Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Chuzzle, moja drogs imienniczko;-) u nas noce sa ok ale dni.wygladaja podibnie. Zacxelo die 1 kwietnia. Tzn teraz juz jest lepiej. Ma dluzsze przerwy w jeczeniu. Tez ja stale zabawiam, zabieram di riznych miejsc w domu...neurologowi juz o tym mowilam ze wcale jej samej nie moge zostawic, psychologowi nawet. No i powiedzieli ze takie dziecko i juz...sporo jej frustracji wynika z tego ze jej cialo nie nadaza za umyslem. I bp nie umie sie przemiescic a bardzo by chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Baska ostatnio w nocy budzila się z wrzaskiem chyba z 8 razy. Wczoraj i przedwczoraj posmarowalam jej dziaselka na noc zelem i spala spokojnie. W ciagu dnia też ciezko żeby zasnela. Wczoraj np spala 3 razy pol godz, 1godz i 15min gdzie potrafila 4godz w ciagu dnia przespac. Ale widocznie już nie potrzebuje tyle snu. A smiech z placzem tak na raz tu u nas jest jak Baska bardzo zmeczona niby chcę się bawic a spiaca że oczy jej się same zamykaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko ;) Klaudia zaraz poszukam tego zakupu na swoim ebayu I wrzuce...szukam.... http://www.ebay.co.uk/itm/261009942709?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_500wt_922 Ten mam I tani jak barszcz;) A kupilam malej JESCZE taki romper na lato bo nie mogla sie opanowac...cudny jest!!!!!! http://www.ebay.co.uk/itm/130686776756?var=430064998960&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_4132wt_862 Dziewczyny!!! Milego dnia...MOJA swirka WALCZY na MACIE zapiera sie o jedna strone nogami ( o pałak) a o druga chce sie podnosic...JUZ sie raz w glowe udezyla bo do polowy sie udalo a potem sil braklo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka...trzymamy za Ciebie kciuki I Tymcia...bedzie dobrze! Ja przesylam 3 mce koszmaru...z BOLEM w oczach malej , bez snu, bez rodziny do pomocy. My MATKI jestesmy stworzone po to by dac RADE....a NASZE pociechy by wszystko przetrwac... Kiedy zaczna mowic bedzie nam o wiele latwiej...bo przynajmniej bedziemy wiedzialy czemu placza...co jest zle...echhhh JESZCZE troszke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronia może i skok, ale jak sprawdzałam na tych wykresikach, teraz mamy słońce więc powinno być ok Ola no to mnie pocieszyłaś, od 1 kwietnia?? ojeju, to ja już chyba wolę zęby ;) ale może rzeczywiście coś w tym jest, bo jak leży na brzuszku to próbuje się odpychać do zabawek i wiadomo że mu to nie wychodzi więc bardzo się tym irytuje. Na leżaczku też robi takie ruchy jakby chciał się podnieść. Mam nadzieję że kiedyś mu przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia Po tych paru nocach, pomyślałam właśnie o Tobie, jaka jesteś dzielna. A w ogóle to muszę Ci napisać że śniłaś mi się ostatnio, hihi ;) byłaś z Laylą, a ona wyglądała już jak taka ośmiolatka, super piękna dziewczynka, przytulała się do Ciebie, a Ty mówisz że ma dopiero 5 miesięcy ale po po prostu taka duża już jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwka, romperek jest taki słitaśny ,że och :-) Laylaunia, nie rób sobie krzywdy , jeszcze nie masz skończonych pięciu miesięcy , więc powoli maleńka, na wszystko przyjdzie czas mała złośnico :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka, dzięki :* Ja codziennie rano proszę Tymka żeby dziś był grzecznym i radosnym chłopczykiem, ale coś nie słucha mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Olcia DZIEKI ;) a to dobre;) ja dzisiaj za to mialam dzis koszmar...snil mi sie Moj wujek ktory zmarl jak bylam w ciazy echhhh.... Olcia my jak uniwersalny zolnierze...przetrwamy wszystko taka NASZA natura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy i my:) Chuzzle U nas tez tak było, że z dnia na dzień Synek się zmienił w szatana :). Zasypiał sam w dzień a teraz drze się w niebo głosy i jak lulam to dopiero zasypia. I tak samo marudzenie. Tragedia. No ale się okazało po prawie 2 tygodniach, że to zęby, smaruję jak Klaudia żelem i jest lepiej. U nas tez był niespokojny sen i pobudki w nocy, czego wcześniej też nie było nigdy, nawet jak był noworodkiem. A ślinić się nie ślini nawet teraz. I wygląd dziąseł też dopiero teraz