Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Globus mam nadzieję, że po wizycie u okulisty już lepiej. Dziś na chwilę zaświeciło słońce, od razu ubrałam maluszka i na spacer. On wesoły, gugał po swojemu, ja też. Luna ważne ,że zaglądasz do nas. Pogoda tak działa na nastrój, nic to! Za dwa tygodnie wiosna, ma być 15 stopni w plusie. Jedynko nie pracuj tyle kobieto:) Napisz nam ile dni do maja. Livio wizyta u dzieci i wnuka. Radosne wydarzenie, fajnie, że jedziesz. Dora pozdrawiam. Sprawdziłam To byłaś na spacerze z Malutką? Umówiłam się do protetyka na poniedziałek. Muszę dać wstawić trójkę, bo wyglądam jak ... Miłego wieczoru dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Marysiu u mnie też świeciło słońce od południa.Młodzież zareagowała natychmiast!! Obserwowałam,jak wracali ze szkoły.Kurtki pod pachą,tak przygrzało:-) Czapki z głów!!a temperatura 5 stopni w cieniu. X Do maja 63 dni!!Co to było:-) X Globusiku???Mam nadzieję,że nie skorzystasz z przepaski na oko:-) Jak się czujesz?? X Livio no to w drogę!!!Królewicz czeka:-)Szczęśliwej podróży i powrotu. X Dorciu,pokonaliście choroby?? Co tam u Ciebie?? Luna u Ciebie już pewnie wiosna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, tak a pro po mojej pracy. Równiutkie 20 lat do emerytury mi zostało:-( X Mam nadzieję,że będziecie mnie wspierać przez te lata:-) X Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio jeszcze odnosząc się do mojej służby zdrowia.Rzeczywiście jest u nas inaczej.Być może dlatego,że w mniejszej miejscowości mieszkam. Tu jest konkurencja,przychodnie zabiegają o pacjentów. Dostępność do rodzinnego na bieżąco,czasami w kolejce trzeba posiedzieć,ale każdy pacjent jest przyjęty. Wizyty domowe,specjaliści :okulista,dermatolog,laryngolog w tym samym dniu.Na wizytę do onkologa są terminy. X Brakuje urologa ,gastrologa-to już prywatnie i wtedy bardzo długie terminy.Ale i tu niebawem coś się zmieni.Klinika kardiologiczna rusza niebawem. W sumie nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. XX Po wizycie u okulisty liczę ,że będzie OK. XX Jedyneczko Życie w mniejszym mieście jest o wiele łatwiejsze pod wieloma względami.Podajesz na to dowody. Dostęp do lekarzy ...prawie bajka. XX Livio Pakuj dobre auto do torby i wyruszaj w drogę do KRÓLEWICZA. Przecież Jego Królewska Mość musi jeździć ekstra bryką:) Jedź i przywoź dużo dobrych wrażeń. XX Marylko W prezencie chyba podesłałaś mi słońce. Zapowiada się przyjemny dzień. XX Lunka Zapraszam na fotel❤️ i kawę. XX Przyjemności dla wszystkich i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa czarna,pachnąca i pobudzająca.Dzięki Globusiku. X Melduję.że niebo jest bezchmurne i świeci słoneczko. Moja 'Frania'' już wiruje,rozwieszę dzisiaj pranie na balkonie. X Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dzisiaj miałam klientów z Tczewa.Remontują budynek,w którym ma być drogeria Rossmann. Taki kawał drogi chłopaki przyjechali:-) Powiedzieli mi,że są najlepsi:-) dlatego wygrali przetarg. X Słońce świeci,ale jest bardzo chłodno i ślisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Paniusie. Chciałam napisać długi list . Niespodziewanie ...zwaliły ... mi się koleżanki na małe ...ble ble XX Dobrej i spokojnej nocy. XX Do zobaczenia na porannej kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem. Moje Drogie panie.Nie wierzę ,że już ta godzina!!! Nabiegałam się dzisiaj i nie wiem kiedy wieczór nastał:-) X Globusiku długi liścik może być jutro do kawy:-) Jak oko?? X Po południu byłam u mamki.Klatkę jej remontują!!Tyle uwag i wszystko na nie!! A mnie się podoba:-)Oj..... X Koniec miesiąca w pracy zakończyłam,jutro nowy się zaczyna..... X Czas do SPA i wieczorne przemyślenia. Dobrej nocki koleżanki:-) Tym razem jak będziecie mi się śnić to na wesoło proszę!!!