Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witam i miłego weekendu wszystkim życzę:) x Lunka to prawdziwa gehenna!! u mnie również zaczęło prażyć. Źle znoszę takie upały. Oby nie trwały długo. Trzymaj się. x Ime Sporo spraw masz do załatwienia. Załatwiaj i choć troszkę odpoczywaj. Pozdrawiam. x Jedyneczko jak u Ciebie z temperaturą?? Miłego weekendu. x Marylko Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie koleżanki.Globusiku dzięki za poranną kawę,oby postawiła mnie do pionu,bo głowa ciężka..Mówisz,że jeszcze dajesz radę z upałami??Ja też;-) Dzisiejszej nocy na melinie działo się,oj działo. Nie dałam rady wyciągnąć ręki po telefon,taki jakiś bezwład:-( Na policji i tak sobie pewnie myślą żem stara histeryczka. A nasz dzielnicowy zdobywa nagrody.W tym roku pierwsze miejsce Dzielnicowego Roku w naszym województwie...Właśnie wczoraj przeczytałam w lokalnej gazecie. Tylko ,że z tym zasłużonym dzielnicowym nie można się skontaktować.W tamtym roku próbowałam wielokrotnie,w tym również,zadaję pytanie czymże się tak wykazuje??? X Luna współczuję Ci.U mnie jeszcze można wytrzymać,ale jest już coraz gorzej:-( X Imuś Ty jak zwykle zawalona robotą,może jutro nad morzem złapiesz oddech;-) X Marysiu Tobie samych przyjemności na wyjeździe X Trzymajcie się.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Linka wyobrażam sobie Wasze samopoczucie. U mnie wczoraj było 33 st i trudno było przetrwać dzień. Dzisiaj będzie podobnie:( Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Oj gorąco, aż się nie chce na dwór wychodzić. Rano tylko na mszę. Pakowałam się dzisiaj , tak z grubsza:) Jutro jeszcze mam Kacperka, a we wtorek wyjazd. Boje się, że moje surfinie i pelargonie padną. Syn obiecuje, że będzie podlewał. Zobaczymy:) Pozdrawiam dziewczyny i życzę ochłody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrożonkę podaję. Zapraszam.Luna żyjesz??? Jak tam cała reszta?? Siedzę na stanowisku pracy,ale miło nie jest:-( Wczoraj zrezygnowałam z wyjazdu,nie miałam zamiaru smażyć się cały dzień na słońcu. Marysiu Tobie pogoda będzie sprzyjać,ponoć ma się ochłodzić. Tak więc moje drogie zaczynamy;-) Globusiku wyruszasz dzisiaj w długą?? Nie zapomnij o kapeluszu!!! Ime poproszę o wrażenia znad morza;-) Pa.Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie. x Jedyneczko dzięki za wszystko co serwujesz do picia. Trudno mi opisać dzień wczorajszy ...... upał!!!!! Teraz za oknem chmury i grzmi. Tak Jedyneczko chce iść w ...długą ... ale ulewa może pokrzyżować plany:) x marylko Odpoczywaj , nabieraj sił i wracaj zadowolona. Obawy co do kwiatów są słuszne .... potrzebują dużo wody. Moje są ugotowane:) x Lunka , Ime jak żyjecie??? x Chłodnego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś padało i ochłodziło się. Pogoda super, dwie godziny na placu zabaw. Teraz zapakować resztę i rano wyruszam. X Buziaki dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :D Jedyneczko Wrażenia z plaży... Ekhm....Gorąco,upalnie,ludziów jak mrówków ;) Ale dziaciaki są zadowolone,więc wyprawa była udana :D Marysiu Chyba odetchniesz trochę od upałów na wyjeździe,lecz życzę Ci miłego wypoczynku❤️ Globusiku Zelżał trochę chyba skwar i również u Ciebie...;) Lunka U mnie dzisiaj o niebo lepiej,nawet popadało Tylko w obejściu zrobił się mały problem Zagościły u nas na podwórzu pszczoły afrykańskie :O W ziemi mają swoje ule Dziwnie to wygląda Jakby ktoś positkował nam podwórko :D Ponoć zżerają nasze pszczoły... Dzisiaj nie było ich widać,pewnie przez ten deszcz Ale jak powrócą upały,trzeba będzie kogoś wezwać Pozdrawiam Was Do juterka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam i na kawę zapraszam.Jest czym oddychać.Wczoraj ulewa i spadek temp. orzeźwił powietrze.Teraz jest super,robię wietrzenie. Ime co to za szkodniki Was zaatakowały?? Aż muszę sobie o nich poczytać.Wyjazd nad morze zaliczony;-) Marysiu szerokiej drogi i miłego wypoczynku Luna wpadaj na kawę.Co tam u Was? Mam nadzieję,że upały się skończyły. Globusiku czekam na Ciebie z kawą. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko dziękuję dosiadam do stoliczka. Kawy potrzebuję. Na szczęście dzisiaj temperatura jest letnia , żar ustąpił!!! W niedzielę było fatalnie. Lepiej ,że zrezygnowaliście z wyjazdu. W gorączce nawet rozmowa się nie klei. x Marylko dużo przyjemności na urlopie:) x Ime co znowu za gady się pojawiają. Nasze pszczoły giną a obce zaczynają się panoszyć. Ime oby nikogo nie ukąsiły . Masz rację ,że trzeba szukać pomocy aby je przepędzić. x Lunka co u Ciebie ??? x Babki zbieram się napisać do Was @. Zrobię to jak odzyskam wenę:) x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dwie kobiety, tzw. "damulki", "paniusie", jadą taksówką. - Wiesz na jakim przyjęciu ostatnio byłam? - zaczyna jedna. - To nie było przyjęcie, tylko jakaś dzicz! Wyobraź sobie, że do befsztyku podali noże do ryb! - To jeszcze nic! Gdy byłam w jednej restauracji, to nalali mi szampana w kieliszek od wina! - Przepraszam bardzo - wtrąca się taksówkarz. - Mam nadzieję, że wielmożne panie mi wybaczą, że ja tak do pań tyłem siedzę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jedyneczko Te owady to taszniki pszczele Paskudy robią się bardziej wkurzone przed deszczem :O O siebie się nie boję ale przecież na naszym podwórku przebywa dużo małych dzieci Musimy się zastanowić z mężem,kogo powiadomić o tym znalezisku Wiecie jakie służby robią takie rzeczy? Straż pożarna? Sama nie wiem :( Dzisiaj również ciepło ale nie aż tak jak w niedzielę Globusiku Czekam z niecierpliwością na list :D Lunka Żyjesz? ;) Marysiu Szerokiej drogi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime:-) Wiesz nawet gdybyś zadzwoniła pod 997 udzielili by Ci informacji,albo tak jak mówisz do Straży Pożarnej,albo do Straży Miejskiej niech tym się zajmą....myślę ,że Ci ostatni powinni wiedzieć. Próbuj,najlepiej zapobiegać.Współczuję intruzów:-( Ja to boję się takich fruwających z żądłami. Uważaj na siebie w szczególności;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Żyję i mam się dobrze! Jestem ostatnio zaganiana. W pracy dużo pracy. W domu, ogrodzie wszędzie trzeba zajrzeć i popracować przed urlopem. To już ostatni tydzień. W niedzielę wieczorem ruszamy w drogę. Własnie farbuję sobie włosy. Temperatury letnie, od niedzieli mamy ochłodzenie ale dziś w południe było 30 stopni. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Luna miło Cię widzieć nie ugotowaną;-) U mnie zapowiada się na ulewę,puki co, temperatura super.. Delektujmy się więc kawką,zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z Jastrzębiej Góry. Wieje , po leżeniu na plaży - piasek we włosach:) Fajnie jest! Pozdrowienia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja żyję :) i zasiadam na wieczorny odpoczynek w Wagoniku. x Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze kosmetyki w atrakcyjnych cenach na www.morelove.com.pl zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa na stoliku czeka na was. Wcześnie dziś zaczynam. Marysiu jak fajnie ,że odpoczywasz. Życzę ci pogody. No właśnie co do pogody, ochłodziło się i to znacznie. Za oknem chmury i tylko 14,4 stopnia. Milutkiego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Lunka witaj. Dzięki za rozpoczęcie dnia z nami i przy kawie. Żyjesz urlopem i wyjazdem. Jasne czas odpocząć. Czy wyjazd będzie do Polski??? x Marylko dobrego odpoczynku życzę:) x Jedyneczko, Ime my na razie w pracy. Urlopy przed nami:) x Dzisiejszy dzień fajny bo chłodny. Czeka mnie robota na balkonie. Już nigdy nie posadzę szałwii , to dopiero jest śmietnik:D x Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie Luna,Globusiku. Piję z Wami kawę,dzięki... Tak ,znaczne ochłodzenie...nic nie szkodzi;-) nadrobię zaległości porządkowe w domu. Globusiku przyjemna praca przed Tobą;-) Co do urlopu,mój M coraz częściej coś na ten temat wspomina:-) to do niego niepodobne...i dla mnie nowość... Nie mam zbyt dużych wymagań:-D Trzymajcie się. Gdzieżeś Ime??? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jedyneczko No gdzieżem...;) Świętuję :D Wczoraj córka zdała na prawo jazdy!!! :D Przyniosłam jej chyba szczęście bo byłyśmy razem ;) Ochłodzenie i u mnie ale tak jak Ty Jedyneczko,biorę się za porządki Chata mi trochę brudem zarosła ;) Globusiku Trzeba było powiedzieć,to bym Ci pomogła przy przesadzaniu ;) Lunka Marysiu Korzystaj z odpoczynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime:-) Hejka. Gratulacje!!! cieszę się razem z Tobą:-) Super wiadomość. Wyobraźcie sobie,że w moim mieście odkryto roślinę trującą,która nazywa się Barszcz Sosnowskiego 67 letnia kobieta zmarła przez kontakt z tą rośliną.Śmiertelne poparzenie:-( Już wiem jak to wygląda,będę omijać długim łukiem. X W tą sobotę przyjeżdżają rodzice mojej"synowej" zaprosiła ich,żeby pokazać jak mieszkają. Przyjęłam nowinę do wiadomości;-) To na razie tyle.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
IME!!!! ale fajnie!!!!!!!!!!!!!!!! jak się ciszę:) gratulacje dla Córki. Życzę jej szerokości:) już widzę jak Mama z Córką jadą sobie na zakupy:D Ime balkon zdążyłam sprzątnąć i.. nadejszła ...:)ulewa. Kwiaty deszcz i wiatr znowu powalił na podłogę. Nic to niech sobie leżą do czasu aż nabiorę chęci na sprzątanie:) A właśnie zapomniałam zapytać / oczywiście jeśli wolno:D/ czy sukienka kupiona????? Pozdrawiam Was wszystkich. x Jedyneczko zrobiło się głośno o tej roślinie. Rzeczywiście jest niebezpieczna. Jak patrzę na zdjęcia wydaje mi się ,że jest mi znana. Na żywo jednak chyba jej nie widziałam. Dobrze byłoby ją znać choćby dlatego żeby się ustrzec poparzeń. Jedyneczko mam nadzieję , że balsam jest daleko od Rodos:) x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Brrr,ale zimnooo :O Pada deszcz i wiej***ardziej niż trochę ;) Jedyneczko Wara mi od tego barszczu sosnowskiego! Trzymaj się od niego z daleka! Dziękuję za gratulacje w imieniu córki❤️ I Tobie i Globusikowi :D Chata też nie ogarnięta bo musiałam pojechać z córką do miasta,złożyć wniosek o prawo jazdy :D Udało nam się jeszcze kupić wdzianko dla córki,na suknię ślubną,w razie chłodu ;) Globusiku Otóż... Suknia zakupiona... Wzięłam pierwszą lepszą szmatkę,która mi się nawinęła pod rękę Nie podoba mi się :O Ale nie mam już cierpliwości szukać kiecki w moim guście ;) Ale... Jak znam Ime,to ona i tak coś jeszcze wykombinuje ;) :D I nawet wiem co,ale o tym potem ;) Poza tym od czego ma się zaprzyjaźnioną krawcową?! A ja lubię przerabiać po swojemu ;) Pisałam Wam,że starszy syn ma nową pracę? Jest...hmmm...na telefon ;) Rozwozi jedzenie w restauracji ;) Jutro mnie tu nie ma ;) No nie ma! Nie kuście mnie kawą ;) Robota czeka a ja w polu :D Pozdrawiam i ściskam WSZYSTKIE❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawkę. Ime nie obawiaj się przylecę i przyniosę do Ciebie na pole:-D Jak znam Ime to coś sobie jeszcze dokupi,przerobi,wykombinuje;-) Toć to tyle jeszcze czasu... Globusiku zapraszam na rozr***** kawkę. Luna teraz Cię pytam czy nie marzniesz??? U mnie też się ochłodziło... Marysiu Dobrego dnia koleżanki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Piątek ....zimnego ...:) weekendu początek. Zapraszam na chwilkę przy kawie. x Ime no dobra!!!! jesteś usprawiedliwiona . Jadę z kawą do Ciebie. To prawda jak znam Ime to to sobie poradzi ze wszystkim i sukienką też!! Ime trzymam kciuki aby Syn utrzymał się w tej pracy. x Jedyneczko wpadaj z wiadomościami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×