Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Siemka :-) My huggies nie lubimy,strasznie sztywne...za to najlepszej jakosci sa dla mnie Pampers Baby Dry...w dotyku mieciutkie,nie przeciekaja,wydaja sie byc bardzo wygodne dla Malego. Jaki rozmiar nosza Wasze pociechy?? U nas juz 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja raczki myje wylacznie woda. Jak kiedys oblizałam palec po przetarciu tymi chusteczkami - fuuj :O nie wyobrazam sobie zeby Marysi tym rece czyscic, wole pod kranem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa,co do kupy Szymka to woda w takich wypadkach nie jest zadnym 'poganianiem' ale jak najbardziej naturalnym sposobem. Po co ma sie Chlopina meczyc?wiem po moim ze kiedy kupy nie ma przed dlugi czas to czuje dyslomfort i marudny sie robi..po co wiec meczyc dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Ale w składzie emolium to raczej taka "jadalna" ta chemia... bez perfum, bez sztuczności. Przeczytaj sobie - daje radę się tego opić i nie otruć. ;))) Olej parafinowy 65 g, trójglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego 7 g, olej macadamia 3 g, masło shea 3 g, olej avocado 2 g, trójglicerydy oleju z kukurydzy 2 g, palmitynian izopropylu 7,7 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Skorzystam, jak faktycznie będzie się problem przedłużał... od soboty to dopiero druga doba. Może Jemu się tak bardzo pierdzieć chciało tylko i nie mógł, bo teraz już nie marudzi? Obudził się, ponosiłam od razu na ramieniu - znowu się wypierdział, pobawił i zasnął na macie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie I ja.... Wg mnie najlepszy jest rimmel czerwony ( curved brush) bo MOZNA nadbudowywac rzesy) uzywam 5 LAT I jest ok, ale trzeba nim umiec malowac. PRetestowalam duzo innych nawet masakrycznie drogich I nic z tego. Jesli chodzi o pieluszki to pampers na noc te 12 godzinne, a na dzien od 7/12 kg fioletowe! NARESZCIE nie smierdza! U NAS ogolnie mala jakiegos dopalacza dostala wierci sie krzyczy poplakuje, sliny do pasa ...a zebka JAK nie bylo tak nie Ma....tak JAK mowicie chyba jakies przesilenie wiosenne. Dziewczyny mam pytanie JAK zasypiaja Wasze pociechy, bo nie WIEM JAK mala nauczyc SAMA zasypiac w lozeczku, zawsze usypia po kapieli przy piciu mleka, ale musi ja ktos ponosci albo ze mna lezy I WALCZY z pielucha az padnie... Wczoraj zamowilismy kamere taka co bedzie ja monitorowac w trakcie snu a ja bede mogla spokojniej" na dole film z mezem chociaz w SOBOTE jakis ogladnoc bo normalnie zawsze z mala kisne na gorze od 9 bo sie boje ja zostawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I U NAS POJAWIŁ SIĘ PIERWSZY ZĘBOLEK:) O ILE MOZNA TO TAK NAZWAC BO WIDAĆ MALUŚKĄ BIAŁĄ KRESECZKĘ NA DOLNYM DZIĄSEŁKU:) ALE JESTEM DUMNA Z MOJEJ CÓREŃKI:) niunia no nawet ja sie czasami przydaje na forum:) a jesli chodzi o te szarlotkę to mam niezawodny przepis na biszkopt...nigdy nie opada:) u nas jesli chodzi o pampersy to tez premium care 3:) huggiesy przez pierwszy miesiac ale mała przebierałam kilka-kilkanascie razy dziennie...a co za tym idzie...fura prania ;/ a teraz nawet po całej nocy przespanej nie ma nawet zacieku na ciuszkach:) ale za to chusteczki nawilzane huggies te kremowe sa moim zdaniem najlepsze...lepsze nawet od pampersa. rączki też wodą... jeśli chodzi o sex to juz pisałam,że mam wieksza ochote i przyjemnosc niz przed ciązą tylko,ze ja mialam cc...wiec pewnie sie troszkę wymądrzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia my tez mamy elektronicza nianie...super sprawa:) jkabym mieszkała w mieszkaniu to raczej nie