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. XX Piątek, 1 marca 2013 Polskie przysłowia ludowe na marzec W marcu jak w garncu. Co marzec wypiecze, to kwiecień wysiecze. Czasami w marcu zetnie wodę w garncu. Czasem marzec tak się podsadzi, że dwa kożuchy oblec nie zawadzi. Ile w marcu dni mglistych, tyle w żniwa dni dżdżystych. Kiedy w marcu deszczu wiele, nieurodzaj zboża ściele. Gdy w marcu deszcz pada, wtedy rolnik biada, gdy słońce jaśnieje, to rolnik się śmieje. Marzec, co z deszczem chadza, mokry czerwiec sprowadza. XX Witam wszystkie koleżanki kawą , te w podróży, w drodze do pracy, chore, wesołe i smutne.W grupie siła. Tyle na przywitanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was kawą i słońcem. Trochę przymrozku, zdrowe powietrze. No i piątek, przed nami weekend. Dobrego dnia dziewczyny. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globus stuknęłyśmy się w drzwiach:D Spadam do pracy. Dzięki za przysłowia.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko. XX Z okiem lepiej prawie nie czuję bólu i widzę lepiej. XX Powiadasz,że z Tczewa miałaś klientów ! Faceci mieli wycieczkę krajoznawczą , przejechali kawał drogi to fakt .Dla Cibie satysfakcja, że możesz zaoferować poszukiwany towar. Gratulacje. Rossman / nie pamiętam jak się pisze/ lubię bywać w tych sklepach. Duży wybór towarów. XX Wczoraj również miałam dzień ...biegany. Wiele spraw załatwiłam , na poprawę samopoczucia kupiłam sobie pantofle na kauczukowym koturnie. Dzisiaj moje plany ... taniec z garnkami ...będzie kapuśniak z kiszonej kapusty, kotlety iiiiiii:) na razie tyle. XX Livio wiele przyjemnych chwil Ci życzę. Pakuj je do walizy i przywoź do domu niech rozjaśniają wiele następnych dni. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko ale miłe spotkanie. U mnie również dzień pogodny w nocy chyba padał deszcz. Nie da się ukryć idzie wiosna. XX Lunka W grupie siła ja to wiem. Wypij kawę i posiedź w fotelu. XX Dorka Jak Wasze zdrowie??? XX Dobrego dnia , do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zasiadam do kawy.Globusiku,pierwsze przysłowie odpowiednie będzie do dnia dzisiejszego. Teraz okropnie wieje i coś mokrego pada. X Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. U mnie również wieje. Podobno mamy się przygotować na nieprzyjemną pogodę w weekend. XX No cóż w marcu jak w garncu. XX Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Livia zostawiła samowar pełen herbaty. Częstuję się. XX Jeszcze świeci słońce . Wiatr nie daje za wygraną ....hula... XX Miłe Panie o 20,30 oglądamy drugi odcinek biografii P.Anny German. XX Miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Na obiad zrobiłam lane placuszki z twarogiem i sokiem malinowym. Jeszcze zostało więc częstujcie się. A ja wpadnę do Globusa na kapuśniak. Livio pojechałaś już do dzieci? Dora jak zdrówko ? Mam nadzieję, że lepiej. Jedynko jaki zbieg okoliczności z tymi klientami.. gdybyś mieszkała w Koszalinie , to mógłby być mój były . "Góra z górą się nie zejdzie, a człowiek z człowiekiem zawsze." Oczywiście spotkamy się podczas projekcji filmu o Annie German :) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Marysiu masz rację!!! Świat jest mały. X A ja dzisiaj zabrałam się za czyszczenie sztućców.Pięknie się błyszczą. Kupiłam w sklepiku nieopodal taką fajną pastę.Poleruje bez zarysowań. Cudnie