Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry:-) Zapraszam na kawkę. Marysiu to już niedługo wnusia się urodzi... Małgosia.... też ładnie:-)moja przyjaciółka ma tak na imię. Wcale nie dziwię się Twojemu zmęczeniu Marysiu...to ciężka robota;-)Dużo zdrowia i cierpliwości Ci życzę. W tym roku wybierasz się do sanatorium?Dobrze by było złapać oddech... Globusiku jak tam po wizycie??? Szybka była? ,u mnie błyskawiczna i bardzo późna:-( Imuś gdzieżeś??? Luna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Babki. Dzięki za kawusię. x Jedyneczko wizyta się odbyła ,trwała nie dłużej niż 10 min:) była krotka i nie była rzeczowa. W zasadzie tak jakby jej nie było:) więc po co wyczekiwanie???? Zakończyły się wszystkie święta i dobrze. x Marylko nawiążę do tego co napisałaś na temat dawców. Ponieważ dzieje się to w moim otoczeniu wiem troszkę więcej. Otóż przygotowanie dawcy do długi i poważny proces. Przy okazji rozmowy telefonicznej powiem Ci więcej. Nie chcę pisać na forum ze zrozumiałych względów. Cieszymy się razem z A i pragniemy aby przeszczep się przyjął. Marylko moja znajoma dość często opiekuje się wnuczką /2 latka/ przychodzi do domu bardzo zmęczona. Nie dziwię Ci się że planujesz odpoczynek. Odpowiedzialna i wyczerpująca nie tylko psychikę ale i siły fizyczne. x Lunka x Ime jak u Cię???:) x Ponieważ jesteśmy w czasie karnawału idę do fryzjera. Trzeba być przygotowaną:D na wszelkie uciechy:D. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Wnioskuję,że pobranie szpiku odbyło się szczęśliwie... Ja jutro mam wizytę u fryzjera;-) W piątek idę do kina na polski film Słaba płeć. W niedzielę jadę do Opery B. Tak kulturalnie rok zaczynam:-D Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko trzymajcie kciuku , pobieranie jest dzisiaj. Synowa jest w kontakcie z >>A>>> x W wolnej chwili napiszę Wam @ jak to się odbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna33
Hej kobietki. Ja jak zwykle w biegu. Wracam zmęczona i nic mi się już nie chce. Jadę do pracy jest jeszcze ciemno, wracam jest już ciemno. Wszystkim przyszłym babciom gratuluję,. Pozdrawiam was. Jutro stawiam kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna33
Dzień dobry. Kawa gotowa. Przymroziło troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luneczko witaj:-) Dzięki za kawkę, rzeczywiście rano wybywasz.Dobrego dnia w pracy U mnie też przymarzło...... środek zimy. Jak widzicie do maja całkiem blisko jakoś się przeturlamy;-) Lecę po pieczywko na pocztę, a potem do fryzjera. Trzymajcie się cieplutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Wypiję kawę i wybywam po zakupy. x Planowane wyjście ..A... z kliniki jutro. x Jedyneczko wczoraj byłam u fryzjera i rozebrałam choinkę. Poważne sprawy za mną. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja tylko na chwilkę...;) Teść się przewrócił na weselu i w związku z tym,mam trochę jeżdżenia Dzisiaj wizyta u lekarza i rtg Wyniki dopiero we wtorek,więc sobie teść jeszcze pocierpi Miednicę sobie uszkodził Pozdrowionka moje kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Witajcie i częstujcie się kawką i chrupiącymi rogalami;-) Dosypało trochę śniegu w nocy,w związku z tym łopata przygotowana. M muszę wyręczyć,bo strasznie przeziębiony. Imuś❤️ Globusiku dosiadaj się;-) Luna Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry x Jedyneczko dosiadam się , jestem głodna bo w nocy nic nie jadłam:) podratuję się rogalikami. U mnie jeszcze nic nie pada ale prognozy przewidują śnieg. Czy fryzurka gotowa??? jutro masz fajny dzień:) x Imuś ale się narobiło:( x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku hejka:-) Ja też przespałam posiłek nocny:-) Myślałam,że ja tylko tak mam.... Fryzurka gotowa,nowy kolor jeszcze bardziej blondi,ładny odcień beżu...A u Ciebie? W niedzielę jadę Globusiku. U Ciebie wszystko ok?z A też? Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór. Wszystkie ładnie wyglądamy.:) Też dziś byłam u fryzjera. Jaki zbieg okoliczności... Globus trzymam kciuki i czekam na tel. Jedynko proszę napisz czy warto iść na film. Mnie kusi film;Moje córki krowy". Była któraś ? Ime ,Lunka pozdrawiam. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry x Babki odrobię wszystkie zaległości kontaktowe jeśli złapię troszkę czasu. A póki co zapraszam na kawę . x Już polowa stycznia. Nie lubię tego miesiąca niech więc zmyka ja najszybciej. x Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapomniałam napisać ,że ..A. wczoraj wróciła do domu. Wszystko odbyło się szczęśliwie i bez powtórki. A jest szczęśliwa i pragnie aby przeszczep się przyjął❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam miło na kawie. Jestem zziajana...spadło bardzo dużo śniegu,więc łopaty w ruch:-) Marysiu u mnie film o którym wspominasz będzie po 25 stycznia w kinach i jak najbardziej się wybieram. Słaba płeć...film w rodzaju: Tylko mnie kochaj... Można nacieszyć oczy przepychem i bogactwem wystroju wnętrz,napatrzeć się na piękne kobiety no i na Olgę Bołądź,która gra rewelacyjnie i jest przepiękna. A jeśli o fabułę???władza,kasa,miłość,zdrada przyjaciółki.. Dobrego dnia dziewczyny. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Nie chce mi się zaczynać nowego tygodnia. Może kawa pomoże mi się zmobilizować. Zapraszam więc. Ranek mnie zaskoczył za oknem biało. Co gorsze Zenek jeszcze śpi :) x Jedyneczko Jak się udał wyjazd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku jesteś już :-) Dzięki za kawkę. Oj, Globusiku nie wiem od czego zacząć? Wspaniała muzyka,oszałamiająca scenografia i przepych z jakim została wykonana,niesamowite tła zmieniające się w mgnieniu oka... Żyrandol ważący 250 kg.robi niesamowite wrażenie,podnosi się i spada pod koniec pierwszej części. Jego widok zapierał dech w piersiach,do tego jeszcze sztuczki iluzjonistyczne...np.upiór na dachu krypty,a zaraz potem 5 metrów dalej.... A muzyka...ech...wspaniała,kreacje aktorów,brakuje mi słów,żeby je opisać, po prostu zachwycające,gra i śpiew aktorów olśniewająca.Aktorzy piękni;-) Dziewczyny gra warta świeczki,życzę Wam żebyście mogły to obejrzeć.Dwie godziny i czterdzieści minut tyle trwał spektakl,nie odczuło się tego zupełnie. Moje wrażenia niesamowite,to najlepszy prezent jaki dostałam:-) Powzdycham sobie jeszcze dzisiaj.... Pozdrawiam Was i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wzdychaj Jedyneczko będę wzdychać razem z Tobą. Tak takie przedstawienia robią wrażenie. Pozostają w pamięci. Lepiej rzadziej ale jak się wybrać to na coś dobrego. Pozdrawiam Cię. Jak zrobić:) żeby wyjść do kiosku?:) Czeka mnie to!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko u mnie - 8 nie wierzyłam własnym oczom:) wczoraj była lekka piękna zima. Nic to do maja przecież już niedługo. Dzięki za kawe. x Tak jak mi poradziłaś poszłam na całość :) i wygrałam. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-) Mój studencik w niedzielę wyprowadza się z akademika. Jednak nie może się tam zaklimatyzować. Znalazł stancję. X Zima może być piękna:-) Widziałam mgłę unoszącą się rzeczką,niesamowity widok... słońce odbijające się na śniegu,czy chmury przypominające swoim wyglądem góry...Widzę jak rodzice na sankach wiozą dzieci do przedszkola,radość na ich twarzach.... Śniegu mamy sporo,za tydzień dzieciaki będą miały ferie i jeśli mróz się utrzyma to w mojej miejscowości nudy nie będzie. Ja też wybieram się na łyżwy;-) Zima jest spoko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
To prawda zima może być piękna. W radiu słyszałam wielkie narzekanie na śnieg , ślisko na ulicach. Jedna ze słuchaczek z uśmiechem na ustach powiedziała,że najlepiej byłoby gdyby śnieg padał w miejscach gdzie wymarzył sobie człowiek. Nikt nie bierze pod uwagę,że właśnie dla dzieci to wielka frajda tym bardziej,że zbliżają się ferie. No cóż śnieg niesforny:):) Trzymaj się hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Wygląda na to,że same zostałyśmy na kawie Globusiku... Dzień dobry wszystkim;-) Zapraszam. U mnie nadal zima:-) Pozdrawiam i dobrego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzięki Jedyneczko wypijam kawę w Twoim towarzystwie. Trudny dzień przede mną:( trzymaj kciuki za powodzenie. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×