Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Sylwuś-to super Layla spała :) uśmiałam się o tych zębach bo nie słyszałam tego hehe :) ja też bym sobie nie pozwoliła żeby wpychać dziewczynkom świństwa do buzi ja mam Bardzo fajną teściową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u nas masakra :-( :-( Kubuś po 22 obudził się z gorączka 38. Jak dawaliśmy mu paracetamol to zwymiotował. Kompletnie nie dawał się położyć, był od razu okropny płacz. Potem zjadł nawet sporo z piersi i usnal. Po kilku minutach obudził się z okropnym wrzaskiem i jak go podniosłam znowu wszystko zwrócił.. Dałam mu 100ml orsalitu i vibrucol, bo syropu sobie nie pozwolił dać i nosilam. Po 3 zjadł z piersi ale tylko trochę mu pozwoliłam i usnal mi na rożku, żeby go nie obudzić tak się oparlam i siedzialam. Teraz zjadł, posmial się, pomachal nogami, znowu poplakal i usnal znów na rożku. I znowu z nim tak siedzę. Nie spałam nic :-( temperatura dalej 38.. Mąż trochę śpi od 3 bo na 10 do pracy choć mały ciągle go budzi buczeniem :-( Kitka zaraz pomyślałam o Was, bo ją też ciągle myślę że to zęby a to rzeczywiście może być gardło. Od 3 dni nie chce piersi w dzień, kicha, też pokasłuje :-( w poniedziałek lekarz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek Współczujemy:( Może podaj lek przeciwgorączkowy w czopkach. Ale 38 st. to stan podgorączkowy dopiero. Także może naturalnymi metodami postaraj się zbić. Kurcze no ja bym po takich dwóch wymiotach to karetkę chyba wezwała, bo dziecko się może szybko odwodnić. Jak coś to patrz język czy nie suchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu pisać, ale podczytuję czasem. Odezwę się później. Ja tylko tak "na teściową'. Jaka to jest "teściowa na 102"? 100 metrów od domu. 2 metry pod ziemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u Nas pięknie za oknem Amelka poszła z babcią do kościółka Juleczka i mąż śpią :) Ewa nietoperkowa -Kubuś może wymiotować i mieć gorączkę na zęby zapalenie ucha gardło najlepiej idź z Nim jutro do lekarza podawaj często pierś i wodę z butelki dobrze że podałaś orsalit A nie masz możliwości iść dziś do lekarza prywatnie ?? do szpitala nie polecam iść bo Was jeszcze zostawią a w szpitalu to wylęgarnia zarazków i różnych chorób Jeśli nie będzie chciał pić to wiadomo musisz jechać żeby się nie odwodnił dostanie kroplówki i się nie odwodni Trzymam kciuki żeby szybko Kubuś wyzdrowiał Ucałuj Kubusia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia-fajnie że się odezwałaś :) napisz w wolnej chwili jak Szymuś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymo zdrów jak ryba. Jakoś udało się uniknąć rozwinięcia choróbska. Dzisiaj jedziemy zaraz na wieś się wietrzyć. Dalej ma delikatny katarek, ale wystarcza aspirator i sterimar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i u nas ciezka noc- Artus od 20 co godz sie budzil na jedzenie....jak dalam smoczka to pisk jakby go ze skory obdzierali, pociumkal piers , wypluwal i spanie a po godz to samo...dzis biore butelke z woda na noc ale czy to cos da...a przy karmieniu piersia jak sie podaje kaszek-tzn chyba kleik-nie? na noc? bo juz mam dosc...powoli, z dnia na dzien dzis bylo epogeum!!!teraz po 8 pierwszy raz nie je...Pawel wlaczyl suszarke i Maly padl bo od 7 nie spal...a ja mam dosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek ;( biedni WY....do LEKARZA szybciutko ...jak cos to nie czekac do Poniedzialku.! ANDZIA przykro mi...ja czytalam taki art ,ze duze dzieciaczki szybciej potrzebuja stale go jedzenia ( ale to bylo o butelkowych) ja odkad Layli podaje zipie w ciagu dnia , I kaszke mleczna spi duzo lepiej. Dzis przespane 9 h bez jedzenia , wczoraj prawie 12. Pytalam Cie wczesniej , czy ARTUSIOWI row no rosna te 2 zabki? Bo Layla jeden Ma wiekszy a drugi mniejszy a row no wyszly... Ewcia wypoczywaj I oddychaj wiejskim powietrzem;) a Szymciem oczywista!!!! NIUNKA!!! no to na SZCZESCIE DZIEWCZYNKI Cie uratowaly;) Milej niedzieli ;););) Ewa MOJA yes Iowa jest na 2002 ...bo tyle MIESZKA od NAS ;););) hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelku już mamę po czopki wyslalam. Gdyby nie chciał jeść czy pić to by trzebabylo dzwonić ale on zaraz po zwymiotowaniu wyrażał chęć jedzenia.. Jadł po trochu o 3, 6, 8 więc jest dobrze. Jeszcze gdyby tak nie męczył się i trochę przespal sam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek-rzeczywiscie