Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej Imuś:-D To dopiero niespodzianka:-) Młody nie wygląda na strapionego,mimo,że go zakuto w kajdany:-D Szkoda,że "zgredzików" nigdzie nie ma na zdjęciach:-( Dzięki Ime 👄 Coś mi się wydaje,że miłość już wróciła do Ime,dosyć szwędania się;-) zresztą ona bez Ime żyć nie może:-D X Kolejne wesele,kolejny wydatek...ale to pracownik,chyba nie odpuścicie?? X Piękny,ciepły dzień dzisiaj.Widziałam babie lato;-) Pozdrówki dla wszystkich. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Hej Jedyneczko Zgredzikową widać co nieco na ostatnim zdjęciu ;) Kolejno/ja,młodszy syn,bratanica męża i dziewczyna starszego :D Zgreda mogę w każdej chwili podesłać na @ ;) Wesela chyba nie odpuścimy bo potwierdzenie zostało młodym wysłane ;) Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce ;) :O Wysyłam Ci zgreda :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem,czuwam;-) Zapraszam na czarną,blondi. Luna jesteś jeszcze??? Zgredziki widziałam Was❤️ dzięki Imuś...przyznam,że na zgredzików nie wyglądacie;-) Globusiku wstałaś już?? Oj będzie dzisiaj lało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko wstałam piję kawę i się złoszczę. x Wysłałam dwa listy i zginęły. Do tego ktoś mi ukradł pół nocy. OOOO Matko co za dzień. x Ime dziękuję za super niespodziankę.Po kawie idę oglądać jeszcze raz. Jedno wiem:) żeby się uwolnić Młodego dużo musiało kosztować. x Życzę dobrego dnia. x Jedyneczko u Ciebie będzie deszcz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jedyna. Jestem jeszcze als juz czas na mnie. Pozdrawiam was. Milosci potem zerkne na zgredzikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Luna,spokojnego dnia w pracy Globusiku czarno u mnie na dworze,myślę,że będzie padało.. Pilnujesz Globusiku Pusia???? Czy zadomowił się już?? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Dzień słoneczny[cześć Dziękuję za najlepszą kawę na świecie :D Globusiku Mi też brakuje nocy Po tym wyjeździe do Krakowa nie mogę dojść do siebie To pannę młodą kosztowało wykupienie swojego małżonka :D Jedyneczko Tylko trochę wyglądamy na zgredzików ;) U Ciebie ma padać? Niemożliwe,u mnie słonko wysoko na niebie ;) Lunka Szykujesz się na przyjazd gości? Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w freworze gotowania. Golabki siedza w piekarniku, robie nowym sposobem. Tym razem z wloskiej kapusty. Przede mna jeszscze salatka warzywna i marynowanie zeberek. Moze podrzucicie jakis pomysl na ciasto takie szybkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was z kawą. Luna nic mi nie przychodzi do głowy tak na szybko. W ogóle noc była straszna:-( Jestem padnięta... Miłych chwil z gośćmi;-) To ziomki ?? Dobrego dnia babki,jak się obudzę,to wstąpię jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry w sobotę. Zapraszam na spotkanie przy kawie. x Dużo się dzieje w Stacyjkowie. x Lunka Nie mam zbyt dużego doświadczenia w pieczeniu ciast ale najszybciej podobno się piecze szarlotka.Podana na ciepło ze śmietaną smakuje wybornie. Ime znowu wesele:) czy powtórzysz fryzurkę którą widziałam??? bardzo mi się podoba??? Bawcie się dobrze:) x Jedyneczko Ja podobnie jak Ty będę pracować,co prawda w domu ale jednak praca .....wiadomo syzyfowa. x Marysiu daj głos:) x Dziewczyny wczorajszy dzień dla mojej rodziny jest dużym wydarzeniem. Starszy Junior obronił pracę i uzyskał tytuł Inżyniera Nawigatora. Czeka mnie uroczysty obiad. Będzie trzy w jednym : obrona imieniny i urodziny. x Miłego weekendu hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Globusiku,cóż za piękna wiadomość. Gratulacje dla wnuka i życzenia zdrowia i spełnienia marzeń. Rzeczywiście Globusiku jest co świętować. Baw się dobrze ❤️ X A ja mam w planie po pracy odwiedzić WM. Jadę pobuszować po sklepach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
witam. Zapraszam do Stacyjkowa,kawy nie musicie pić w domu.Jest przygotowana w naszym umówionym miejscu:) x Jedyneczko jak wypadły odwiedziny WM? czy dużo miedzi pochłonęły zakupy???? x Ime z Miłością czy wesele jeszcze trwa??:D x Lunka przyjemnych chwil z rodziną:) x Marylko dziękuję za@. x Ja mile wspominam minioną niedzielę.Miałam grupowy wypad nad jezioro , miejsce urokliwe:) nasyciłam oczy i duszę.Obiad w restauracji i powrót do domu. Troszkę naładowałam akumulatory , dobrze bo nowy tydzień przede mną. x Pozdrawiam i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku witaj:-) Dzięki za kawę. Fajnie jest wpaść na kawkę do Stacyjkowa;-) Zakupy udane Globusiku.Chłopaki odziane na bogato;-) a ja w wygodnych butach,też na bogato:-D Wstyd się przyznać,ale wczoraj musiałam odrobić syzyfy... No cóż czas zabrać się za papierki.Koniec