Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej dziewczyny. Każde popołudnie spędzam w ogrodzie. Dziś posiałam trawę i podlałam. Sucho , dawno nie padało. Luna mój tata hodował pomidory, zawsze obrywał boczne odrosty a owoce były duze i piekne.Ale twój sposób też dobry. Globus na koncert to i ja poszłabym z Wami:) Truskawki tutaj są po 6.50 za kg. Jadłam , nie są za słodkie. Jedynko co twój majster ma tak często wolne? Sama masz dużo pracy. Dora, Livia pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Puk puk ..cisza pusto w Wagoniku. Ktoś musi być pierwszy .....dzień dobry ..kawa przygotowana. x Marylko! U Ciebie już sucho?? jeszcze kilka dni i u mnie będzie podobnie.Na południu wody aż nadto. x Jeszcze kilka dni i dzień zacznie się skracać.Żal ..bardzo lubię długie wieczory. Nie sposób położyć się do łóżka jeśli jest widno może dlatego jestem niedospana. x Jedyneczko co przybyło na skalniaku?? już go widzę jaki piękny. x Lunka ,Dorka ,Livio pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,dzień dobry.Jak dobrze,że jest kawa!!! Globusiku zaspałam dzisiaj:-( Dobrze,że do pracy blisko. Jestem już zmęczona ,czekam niedzieli, wstanę o 10-tej. Tak jak Ty Marysiu,uprawiam popołudniu ogród,czyli skalniak. On jest duży:-( chyba to mnie przerasta,nie wiem co z tego wyjdzie??? Wczoraj zasadziłam na nim Berberys zielony i bordowy i Pęcherzycę. Jeszcze kilka roślin,ale nie wiem jak się nazywają. Co dzień przybywa nowa roślinka. To prawda ,że mój pracownik ma dużo wolnego,mówi,że należą się mu 3 tygodnie urlopu.Obecnie jest w Trójmieście. Wraz z rodzeństwem zafundowali rodzicom tygodniowy pobyt nad morzem z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego,spędzają tam czas w gronie rodziny. Pozdrawiam Was!!! Livciu co tam??? Dorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Globusiku za kawe dziękuję. Jako że pierwsza wstajesz masz trochę pracy w wagoniku. Ale wiedz ,że kawa przez ciebie przygotowana smakuje wybornie! Jedyneczko , Marylko pracujecie w ogrodach. Na pewno są piękne, jak u naszej Livii. A właśnie , Livciu gdzie ty się nam podziewasz? Po chmurno i deszczowo u nas, ale ciepło. Musze moje pomidorki przykryć folią, żeby ich nie zmoczył deszcz. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Wychodzę po truskawki:) Jedyneczko sprawdzę w necie jak wygląda berberys. Na początku skalniak może wyglądać że czegoś mu brakuje. Z czasem dopiero zaowocuje Twoja praca gdy roślinki zaczną się rozrastać. x Robota w Wagoniku to sama przyjemność , najważniejsze ,że kawa smakuje:) Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna róża Globusiku. Ja również życzę wam przyjemnego wieczoru. U nas pada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Do jutra Lunka. Nam również ..obiecują:) ..deszcz na jutro:( x :D ciekawe co zostało z truskawek??? net mnie wyłączył i wszystko poszło w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Pewnie już śpicie, a ja dopiero zaglądam. Ostatnio zasypiam dopiero koło pierwszej . Pewnie dlatego,że do pracy chodzę na 9 tą. Podlałam trawnik, zbierało się na deszcz i nic z tego. Dowiedziałam się dziś od wnuka ciekawej rzeczy, jak siedzieliśmy w ogrodzie. "Babciu kocham cię tak samo jak drugą babcię". Obie mamy tak samo na imię. Skąd mu przyszedł taki temat. Nie mam pojęcia! Za chwilę powiedział; ale mamusię kocham najbardziej. Dzieci są takie szczere i prawdomówne. Nieskażone przez świat. Chwile z nimi spędzone są bezcenne:) Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przebudzenie x O poranku zbudził mnie ptaków śpiew leniwie otwieram oczy myślałam że śnię nie... to na jawie pojedynczo jakby ostrożnie najpierw cicho ,coraz częściej ,wymowniej trele swe puszczały w eter budząc słońce oj... muszę wstać ,nie będę leżeć bez końca nogi swe w kapcie wkładam idę do okna Baśka leży cicho, choć zazwyczaj jest psotna w zasięgu oka widzę sarenkę idącą do lasu woda się gotuje ,nie patrzę nie mam czasu zalewam kawę ,spoglądam jest za świerkiem ostatnie kęsy podjada przed spoczynkiem i tak co dzień nie boi się naszego otoczenia długo już żeruje w okolicy z przyzwyczajenia słońce tak jak ja leniwie ukazuje swe oblicze och... muszę kosić trawę na cuda nie liczę. autor Emilia Konicer x Dzień dobry. zapraszam na kawę. x Sarenki nie widziałam ale ptaki ćwierkają głośno. x Marylko Ładnie napisałaś ,że dzieci nie są skażone przez świat. Mówią to co czują. Wnuk podzielił miłość po równo na obie babcie żeby żadnej nie sprawić przykrości. MAMA zawsze jest na pierwszym miejscu❤️ x Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Oglądam Opole z drinkiem w ręku. Może dołączycie ? Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam.Dla niewyspanych i zaspanych zostawiam kawę. x Razem oglądałyśmy Opole:) jakie macie wrażenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co robicie iksy skoro działa enter ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziękuję za kawkę Globusiku.Wczoraj mnie ominęła :-( Byłam zmuszona z samego rana do wyjazdu służbowego i tak zleciał cały dzień..... Przywiozłam Wam poziomki,częstujcie się:-) Sopotu nie oglądałam.,chociaż miałam w planach.Początek oglądało jedno oko,ale szybko się zamknęło. Dobrego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://youtu.be/XZYPzqw0leg x Witaj Jedyneczko! niesamowite ,przywiozłaś poziomki. Nie pamiętam kiedy jadłam. Mnie również wczorajszy dzień zleciał szybciutko. Zdążyłam zrobić 7 słoików truskawek. x Dzisiaj trwają przygotowania do jutrzejszego święta:) mamy solenizantkę!!! Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Może być w prezencie tort truskawkowo-poziomkowy??? Mój majster wrócił:-) Od razu humory się nam poprawiły.Pytasz Marysiu co on tak często na urlopie:-) Należy się mu jak mówi,,jest emerytem u nas dorabia i przychodzi kiedy mu pasuje. Był teraz na wczasach z całą rodzinką w Trójmieście. Wraz z rodzeństwem zorganizowali dla rodziców z okazji 50 -lecia pożycia małżeńskiego tygodniowy pobyt w pięknym pensjonacie w Sopocie. Chodzi za mną i opowiada:-)......Straszna gaduła z niego,ale jest ok. Co planujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Mam za sobą ciężką noc! Piję kawę ale cos słabo działa. Dziś odrabiam syzyfy. Pogoda mieszana. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Odpoczywaj. Ja miałam też pobudkę o 4 rano.Sąsiad wyszedł na balkon myślę że na fajkę i zaczął tak kaszlać...trwało to chyba z pół godz. Usnęłam jak trzeba było wstać :-( Jutro odeśpię. Pogoda u mnie może być.Tak ok.23 stopni bez opadów. Mam tyle zadań i planów na dzień dzisiejszy,pewnie zabraknie mi dnia. Marysiu,Dorka ,a Wy odsypiacie Sopot:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem. Co tam u Was??? U mnie plany wykonane:-) Mam zamiar odpocząć na tarasiku.Wpadajcie na huśtawkę!!! Marysiu,Dorciu zapytałam Was o Sopot:-D Miałam na myśli Opole.ale ten mój majster przez pół dnia opowiadał mi o Sopocie:-) ......przejęzyczyłam się,sorki.... Pogoda piękna.Moje miasto ma dzisiaj swoje święto.Są różne atrakcje i tak dumam może by się przejść???i uczestniczyć?? Dzień jest długi..... Miłego wieczoru!!!Pa. Ps.iksy mi nie przeszkadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mówię szeptem ..dzień dobry. Na rozbudzenie zostawiam kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Globusiku tak po cichutku odpowiadam, że jestem i za kawe dziękuję. Niech koleżanki odsypiają. Dziś pogoda bez zmian, po chmurno. Wybieramy się w odwiedziny do naszego sąsiada do szpitala. Trzeba mu czyste ubrania zawieżć.. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia wam życzę! Odpoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie na kawie Luna podobno dzisiaj świętujesz????? Samych zdrowych i szczęśliwych chwil życzę!!!❤️ Wszystkiego najlepszego. Wam również koleżanki dobrego dniapędzę do mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pospałam sobie dzisiaj jak już dawno mi się nie zdarzyło. Jestem raczej rannym ptaszkiem. Wczoraj graliśmy w karty u mnie i sobie posiedzieliśmy długo. Oczywiście przegrałam sromotnie. Nie mam szczęścia.Globusiku dziękuję za kawę. Luneczko wszystkiego naj..... Jedyneczko Opola właściwie nie oglądałam . Tak trochę z doskoku. Jedyneczko a co Twoje miasto świętuje? Marylko, Livio - pozdrawiam. Dla Was dziewczyny fajnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Wybieram się dziś na grlla do bratowej na działkę. Same kobietki. Już sie cieszę.:) Zabieram plecak , który kupiłam w Wenecji. Wreszcie się przyda. Lunka zdrowia i spełnienia marzeń. Wszystkim przyjemnej niedzieli ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorem. Dora moje miasto ma swoje święto, stąd tyle atrakcji. Dzisiaj ciąg dalszy....Moi chłopcy obchodzą,ja jednak wolę zostać na tarasiku:-) Marysiu Ty też spędzasz mile czas,ja też bardzo lubię w babskim gronie:-) Baw się dobrze!! Globusiku co tam?? Dobrego samopoczucia!! Livio bardzo brakuje mi Ciebie w Stacyjkowie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GDZIE JEST LIVIA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej. Zostawiam poniedziałkową kawę.Zapraszam. x Lunka Dołączam się do Twojego świętowania. Wszystkiego dobrego:) x Wzywają mnie obowiązki więc teraz krótko pogadałam. Do zobaczenia Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×