Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Oj Lunka pewnie mam ochotę na kawę.Dziękuję. Dobrze , że to świństwo zostało opanowane. Fajnie , z rodziną spędzasz przyjemne chwile. Niech tak trwa jak najdłużej. x Ime Spoko!!!!! nie musisz się ukrywać. Jest dobrze a po następnym zabiegu będzie bardzo dobrze. x Zapowiada się ciepła i słoneczna niedziela. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry dziewczyny. Dzięki za życzenia:) Poprzedni tydzień minął mi na bólu zęba. Oj naszukałam się dentysty. Urlopy,.. Dostałam od syna książkę ; " Bóg nigdy nie mruga". Autorka Regina Brett. Przetyczajcie, warto. "Życie nie jest przewiązane kokardą, ale i tak jest wspaniałym prezentem". R. Brewtt. Życzę wspaniałej niedzieli i dobrych ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wstawać śpioszki kawa czeka :D Niestety nie wypiję jej z Wami bo jadę na badania krwi ;) Ale zostawiam dzbanek i kubki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Imuś dzięki za kawę. I nie kokietuj:-D Wyglądasz super,rudzielcu;-)Kolor jak najbardziej na czasie.... Marysiu na pewno przeczytam zapodany tytuł,szukam czegoś ciekawego. Lunka wracaj szybko do zdrowia.Swoją drogą to pech,że akurat podczas wizyty Twoich gości,jak się czujesz??? Globusiku upalnie dzisiaj,chowaj się w cieniu,ja zostawiam na stoliku arbuza,schłodzonego. Trzymajcie się kochane,do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Kawka gotowa, więc zapraszam. Upał dał się nam we znaki. Wieczorem poszłam z wnusiem i moją córką na plac zabaw. Czuję się lepiej, prawie wszystko zeszło. Na kontroli nie byłam! Imuś jak tam? Przefarbowałaś włosy , jeśli dobrze się czujesz w tym kolorze , zostaw! Jak wyniki krwi? Marylko współczuję bólu zęba. Ostatnio nie mam czasu na czytanie. Globusiku jest mi dobrze, mam swoich ukochanych koło siebie! Jedyna jak się ma twoja mamka? Pozdrawiam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta debilka dalej sama produkuje się,idź się leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna witaj:-) Dzięki za kawkę.Dzięki za dobrą wiadomość,cieszę się,że czujesz się już lepiej. U nas też upały.Zapowiadają na 2 tygodnie:-( W dzień jakoś dam radę,ale nocki:-( Luna pozdrów swoją rodzinkę❤️ Globusiku gdzieżeś???? Ime wpadaj na kawę i opowiadaj,wyniki zrobione?? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz tych ników chory człeku? ja pierd....produkuj się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Lunka Dzięki za kawkę :D Przyda się,muszę się dobudzić.Wczoraj na nogach od 4 rano :O Badania zrobione ale wyniki dopiero za 10 dni Oczywiście pielęgniarka nie mogła pobrać krwi z prawej ręki bo zator po operacjach się w niej zrobił Cieszę się bardzo,że u Ciebie już wszystko dobrze :D Włosy będę farbować jeszcze raz bo nie wyglądam w tym kolorze przyzwoicie ;) Nie lubię lustra ;) Jedyneczko Sama się zastanawiam gdzie Globusik nam się podziała ;) Czyżby już się przeprowadzała? Mąż zakupił wczoraj trampolinę,największą jaka była w sklepie Chyba bardziej dla siebie,bo twierdzi,że dla Juniora :D ;) Marysiu Jak ząb? Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry wszystkim Koleżankom. Jak zawsze dziękuje za kawę. Również chce się dobudzić:) x Dziewczyny wyszłam z ..nory... to taki schowek przed upałem. Rano poleciałam do sklepu. Przede wszystkim po pieczywko i nabiał. Za gorąco na inne dania. x Jedyneczko właśnie noce są uciążliwe. x Lunka przeważnie tak robimy wszyscy , jak czujemy się lepiej na wizytę kontrolną nie idziemy. Mam tak samo:) Ważne że czujesz się lepiej i wnusio będzie miał babcię do dyspozycji. Pozdrawiam. x Lunka Jutro mam badania. Wyniki na następny dzień. Póki co to chętnie poskakałabym na trampolinie. To fajna sprawa. Duża jest bezpieczna dla małych i dużych. x Do uzdrzeni ze wszystkimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime słońce rozpuściło mi mózg:D zrobiłam z Ciebie Lunkę:) x Jak żyjecie u mnie tylko 34 st. po prostu chłód. Przyszłam z napojami , zostawiam na stoliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku,dzięki za napoje. Jak żyjemy???Rozkręcamy się:-D Biedę z mamą mam.Coś jej między żebra weszło,cierpi z bólu. Rano zamówiłam wizytę u p. doktór.Przebadała i przysłała pielęgniarkę z zastrzykiem.Minimalnie odpuściło.Na wieczór muszę sama znaleźć kogoś do zrobienia zastrzyku:-( coś tu nie tak.Jutro się rozmówię z p. doktór. Także ciężka nocka mnie czeka Globusiku. Teraz jest przy niej młodszy S.Ot takie tam biedy.... Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Hejka Globusiku Nic nie szkodzi :D Lunka jest tak sympatyczna,że mogę być z nią mylona ;) Jedyneczko Bardzo Ci współczuję :( Tym bardziej Twojej mamie,musi bardzo cierpieć :( Całym ❤️-m jestem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko zawsze coś się musi dziać nieprzewidzianego:( taki ból wykańcza. Trudno złapać powietrze. Współczuję Wam❤️. x Ime masz rację nic złego się nie stało. Prawda Lunka ma dużo sympatii . x Lunka rozmawiamy o Tobie ale miło:) x Ime widziałam mizerię podaną przez S. ja właśnie mam przygotowaną.Musze uważać żeby nie było tak samo. Rozumiem że zadziało się to w kuchni:) x Spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka,popierdoliło ci się w głowie na stare lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A... to ta.Ona zawsze miała nierówno pod sufitem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa mrożona podana,zasiadajcie. Mama czuje się już lepiej,dzięki dziewczyny za dobre słowa i wsparcie. Żeby nie było tak słodko...to wczoraj teścia zabrało pogotowie. Zasłabł w domu,upadł i przez chwilę był nieprzytomny.Całe szczęście,że nie był sam... Trzymajcie się kochane,spokojnego dnia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jedyneczko W taki upał,mrożona kawa jak znalazł,dziękuję :D Super,że mama dochodzi do siebie :D A teść? Czy to z powodu upałów czy coś poważniejszego? Globusiku Zgadłaś :D Junior otworzył lodówkę,chciał wyciągnąć wodę i... Efekt taki jak na zdjęciach :D U mnie dzisiaj zapowiada się chyba na porządną burzę :O Słońce się schowało Pójdę skosić trawnik,może zdążę ;) Marysiu Luna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś witaj. Miło Cię widzieć na porannej kawie.U mnie żar z nieba się leje,nie zapowiada si na opady. Teść czuje się też już lepiej,odwodnił się..ale przy jego przebytych i przewlekłych chorobach wyglądało to groźnie.Ale jest już lepiej. M właśnie wrócił od niego ze szpitala.Ogolił go i obmył... Co tam za sałatkę zajadacie?? Kiedyś zdawałam Wam relację z budowli budynku za moją miedzą;-) W sobotę było tam wielkie otwarcie nowej pizzerii. Moi przeszczęśliwi:-D Ponoć bardzo dobra.Nie mam zdania,nie jadam;-) Koś me,nie przeszkadzam.Do uzdrzeni... Globusiku żyjesz??? Luna Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Żyje , żyję!!!:) Dzień dobry. Chwytam za kawę. Dziękuję. x Odwaliłam część zadań na dzisiaj. Oddałam krew, co prawda nie honorowo ale oddałam.:D Wyniki jutro lub po. x Jedyneczko przy takim upale trzeba uzupełniać płyny. Teść mógł za mało popijać. Na szczęście nie był sam bo mogło być różnie. Ja przygotowuję sobie wodę według receptury podanej przez lekarza w tv. Na litr wody pół łyżeczki soli , niepełną łyżkę cukru i pół wyciśniętej cytryny. Może być woda mineralna lub domowa przegotowana. Pozdrowienia dla mamy. x Ime no to dobrze myślałam,że mizeria wyskoczyła z lodówki:) Bardzo mi się podoba kuchnia!!!! bardzo!!!!! U mnie mimo zapowiedzi obyło się bez burzy. x Marylko , Lunka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Dobrze,że już jesteś i zdążyłaś przed żarem. Zrobię płyn z Twojego przepisu.Składniki nie zachęcają do wypicia:-D,ale to ma sens;-) pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko w dawkach umiarkowanych ten płyn można "pokochać":) rzeczywiście żar za oknem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis Globusiku poszedł w świat:-D rozgłosiłam. TV rzadko oglądam,ale radia słucham... I oto przepis na lodową biżuterię:-D Małe kostki lodu pakujemy w foliowe woreczki związane ozdobną nitką i zawieszamy: na szyję na dłonie na nogi Miłego chłodzenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Bardzo ciepły dzień, wychodzę z K. rano od 8 do 9.30. Potem już się nie da. Gotuję kompot z papierówek. Jak ostygnie wrzucę do lodówki, a potem częstujcie się , na ochłodę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeyneczko przywykłam do tego napoju. Małymi łykami popijam przez cały dzień. x Marylko witaj. Bardzo chętnie będę się częstować. Na takie upalne dni w sam raz. U mnie miasto się wyludniło. Na ulicach pustka bo kto nie musi nie wychodzi. Niestety jeszcze jutro muszę wyjść w nieodpowiedniej godzinie , tak około 13tej. Myślę ,że dam radę. x Miłego wieczoru wszystkim. Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Jestem... małomówna... a wszystko to przez ten upał:) Zapraszam na kawę. Ja już piję i czekam kiedy ...rozwiąże mi język:) x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Dosiadam się do Ciebie z kubkiem kawy :D Zaniemówiłaś na mój widok...:O Rozumiem ;) Oto Ime z rudej stała się pełnoprawną blondynką :D Wczoraj się trochę u nas ochłodziło ale dzisiaj dalej upał Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy blondynkę w klubie;-)Pięknie...zadowolona?? mnie się podoba;-) Globusiku dosiadam się i ja i też nie chce mi się gadać:-( Dzisiaj skorzystam chyba z wiatraczka. Kolejne sześć dni 35,33,34.. Jak żyć???? Pozdrawiam Was. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny. Jedyneczko x jak żyć?????? ....krótko:D / czarny humor/ x Ime superosko ...witaj blondi .... jest fajowsko:) x Czeka mnie wyjście ...do uzdrzeni w chłodny wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×