się zmienił. Wiem, że polecają viburcol. Na receptę jest. Może spytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek swietne to nosidelko. Szkoda że na allegro nie mozna takiego dostac. Z checia bym nabyla sobie, bo żeby zejsc do sklepu po chleb to z calym wozkiem, a tak w nosidelko i byloby szybko i sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina oj, naprawdę bym chciała te ząbki, bo wyszłyby i byłby spokój może. W przyszłym tygodniu idziemy na szczepienie, to porozmawiam z lekarzem. Ale wcześniej chyba spróbuję z jakąś maścią na dziąsła. Dzięki dziewczyny za odzew, ja na razie lecę, bo maruda się obudziła i skrzeczy jak wrona ;) na szczęście to objaw dobrego humoru, więc może nie będzie tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Olcia DZIEKI ;) a to dobre;) ja dzisiaj za to mialam dzis koszmar...snil mi sie Moj wujek ktory zmarl jak bylam w ciazy echhhh.... Olcia my jak uniwersalny zolnierze...przetrwamy wszystko taka NASZA natura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://hipseat.pl/ dla Klaudi..to SA tak zwane nosidelka biodrowe...ja kupilam turystyczne bo nie bede miala duzo miejsca w torbie do Polski, a normalnie kupila bym takie...drozsza ale I wygodniejsze PEWNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuzzle ja tez stawiam na zabki - to ze Tymek sie bardziej nie slini i nie ma zmienionych dziasel nic nie znaczy - widocznie w srodku cos go tam boli, pewnie niedlugo sie przebija :) Sylwek rampersik superasny - dla Lajlusi oczywiscie roz? w sumie w bieli tez bedzie slicznie wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja:) Dobrze Bedronka napisala(w L O mowili na mnie Biedrona;-))u nas nic na zeby nie wskazywalo-tylko jak sie potem okazalo kupska,ale tylko te dwa pierwsze przyszly bezbolesnie bo teraz to co u Was:( w nocy pobudka co godz z placzem, w dzien nie usnie sam tylko jeczy,placze, tylko an rekach, pobawi sie troszku i juz cos nie pasuje.....a tak pieknie bylo;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ola, nie martw się, u nas też wieczne jęczenie...Masakra jakaś od tygodnia jest...Jęczy właściwie bez przerwy, niezależnie od pozycji, na chwilę jest cicho jak się czymś zajmie, a potem to samo.I przestał mi jeść obiadki i deserki.Tylko cyca chce.Myślę, że to kwestia zębów.Także trzymaj się, przetrwałyśmy już tyle, że i z zębami damy radę:) My dziś pobudka o 5.Pozostawię beż komentarza jaka jestem niewyspana. Sylwia, prześliczny ten rampersik.Nosidełko zresztą też super.Ja właśnie czegoś szukam na tego mojego uparciucha wóżkowego. Klaudia, mój też mi się budzi z wrzaskiem i wielkim płaczem, ale tylko w dzień... Pelepecia, korzystaj z chwili:)Mój mi stuka w komputer i złości się, że mu nie pozwalam;)Ale też idę kawkę zrobić, a co!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) Beti fajnie,że czapeczki się podobają;) Moja malizna sobie śpi,a ja już wszystko porobiłam:) dwa prania,sprzątanko,kawa wypita i czekam aż wstanie;) będziemy ćwiczyć obroty Olcik dziękuję jeszcze raz za linka👄 a wiem co zrobię oglądne o tej obsesji karmienia piersią ;) Sylwia rampers boski sama bym taki kupiła Mai;) dziś wprowadziam gluten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez sie PODOBA ;) oczywiscie ,ze rozowy Starbuck;) ale zastanawiam sie JESZCZE nad bialym ;) choc powiem szczerze ,ze na lato nie mamy ZBYT wiele rozowych ciuszkow) ...zolte, zielone, niebieskie, BIALO/ CZARNE;) Dziewczyny My wszystko przezyjemy ;) za 5 LAT bedziemy sie z tego smialy;););) a MOZE I wczesniej ;) EWCI COS DLUGO NIE MA...KTOS COS WIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia mi pediatra kazala na poczatek samej ugotowac kasze manne w wodzie i dac pol lyzeczki na 100ml do mleka lub zupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie też myslalam o takim biszkopcie do jablka czy banana. A jakie moga być objawy nietolerancji na gluten? Najpierw musze sobie poczytac żeby wiedziec czego ewentualnie się dopatrywac. Baska w poniedzialek konczy 5msc i też zamierzam wprowadzic gluten. A swoja droga w poniedzialek to już miesiac po slubie. A Ewka obstawiam u rodzicow na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×