Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kosmetoholiczkaaa

Tanie i dobre kosmemtyki.

Polecane posty

Gość anty reklama
Ja też uwielbiam krem do rąk kozie mleko, zapach mnie powala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za ....
puder jest?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollasd
mysle ze lepiej jak ci dobra kosmetyczka dobierze kosmetyki, mowiac dobra mam na mysli taka z salonu dobrego np denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanie nie musi oznaczac kiepskie, ja wyprubowalam algi botoksowe ze sklepu http://www.estien.pl/algi-botoksowe-p-4.html oraz kilka innych zapalcilam nie wiele a wystrzylo na kilka zabiegow, korund i botoks sa niezastapione zwlasczza po 30, a zielona glinka na nos i brode super sciaga pory i wygladza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka91882743
moim hitem jest lirene city matt naprawde jeden z najlepszych lacze go z paese long cover fluid - swietnie cudownie kryje za 22 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z gazowniiiiiiiiiiiii
celia krem okolo 5zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede mna lato gorace
biedronkowy zeli micelarny- 5 zł i maseczka oczyszczajaca- 6zł, tez z biedrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająąaca ona
alantan krem, dostepny w aptece, ale ladnie goi ranki na buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIOSTRA SIOSTRY
ziaja med plym nicelarny, pomada ojca Grzegorza- REWELACJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na bialkowej diecie jestem
no fajna ta pomada, tez lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maslo do ciala Flosleku - seria ekologiczna beECO z oliwą z oliwek. Lubie kosmetyki z oliwa bo swietnie nawilzaja i sa pelne witaminy A i E Bardzo wydajne i nie zostawia tlustego filmu Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoll21
Nowe egzotyczne żele pod prysznic eva natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtrącę swoje 5 groszy...
Tak czytam, że za 5 zł to nic porządnego.. A to przecież kwestia składników użytych. Np. sałata wysiana we własnym ogródku - koszt nasion jakieś 2 zł, to zjedzona główka jakieś 10-50 groszy. A deser w kawiarni jakieś 15 zł. Z rozważań, że tanie jest złe. Wnioski są takie, że dla nas musi być lepszy deser, a nie sałata z własnego ogrodu, bo zdecydowanie tańsza. A przecież wiadomo, że sałata to witaminy itd. a deser to puste i złe kalorie.. Więc, czy zawsze droższe jest lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam i polecam kosmetyki Galanea! Są super tanie i naprawdę wydajne! Zwykle długo się przyzwyczajam do kosmetyków, zawsze mam na początku jakieś krosty i zaczerwienienia, ale tym razem bez problemu :) Można je kupić w aptekach, ale chyba tylko tych z krzyżykiem. Za mleczko z reguły płacę jakoś 10 zł, a za krem do twarzy 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcecie tanie nie oczekujcie cudow, nie ma mozliwosci aby w kreme za 10 zl byly zaczace ilosci substancji czynnych, chyba ze zrobicie sobie sami krem. Gotowe zestawy z pewnoscia jakosci oraz ilosci skladnikow mozna kupic za lekko ponad 20zl, no i sa to naturalne kosmetyki a nie z ropy. Czytajcie INCI, warto wiedizec co sie wklepuje w siebie bo to nie jest obojetne dla calego organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmega
Zapraszam na stronę www.sklep.pollenaewa.com.pl Wszystko w temacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremiki firmy Ziaja :) np. Ziaja, HerbikaPlant, Biała Herbata, Krem bionawilżający do skóry tłustej i mieszanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chikara
chyba się bedę powtarzać ale co tam :) dużo wody do picia zielona herbata regularne maseczki (zielona glinka) balsam do ciała bez zapachow i najlepiej z mocznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajecie te wszystkie kosmetyki - nie polecam Evy !!!! uczulenie na oczach i wizyta u dermatologa, która kosztowała mnie 100 zł. ale to w sumei chyba zalezy od czlowieka, mnie uczula raz zainwestowałam w puder od artdeco i było okej, no ale tani nie jest. ale w sumie wyszło tak samo (wraz z tą wizytą u lekarza.. ;///)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcze85
Ja polecam krem Ava Mustela pod oczy. Dostępny niestety w większości na allegro. Jak się posmaruje nim, to nie mam zmarszczek mimicznych po oczami ;) Krem kosztuje coś około 15 zł za 30 ml. No i dla osób co mają jak ja cere naczynkową- krem Ziaja- krem uszczelniający naczynia krwionośne na noc. Cena 11 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasskaa33
Skoro szukacie tanich kosmetyków to polecam zajrzeć od serwisu z aukcjami internetowymi: http://aukcjusz.pl/ Jest tam wiele różnych kosmetyków w niskich cenach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhdghsgh
hmmm zielona herbata nie polecam ma dużo fluoru a fluor szkodzi zapytajcie pana google . pasta do zebów bez fluoru najlepiej z ksylitolem mydełko biały jelen dla alergików lub szare z barwy najlepsza odżywka do suchych włosów to olej rycynowy + sok z cytryny + zółtko , owijamy folia i recznikiem na noc , po zadnej nawet najdroższej odżywce nie nawilżysz tak włosów plus ze po rycynowym szybciej rosna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhdghsgh
zwykły kremik z ziajii nagietkowy nieperfumowany , dolej poł kieliszka oliwyz oliwek i kremy przechowuj w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhdghsgh
a zeby zmarszczek pod oczami było mniej . rano naczczo wypijac jogurt naturalny badz kefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhdghsgh
wiecej nie [powiem tajemnica . mam 33 lata a daja mi 26,27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.lenka
za 12-13 zł można kupić świetne masełka do ciała z Marizy. Poziomkowe, melonowe, waniliowe - po zastosowaniu skóra pachnie pysznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Vipery korektor, nie jest gorszy od drogich korektorów, trzeba po prostu dobrze doklepać preparat. Z Zjaji maseczki oczyszczająca i regenerująca, z Ziaji też płyn micelarny oliwkowy. Krem do rąd Isana z mocznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

W doz on line można zamówić serię kosmetyków enilome, są tylko tam, albo stacjonarnie w aptece ale są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×