Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

A i powiedział żeby się nie opychac słodyczami i produktami mącznymi np pierogami. Oczywiscie zjesc mozna, ale nie do przesady. Bo jak powiedział: łatwiej urodzic dziecko o wadze 3100 niż 4100:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik Już lubię Twojego lekarza! Naprawdę podobają mi się jego poglądy i jego podejście. Dzieciątka w brzuchu się nie tuczy, tylko należy dbać o jego prawidłowy rozwój. A prawidłowa masa - to 3000 do 3500 g. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobieteczki! Jak samopoczucie z rana? Jak się czujecie? Jak się spało? Ja wczoraj znowu miałam akcje "siku" od 21:00 do 1:00 w nocy. To już przestaje być śmieszne! W dzień pójdę 2-3 razy, po południu puchnę i zatrzymuję wodę, a potem ją muszę wysikać w nocy kosztem snu! Zgłoszę jutro protest do mojego dochtora. Niech mi powie, czy można brać Aspargin, bo ja wiem z doświadczenia, że bardzo mi na to pomagał - po prostu nie zatrzymywałam wody w dzień (potas), tylko dużo piłam i dużo siusiałam. Nie było obrzęków i nocnych spacerów. A propos! Rano zaniosłam siuśki do badania! Na pewno mi wyjdzie, że odwodnienie organizmu! Takiego mam czuja! Dobrze, że dzisiaj mam sporo roboty, to nie będę miała czasu się nakręcać przed jutrzejszym USG, ale.... nie mogę się doczekać! Tak zazdroszczę tym, co już były!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, a ja zazdroszczę Tobie, że jutro zobaczysz dzidzie, bo ja teraz będę czekać 4 tygodnie:( A co do siku - mam to samo:) Dziś wróciłam do pracy:) No i nastała szara rzeczywistość. Muszę się tu jakoś odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik A jaką Ty masz pracę? Też siedzącą? Ja coraz bardziej się niepokoję, bo wyczytałam, że nie powinnyśmy spędzać więcej niż 4h przed komputerem i w o ogóle w pozycji siedzącej... Sama po sobie czuję, że mi to szkodzi. Nogi mi puchną od bezruchu. Ale najgorsze to, że brzuszek mnie wieczorami boli. Już pod koniec pracy mam taki ściśnięty, jakby mnie pas od przyciasnych spodni uciskał... :( Chyba muszę się zebrać na odwagę i wprost zapytać lekarza o zwolnienie. Nie mówię, że takie od dziś do porodu, ale... chociaż ze 2-3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, przypomniałam sobie ja miałam Fissan!!!!! Opakowanie i tubka może nie mają najpiękniejszego dizajnu ale krem jest rewelacyjny i tego używałam :) A tak w ogóle to cześć :D Kończę miesiąc dalej więc wiecie jak to jest. Zapierdzielam jak mały Kazio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik ewcia witam was cieszy mnie takei zdrowe podejście lekarzy ze można wszystko tylko z umiarem bo niektórzy popadają czasem w skrajności z tym sikaniem to ja tez tej nocy tylko 1 raz byłam ale zeszłej maskara z 5 razy kurcze teraz dopiero dapdły mnie zaparcia alez o uciążliwe szok fajnie olicik że ci to usg tak dobrze wyszło w dziewczyny wiecie juz moze cyz będziecie miały chłopca czy dizewcyznke wiem ze to jeszcze za wcześnie ale słyszałam ze nie raz lekarze juz w 13 tygodniu potrafią określić płec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika No i widzisz? Ile osób, tyle opinii. Natalka kupiła Fissan i jej nie zachwycił, bo ma bardzo tłustą konsystencję, a Ty mówisz, że dobry... Wypróbuję na razie tą Mustelę, skoro już zamówiłam. Ale zła na siebie jestem, bo w Aptece, gdzie zamawiałam wyjdzie 98 PLN, a na necie znalazłam dwupak za 129,00 PLN - czyli 65 PLN wychodzi za szt. