Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość relacja34
Ewa - współczuje , może ten lek Ci pomoże SOLPADEINE ohydny ,ale pomaga. Jak ja Ci zazdroszczę ,że nie masz jeszcze okresu. U mnie niestety już jest wczoraj dostałam drugi raz już od porodu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
relacja Karmię piersią. Z tego, co wiem, to wolno mi najwyżej Apap. Gdyby nie karmienie, dawno bym wzięła Etopirynę albo Cefalgin - stare, krytykowane, ale niezawodne w przypadku mojego pustego łba... Solpadeine to jest takie rozpuszczalne chyba? Też świetne. Ratowałam się tym czasem na początku migren i działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relacja34
Ewa - tak to jest lek do rozpuszczania. No faktyczni nie można go brać przy karmieniu piersią , no cóż musisz się jeszcze trochę pomęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Mam prośbę, wyślesz mi na naszą forumową pocztę hasło, bo chcę obejrzeć filmik:) Może na nk. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wniosek o udzielenie dodatkowego urlopu macierzynskiego W zwiazku z urodzeniem dziecka prosze o udzielenie dodatkowego urlopu macierzynskiego w wymiarze 4 tygodni, w terminie od... Do... (Tu trzeba obliczyc 28dni od kiedy do kiedy), jest to bezposrednio po podstawowym urlopie macierzynskim, ktory konczy sie dnia...(I tu date trzeba podac kiedy sie konczy podstawowy) No I wiadomo trzeba zaadresowac I swoje pelne dane podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czopelku Już posłałam Ci na NK hasło do poczty. Słuchajcie zamieszczam tak w Kopiach roboczych coś co sobie zmontowałam na podstawie NK i FB - bez nazwisk, więc może nikt się nie obrazi. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Dzięki wielkie, próbuje znaleźć login do poczty w starych wiadomościach i nic. Siły nie mam. Jak jest ktoś akurat i ma gdzieś zapisane to proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możemy się umówić tak, że każdy kto chce hasło, niech napisze maila na adres grudnioofki2011@o2.pl i tylko w tytule "Prośba o hasło" - będzie mi prościej po prostu odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Klaudyna Już macie hasło. Pierwsza na NK, druga na mailu. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka Bez ściemy i bez wazeliny - Antośka jest śliczna! Naprawdę śliczna! A śmiech niesamowity... śmiech dziecka to chyba najpiękniejszy odgłos świata! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki. Uwierzylabys ze walczyla o zycie? Pamietam jak po kilku tygodniach uslyszalam od lekarza ze zagrozena zycia nie ma ale dalsze rokowania sa niewiadome...Teraz jej smiech sprawia ze mam lzy w oczach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, ta koszula to po praniu taka mieciusia jest. Ale ten bodziak zalinkowany tez cydny. Szczerze mowiac to wole bodziaki od koszulek. ja ten zestaw bez plaszczyka bralam bo chrzciny sa 29.04. Wiec licze na piekna pogode :) A czy ktoras z was - karmiacych piersia bierze tabletki anty? Mnie dziwi brak krwawienia w czasie 7 dniowej przerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marata U nas by brak płaszczyka nie przeszedł bo w Kościele zimno okrutnie. A ja zapomniałam o jednej rzeczy do kompletu, przy ubieraniu patrze a zapomniałam na śmierć o RĘKAWICZKACH!!! I założyłam codzienne spacerowe. Olka Super ta Twoja córcia:) Ja też dziś kręciłam film ale tak trzymałam aparat, że słychać tylko śmiech i widać łokieć męża co go trzymał na rekach. Wystarczył jeden filmik, i od razu ruch na meilu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, same ciekawskie baby tu siedzą :P Ola, musiałaś przejść na prawdę ciężkie chwile, ale teraz Tosia Ci to wynagrodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka po wizycie u drugich dziadków (teściów) - znowu grzeczniutka przez cała wizytę :) Inezzz oczka jeszcze nie brązowe ale bardzo ciemne wiec na pewno niebieskie z nich sie nie zrobią :) Sylwek - nie chwaląc sie moje tiramisu jest najlepsze jakie jadam, Waszych nie probowalam pewnie tez pyszne, to takie proste ciasto, ja nie wiem jak mozna je zepsuc ;) ale zdarza sie :/ wrzuc przepis moze bedzie jeszcze lepsze i wtedy to już sama cala blache bede wcinac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka Nie, naprawdę nie powiedziałabym, że Antosia jest po takich przejściach. Musisz mieć ogromne serce, że wytrzymałaś to wszystko. Tak formalnie to brzmi "zagrożenie życia", ale jak się ma swoje dziecko, to się już rozumie, co czuje Matka w takich chwilach... Dobrze, że to wszystko już za Wami. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARBUCK A ROBISZ NA JAJACH , MASCARPONE , BAYLEYS ? czy na spirytusie bez jaj ? Bo przepisow na nie pelno...ja robie na bayleysie orzechowym. Ale jest to najbardziej zachwalane ciasto na kazdych uroczystosciach;) ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck,czyli już nie ma szans na zmianę koloru? zła jestem niby córki się w ojców wdają a moja jakoś nie chciała:D a tak mi się marzyło,że córka będzie miała ciemne oczy i czarne włosy dziewczyny ja robię tiramisu z amaretto oczywiście z żłótkami i mascarpone pycha :D jesli chodzi chodzi o anty marata to zależy jakie masz te tabsy ja dostałam receptę na takie po których nie ma przerw 7dniowych także nie bardzo wiem pomijam fakt,że ich nie wykupiłam,bo po co teraz nie wiem co to seks hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie z marscapone, z jajkami ubijanymi na parze - czasem troche bitej smietany dla lekkosci, a biszkopty nasaczane kawa i amaretto bayleys mowisz? spobujemy :) tylko jest takiego pieczenia jeden wieeelki minus - sa za dobre i czlowiekowi ciezko sie opanować, co nie jest trudne przy wypiekach moich ciotek/tesiowej itd ciezkie mega slodkie gnioty :D Inezzz z tym dziedziczeniem po ojcu to u nas w rodzinie sie to nie sprawdza, moja mama brazowe , tata niebieskie wszystkie dzieci tez ma brazowe, u Olgi tez raczej wyprzemy geny taty ;) podobno to gen dominujacy... wiec moze jeszcze sie u Was zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa....Ewa juz wiem o co chodzi- pomylilam 'wp.pl' z 'o2.pl"....sorry za zawracanie tylka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik,tak uroczej i slicznej dziewczynki jeszcze w zyciu nie widzialam :) I te Jej wielkie,czarne oczeta :) slow brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck no zobaczymy co to będzie z tymi oczętami :) Ty nie mów,że pieczesz tiramisu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, skończcie już o tych ciastach bo dostałam ŚLINOTOKU :P Inezz, z tym seksem u mnie tak samo :P a mąż jojczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×