miesiąca... Dobrego,pogodnego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :D Globusiku Masz rację...Mam wrażenie,że wesele jeszcze trwa ;) Nadzieja moja taka,ze to ostatnie zaślubiny w tym roku,jakiekolwiek ;)Wolałabym ten czas spędzić z Tobą nad jeziorem albo na grzybach :D Ogólnie wesele takie sobie,orkiestra...hm...dziwnie grała.Niby różnej maśc***iosenki ale jakby wszystkie na jedno kopyto.Na początku melodii nie było wiadomo nawet,co leci ;) Jedyneczko Zakupy poprawiły Ci humor,więc za syzyfy zabierzesz się w dobrym nastroju ;) Mnie też to czeka więc...:D Zrywam wszystkie pomidory,te zielone dojrzeją sobie już w domu :D Jutro reszta ogrodu.Trawnik trzeba skosić,rośliny pousuwać,posadzić cebulki :D Lunka Wizyta udana? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! Wizyta udana, humorki dopisywaly. Bylismy troche pozwiedzac. Na swieta wybieramy sie do Stuttgartu. Ciasta nie pieklam, kupilam w cukierni. Bylo na prawde smaczne. Globusiku wszystkiego naj dla wnuka. Milosci a zes sie natancowala. Do konca roku chyba ci wystarczy. Jedyna uporalas sie zu papierami? Spokojnej nocy zycze,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Kawa,kawa,kawa :D Zabielana mgłą ;) Lunka Wolę małe kameralne spędy niż takie wielkie Dlatego cieszę się,że Tobie spotkanie się udało :D I masz rację...Szkoda czasu na siedzenie w kuchni i pieczenie ciast ;) Też kupuję na takie okazje :D Dziewczynki!!! Wstawać!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na najlepszą kawę pod słońcem;-) Luna pytasz o papiery??? Dopiero się rozkręcam:-D X Dobrego,miłego i naj;-) Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej:) Dzięki za kawę czarną , zabielaną i spotkanie:) x Ime z Miłością:) dla mnie byle jaka muzyka na weselu przekreśla wszystko. Bywałam na takich.Zastawiony stół mnie nie powala a dobra muzyka przy której nogi same tańczą to jest to!!!!!:)Wiesz co? dobrze popatrz w kalendarz.Może się okazać ,że nadchodzi :D jakaś okazja na tańce:) x Lunka ponie waż wolę pichcić niż piec, ciasto zawsze kupuję:) i jest OK. Czy rodzina zabawi u Was do świąt??? Miłych rozmów życzę. x Jedyneczko znowu koniec miesiąca??? u mnie niektóre sprawy papierkowe przechodzą na przyszły rok:) tak tak na przyszły rok!!!!! x Dziewczyny szykuję się na urodzinowa kawę starszego Juniora. x Do uzdrzeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem złłłłła. List zaginął!!!! x Mam dzisiaj urodzinową kawę starszego Juniora. x Więcej napiszę innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie i wpadajcie;-) Ostatni dzień września. Kawa podana... Globusiku,listy doszły:-) Ależ wyziębiłam sypialnię:-)do 15stopni.. Super się spało. Zapowiada się słonecznie i sucho. Luna zdążysz wypić kawkę?? Dobrego dnia wszystkim i do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj ,jesteś niezawodna. Piję i delektuję się kawą,dziękuję. x U mnie od kilku dni ostre słońce poraża oczy.Okulary nie wiele dają. Dzisiaj już wstało , będzie sucho i słonecznie. x Pozdrawiam pozostałe koleżanki i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Kawka zaparzona, wie lapcie za kubki. U nas rowniez ladna pogoda, sloneczko i sucho. We wtorek po raz pierwszy widzalam uchodzcow. Maja namiot ogrodzony plotem a wejscia pilnuja 3 osoby z sekurity. Dzisiaj troche pozniej zaczynam prace. W spokoju delektuje sie kawa. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka przysiadam się do Ciebie.W towarzystwie kawa smakuje jeszcze bardziej. U mnie słońce i w dzień dość wysoka temperatura,noce natomiast bardzo zimne. x Babki u mnie po staremu.Wydaje mi się ,że jestem blisko mety:) i znowu coś wyskoczy.Już marzę o zakończeniu biegu. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki. Dzięki Luna za kawkę. Ja któregoś dnia słyszałam jak młody ojciec pouczał synka,dlaczego ma teraz dużo jeść.. -Muzułmanie idą synu,musisz mieć siłę,żeby z nimi walczyć... Nie wiem czy śmiać się ,czy płakać:-( Straszne rzeczy się na świecie dzieją... X Globusiku nie spiesz się,najważniejsze,żeby dobiec do mety:-D Dziewczyny,u mnie rano 0stopni. Od dzisiaj w blokach włączają centralne. Dobrego dnia babki. Imuś,gdzieżeś??? Marylko wpadaj na kawkę,co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Dzień dobry Lunka Dziękuję za kawę :D To chyba nieciekawy widok Mi się dzisiaj śniła wojna :O Globusiku Daj rękę Razem dobiegniemy do mety ;) :D Jedyneczko U mnie też w nocy zimno Kwiaty robią się brzydkie,tylko trawa jest jeszcze zielona Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Dziewczyny Wysłałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Luneczko,kochana Luknij na fb i będziesz w temacie :) Ale jak chcesz to mogę Ci wysłać @ :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×