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, siedzącą, biurową pracę przed komputerem, ale co jakis czas staram sie wstac, przejsc gdzies. czasem mam do załatwienia coś w innych dzialach, więc to wykorzystuje:) Ja miałam L4 przez 3 tygodnie i naprawdę wróciłam w świetnej formie, a wyniki badań mówią same za siebie:) Teraz popracuje 1,5 miesiąca i idę na 2,5 tyg urlopu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie doczytałam, że Natalce nie podszedł. Mi się wchłania pięknie, nie pozostawia takiej tłutej warstwy, ładnie pachnie ale to jak jaki krem działa zależy też pewnie od tego jaką kto ma skórę dlatego dla jednych jest super a dla innych taki sobie. Ewa dasz linka do tego kremu co sobie kupiłaś wczoraj? Jestem bardzo zainteresowana. Szukam czegoś dobrego na moją paszczę. Olcik ja bym do pracy już nie chciała chodzić. Wczoraj jak wróciłam do domu po raz pierwszy miałam opuchnięte stopy :O Wcześniej mi się nie trafiło ale zaczęły się upały i kurde. Zresztą Ewuś mnie też brzuch boli od tylu godzin siedzenia. Mam krzesło obrotowe i trzymam stopy na tych nóżkach siedząc w rozkroku 90 stopni :D Na szczęście tej pozycji nie widać i nikt mi pod biurko nie zagląda bo mógłby się zdziwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik chyba masz urlop tak jak ja :D zaczynam 18 lipca i muszę dotrwać bo długi urlop jest u nas płatny. To znaczy wypłata normalnie + ekstra z okazji urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszczę że jesteście już po usg albo tak jak Ewa przed. Ja mam dopiero 13czerwca.. A co do tego Fissanu to może Monice podszedł, mi nie leży niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie tak latają z sikaniem? Ja do 1 w nocy nigdy nie śpię. Czasami mam wrażenie że zanim wstanę z kibla to mogę z powrotem siadać na siku. Masakra jakaś normalnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego kremu użyłam dzisiaj pierwszy raz także dopiero wieczorem jak dotrę do domu, to wam powiem, czy jestem zadowolona. Na pewno plus, bo nie trzeba się paćkać kremem i podkładem. Nie lubię podkładów w lecie, bo po paru godzinach wyglądają tragicznie i zapychają pory. Potem się syfy robią! Na lato odpada! A tak - jedna warstwa - delikatnie wyrównany koloryt skóry, super nawilżona cera i filtr UV. Może ten filtr mógłby być wyższy dla ciężarnych, żeby plam nie było (ostudy), ale mnie na razie wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa jak dla mnie bomba z tego co przeczytałam. Jak jeszcze jest taki fajny w działaniu jak w opisie to lecę go kupić. Odcień czyba ten naturalny. Ten drugi mógłby być za ciemny. A i cena super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zły chyba nie jest - na pewno nie kryje tak jak podkład. Tak jak piszą - tonuje. Ja kupiłam naturalny. Nie mam bardzo jasnej cery, ale ten ciemniejszy zostawiałby smugi i plamy - nie zamierzam się w tym roku opalać. Ja zwykle na lato kupowałam właśnie tego typu wynalazek (krem + wyrównanie kolorku + filtr). Kiedyś z Avonu taki był. Potem z AA Oceanic, ale matujący używałam... Ten kupiłam, bo ostatnio wiele rzeczy mnie uczula i tak liczę, że te apteczne serie są faktycznie hypoalergiczne. On jest zupełnie bezzapachowy i taki leciutki - nie czuje się człowiek taki wymazany. Co nie zmienia faktu, że bluzkę przy dekolcie sobie ubrudziłam - ale to już mój przebłysk inteligencji, żeby najpierw się smarować, a potem przez głowę białą bluzkę zakładać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika Normalnie Twoją pozycję siedząco-biurowo-ciążową należy opatentować. Właśnie zrobiłam to samo i... ale ulga! Dla brzusia! Dla kręgosłupa! Dla pachwin! Dzięki za radę! Proste, a jakie skuteczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słuchajcie! Jak porównałam ceny kosmetyków Emolium w aptece i na allegro, to mi psychika wysiadła! K mać! Emolium Żel do mycia ciała 400 ml: apteka 44 PLN allegro 28 PLN Emolium Emulsja do ciała 400 ml: apteka 68 PLN allegro 33 PLN I naprawdę to są TE SAME KOSMETYKI. Bez żadnej ściemy! Ja pierdziu! To ile apteki mają narzutu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki, dziecko