUNKA - w dołku siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×