Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Basce odpowiada wiec tato się spisal. Bo dostal misje kupic gryzak taki ala smoczek i kupil. W smyku 16.99 A Baske chyba faktycznie na zeby bierze, posmarowalam jej dziaselko i podydlala tego gryzaczka i już pol godz spi gdzie w ciagu dnia 15-20min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam na necie, bo tu u nas na tej zapadłej prowincji o takich cudach nie słyszeli... No śmiech na sali - ja coś wyszukam na necie, pokazuję swojemu, żeby kupił przy okazji jak będzie. A On wraca i mówi, że sprzedawczynie tylko na niego gały wytrzeszczają i nie wiedzą o co chodzi. Ostatnio poprosiłam, żeby dokupił jednego najzwyklejszego pajaca do spania bawełnianego... to mu sprzedały za 44 PLN. Myślałam, że walnę - za tyle to ja 3pak z przesyłką spokojnie kupię. No załamka! Ja nie wiem, czy jak chłopa zobaczą, to tak mu wciskają, bo się nie zna, czy takie są ceny "sklepowe". :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) widze,ze wszytskie dzieci jakis szal opetal;)bo i moje jakies INNE...moze rzeczywiscie ta wiosna tak na nie dziala;) my uzywamy pampersow baby active i wg mnie sa ok-konczymy 3 i zaczniemy 4-bo juz te 3 takie na styk..a chusteczki-wg mnie huggies pure sa super!w sumie kupuje te tktore akurat sa na promocji ale guggiesy sa najlepsze ja dzis bylam u dr skonsultowac te moje wyniki i sie okazalo, ze ktrys ten enzym-nie wiem dalej ktory:O mowila ale nie pamietam- norma podwyzszona x4 i mam skierowanie do szpitala na usg jamy brzusznej..nie wie skad sie to przyplatalo- zwlaszcza, ze w ciazy mialam robione wsyztskie badania krwi i bylo super, zadnych podwyzszonych norm nie bylo...:O jak nie urok to sraczka...nie moze byc wszystko dobrze :Ozawsze cos:Oeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka Ja rozumiem, żeby to jakiś supermarkowy był pajac, albo jakiś wyjątkowo śliczny - nie, to był zwyczajny normalny bawełniany pajacyk firmy bodajże Batyr. Ja za 3pak George na allegro dałam chyba z 40 PLN z przesyłką i naprawdę w NICZYM nie są gorsze od tego ze sklepu. Powiedziałabym, że nawet lepsze, bo mają lepsze proporcje - dłuższe nogawki, krótszy "tułów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka No to niefajnie masz z tą wątrobą. Pewnie Ci dietkę zalecą i jakieś proszki. :/ Może taka reakcja na hormony ciążowe? Niektórym próby wątrobowe skaczą przy tabletkach, a to podobne hormony trochę... Tak, czy inaczej - zdrowiej tu prędko i się nie wygłupiaj... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska wypila ledwie 120ml i padla pobudka pewnie kolo 1 jak nie wczesniej. Już tak ladnie jadla a teraz tak malo. Przez ostatni miesiac tylko 600g. Trzeba bedzie chyba zaczac powoli kaszki wprowadzac. Dobra mloda spi to ja też zmykam się myc i do wyrka. Do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Ja też kupiłam 3 pak Georga, dziś przyszły. Naprawdę fajne i dobra cena. Miałam już z tego parę ubranek i naprawdę dobrze się piorą i nie mechacą jak co niektóre ze Smyka. U nas super, galerii od groma i naprawdę wiele rzeczy taniej niż na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś na allegro kupiłam spodenki z early days , bo też juz przetestowałam tę firmę i 3-pak body z h&m krótki rękaw. body niby chłopięce, ale jak dla mnie to uniseks, bo jedne całe szare, drugie białe z jakimś napisem, a trzecie białe w paski czarne lub granatowe. Klaudyna, moja dziś jadła od 110 do 160. No i zupki oczywiście