inwestowałabym ale nie w domku dwupoziomowym jak mała spi na górze a ja np cos gotuje... moja mała zasypia ze smokiem i "naną"(pieluszka tetrową) przyłozoną do twarzy (uwaga!!! musi to byc ta od karmienia,żeby było czuc mleko) u nas pomaga i mała zasypia prawie natychmiast....pod warunkiem,ze oczywiscie jest spiaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myje Mlodej rece pod woda ale jak jemt zupke i wlozy sobie palce do buzi pelnej zupki to wycieram jej wtedy szybko chusteczka bo zaraz ta brudna raczka jest we wloskach, na ubraniu, wszedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia,moj Maly ma pokoj na gorze.Kapie go,ubieram a w pokoju czeka juz gotowa butla z mlekiem.Podczas jedzenia robi sie senny,jak skonczy mamy chwilke na pieszczoty a potem klade go w lozeczku,dostaje ulubiony kocyk -pokreci sie,'porozmawia' troszke i zasypia.Zostawiam wlaczony monitor(bez kamerki) ktory zreszta jest bardzo czuly..siedzac na dole w salonie slysze przez niego jak Maly oddycha. Jak narazie spie w pokoju Malego,mam lozko blisko lozeczka.Jak bedzie troche wiekszy to wracam do mojej sypialni i bede po prostu uzywac monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my też przemywamy rączki wodą parę razy w ciągu dnia, a wieczorem w kąpieli się wyszorują;) U nas też tych chusteczek szło a szło, a jak mąż przewijał to już wogóle. Ale nauczyłam go jak ja to robię i jest ok.Bo jak jego są weekendy to szło opakowanie na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no zazdroszcze Wam JAK nie WIEM...JAK wkladam mala do jej lozeczka ( JUZ przestawione I OBOK mojego jest) to wierci sie spiaca JAK nie WIEM OCZY trze miendoli pieluche, przewraca na boki z he'd ego na drugi, za szczebelki z jednej strony sie odbija nogami a na KONIEC ZACZYNA sie orkiestra! Krzyk I wycie! I moj maz nie wytrzymuje serce mu mieknie. Nosi ja I spiewa piosenki, a Ona czasem nawet na rekach wyje,! W ciagu dnia JAK jestesmy same to nie placze prawie wcale, JUZ coraz dluzej w wozeczku polezy, a ja SOBIE moge pomyc naczynia czy obiad podszykowac dla mojego.a na wieczor ZACZYNA sie koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no zazdroszcze Wam JAK nie WIEM...JAK wkladam mala do jej lozeczka ( JUZ przestawione I OBOK mojego jest) to wierci sie spiaca JAK nie WIEM OCZY trze miendoli pieluche, przewraca na boki z he'd ego na drugi, za szczebelki z jednej strony sie odbija nogami a na KONIEC ZACZYNA sie orkiestra! Krzyk I wycie! I moj maz nie wytrzymuje serce mu mieknie. Nosi ja I spiewa piosenki, a Ona czasem nawet na rekach wyje,! W ciagu dnia JAK jestesmy same to nie placze prawie wcale, JUZ coraz dluzej w wozeczku polezy, a ja SOBIE moge pomyc naczynia czy obiad podszykowac dla mojego.a na wieczor ZACZYNA sie koszmar! Dziewczyny uwazacie ,ze warto wydac tak ok 1000 zł na hustawke domowa na stojaku z melodyjkami ? Czy SOBIE darowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rozmiaru to już długo mamy 3. Ale za miesiąc już na 4 pewnie, bo już się wąskawe robią. Sylwia H A co to za fioletowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal ja mala smaruje po kapieli Oilatum tez Ma parafine skladzie, bo mala miala problem z sucha skora, a teraz w dotyku super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek...pampers active fit... Royal sorki nie skumalam o co chodzilo, WYBACZ bidnej hasanie 4 godziny spalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jakiegos czasu mam wrazenie ze Moj ma sucha skore na buzi :/ Hasananana -Smarujesz Oilatum kremem czy jakims balsamem?? Ostatnio zakochalam sie w kosmetykach