Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

a co tam sie wpisze narobiłas mi ochoty na truskawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na torta akurat nie mam ochoty własnie jem loda smietankowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a dla mnie to dziwne-bo lody wrecz uwielbialam a teraz? w ogole mnie nie ruszaja..nic a nic...kiedys kupilam rozka i polizalam kilka razy, oddalam mezowi bo mi nie smakowal...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem! Ja już po szkoleniu! Nie siedzę dzisiaj do 16:00! Pierdzielę! Wychodzę o 15:00! Od tego siedzenia boli mnie kręgosłup, dupsko, brzuch i w ogóle wszystko! Bez sensu! Łączę się bólu Magda, co do nocnego sikania - dzisiaj to już była masakra - może ze 4-5 razy wstawałam lać? A potem nie dziwne, że rano ważę 3 kg mniej niż wieczorem. Nagromadzona w tkankach woda mi schodzi! A to wszystko przez zasrany siedzący tryb pracy! Jakbym się ruszała trochę, to bym tak nie puchła jak smok! Magda, Ty też pracujesz na siedząco? Pewnie tak. I dlatego tak potem sikamy w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.tvn24.pl/12691,1704409,0,1,bac-sie-niemieckich-ogorkow-polska-bezpieczna,wiadomosc.html Niby piszą, że bezpieczne, ale proszę mi tu nie żreć ogórków! W naszym stanie lepiej na zimne dmuchać! Można się bez nich obejść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zmykam do domku, bo tam Mężuś szykuje obiadek... Dzisiaj mam fazkę na kluski śląskie, gulasz wołowy i surówkę z kiszonej... MNIAM MNIAM MNIAM! Trzymajcie się! Może zajrzę jeszcze wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tez mam pracę siedzącą całe 8 godzin na dupsku koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ja tylko raz chodze w nocy sikac-ok 5-jak w zegarku:) i tez siedze od 9 do 17:30. a te ogorki sie okazalo, ze nie niemieckie a hiszpanskie!! juz czlowiek sam nie wie co jesc a co, "nazremy" sie czegos a po fakcie sie okazuje, ze to jakies "chore" bylo:O cos okropnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleenka_KRK
Witajcie! Tez się wpisze, jako ze licznik pokazuje 9w6d :) JA akurat uziemiona w domu- od tygodnia L 4 z powodu krwawienia :( ale juz jest ok! kiepsko sie tez dzis czuje.... No, ale koniec narzekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Oleńka wśród naszego grona:) nie pisałam dzis bo miałam bardzo słaby dzień, najpierw spałam, później pojechałam na zakupy z mężem i w samochodzie dostałam takiego krwotoku z nosa że myślałam że go nie zatamuje:(( zdarza się Wam też to? ehh trochę się martwię bo nigdy mi się to nie zdarzało. To chyba ogólne osłabienie organizmu:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Z tym żarciem to święta prawda jest - przeciętny konsument nie ma pojęcia, co tak naprawdę wkłada do ust. Ja pracuję w Instytucie, gdzie bada się m.in. pasze i żywność. Czasem lepiej nie wiedzieć! Na początku pracy dostałam takiego obrzyda do wszystkiego, że nic nie mogłam kupić do jedzenia, bo wszędzie widziałam tylko bakterie, chemię, skażenia... Uroki cywilizacji... Musimy stawiać na zdrowy rozsądek i na to, że nasze organizmy się jednak jakoś przystosowują do tego, co przyjmujemy... na zasadzie "co nas nie zabije - to nas wzmocni"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleenka_KRK Witaj i gratulacje! :) Jak masz ochotę, to dopisz się do tabelki. Skopiuj ostatnią ze str. 14 i się wpisz. Jeśli wolisz, mogę ja to zrobić za Ciebie, tylko podaj mi imię (jeśli chcesz), wiek, miasto, rozpoczęty tydzień ciąży i przewidywany termin porodu! Napisz coś o sobie i o swojej ciąży - co w życiu porabiasz, jak się czujesz, czy to Twoje pierwsze maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka Nie martw się za bardzo, bo to normalne. Poczytaj: http://www.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,12,krwawienia-z-nosa-w-ciazy Ja na razie krwotoku nie miałam, ale za to prawie od początku - może od 6 tygodnia gdzieś? mam ciągle skrzepy krwi w nosie, takie niewielkie... Zawsze jak czyszczę nos to są w wydzielinie strzępki krwi. Z tego samego powodu krwawią mi dziąsła - może nie bardzo, ale zawsze troszkę. Przekrwienie błon śluzowych w ciąży to norma... Trzeba się przyzwyczaić i przeczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja juz wykapana ide zaraz spac, zjadlam pizze na kolacje i to byl BLAD!!!!!!!!:O jutro wizyta:) a co do krwotoku- to ja nie mialam jescze ale za kazdym razem jak wycoeram nos to chusteczka jest zakrwawiona....jak Ewa pisala tak moze byc nie ma sie co stresowac:) Buziaki dla Wasz wszytskich-:starych" i "nowych":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to faktycznie jakiś nie najlepszy dzień dzisiaj... Jak się położyłam po obiedzie odpocząć, koszmarnie rozbolała mnie głowa. Do tej pory mnie męczy. Nie daje zasnąć, a jestem już zmęczona... Boli prawe oko, u nasady nosa i za prawym uchem z tyłu ciśnie. Niefajne! Będzie nocka zarwana pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Anusia - Ty nocny Marku! Powodzenia jutro na wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z przewidywaniami... spałam beznadziejnie, a rano obudził mnie taki ból łba, że się poddałam i wzięłam Apap. Pomogło na 3 godziny. Teraz dalej boli. Leżę jak kłoda i się wkurzam. Takie miałam ambitne plany na weekend i dupa! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja po wizycie:) dzieci sztuk 1, cale 2,8 cm, termin z usg na 26/12/2011:) balam sie,ze moze sie na styczniowki bedzie trzeba przeniesc ale nie:)zostaje z Wami:) Kruszyna sie ruszala, cos niesamowitego:)serducha posluchalismy!!!! no i od 13 spe..wstalam sie wykapac i ide dalej spac:) milego wieczoru dla Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985............26........Wojnicz...........13............02-12-2011 Onk3(Magda).............36........Osiek..............13.............02-12-2011 Ewa1311...................31........Puławy............13.............07-12-2011 olcik777...................26........Kraków............13.............11-12-2011 mamazuzki76(Monika)..34........Świecie............10.............15-12-2011 elizka_84.................27........Gdańsk.............10.............16-12-2011 nutkaaa86(Paulina).....24.......Dąbr.Górnicz.......9.............21-12-2011 a co tam(Ania)...........28.......D-ca.................10............26-12-2011 Ania! Gratulacje! Miłego odpoczynku! Zaktualizowałam Cię w tabelce, ale w sumie nie wiem, czy Ty tak chcesz... jakby co - to sobie zmień z powrotem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleenka_KRK
Natalia261985............26........Wojnicz...........13..... .......02-12-2011 Onk3(Magda).............36........Osiek..............13.. ...........02-12-2011 Ewa1311...................31........Puławy............13 .............07-12-2011 olcik777...................26........Kraków............1 3.............11-12-2011 mamazuzki76(Monika)..34........Świecie............10.... .........15-12-2011 elizka_84.................27........Gdańsk.............1 0.............16-12-2011 nutkaaa86(Paulina).....24.......Dąbr.Górnicz.......9... ..........21-12-2011 a co tam(Ania)...........28.......D-ca.................10........ ....26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .......30........Kraków.............10.............12-2011 Cześć:) Dopisuję się do listy! Wczoraj nawet nie zaglądałam z powodu doła- lekarz na slub brata nie pozwolił mi jechać. A ślub był właśnie wczoraj.Ech... taka impreza.. No ale co zrobić. Ja leże w domu od wtorku. Wczesniej wszystko idelanie, no ale pojawiło sie krwawienie.wiec leze tzw "plackiem". Teraz już wszystko w porzadku, ale jeszcze tydzien lezenia i L4. Potem mam nadzieje ze wroce do życia. Oczywiście z umiarem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleenka_KRK
aaaa no i to moje pierwsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ola! Faktycznie dość przykra sprawa z tym ślubem, ale z drugiej strony - nie darowałabyś sobie, gdyby coś się przez to stało... Lepiej zachować wszelką ostrożność i słuchać lekarza. Nie masz jeszcze dokładnej daty porodu określonej wg ostatniej miesiączki albo USG? Lekarz Ci dnia nie podał? Ja studiowałam w Krakowie na AGH i szczerze Ci zazdroszczę mieszkania w tym mieście. Kocham je i bardzo tęsknię... :) Pracujesz? Co porabiasz w życiu? Jak się dzisiaj czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ewcia nie wazne ktora data bo obie mi sie podobaja, wiec moze byc i ta:) Krakow piekne miasto-jak wrocimy kiedys do Pl to pewnie tam bedziemy mieszkac, bo mamy tam mieszkanie, ale to jeszcze dluga droga... Jak ktos ma ochote na racuchy to zapraszam bo nasmazylam dla wojska. Wstalam o 8 i w szlafroku "dzialalam", zaraz sie biore za sprzatanie bo cos pelna energii jestem trzeba to wykorzystac ehh najgorzej bo zapomnialam o mezusia urodzinach ehhhhhhhh sie "skaplam" jak zadzwonil do domu do Mamy zlozyc jej zyczenia zawsze co roku dzowni w swoje urodziny zlozyc jej zyczenia z okazji urodzenia tak fajnego syna... no nic uciekam!!!milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Twój Małżonek pochodzi z okolic Puław i macie mieszkanie w Krakowie... coś mi świta... ale tu tak publicznie nie będę nazwiskami rzucać! ;) Jakoś się może zgadamy kiedyś prywatniej. Świat jest mały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu mam weekend na nie! Wczoraj plułam jadem bez powodu, a dzisiaj namiętnie leniuchuję. Małżonek od 7 rano gotuje rosół. Znaczy już ugotował i pojechał na komunię swojego chrześniaka do kuzynów. Mnie się nie chciało... więc się wykręciłam złym samopoczuciem! O ja niedobra! U nas otwarli H&M w piątek, więc w tym tygodniu się wybiorę na dział H&M Mama. Mam nadzieję, że znajdę jakieś fajności,bo czuję potrzebę poprawić sobie humor... Teraz mam już pewność, że przyczyną mojego puchnięcia i zatrzymywania wody jest siedząca praca. Jak jest weekend i nie muszę tkwić w 1 pozycji przez 8h nie mam żadnych problemów z obrzękami. Nie ważę wtedy wieczorek 3 kg więcej niż rano. Muszę pogadać o tym z lekarzem. Ja nie mam możliwości nie siedzieć w pracy, więc albo niech daje mi zwolnienie, albo jakieś tabletki na obrzęki, bo ja tak nie wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Wydaje mi się, że jedna Pani Ewa K. z mojego Działu kumpluje się z Twoją teściową. Nieważne. W każdym razie świat jest mały! Kiedyś się zgadamy dokładniej. U nas cały weekend dziadoska pogoda! Burze, deszcze, chłodno... Jak znam życie przyjdzie poniedziałek i będzie cudnie, a ja będę musiała za biurkiem kwitnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×