Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

:-D Cześć Globusiku. No jak my dobrze znamy tą Ime:-D Wiadomości? Byłam na bazarku.Zakupiłam czarną porzeczkę,agrest,upiekę kruszonkę;-) Zimno jak diabli.|Długie spodnie i długi rękawek. Po prostu szok termiczny.Tak jak zapowiadali 14 stopni. Zabiorę się zatem za wypełnianie książek rachunkowych. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko tez 14 st. ale wolę te 14 niż 38. Ja wczoraj byłam na bazarku. Nie znalazłam papryki. Chciałam zrobić faszerowaną. Podobno za droga. Pa dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłej soboty życzę. x W domu zabrakło kawy przybiegłam do Wagonika.:) Smakuje mi wyjątkowo. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) To prawda kawa w wagoniku smakuje wyjątkowo i uzależnia;-) Żadna inna mi nie smakuje. Słonecznego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Globusiku Słyszę w radiu,że w Twoim mieście szykuje się jakiś koncert Wybierasz się może na niego? ;) Jedyneczko Wzięłaś mój ulubiony kubek! :D I w czym ja teraz wypiję z Wami kawę? ;) :O Marysiu Czy u Ciebie,na urlopie też się ochłodziło? Lunka Jak tam wypoczynek,udany? Miłego weekendu Wam życzę wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jedyna było zimno, dziś 28 stopni. Jutro troszkę ponad 20. Chcę się z wami pożegnać. Jutro nie będę miała czasu na kawę, pewnie wypiję w biegu. Domek ogarnęłam, poprasowałam i biorę się za pakowanie walizek. A więc dziewczynki życzę wam wszystkiego co najlepsze. Odezwę się po powrocie do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w niedzielę. Wpadłam na małą kawę i przy okazji posprzątam nasze kąty. Na rozpoczęcie jutrzejszego dnia musi być porządek. Ime wszystkie naczynia wymyte i wysuszone. Twój kubek też. Znalazłam go pod ławą:D A to ci heca , piszesz o koncercie a ja nic nie wiem:) x Lunka szerokiej drogi na urlopie i dobrego wypoczynku. Wracaj pełna sił :D. x Jedyneczko, Marylko 👄 x Miłej niedzieli wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór z Jastrzębiej Góry. Dziewczyny , tutaj też przez trzy dni było 15 stopni a jaki wiatr! Aż strach ... Ale nie narzekam - zabiegi dobre, jedzenie dobre.A poza tym codziennie piesze wycieczki po okolicy z przewodnikiem. Pozdrawiam dziewczyny cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witam Was 13lipca z kawą,w czystych,lśniących kubeczkach:-) Globusiku no ktoś to wreszcie musiał zrobić,my ciągle takie zabiegane.... Wczoraj byłam na koncercie w Toruniu;-)Bardzo mi się podobało. Luna miłych chwil Marysiu pozdrawiam Cię i życzę dobrej pogody i samopoczucia. Gdzieżeś Ime ?? Dzisiaj Ci kawy ni odpuścimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko dziękuje za kawę. x Jedyneczko wszędzie urlopy , przypadło nam trzymać fason i pełnić dyżury w Wagonie:) No z tego co widzę to mamy problem. Kubek podoba się Tobie i Ime:D jak będzie trzeba ....pójdziemy do płota bo sprawiedliwość musi być:D x Miłego poniedziałku. Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione dzień dobry Jedyneczko Kubkiem podzielimy się tak,że Ty rano a ja potem ;) I Ty tak przeważnie jesteś w wagoniku przede mną :D Dlaczego dopiero teraz piszesz,że byłaś na koncercie? ;) Było mówić szybciej,to byśmy się może spotkały? Globusiku Dziękuję bardzo za wyszorowanie mojego kubka :) No jak on teraz lśni :D Marysiu Tobie to dobrze ;) Ale odpoczywaj sobie i baw się dobrze :D Lunka Miłego wypoczynku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam:) zgłaszam się na dyżur , pije kawę i planuje dzień. x Jedyneczko jesteś zapracowana ? szczerze mówiąc ja tez mam co robić. Każdego ranka potrzebuję natchnienia:) x Ime Wpadaj w odwiedziny. U mnie smutny dzień , dużo chmur a deszczu wcale. x Marylko zabiegi , spacery to zdrowy odpoczynek. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Przerwę sobie zrobiłam;-) Deszcz pada u mnie co i rusz.Trochę słońca,trochę deszczu tak w kratkę.Trawa znowu zazieleniła się... Robotę mam papierkową,jeszcze z godzinkę mi to zajmie. Zapomniałam Wam wspomnieć o wizycie rodziców E. Dzieciaki zrobili nam przyjęcie u siebie,taki obiad zapoznawczy. Było bardzo sympatycznie,miałam wrażenie jakbyśmy spotkali się nie po raz pierwszy,tylko kontynuowali znajomość:-) Tato E. straszny gaduła(ma to po nim)mama zaś spokojna,cichutka :-) W każdym bądź razie jest ok.Jesteśmy zaproszeni na rewizytę. W czasie spotkania nie zapadły poważniejsze deklaracje co do ożenku:-D Ime kubek wolny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko to miłe co piszesz. Na ożenek przyjdzie czas! W związku z tym co napisałaś cz zagospodarowałaś puste miejsce ??? Wyobraź sobie ,że taka czynność czeka moje dzieci. Otóż Juniorek został przyjęty na wybrany kierunek i wybędzie z domu. Nie mogę w to wszystko uwierzyć. tak niedawno bywali u nas jako mali chłopcy:) Wiem ,że takie są kolejne etapy w życiu ale trudno mi to zaakceptować❤️ No dobra dość na ten temat bo się rozkleję :( x Oj Jedyneczko moje województwo zagrożone jest suszą. Sa to oficjalne wiadomości podawane w środkach przekazu. Od bardzo dawna jak pamiętam ilość opadów jest bardzo mała. Nawet w to lato chmur deszczowych niby dużo ale zgodnie z przysłowiem... z dużej chmury may deszcz. x Przede mną obiad i wypad w długą:) x Życzę przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku to wspaniała wiadomość:-) Niech Junior realizuje swoje plany ❤️ Wybywa z domu mówisz,daleko? Przez jakiś czas będzie jeszcze wracał... X Pustego miejsca nie zagospodarowałam,zawsze czeka i jest przygotowane na ewentualne odwiedziny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witam miło i zapraszam na kawkę. Luna teraz jesteś blisko nas ;-)wpadnij na blondi.Jesteśmy ciekawe wrażeń:-) Globusiku u mnie padało przez część nocy,taki fajny kapuśniaczek. Ciekawa jestem,czy w końcu u Was popadało?? Co planujesz Globusiku;-) wychodne dzisiaj? Imuś gdzieżeś,co tam??? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzięki Jedyneczko za poranne spotkanie przy kawie. Witam Cię. x Niestety nie padał deszcz. Dzisiaj również nie zanosi się:( Tak Jedynko te puste miejsca zawsze zostają i czekają na powroty choćby nawet króciutkie:) x Mam troszku spraw do załatwienia więc wpadnę później na popołudniową herbatkę. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje kofffane❤️ Jedyneczko A gdzie ja mogę być... Na polowaniu ;) :D Schodzę dzisiaj do kotłowni a tam...potop :O Uszczelka poszła przy wodomierzu Musimy zgłosić zerwanie plomby.Na razie znowu jesteśmy bez wody Globusiku Nie smutaj się ;) Taka kolej rzeczy Niech się chłopak uczy :D Marysiu Lunka Wpadaj i opowiadaj ;) Ja też wybywam dzisiaj z domu Na polowanie :D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Czyżbym była na wizji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:-) Stęskniłam