Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady bug

Nowa figura z Dukanem - start!

Polecane posty

www.regimedukan.com/fr/212-je-minscris.html link do testu po franc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZETŁUMACZONY TEST DUKANA 1 część Votre prnom -imię Vous tes -płeć une femme-kobieta/ un homme -mężczyzna Votre poids actuel- twoja aktualna waga 2 część Quel poids souhaitez vous peser ? -twoja wymarzona waga Quel poids maximum avez-vous pes ?- podać maksymalną wagę (nie dotyczy okresu ciąży) Quel poids minimum avez-vous pes ?- podać minimalną wage po ukończeniu 18 roku zycia Quel est votre poids de croisire ?- podać wagę stosunkowo łatwą do utrzymania nie będąc na diecie Combien mesurez-vous ? twój wzrost w cm Etes vous press de maigrir ?- czy zależy ci na szybkim schudnięciu? Oui-tak/ non-nie 3część - czy w rodzinie jest tendencja do tycia Oui (tak) non (nie) - ile razy byłaś w ciąży - aucun (ani razu), 1, 2, 3, plus (=więcej) - jak chudniesz, jeśli zwracasz uwagę na to, co jesz? facilement (łatwo), difficilement (trudno) -czy zmniejszone racje żywnościowe męczą Cię ? oui (tak), non (nie) -Jakiej jesteś kości? fine (drobna), normale (normalna), lourde (gruba) 4 część -podać datę urodzin... miesiąc wybrac z listy (zaczyna się od stycznia (janvier) -podać swój nick, którym bedzie się wchodzic na strone Dukana -podać hasło, ktore pozwoli zalogować się pod tym nickiem -powtorzyc hasło dla sprawdzenia poprawności -mozna kliknąć, że liczy się na zniżkę, ale to tylko w przypadku opłacenia odchudzania u Dukana. Będą wówczas przychodziły od Dukana reklamy. Test jest bezpłatny!!!! kliknąć na GO WYNIK TESTU BŁYSKAWICZNIE POJAWIA SIĘ NA STRONIE. W PUNKCIE 1. PODANA JEST PROPONOWANA WAGA KOŃCOWA W PUNKCIE 2. SĄ DATY I LICZBY (KILOGRAMY, KTÓRE POWINNO SIĘ UTRACIĆ) oraz PODZIAŁ NA 3 FAZY (Faza ataku, faza utraty wagi, faza stabilizacji wagi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serniczek sie piecze. wyglada cudnie. ale sprobuje jutro, bo dzis juz pojadlam otrebow :) mala spi, synek na spacerze z tata, wiec delektuje sie kawka i poprzegladam przepisy ze stronki, ktora podalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedoline
witajcie :-) ja dziś I. dzien II. fazy. w 5 dni I zgubilam 2,300, a więc ok. Nikomicha, jak sie robi ten sernik??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszczknelam troche sernika, tak na zab. pycha! niebo w gebie. jutro idealny do kawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz pisze:) 0,5 kg chudego twarogu 4 jaja 2-3 lyzki slodziku w proszku - dalam pastylki 3 lyzki zmielonych otrab owsianych 3/4 szkl chudego mleka aromat waniliowy ser, zoltka, slodzik, aromat, otreby wymieszac mikserem z mlekiem dodac piane, wymieszac lyzka delikatnie. calosc wylalam na mala keksowke wylozona papierem. piec ok 1 godz w 160-170 'C przestudzic, potem schlodzic w lodowce dziewczyny, jak on pachnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest z ta maizena?? mozna ja uzywac na uderzeniowej?? bo czytam w jednym miejscu, ze nie, a niektore przepisy fazy I ja maja w skladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedoline
dzięki bardzo!! brzmi prosto, wie ktoś może w jakich sklepach w uk można dostać chudy biały ser?? jak narazie bazuję na wiejskim :/ no i chyba czas kupić mikser :) a może mnie ktoś uświadomić, co to jest ta mazeina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy bialy ser - w biedronce - tylko na tym bazuje maizena - skrobia kukurydziana, nie mylic z maka kukurydziana. do kupienia w sklepach ze zdrowa zywnoscia ja kupilam w almie 5 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedoline
ahhh tylko gdzie ja w UK biedronke znajde :-) czeka mnie wycieczka do polskiego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy etap bialkowy w fazie II to to samo, co faza uderzeniowa?? to te same zasady, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedoline
tak to to samo a może wiecie, jak to jest z mlekiem? byłam pewna że można pic a potem w necie czytam, że nie w czystej postaci...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedoline
Widzę, że jakoś ucichłyście... Lady Bug, jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny=) ostatni dzień uderzeniówki=) dzisiaj zjadłam tylko kanapkę z pastą jajeczną bo mi się jeśc nie chcę =)wszystko mnie boli=) ale się wczoraj wytańczyłam=) byłam na disco i ani łyczka piwa=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Przepraszam za 'spóźnienie', ale nie byłam w zasięgu neta. Ogólnie przedłużam o 2 dni uderzeniówkę. Nie pytajcie proszę dlaczego. Jutro się odezwę :) Cieszę się, że już nas jest trochę, witam nowe laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie dzis 2 dzien II fazy :) Nie było mnie na weekend wiec nawet nie mialam jak pisac. A wiec wczoraj zaserwowałam sobie gotowany brokuł i gotowane miesko z indyka. Pożniej wypilam kefirek. A na kolacje była ryba z surowka tzn pomidor, ogorek, szczypiorek, przyprawy. Aha musze sie przyznac bez bicia :( zgrzeszyłam... Piłam w sobote piwko. Ale juz wiecej nie bede :) Dziś zamierzam na sniadanko zjesc serek wiejski no i kawa bo bez niej ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo=) ja 1 dzień 2 fazy=) jestem z siebie dumna że wytrzymałam pierwszą bez żadnego grzechu=) W końcu jakieś lepsze jedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedoline
xtravvagunz hehe ja też piłam małe, bo miałam wrazenie, że coś z nerkami nie tak :-) wynik po 1. tygodniu diety: - 2.800kg :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tak sobie mysle, ze jak sie czasem napije drinka czy piwa to az tak wielkiego nic sie nie stanie. Najwyżej dluzej sie bede odchudzac. hehe. Moja kolezanka az tak restrekcyjnie nie stosowała tej diety i super schudła. No ale bede sie starac zeby za czesto to nie mialo miejsca. zamiast drinka to bede pic cole light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mile panie ja dzis twarog z jajkiem i pomidorem wcielam wypilam 2 kawki zaliczylam wizyte u fryzjera i teraz pisze z wami u mnie waga stoi niemilosiernie mam zastój od 2 tyg no trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprzejmuje sie zastojem gdy dzis spojrzalam w lustro u fryzjera a ma takie na cala sciane az sie niepoznalam wciecie tu wciecie tam az milo popatrzec i az humorem tryskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wybaczam Wam grzechy, ja Was pobiłam :P Ale nie będę się chwalić tym, trzeba zrobić skruszoną minę :D Ja dziś serek wiejski męczę z otrębami, nie jestem głodna w ogóle. Jeszcze jutro uderzeniówka, później warzywny szał ! mila33, mam nadzieję, że ten zastój Cię nie zniechęci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady bug spooko dukam od stycznia i ogolnie zadowolona jestem jak przestrzegam tak mam hihui a ze przestrzegamw czesci nie dam sie zwariowac a teraz jeszcze szykuje sie do@ wiec jest ok supwer wlanczam 1-2 razy w tyg po 1 godz basenu to sie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po obiadku. Wędzona rybka i warzywa. Oczywiście do picia cola light. na wieczor mam jogurcik naturalny i finito starczy bo napchana jestem strasznie :) kurde niby cos tam kg ubylo a brzuch jak wielki był tak jest dalej :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×