Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniccca

40 letni facet jak go poderwać???

Polecane posty

Gość gość
a jesli moze miec kazda, ma zone i zalezy mu tylko na seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a co taka dziewczyna może 2011.05.11 dac 40 letniemu facetowi oprócz seksu ??" x wszystko może dać. to jest dorosla kobieta przecież a nie jakieś nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroteczka1111
Czy uważacie, ze po 1,5 letniej znajomosci z mezczyzna po 40 ( ja mam 24 lata), który jest żonaty, z którym mam świetna relacje i wspaniale sie rozumiemy jest szansa na romans? Prosze mnie nie oceniać, zalezy mi na konkretnych odpowiedziach. Rozmawiamy dosłownie o wszystkim i w jednej z rozmów nawiązał do tego, ze ma duże potrzeby seksualne. Czy to mogła byc jakaś aluzja z jego strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroteczka1111
Wiem, ze nie jest to zbyt mądre z mojej strony, ale bardzo prosze o odpowiedz, to dla mnie niezwykle istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci żonaty facet?nie stac cie na wolnego? tak kiepsko z tobą? 😠 złodziejko cudzych facetów jakbyś się czuła, gdyby twój mąż zadawał na form takie pytanie? wiesz kim jesteś ? zwykła ścierka i spłuczką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim należy się chwyt za kudły i głębokie zanurzenie w toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pózniej pisze, że zakochała sie i nie chce odejść od zony...WRRRRR jestem cięta na takie :/Żonaty facet nigdy nie odejdzie od żony, nawet jeżeli zdarzy się wyjątek to wróci>a ty zostaniesz sama z kacem moralnym, bólem depresją. Nie wspomnę o piciu alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje,glupie pytanie. Z takim pytaniem to idz do wrozki. Tyle sytuacji ilu facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroteczka1111
Wiem, ze na 100% na to pytanie mi nikt nie odpowie, chciałam tylko zapytac czy po opisie, który napisałam jest szansa na to? I czy po takim czasie znajomosci romans moze sie zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroteczka1111
Co moge ewentualnie zrobić zeby zachęcić go do romansu? I nie prosze o porady w stylu "rozbierz sie przed nim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozbierz się przed lustrem i szczerze oceń, czy jest o co się szaprać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co byście pomyśleli gdyby miedzy facetem lat 40 i kobieta 25 lat była taka wież, ze jedno wie co drugie mysli, wystarczy jedno spojrzenie, a oni juz sie rozumieją, po prostu telepatia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haloooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co byście pomyśleli gdyby miedzy facetem lat 40 i kobieta 25 lat była taka wież, ze jedno wie co drugie mysli, wystarczy jedno spojrzenie, a oni juz sie rozumieją, po prostu telepatia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 4
Dnia 11.05.2011 o 17:22, Gość Moniccca napisał:

Jak poderwać faceta po 40 ? czy 25 letnia dziewczyna ma szanse na takiego faceta?

Dobrze postawione pytanie. Mianowicie czy 20-latka ma szansę na 40-latka. Dobrze. Bo na ogół bywa odwrotnie. Tzn. czy 40-latek ma szansę na 20-latkę. A to powinno być wyważone. I musi być. I u normalnych (tj. wartościowych) ludzi tak właśnie jest. Oczywiście dotyczy to 40-latka tzw. atrakcyjnego (zadbanie, kasa itp.). Jako też, co oczywiste per se, dotyczy też 20-latki nie każdej, lecz tej tzw. atrakcyjnej. Ad rem. Czy ma więc ową szansę? Oczywiście, że ma. Zatem reasumując. Odwagi dziewczyny. Zwłaszcza zaś odwagi w porzucaniu stereotypów społecznych. Czyli w tym przypadku tych odnośnie wieku (za młody, za stary, w wieku tym samym, w nie tym samym itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 4
Dnia 11.05.2011 o 17:22, Gość Moniccca napisał:

Jak poderwać faceta po 40 ? czy 25 letnia dziewczyna ma szanse na takiego faceta?

Dobrze postawione pytanie. Mianowicie czy 20-latka ma szansę na 40-latka. Dobrze. Bo na ogół bywa odwrotnie. Tzn. czy 40-latek ma szansę na 20-latkę. A to powinno być wyważone. I musi być. I u normalnych (tj. wartościowych) ludzi tak właśnie jest. Oczywiście dotyczy to 40-latka tzw. atrakcyjnego (zadbanie, kasa itp.). Jako też, co oczywiste per se, dotyczy też 20-latki nie każdej, lecz tej tzw. atrakcyjnej. Ad rem. Czy ma więc ową szansę? Oczywiście, że ma. Zatem reasumując. Odwagi dziewczyny. Zwłaszcza zaś odwagi w porzucaniu stereotypów społecznych. Czyli w tym przypadku tych odnośnie wieku (za młody, za stary, w wieku tym samym, w nie tym samym itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 11.05.2011 o 17:25, Nemezis* napisał:

Może i ma, ale prawie pewne jest, że będzie ją traktować jak maszynkę do seksu a nie kobietę z którą chce stworzyć prawdziwy związek.

rzadko który 40 uprawia seks 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z 40
58 minut temu, Gość gość napisał:

rzadko który 40 uprawia seks 

zgadza sie, ja ze swoim kochamy sie wtedy gdy obydwoje odczuwamy taką potrzebę, mamy bardzo udany seks, nie jest nachalny, nie wymusza na mnie zaspokojenia szczeniackiego popędu, zadowala mnie także swoimi manierami oraz mentalną dojrzałością, potrafi być niezwykle czuły i jednocześnie mile zaskakujący, zawsze mogę na nim polegać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×