ok. 200 gram. A Baśka wcale nie przybiera źle, po trzecim miesiącu dzieci zaczynają zwalniać tempo. Moja w ostatni miesiąc przytyła 700 gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, mnie właśnie śmieszą ceny tych polskich firm niektórych...Body po 25-30 zł za sztukę, pajac 40 zł.. Ja tam pajace chętnie w tesco biorę bo są długie i chude:) Body mnie u nich wkurzają bo mają często dekolt do pasa, choć nie zawsze. Body najlepsze z h&m jak dla mnie, choć tez nie są najtańsze, rzadko można spotkac np w 3-paku. Teraz mi się na allegro trafiło po 3-pak za 33 zł z dostawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystkie ubranka mam z tup tupa i jestem zadowolona sklep mam obok rodzicow wiec babcia zawsze szaleje i te 200 zl miesiecznie na ciuchy wydaje a ja potem musze codziennie malego w co innego ubierac a ceny tez sa fajne bo pajace po 20 body po 10 a jak robia promocje to nawet pajaca po 6 zl sie kupi i wszystko z grubej fajnej bawelny kurtki natomiast z reserved mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, jaki syropek mała ma przepisany? Marysia coś ciężko oddycha, jakby miała nosek zatkany, już zaczynam świrować :O Jak wstanie to zaraz pulmex idzie w ruch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ten TUP TUP drogi jakiś w takim razie....Bo ja body po 19-25 zł w nich widziałam. miałam kombinezon zimowy z tup tupa, a teraz mam takie fajne ogrodniczki welurowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Te same bodziaki wzięłam dla Szymka. I jeszcze drugi 3pak z długim rękawem. Za te ceny to grzech było nie wziąć! http://allegro.pl/hm-body-3pak-krotki-rekaw-74-nowe-i2226484605.html http://allegro.pl/body-chlopiece-3-pack-hm-74-6-9-outlet-i2225784779.html Do tego dwie pary polskich tanich portek bez gumy i mam Chłopoka zestrojonego po domowemu do lata. ;) http://allegro.pl/spodnie-bawelniane-andrus-ewa-klucze-rozm-74-i2234440271.html Też mnie do szału doprowadzają te firmy, które robią ciuszki na "10kilogramowe" noworodki! Takie szerokie flejowate i najczęściej z za krótkimi rękawkami i nogawkami. Dzięki temu moja obsesja chudości Szymka się pojawiła chyba kiedyś... ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, te body z hm to dlugo wam moga posluzyc bo hm ma b. duza rozmiarowke. Moim zdaniem ich 74 jest jak 80 z innych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:)maly spi ale sie kreci i wierci....niby przez sen ale ja juz zagladalam, przytulalam-musialam wyjsc zeby go nie obudzic- i spi dalej;)a takpewnie juz bym go wybudzila"nadopiekunczoscia";) kurcze ale ceny....ja to sie ciesze z jednej rzeczy tutaj- przecen:)ostatnio kupilam malemy w h&m spodnie sztruksowe-na takim szerokim pasie-super- za cale 3 euro...w tym roku sie na przeceny w nexcie nie zalapalam ale w tamtym roku dla dzieci w rodzinie pamietam, ze kupowalam rzeczy za kilka euro doslownie....malemu w sierpniu jakies 3paki bodziakow za 3 euro kupilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:)maly spi ale sie kreci i wierci....niby przez sen ale ja juz zagladalam, przytulalam-musialam wyjsc zeby go nie obudzic- i spi dalej;)a takpewnie juz bym go wybudzila"nadopiekunczoscia";) kurcze ale ceny....ja to sie ciesze z jednej rzeczy tutaj- przecen:)ostatnio kupilam malemy w h&m spodnie sztruksowe-na takim szerokim pasie-super- za cale 3 euro...w tym roku sie na przeceny w nexcie nie zalapalam ale w tamtym roku dla dzieci w rodzinie pamietam, ze kupowalam rzeczy za