spi, zupa sie gotuje a ja kawkuje :D Ewa emolium na allegro juz dawno odkryłam :D kupuje dla mojej corki. Ale mi sie dzisiaj nic nie chce :P i znowu kurcze nie wiem co na obiad zrobic zeby nie robic dwa razy. Chyba cos w sos smietankowo-koperkowy wrzuce... Kurcze przdalby mi sie czasem ktos na zmiane w kuchni ;) Ale w nastepny weekend wyjezdzam z młoda do moich rodziców na tydzien :D to tam sobie odpoczne - przynajmniej od garów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza No to widzisz! Dziel się takimi doświadczeniami zakupowymi też! Skąd ja mam takie rzeczy wiedzieć, gdzie się opłaca, jak nigdy nie kupowałam... Liczę też na Ciebie mocno w kwestii planowania zakupów "dzieciowych", bo ja - kambodża... nic nie wiem... Widzisz! A garów to ja Ci akurat zazdroszczę! Ni w ząb nie umiem gotować i trochę się przez to czuję taka... niepełnowartościowa kobieta... Nie to, żebym była tradycjonalistka, że tylko baba do kuchni, ale... Żeby tak całkiem zero? No nie miał mnie ani kto nauczyć, ani kiedy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) Jestem i jak:) Mi lekarz powiedzial, ze kawe -troche slabsza- moge pic bez problemow:) tez nie kazal mi jesc macznych rzeczy, pierogow itp i pilnowac wagi- nie tyc za 2-ch:) Ja kupilam sobie krem na rozstepy Aventu-nie wiem czy w pl tez jest- fajny w konsystencji-ale czy dobry....jak poczlam kupic zadnej marki nie znalam wiec wzielas z sredniej polki...ale slyszlalam, ze to wsyztsko zalezy od poziomu kolagenu w skorze jak ktos ma go malo to nic mu nie pomoze i rozstepy wyjada!!no zobaczymy-dla swietego spokoju sie smaruje- podobno dobrze sie jest przyjrzec mamie, siostrze jesli rodzila- i powinnysmy wygladac podobnie:) moja mama jakos w miere bez rozstepow- siostra po karmieniu 2 dzieci-fakt nie dluzej niz jakos 3 m-ce-ma piersi, ze tylko pozazdroscic wiec mam andzieje:D;) kurcze ja witaminki lykam codziennie- firmy Aptamil-chyba nie ma ich w Pl-producent mleka dla dzieci-lekarz mi je polecil- dodatkowo jest omega3-w iR jakies wieksze zalecenia sa co do omegi- no i mialam lykac od 13 tyg ale w sobote lekarz mi pow, zebym juz zaczela no to lykam... zreszta zawsze kazdy mi gada, ze ja chuda itd i sie troche boje- bo ja to ja ale jak taki maly "pasozycik" zacznie ze mnie witaminy i mineraly wyssiewac to nie wiem czy moja dieta wystarczy... zobaczymy:) no i chyba tyle co chcialam napisac, ide sobie zrobic bulke z pomidorem, bede za jakis czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cieszę się, że pomogłam w kwesti siedzenia:D Mi pomaga dokładnie na to wszystko co piszesz i plecy mnie też aż tak nie bolą jak tak siedzę. Ewka dobrze że piszesz, że na allegro o tyle taniej to Emolium, po pracy chciałam iść do apteki nabyć ale skoro piszesz, że są takie różnice to sobie pogmeram wieczorkiem na allegro i poszukam. Eliza ja też gotować nie umiem. Ale świetnie się wyćwiczyłam w odgrzewaniu gotowych pyszności nagotowanych mi przez mamę albo T. :O Taka ze mnie kuchara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania spoko :D da się zrozumieć jak się szybko czyta. Ten sam rytm w którym pisałaś i jest git :D Byłam dzisiaj na angielskim laski. mamy 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny. A zaraz zmykam do domu. Dzisiaj dzień dziecka i chcę z moją małą spędzić trochę czasu. Dzisiaj pojechała na wycieczkę w leśne okolice na spotkanie z leśnikiem i do muzeum leśnego. Pytam ją czy mi pamiątkę przywiezie a ona na to: Mamo tam nie ma sklepów, i nie wyobrażasz sobie ale tam nie ma nawet UBIKACJI. hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnei wyskoczyła opryszczka.....Masakra. nakleiłam plastra. Mam nadzieję, że to neigroźne dla maluszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×