Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

A co z nasza Sylwia? Czyzby skurcze przyspieszyly i przybraly na sile? Czekamy na wiesci- ale mialysmy obie czekac do pelni. Daj znac czy już gratulowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZYTAM CZYTAM W MIEDZYCZASIE... MEBLE PRZYWIEZLI I WALCZYMY...BO ZA DUZE SA...PRZESTAWIA MOJ UPOCONY MALZONEK WE WSZYSTKIE STRONY...A JA DRYGUJE...JUZ ZE 3 H :) NA DOLE MNIE NADAL POBOLEWA I LALUSKA JAKOS DZIWNIE SIE PREZY....ZOBACZYMY ZARAZ IDE WZIAZ PRYSZNIC....JAK NIE PRZEJDZIE TO POJADE DO SZPITALA I TYLE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już myslalam że rodzisz Ja jestem po goracym prysznicu- 3 razy na zmiane pluskanie po brzuszku i 10przysiadow i tak 3 razy, bo wiecej jak 30 przysiadow moje kolana nie wytrzymaly. Zobaczymy czy cos ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wszystkim , coś się nasza Bernadeta nie odzywa od 11. Może rodzi :) Mnie dziś straszne lenistwo ogarnęło. Prócz robienia na szydełku nic wiecej nie ogarnęłam. No ale serweta świąteczna dla mamy na imieninki prawie skończona. Brzuch ciągnie, w dole kłuje a tak o bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak weszlam do was z ciekawosci dziewczyny i nie rozumiem tych co sa przed terminem a na sile probujecie przyspieszyc porod. Ja sie modle o kazdy dzien mojego malucha w brzuchu. No coz,wasza sprawa. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna zazdroszcze:) ja jak nie urodze do 23 to już wiem,że 24 będa mnie kładli w szpitalu:( na szczęscie u nas jest tak,że jak nie ma akcji porodowej to można wyjsc na kolacje wigilijna do domu i wrócic po 3 h jesli sie jest z KG:) ale wolałabym do swiat juz byc w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia tylko,że my już mamy "donoszone" ciąże i nie ma żadych przeciwwskazań do porodu...a z reszta Klaudynie zaczyna sie juz rozwarcie wiec poprostu chce sobie pomóc...to nie jest nic złego,tym bardziej,że lekarze sami juz zalecaja naturalne "przyspieszacze" porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne5
Robią sobie wyścigi i rodzą od 1 listopada wszystkie. Dajcie tym dzieciom doczekać swojego czasu. Od miesiąca każda ma objawy porodu. Klaudyna Ty niedługo na głowie staniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa rozumiem,wasz wybor. wyrazilam tylko swoje zdanie,nie mam/mialam zamiaru nikogo urazic. jeszcze raz powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne5
Donoszona ciąża to też 40 tydzień. Więc nie szalejcie... Klaudyna żeby tylko nie przedobrzyła. Ma rozwarcie to niech spokojnie czeka a nie wariuje. Dziecko zna swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Ja jestem przefld terminem, ale mam już 3cm rozwarcia, jestem po obserwacji w szpitalu, ni się nie zaczelo wiecej dziac, wiec puscili mnie do domu wreczajac liste sposobow na wywolanie skurczy- gdybys tak czytala uwaznie, to pisalam, że zalecili mi w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a czy ja sie kłoce?nie...też wyraziłam swoje zdanie:)dziekuje i również życzę powodzenia oraz szczęśliwego rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne5
Zalecili... no proszę Cię. Dobra rada położnej jak ciotki a nie zalecenie. Masz jeszcze czas dziewczyno. Gdybyś musiała urodzić wczoraj lub dziś zrobili by tobie cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie za fajnie...ale uszy do góry:) na 100% bedzie wszystko dobrze:) napewno to jest męczące ale czego nie zrobimy dla naszych maluszków co nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wiesz swoje, ja swoje. Nie mam zamiaru klocic się na forum. A jak bedzie trzeba , to i na uszach stane, a Ty mysl sobie co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO CO TU ZA POMARANCZOWE lANDRYNKI...SWOJE MADROSCI WYGLASZAJA ?????? :):):) HAHAHAHA SZKODA PRADU////WIEC DZIEWCZYNY...IGNOR I TYLE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie..cwanic sie potrafia a brak im odwagi by sie zalogowac i wtedy wyrazic swoje zdanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w szpitalu sami lekarze wysylaja na maraton po korytarzach i schodach, albo pod goracy prysznic żeby skurcze ruszyly, wiec to nie sa moje wymysly. Gdyby mi tego nie polecili to bym nie szalala, bo bym się bala że niebezpieczne, ale skoro w szpitalu takie cos się praktykuje, i na odchodne polecili to stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Jestem. Właśnie przeczytałam co się działo jak mnie nie było. Dziewczyny przecież nie ma potrzeby tłumaczenia się jakiejś obcej osobie. Jesteśmy tutaj by się wzajemnie wspierać, wysłuchać i pocieszyć. Ja tam na zaczepki, na osądzanie etc. Nie mam zamiaru reagować. Każda z nas ma swoje powody, dlaczego chce już teraz urodzić i nikomu nic do tego. Dzisiaj mam lekkie skurcze. Tak mnie pobolewa jak w czasie menstruacji. Ale z tego to raczej porodu nie będzie. Dzisiaj kupiłam dla dzidziusia mikolajkowe śpiochy. Pięknie będzie nasze serduszko wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BERNADECIA...TEZ MIALAM KUPIC ALE NIE RYZYKOWALAM...:0 BO JESCZE SIE MALA NIE URODZI DO 24 ....NO ZAWSZE BYM MOGLA NA PRZEBIERANCE JA UBRAC....ALE JUZ PEWNIE BEDZIE ZA DUZA...:) A GDZIE CO JA GADAM....PRZECIE TU NIE MA PRZEBIERANCOW:) DOBRA NIE WIEM JAK WY ALE JA IDE PRZED tv POKISNAC:) a potem pospac ile sie uda :) Do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a ja dziś znów całe rano sprzątałam a poźniej buszowanie po sklepach i jestem padnięta :P ohh ta opuchlizna :( i brzuch tak dziwnie ciągnie w dół. Ja też jestem na FB i NK i dodaje kogo uda mi się znaleźć :) Sylwia K klaudyna jestem w szoku że to tak długo trwa - jest 3cm rozwarcie wody odeszły a tu stoper ja tak nie chce bo też będę waiować/ Dziś także spróbuje namówić męża na małe przytulanko choć szczerze ja także się trochę boję :P No nic troche tv, kompanko i do łóżeczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia i Bernadeta podzielam wasze zdanie w kwestii "pomarańczek" Nie ma co se nerwów psuć;) Nasze Ciąże to nasze sprawy i żadna nie chce źle dla swojej Kruszynki! negatywnych emocji nam tu nie potrzeba więc swoje frustracje proponuje wyładowywać gdzie indziej, a jak komuś się nasz wątek nie podoba i uważa że dziwne jesteśmy to po prostu niech nie czyta:) Pozdrawiam i spokojnej nocki życzę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×