pytalas-widzilam, mialam odpisac ale potem potem i w koncu nie odpisalam...juz pisze-wiec wyszly w tym samym czasie i poki co "ida leb w leb" narazie wystaja tak 1 cm i wygladaja na takie same wielkosciowo i rosna rowno. aha wlasnie mojej siostrze mlodszej rosly krzywo jedynki dolne- tak jakby do srodka- i pani ortodonta-bo mama z nia poszla do niej pow, ze jak rosna trzeba masowac-tak jak powinny rosnac poprawnie czyli u niej od srodka do zew i , ze sie naprostuja- tylko wczasie wzrostu zeba()to juz byly stale wiec i ona byla wieksza-chociaz jakbym terazmusiala Artusiowi masowac chyba bym dala rade bo on zadowolony jak masuje dziasla:-))no i ta moja siostra ma zeby takie jakie byc powinny-moze bardzo delikatnie skierowane do sordka ale bardzo delikatnie.nic z tym nie robila bo ni jest to ani bardzo widoczne ani szpecace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy i my :-) U nasz dzisiaj spokojna noc. Standardowo 3 karmienia. Ewo nietoperkowa , ja podzielam zdanie dziewczyn. W takich stanach trzeba dawać dziecku dużo pić.Jak będzie Kubuś gorzej się czuł , to może masz możliwość wezwać do siebie lekarza ??? Trzymamy kciuki i życzymy dużo zdrówka . Ewuś - to miłego pobytu na wsi :-) Aniu, ja nie pomogę. Nie wiem jak to jest z tym dokarmianiem . Ale moim zdaniem można dokarmiać. Ja czasami byłam zmuszona podać małej mm i zawsze spała mi po mm przynajmniej o godzinę dłużej niż po cycu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za słowa otuchy :-* :-* :-* To nasz "pierwszy raz" dlatego psycha lekko szwankuje i już biegunkę że stresu dostałam.. Kubutek jest bardzo dzielny, znowu wcina z ochotą i podsypia przy okazji :-) Teraz ma 38,5 i zadzwoniłam do pediatry na pogotowie, na razie mówił żeby się wstrzymać i pić, pić, pić. A jakby temp rosła to przyjechać.. Mąż pojechał do pracy ale jakby co to się zwolni i mama przyjedzie na cały dzień więc może troszkę się przespie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kupiłam Małemu dwie czapeczki, jedna z daszkiem a drugi kapelusik. Fajne i niedrogie, temu wzięłam dwie od razu:) Nietoperek Trzymaj się, a my trzymamy kciuki:) A nic nie mówiła lekarka żeby dać coś na gorączkę? Bo w sumie to już wysoka. Ja bym dała chyba czopek już. Nam lekarka mówiła nawet po szczepieniu czy na ząbki, jak będzie ponad 38 st. dać czopek niech się dziecko nie męczy. Oj to chyba ta pogoda taka zdradziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek ;( biedni WY....do LEKARZA szybciutko ...jak cos to nie czekac do Poniedzialku.! ANDZIA przykro mi...ja czytalam taki art ,ze duze dzieciaczki szybciej potrzebuja stale go jedzenia ( ale to bylo o butelkowych) ja odkad Layli podaje zipie w ciagu dnia , I kaszke mleczna spi duzo lepiej. Dzis przespane 9 h bez jedzenia , wczoraj prawie 12. Pytalam Cie wczesniej , czy ARTUSIOWI row no rosna te 2 zabki? Bo Layla jeden Ma wiekszy a drugi mniejszy a row no wyszly... Ewcia wypoczywaj I oddychaj wiejskim powietrzem;) a Szymciem oczywista!!!! NIUNKA!!! no to na SZCZESCIE DZIEWCZYNKI Cie uratowaly;) Milej niedzieli ;););) Ewa MOJA yes Iowa jest na 2002 ...bo tyle MIESZKA od NAS ;););) hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Czopelku, mam dać czopek :-D ale czekam na dostawę ;-) W sumie ja jestem zasmarkana.więc to pewnie przeze mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to od razu jak czuję, że coś mnie zaczyna brać od razu cerutin i witamina C. I się nie rozwija. No nic nietoperku leczcie się. Tylko mama też niech wyleczy się żeby nie zarażać. A co do karetki to moja lekarka mówi, żeby się nie cykać jak coś bo do tak maleńkiego dziecka muszą przyjechać, a każda godzina jest bardzo ważna jak coś się dzieje. U nas miał biegunkę cały dzień i już miałam wzywać ale się poprawiło. Znaczy teraz to już wypytałam lekarki co robić samemu w takich sytuacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. My mielismy bardzo udana sobote u rodzicow i znajomych na grillu. Nasza wczoraj poszla spac dopiero i 21.30. Juz o 2.30 wrzask na mleko a o 5.30 pobudka....a co najlepsze oba je pozniej dopiero o 9. a od 5.30 buszuje i piszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLCIK...FAJNIE ,ZE SIE SOBOTA UDALA...HEHEHE I SZYBKO ZACZYNASZ NIEDZIELE;);) my od 7 na nogach...JUZ ojciec nalesniki zjadl I do kosciola pojechal , a ja mala