się za Wami❤️ Zapraszam na popołudniową kawkę. Zaraz się okaże,co nam kf. proponuje :-D Czyżby znowu jakieś utrudnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,działa:-D Kf.oczywiście. Ime już zapomniałam o czym Ci pisałam w odpowiedzi przed wczoraj;-)pamiętam tylko moją irytację...A,już wiem, na polowanie wybierałam się z Tobą:-D Opowiadajcie zatem co słychować. Marysiu Ty jeszcze w uzdrowisku jesteś?? Jak pogoda?mam nadzieję,że nie zmarzłaś nad morzem? Globusiku,a co Ty porabiasz? Ja z robotą jestem na bieżąco;-) Luna pozdrawiam Cię Pa,czekam na odzew;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jedyneczko Ja też tęskniłam❤️ Tyle napisałam i wszystko na marne Wczoraj byliśmy z mężem w Rzgowie Kupiłam fajną suknię,która nareszcie spełnia wymagania Ime ;) Dzisiaj byłam z córką na przymiarce sukni ślubnej Jutro jadę do Mamy,pomóc jej w przygotowaniach z okazji jej 70-tki a w niedzielę jedziemy na wspomnianą uroczystość :D Globusiku Dziękuję za telefon...:D Było mi niezmiernie miło,że mogłam Ciebie usłyszeć.Szkoda,że tak krótko ;) Lunka Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dalej mam kłopoty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie . Wkurzyłam się. Napisałam i diabli wzięli, dlaczego???? x Zapraszam na kawę. Ja tym czasem muszę się ..wytrzepać:) z nerwów. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Miło Was widzieć. Globusiku dzięki za poranną kawkę.Słonecznie,cieplutko,lato powraca... Ime cieszę się,że sukienkę zakupiłaś.Sto lat dla Mamuni życzę. Ależ zabiegany masz tydzień... Jak będzie w miarę normalna temperatura to pojedziemy sobie nad wodę;-) Globusiku ja też wysłałam tyle liścików,nawet próbowałam kopiować,żeby w plener nie poszło i...poszło:-( Nic to, nadrobimy;-) Dobrego i miłego dnia koleżanki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko otrzepałam się z ..kurzu:) piję kawę i obserwuję klimat za oknem. Słonecznie parno i zaczyna grzmieć. Miłego weekendu wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiu:-) Ja jeszcze godzinkę w pracy i zmykam. Najpierw jadę do mamy,a potem spontan;-) Odkurzyłam się dzisiaj raniutko,także wolne mam popołudnie. Sąsiadka zaprasza mnie na czarną porzeczkę,może się skuszę,ot tak podziubać,nic więcej... Obiad w zamrażarce:-D Naprodukowałam któregoś popołudnia pierogów..więc niejako mam gotowca. U mnie nie jest parno,wiatr i słońce.Dobra pogoda na żagle... Zatem do zobaczenia na porannej kawie w poniedziałek. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Czy pisałam,że malujemy dach? Pisałam...tylko poszło to pisanie w d...;) Mój nowy balkon jest teraz w ładne grafitowe kropki Basen juniora też I biała podbitka...i okna co nieco Najlepsze jest to,że na balkonie malował szwagier...alkoholik,po piwku oczywiście :( Będzie miał co robić w poniedziałek Szmatka,rozpuszczalnik...i powodzenia bo ja nie mam zamiaru tego robić Jutro wyjazd nad morze,o 5 rano Ja już,padam ze zmęczenia ;) O 16-stej urodziny u mamy :) Jedzonko przygotowane,pomagałyśmy z córką i poszło raz dwa! :D Jedyneczko Dziękuję w imieniu Mamki❤️ Globusiku Wyobraziłam sobie,jak się trzepiesz z nerwów...:D Jak by to miało wyglądać? Leżysz na trzepaku a Ime Cię okłada? ;) Marysiu No weź się w końcu odezwiiiijjj :D Lunka To samo Czekamy na wieści :D Miłej niedzieli❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×