organicznych.Mam narazie tylko zel do kapieli rozgladam sie ze jakims balsamem wlasnie na ta buzke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ! co do pampersów to od początku Pampers PC a chusteczki te białe sens. są duże i fajnie nasączone wczoraj Pola miała bardzo duży problem z kupką (jakaś blokada ) wypiła z 30 soku jabłkowego chyba gerber i efekt po 20 min :) ajak szczęśliwa :) rączki przemywam chusteczką a w domu wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, my też kombinujemy z usypianiem Małej :P przeważnie zasypia przy wieczornym cycu, ale czasem zje i dawaj, zabawa na całego :P i wtedy jest zonk, bo na rękach na zaśnie, parę razy zasneła sama, ale to jest rzadkość. W dodatku my mamy salon razem z sypialnią, więc jak mała widzi że my nie śpimy to też chce grandzić :O Ewa, ja kiedyś próbowałam podać małej wodę jak nie robiła długo kupki, ale nie dała się nabrać :P nawet raz nie zassała z butli :P Pamperów używamy 3 już z dobry miesiąc jak nie dłużej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pampersy babyactive bardzo pasuja. Nigdy nie bylo przecieku, sa mega chlonne, elastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia H U Ciebie jest inaczej wg mnie bo jak dziecko miało kolki to było często noszone a teraz ciężko odzwyczaić. Ale ja bym próbowała. Przed kąpielą już spokojnie mówimy i w czasie kąpieli też tak raczej bez zabaw. U nas to wygląda tak: kąpiel, cycek i kładę do łóżeczka z pieluszką obowiązkowo oczywiście i śpi. Ale my na szczęście nie mieliśmy problemów, że trzeba było dużo nosić. W dzień Ignacemu ciężej zasnąć, to go wożę w wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI dziewczyny ...Czopelek DZIEKI za RADE;) I masz racje kolkowe dzieci SA przyzwyczajone do noszenia na maxa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i w nocy nawet jak karmię, a potem mąż przewija Małego, to nic nie mówimy do niego, a jak już to cichutko, żeby wiedział, że w nocy się śpi a nie gada i nie bawi. I tak samo po kąpieli wyciszamy go, żadnego śpiewania, gadania i śmiania. U nas się sprawdza generalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal uzywam takiego balsamu z pompka, I raz w tygodniu plynu do kapielu...drogie cholerstwo, ale MOZNA zawsze na recepte JAK pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal uzywam takiego balsamu z pompka, I raz w tygodniu plynu do kapielu...drogie cholerstwo, ale MOZNA zawsze na recepte JAK pomaga;) na buzie tez klade I sprawdza sie genialnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Bardzo fajny ten gryzak, co dla Basi masz. Najpraktyczniejszy z tych, co przeglądałam. I można potem siateczkę do podawania jedzenia do niego dokręcić. Świetny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :) naszczęście mała nie ma zapalenia uszka to tylko takie jej poznawanie swojego ciałka:) jest przeziębiona ale nie dostala antybiotyku uffff nie jest tak zle musimy ściagać frida glutki i dostała syropek mam nadzieje ze pomoze. Co do pampersów mielismy sleep&play badziewie tak samo huggis masakra najlepsze wg. mnie sa pampers activ baby a z husteczek to pampers sensitiv najlepsze. Na zasypianie i sen mojej córci nie moge narzekać bo jest super (narazie :P) niezapeszajac tfuuuuu :D Kompiel pozniej schodzimy na doł do salonu i jest butla troche pogadamy zwijam jej pieluche także ta z karmienia (czuc ja mleczkiem :D) w wałeczek ona sie w niego przytula i zasypia. jak pooglądamy już tv z mężulem to bierzemy ją do góry do sypialni wtedy daje jej na śpiaco mleczko i śpi do rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×