do snu ululalam I OBIADEK pichce, dzis kotleciki w SOSIE CEBULOWYM, ziemniczki z koperkiem I MIZERIA ;) Nietoperek...CZOPELEK Ma racje ...nie Ma co sie zastanawiac...w KONCU chodzi o ZDROWIE dzieciatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tylko na chwile weekend jak zawsze-zwiedzamy z Baska. Mam pyt ktoras chwalila się na fb że wygrala kocyk z bobovity i teraz ten formularz trzeba z tej str wydrukowac i wyslac im czy wypelnic i parogon jakoś doslac? Bo dostalam sms a str mi w tel nie chcę otworzyc wiec nie wiem, a ciekawa jestem- a już w podrozy wiec nie mam jak sprawdzic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zdrówka dla przeziebionych i chorych dzieciaczków:*** u nas jak zwykle, nocka za nocką-snu minimum jak się da. Przyzwyczaiłam się, że moje dziecię nie lubi spać;) podobno takie są;) my też po spacerku, po mszy, teraz obiadek i dalej na polko, pogoda cudna. buziaki dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka i prawie po weekendzie - czemu one tak szybko mijaja? a dzis dluuugi spacer za nami - z butla mleka - wiec poszaleliśmy ;) u nas gorąco Nietoperek zdrowka dla Was obojga! jak KUbus? temperatura spadla? Andzia - oby dzis bylo lepiej! Synek daj sie mamie wyspac! z tego co dziewczyny pisaly tojak zaczely na noc podawac kaszke to nie przelozylo sie to na dluzsze spanie, raczej jak w ogole przeszly na mm , bo z tego co piszesz to Twoj synek ni e budzi sie na jedznie tylko do mamusi.. niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck- no chyba wlasnie masz racje:)i z tego bedzie najtrudniej wyjsc- bo glod jeszcze mozna zwalczyc ale chec przytulenia sie do mamusi...jak?hehe kupilam dzis akszke mleczno ryzowa malinowa(ale slodka fuj!!juz zaluje bo np Milupy sa bez cukru to do Sylwki i Kamili-wszytskie pl sa z cukrem-chyba,z e znacie jakas bez to powiedzcie)w pl sklepie wiec wzielam co mieli i zrobilam troche gesciejsza zeby lyzeczkamu dac-ale tak ok 18 zeby po tem wykapac i po dac piers i zobaczyc jak bedzie- noa le ja sobie wykombinowalam aArtus w ***to mial- jak zaczal pluc, banki robic,smiac sie to nie szlo go nakarmic:Dno i o tyle z mojego planu:D:D ktory i tak nie wiem czy byl dobry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHE ANIU TO DZIECI NAS USTAWIAJĄ moja marudna ostatnio ale ze byla babcia TO NIE BYLO TAK ZLE A TERAZ SAMA BEDE MUSIALA DAC SOBIE RADE zdrówka na maluszkow i sił dla mamy w tym trudnym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dla odmiany- Mloda drugi dzien grzeczna. Tylko wstawac moglaby pozniej...teraz lezy wykapana i nakarmiona ale chyba wcale nie ma zamiaru zasnac. Moja pije tylko 2 x dziennie mleko...na noc i w nocy. Trochemalo chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA ja daje kremowa kaszke z aptamila...nie jest bardzo slodka, bardziej podobna w smaku do mleka...I kaszy manny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dziś znow w biegu. Zaczelismy od kosciolka a pozniej Kolejka do nowego zoo.A Baska wiekszosc czasu przespala. Wczoraj znow budzila się z wrzaskiem. Ciekawe jak dzisiaj. Już się boje. Co do slodkich kaszek- moja Basia preferuje bezsmakowy kleik ryzowy a do picia zadne soczki czy hwrbatki- zwykla woda Zdrowka dla Choruszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chyba mogę trochę odetchnąć. Oczywiście jutro idę do lekarza ale już jest lepiej. Kubuś śpi wymeczony w końcu w lóżeczku, ją też już leze bo w dzień tylko 2h spałam. Podałam czopek w południe i to wystarczyło.. Od 17 ma 36,7st :-) Nakichal się strasznie i taki smutny był. Ale to drugie chyba przez to że jest stratny o sloiczek zupki i deserku :-P Musiał nadrobić więc jadł co 2h!! Piersi mam takie flaczki puste ;-) za to jutro będą pękac w szwach... Wiedzialan że mu lepiej jak zaczął się hihrac w głos jak zaczęłam spiewac: koko koko euro spoko :-D :-D ale to się tak zaśmiewał że szok :-D A zaczęło się tak naprawdę od jego kataru podczas tych upałów w weekend majowy, potem ją dostałam i do niego wróciło że zdwojoną siłą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a Ty śpisz z Artusiem czy osobno? Moze spróbuj mu do lóżeczka wsadzić coś z Twoim zapachem (może wytul jego pieluszke) a nóż widelec zadziała.. Olcik 2 x mleko, pewnie zupka, deser ale co jeszcze? Bo pisalas że Tosia ma 5 posiłków więc 1 mi brakuje? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×