Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osiemnastkaa18

05.05.2011r --> Dieta na nowo

Polecane posty

Witajcie :) Miałam swój topik, ale coś podupadł, było dużo dziewczyn, a teraz praktycznie nikt sie nie odzywa. Dlatego postanowiłam założyć nowy i zebrać nową ekipę. Stara dieta zaczęła się od 01 kwietnia, nie schudłam na niej za dużo. Moja waga waha się teraz od 50 do 51 kg, w zależności od tego czy zjem więcej albo ile wypije. Trochę ćwiczyłam, i mogę powiedzieć, że moje ciało stało bardziej jędrne i nie jest takie zwiotczałe :) Moim celem jest minimum 48 kg, chociaż do lata chciałabym mieć 46. Nie stosuje jakiejś drakońskiej diety po prostu jem mniej :) Czy chce się ktoś przyłączyć i powalczyć ze mną na nowo ? Serdecznie zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge sie dołączyć planuje odchudzanie na nowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się dołączam, chociaż u mnie słabiutko. Było 51,5, a jest 54 - nie wiem co się dzieje, bo wcale nie jem dużo więcej. Raczej się pilnuje. Kupiłam dzisiaj Shape z ćwiczeniami, może się w końcu zmobilizuję do jakiejś aktywności fizycznej. Mali21 - jaką dietę teraz stosujesz? Miłego dnia - Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy juz się znacie z poprzedniego topiku,pawda? :) Ja jestem nowa na tym forum. Trafilam tu przez przypadek ze tak powiem ale zostane na dluzej wiadomo dlaczego ;)pora zrzucic troche kg przed wakacjami.Mam na imię Emilia,21 lat. Planuje schudnąc 5-6 kg :) do konca czerwca bo wybieram się na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Ja też muszę koniecznie schudnąć i to do lata - parę kilogramów, to znaczy tyle ile się uda. Zaczęłam dietę 1000 kalorii, a ponadto wykonuję ćwiczenia. Moim największym problemem jest odstający brzuch. I dlatego oprócz tej diety ćwiczę codziennie brzuszki, kręcę hula hop, a także jeżdżę na rowerze. Jakby któraś z Was miała podobny problem to na stronie http://hgh.edu.pl/2011/03/22/proste-cwiczenia-na-plaski-brzuch/ znajdziecie przykłady ćwiczeń na brzuch. Polecam ćwiczę już od miesiąca i te ćwiczenia naprawdę działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzicie juz jest nas wiecej :) Fakt znamy sie juz troche, ale nie widze problemu zeby z reszta sie zapoznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śledź w puszce --> fakt moze grube nie jestesmy, ale kazdy ma inne oczekiwania co do swojego wygladu. No i my akurat chcemy wygladac jeszcze lepiej :) Dziwczynki ja uciekam na praktyki ;/ niestety ;/ Odezwe sie po 18 :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się przyłączę ;) Po prawdzie będę w tym towarzystwie prawdziwym antykiem (35 lat), ale jak się kulinarnie nagrzeszyło - trzeba się powstydzić ;) Mam trzy kilogramy balastu do zrzucenia :O Zaczynam od ograniczenia słodyczy i rozpoczęcia 6 Weidera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie kobietki:) ja waże teraz 59 w świeta troszke sobie pozwoliłam ale juz tydzien przygotowuje sie do mojej diety czyli głodówki od dzisiaj zaczynam 14 dniowa głodówke chce oczysci orgaznim itp mam nadzieje że mi sie uda:) ale po tym przygotowaniu do głodowki czuje sie świetnie pewnie na głodówce też bedzie super:) waga obecna-59 cel-50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki zeby się udalo z tą glodowka chociaz ja osobiscie bym nie ryzykowala bo balabym się efektu JOJO :) Nie wiem ile waze bo obecnie nie mam wagi w domu ale ciagle mi się wydaje ze mam grube uda i wogole nogi :O masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja też zaczęłam od nowa, jestem już na jednym topiku ale dotyczącym konkretnej dietki. Jeśli można się przyłączyć to bardzo chętnie to zrobię. Wszak w kupie raźniej. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jaką diete stosujecie? Tzn Mali głodowke to wiem ;) a reszta co? Pytam bo ja nie umiem ot tak mniej jesc jak jestem na diecie. Nawet jesli caly dzien powiedzmy będe na diecie to zbliza się wieczor i lodowka się nie zamyka :O Tak to wlasnie u mnie wyglada.Dieta jest do poludnia albo do wieczora a pozniej koniec i nastepnego dnia to samo. Mali jak skonczysz glodowke to napisz jakie efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mówiłam - obcinam słodycze, ale nie do końca. Tak o połowę (bo zjadam ich naprawdę sporo) i zaczynam ćwiczyć. Zobaczę, jaki będzie efekt za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej ja trafiłam na dietę wodną. trzeba wypijać ok 5-6 litrów dziennie. Można przy tym jeść ale się już nie chce. Stosuję ją od wczoraj, ale dziewczyny które robią to dłużej bardzo ją chwalą. Minus jest taki że non stop biegam na siusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tyle nie wypiję - nie dam rady ;) A nie wypłuczesz sobie minerałów i nie zrujnujesz nerek? Żaden ze mnie lekarz, ale coś mi się wydaje, że to nieco za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne że za dużo ale właśnie na tym ta dieta polega. Dziewczyny pisza że dobrze się czują. Mają ładne cery , nie mają celulitu i chudną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok... Ja raczej spróbuję mojej metody. Trzy kilogramy to nie jest znowu tak dużo by wpadać w panikę i pompować takie ilości wody. Zobaczymy za kilka dni, jakie mamy efekty :) Porównamy, przeanalizujemy... Może (jak nie będę zadowolona z mojej diety), pomyślę nad Twoją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoczko:) Tylko ja mam zepsutą wage i moim wyznacznikiem będą spodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
litka13 --> wydaje mi sie ze taka duza ilosc plynow nie jest bezpieczna, gdzies nawet o tym czytalam, ze az tyle wody nie powinno sie pic.. U mnie dzisiaj porazka, mam mala ''depresje'' a wiecie jak to wtedy jest, wicej sie je, przynajmniej ja tak mam.. Od jutra biore sie za siebie. ja planuje diete max 1200 kcal plus cwiczenia..na pewno rower, moze troche cwiczen na orbitku kupilam tez skakanke ale jeszcze na niej nie cwiczylam.. Mam w planie dzien wczesniej ukladac sobie jadlospic i po za ''planem'' nic nie jesc.. wydaje mi sie ze to jest lepsze bo wiemy ile mozemy zjesc i ile ma to wszystko kalori.. a tak to sie wiecej zawsze zjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest najlepiej ustalic wczesniej co się danego dnia zje od jutra od nowa startuje z dieta bo juz nie moge na siebie patrzec :( dzis mam takiego dola z powodu swojego wygladu ze masakra ale koniec narzekania. Biore się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilly1990 ile wazysz ? i jaki masz wzrost ? no i napisz co jesz przez caly dzien i mniej wiece3j o jakich godfzinach ? jakos dojdziemy do tego czemu tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile waze bo nie mam chwilowo wagi w domu (moze to i lepiej) ehh 165 wzrostu. Moze nie jestem jakas gruba ale moje uda to cos co zawsze będzie moim kompleksem :( ja chyba sama sobie wmawiam ze są okropne bo znajomi twiedza inaczej ale moge Ci zdjecia pokazac to sama ocenisz: http://emii90.fotosik.pl/ a co do tego co jem: To tak staram się jesc regularnie ale roznie z tym bywa. Rano o 7 przewaznie platki z mlekiem (taki mój maly zwyczaj ) pozniej jakas bulka tak kolo 10 obiad o 14 jakies jablko pozniej albo jogurt i kolacja to przewaznie kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki..ale tak to juz u mnie jest. Jak bym nie wygladala to zawsze daze do tego zeby wygladac jeszcze lepiej.Rzeczywiscie chyba przesadzam. Sorki za takie narzekanie ale nie jestem w humorze i jeszcze się z chlopakiem poklocilam a zawsze jak jestem smutna albo zla to oczywiscie to "zajadam".Ja uciekam trochę pocwiczyc,napisze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed chwila wyszlam z wanny ;p zrobilam sobie peeling calego ciala ;d czuje sie swietnie ;p a teraz zajmuje sie stopami ;p hehe ';p jeszcze dzisiaj zrobie jutrzejszy jadlospis ;p a u was jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis bardzo dobrze:D wstalam w swietnym humorze zaraz jem sniadanie i niedlugo uciekam do pracy :) wieczorem jeszcze się wybieram z kolezanką na basen a co do diety to jem teraz mniej i cwicze. Do wakacji jeszcze troche czasu to napewno uda się zgubic pare kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×