kilka euro doslownie....malemu w sierpniu jakies 3paki bodziakow za 3 euro kupilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Wiem, mam już parę bluzeczek, dresik, sztruksiki - 68 spodenki są takie na styk, bluzeczki też. W 74 zawijam rękawki i podwijam nogawki u spodenek o jeden raz, ale na szerokość są dobre - nie takie szerokaśnie. Szukam teraz czegoś takiego jak śliniak/apaszka, ale w normalnej cenie, bo to co znalazłam na allegro było chyba po 28 PLN za sztukę... W H&M też takie kiedyś były, ale też za drogie jak na śliniak. Macie może jakieś podpowiedzi? http://allegro.pl/niezwykly-sliniak-chustka-dribble-ons-13-kolor-i2248536086.html Chodzi mi o coś takiego, ale nie za taką kasę... Mnie parę sztuk potrzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Mala dziś w nocy nawet niezle. Zjadla o 20 pozniej przed 2, o 7 i jeszcze poszla spac i przed 9 dopiero wstalysmy. Ewka. Szczerze to ja nie wiem czy ten sliniak praktyczny jest. Baska tak się slini że ten bylby za maly. Ja mam zwykle takie dosc duze i to na ceratce żeby nie przesiakalo w ciuchy:) Mloda to dziś od rana kwiczy jak nigdy. Uszy wiedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal i co bylo lato i po lecie;-)kurcze ale beznadzieja za oknem...ale - w nocy jak karmilam malego chyba jakos po 4 to tak ladnie ptaszki spiewaly za oknem-myslalam, ze bedzie ladnie a tu prosze dzien sie zaczal i leje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ne chce jesc i sie caly czasz drze. Alwenie placze tylko sie drze. Nie wuem co sie stalo. Nigdy tak nie bylo. Nic nie pomaga. Normalnie pkakac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ne chce jesc i sie caly czasz drze. Alwenie placze tylko sie drze. Nie wuem co sie stalo. Nigdy tak nie bylo. Nic nie pomaga. Normalnie pkakac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po posmarowaniu dziasel jest cisza i bawi sie na macie. Tylko nie wiem ile ten dentinox bedzie dzialal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Najważniejszy spokój:) Może naprawdę ząbki idą i się wścieka. A może ją coś boli, np uszko. Mama mówiła, że jak byłam mała i miałam zapalenie ucha to darłam się strasznie. Jak to już drugi dzień to może lekarz niech ją zobaczy. Ja bym tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nam tatus kupil wczoraj calgel jakis taki na zabkowanie,n ale narazie poza kwikami ok. Zjadla cala porcje ze 150ml wody. Teraz lezy na lezaczku ciagnie smoka i oglada swoje grzechoczace skarpetki. I chyba mi się mala przeziebila. Kataru jako takiego nie ma ale kicha jak opetana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola A co robi ten pulmex?? Bo u nas od wczoraj Synkowi jakby coś w gardle zalega. Mam takie wrażenie, że powinien odkaszlnąć porządnie, wiecie o co chodzi. Ewa Wg mnie też nie praktyczny bo może się szyjka pocić jak się w domu założy taki szalik. Ja też mam zwykłe śliniaki, ale jeszcze nie korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) dobrze że wczorajszy dzień się skończył:)Julka tarła dziąsła tak bardzo krzyczała żel nie pomagał dopiero czopek pomógł Nosiłyśmy z mamcią na zmianę bo mąż był w pracy .Szkoda mi jej było bardzo. Ola-pamiętam jak Amelka była mała i też krzyczała bez powodu (później okazało się że na zęby) to moja teściowa powiedziała że ktoś jej uroków dał i robiła jakieś "czary".:) może Tosi też zęby wychodzą. Sylwia-super że Wiki nie chora :) Aga -jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×