Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. "Śnieg pada, śneg pada cieszą się dzieci..." Nie mam z kim iść na sanki:) Kacper chory. Pozdrawiam dziewczyny i piję z Wami kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Jedyneczko ,cześć Marylko x Marylko no jak to nie masz z im iść , ja jestem gotowa. Daj znak ręką i idziemy:) x Jedyneczko mocno zaciskałaś kciuki , jest OK. x Miłej reszty dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry lub dobry wieczór Ja również piję z Wami kawkę ale w kąciku,dlatego mnie nie widzicie ;) Jedyneczko Ogromnie się cieszę,że udał Ci się wyjazd :D Jak czytam Twój opis,żałuję,że i mnie tam nie było :D Ja swój prezent oddałam córce.Jej się przyda bardziej ;) Globusiku Jeśli piszesz o tym,o czym ja myślę,to również bardzo się cieszę ❤️ Marysiu To jest nas już dwie na te sanki :D Dołączam do Globusika Zanim do Ciebie dotrzemy,zrobi się z tego mały kulig :D Byłam dzisiaj na kolposkopii O wynikach nie będę pisała tutaj ;) Ale czeka mnie znowu wizyta w szpitalu.Mam iść na zabieg Jak ja mam dość tych wszystkich choróbsk :( Czasami mam wrażenie,że gdy Pan Bóg rozdawał zdrowie,to ja stanęłam nie w tej kolejce co trzeba :D A gdzie Lunka? Pozdrowienia dla Was wszystkich i moc uścisków👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie stawiam dzisiaj ...babciną ...kawę. Zapraszam. x W radiu słyszę słowa pod adresem babć ,że są kochane , wychowują wnuki , poświęcają swoje życie dla nich i są bardzo kochane. x Marylko jesteś wyjątkową babcią , całe życie dzielisz i oddajesz swoje serce dzieciom❤️. x Imuś tak piszę o tym o czym myślisz❤️. Jak będzie dzisiaj??? czas pokaże. Imuś wiem co czujesz. Mimo tego masz w sobie bardo dużo pokory.Może zostanie to nagrodzone. Nadejdą dni ,że zapomnisz o lekarzach.Bardzo chciałabym aby tak się stało. Ja jeśli zmagam się z niepowodzeniami walę ręką w stół. Wiem,że cierpi na tym stół a niepowodzenia ciągną się dalej:( x Jedyneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. Spóźniona na kawę przybywam. Odśnieżanie....całą noc dowozili nam śnieg.... Imuś bo to takie niesprawiedliwe:-( kolejka powinna była być jedna... Masz silną wolę i nie poddasz się;-)❤️ Globusiku dzisiaj ciąg dalszy??? Zaciskam więc kciuki. Idę się przebrać,cała mokra po odśnieżaniu jestem... Trzymajcie się cieplutko.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Mocno zaciskam kciuki Będzie dobrze 👄 Jedyneczko Nam też dowozili całą noc śnieg Również się namachałam przy łopacie ;) Trochę ruchu nie zaszkodzi :D Tak swoją drogą...to gdzie Zenek i jego łopata? :D Wszystkim babciom to...❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Was bardzo serdecznie. Zapraszam w ciepłe miejsce na rozpoczęcie dnia przy kawie. Stawiam też ....babciowe...czekoladki. x Wróciła zima -13 st. Śniegu jest malutko. x Ime z Miłością❤️ też myślę gdzie jest Zenek??? czyżby znalazł lepszą robotę????:) Koza też leniwa:) słabo grzeje w Wagoniku.Na przyszłą zimę dokonamy zmian:) Jeśli nic nie wyskoczy niespodziewanego planuję posiedzieć w domku. Może przepędzę małe syzyfy. Imuś jak się czuje C???? Pozdrawiam. x Jedyneczko czuję ,że spotkamy się w drodze:) przybywaj !!!:) x dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem i podjadam babcine czekoladki;-)i popijam kawką. Ściskam babcie... Globusiku mroźno i u mnie -17 Na razie nigdzie nie wychodzę. Idę dzisiaj do kina;-)Moje córki krowy...co za intrygujący tytuł. Marysiu Ty się wybierałaś na ten film,dotarłaś? Imuś nie forsuj się z tą łopatą....oddaj komuś innemu;-) Luna gdzieżeś??? Dobrego dzionka. O, roleta mi się zacięła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w słoneczny dzionek Jedyneczko Za późno ;) Dzisiaj trochę cierpię ale satysfakcja jest :D Zabierz mnie ze sobą do kina :D Obiecuję,że będę grzeczna :D Globusiku Dziękuję za kawkę ale czekoladki to sobie podaruję ;) U C...była wczoraj straż pożarna Komin się zapalił C przeżyła nerwówkę :( Marysiu Lunka Do uzdrzeni! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś szykuj się na 19-stą. Możesz być niegrzeczna;-) Kiedyś nam też zapaliła się sadza w kominie,ale na szczęście nic poważnego się nie stało. Tak to właśnie w sezonie ogrzewczym bywa:-( Różne przykre niespodzianki mogą się wydarzyć. Zmarzłam w nos;-) Muszę chwycić za mopa na rozgrzewkę;- Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Kionomanki:) kawa i zaproszenie gotowe.Zapraszam. x Wokół mnie krąży wirus grypowy.Uciekam a on mnie goni. Do tego wczoraj leczyłam duszę koleżanki:( Trochę się wyeksploatowałam. Dzisiaj powinien być dobry dzień. Czekam na Seniora:) przybył do domu. x Jedyneczko jak film??? podobno dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piję z Wami kawkę.Dzięki Globusiku. Uciekaj ile sił od choróbska;-) Co do filmu:-( Wybacz Ime ,że akurat na ten Cię zabrałam... Żadnej z Was bym nie zabrała znając treść filmu. Nie przeczytałam wcześniej recenzji,zasugerowałam się tytułem,myśląc,że to będzie super komedia z super obsadą. Film o utracie najbliższych,rodziców.Szpital,nadzieja,niemoc.... Jak dla mnie to opowieść bardzo dołująca i myślę, że dla ludzi którzy przeszli przez to doświadczenie,lub przechodzą. Zbyt wzruszający.... X Dobrego dnia dziewczyny!!! Walczyłam z łopatą,wiozą i wiozą ten śnieg;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłej niedzieli wszystkim. x Jedyneczko zaglądałam do skrzynki , listu nie było myślałam ,że rolety się zacięły:) i nie możesz wyjść na świat:) Film mam więc z głowy. Oglądała go moja znajoma . Ale problem po niej spłynął. Zależy więc jaką się ma duszę. Dzięki za recenzję. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Jedyneczko Nie ma za co przepraszać bo ja takie filmy uwielbiam ;) Wybrałabym się dzisiaj na "Syn Szawła" ale jest dopiero na 19-stą To są dopiero moje klimaty II wojna światowa... Mgła dzisiaj spowija Kaszuby,gęsta jak śmietana ;) Odwilż idzie... Miłej niedzieli wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ple-ple baby/pleple spotkanie nastepne w piekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witam Was .Zaczynamy nowy tydzień??? Jesteście gotowe? :-D Kawa,zapraszam. Wczoraj na minusie i ze śniegiem,dzisiaj na plusie i z deszczem;-) Globusiku,ale co widzę na mapie pogody?? U Ciebie na wielkim plusie... Imuś, ja natomiast unikam wszelkich treści o tematyce wojennej, Bondów nie cierpię,Gwiezdnych Wojen i wszystkiego, co wiąże się z przemocą. Luna wypij z nami kawę.Co tam u Ciebie??? Marysiu czy Ty jesteś jeszcze na wolnym?? Pozdrawiam Was. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko dzięki za kawusię:) tak u mnie na plusie i pełno wody dookoła. Nowy tydzień zaczynam na NIE!!!!!! Co do filmów to podobnie jak Ime lubię psychologiczne.Takie które mną wstrząsną. Przyznaję,że po takim filmie jestem poobijana przez jakiś czas. x Pozdrawiam i dobrego poniedziałku zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w deszczowy poniedziałek :) Jedyneczko Trafiłaś w sedno...bo ja też Bondów i Gwiezdnych Wojen nie lubię To są filmy fantasy... Ja wolę historyczne,dramaty,komedie Globusiku Czemu NIE? ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło kawoszki.... Zapraszam na czarną i blondi;-) Koszmarny sen miałam,jeszcze nie mogę się otrząsnąć. X Co tam u Was??? Do uzdrzeni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzięki Jedyneczko za czarną:) Witaj.A fe takie sny przerażają.Oby sie nie sprawdził. x Ime jestem na ,,Nie...bo z kosa leci katar z oczu łzy i .....jak żyć????? x Mimo tego dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko A cóż to za koszmar Cię dręczył :O Czyżby wspomnienia z kina? ;) Globusiku Przybij -tkę Mi też z nosa leci ;) Kurujmy się razem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime Ok przybijam , leczymy się więc obie.:) x Jedyneczko fajna lipowa herbatka.Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×