czyści garnki ze stali nierdzewnej pozostawiając połysk. W tym sklepiku za niewielkie pieniądze można kupić środki czystości,kosmetyki, sprowadzane z Anglii i Niemiec. X Została mi jeszcze na dzisiaj lodówka.Mam nadzieję,że zdążę ją wyczyścić przed filmem.Dzięki za przypomnienie Globusiku:-) Marysiu,skuszę się na lane placuszki.Co to za cudeńka??? X Ja piekłam babkę ziemniaczaną.Jak zwykle-pyszna:-) Pamiętałam o Was,zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej. A ja skuszę się na babkę ziemniaczaną i placuszki i jedno i drugie bardzo lubię. Do zobaczenia na filmie. Głód nie będzie mi dokuczał usiądę na ...fotelu cichaczu.... będę patrzeć na Panią Annę. XX Świat jest tak mały,że niedługo góry będą się spotykać i rozpoznawać. Co w życiu może się zdarzyć nikt nie wie!! XX Do zobaczenia na śniadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak już przy kulinariach jesteśmy: X Wchodzi blondynka do Fast Fooda: -poproszę frytki -ziemniaków dziś nie podajemy -nie szkodzi,mogą być z chlebem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! za mleko wielkie dzięki , wskazane wypić przed snem.Szklanicę biorę do ręki i idę na fotel przed telewizor.❤️ dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻Dzień dobry.Przedwiośnie XX Ziemia już się budzi i wydaje szumy. Spod śniegu wychodzą pierwsze kwiaty wiosny. Z dokonań przyroda ma powód do dumy, W słonecznych promieniach świat się stał radosnym. XX Choć pola nie grzeszą soczystą zielenią, Na drzewach już pąki zaczynają pękać. Piękno nieskrywane wszyscy sobie cenią, Bo zimowe trudy były istną męką. XX Gdy ziemię nagrzeje słońce swoim blaskiem, Tę zmianę bezbłędnie odczytają pszczoły. Pierwszy raz wylecą na pole pod laskiem, I dopiero wtedy świat będzie wesołym. XX Kwiecień nas powita w swojej strojnej szacie, Gdy złocistym mniszkiem pokryją się skwery. Przebiśnieg z krokusem już kwitną przy chacie, Okazać im trzeba podziw z wszech miar szczery. XX Lecz pełnię zachwytu osiągniemy w maju, Gdy ujrzymy ogród zatopiony w kwiatach. Zmysły oszołomi ta namiastka raju, Paleta kolorów będzie tak bogata. XX autor jarmolstan XX Zapraszam na śniadanie i kawę. Dzień przywitałam bardzo rano. Na niebie iskrzyły gwiazdy. Jestem po rozmowie umoralniającej Pusia:) czy coś z niej zrozumiał??? Zapowiada się słoneczny dzień. XX Dużo przyjemności życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Globusiku ranny ptaszek z Ciebie. Jestem pewna , że Pusia wszystko doskonale rozumie. Zwierzaki są bardzo mądre. Dużo słońca dla wszystkich na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki. Globusiku,piękny wierszyk o wiośnie. X Za moim oknem zima:-) Śnieg padał chyba przez całą noc.Bialutko. X Dorcia jak tam zdrówko??Co u Ciebie słychać?? Dobrego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Dorka I Jedyna XX Wstałam rano i nic z tego nie wynika. Jestem jeszcze w pieleszach:) po co więc planować dzień. XX Miłego dzionka. XX Marylko , Livio, Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, Pusia narozrabiał?? Mam nadzieję,że nie obraził się za "moralniaka":-) Wczoraj fragmentami oglądałam film. Ważny telefon musiałam w trakcie odebrać.Ale początek obejrzałam i zdążyłam się poryczeć. Jutro na szczęście powtórka. X U mnie nadal sypie pięknymi ,białymi płatkami. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lepiej. Mam wolne . Będzie mała imprezka .Szykuję coś do zjedzenia. Ciasto wczoraj upiekłam.Mięsko też wczoraj , dzisiaj tylko przygrzeje . Mam do zrobienia tylko sałatki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×