Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Różnie- czasem robię jej gęsty kleik/kaszkę na mleku, albo mannę z owocami, a najczęściej jest to twarożek, bo Tosia je nabiał. Ogólnie to ona już bardzo dużo różnych rzeczy je. W zupkach ma makaron, całe ziarenka ryżu czy kaszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy. Noc nawet spokojna. Ale zauwazylam że dla Baski nie ma znaczenia czy ona dostanie przed snem porcje mleka 150ml czy porcje kaszki, to i tak budzi się ok 2. Wczoraj byla już tak zmeczona że na polspiaco podalam jej mleko i o 2 pobudka. Wypila mleko i do 7 spala. A wczoraj dzien pelen wrazen. Jeszcze dziś mnie nogi bola. Jak wyszlismy z domu o 12 to wrocilismy o 18:) Baska kolejkami pojezdzila, rozgladala się zadowolona i uhahana, a poza kolejka to chwile w wozku i zaraz tarla się po oczkach smoczek i spala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek ;) KLAUDYNA ...u NAS tez nie bylo znaczenia co dostala mala ( tylko na POCZATKU troche dzialala dodatkowa pot ja mleka. Ale teraz wzielam sie na sposob I jak ZACZYNA lekko sie przebdzac na mleko to pomasuje ja chwilke po PLECKACH bo tak lubi I Ona poprostu spi dalej, dzis pierwsze mleko bylo o 6 rano czyl 10 h po ostatnim a wypila tylko 130 ml, ( a ogolnie przez ten jej caly energiczny TRYBIE zycia ;) to w TYM miesiacu przybrala tylko 670 gram gdzie wczesniej przybierala po ponad kilo. Ale podobno teraz to dobrze I normalnie;) Takze u NAS nock a fajna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucilam link w piatek i to samo mowila mi pediatra że w 5-6msc dziecko podwaja wage urodzeniowa, a pozniej to wolniej idzie. Na Baske czasem pomaga jak się wybudza smoczek- podaje żeby się nie rozplakala ide zrobic mleko, a czasem jak wracam to ona spi, ale zdazylo się tak tylko kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane :-) I ja nie narzekam na dzisiejszą noc....Spałam do 8:10 ........:-):-):-) W weekend byłam już o 7 na nogach , bo maleńka była już wyspana. Ewo nietoperkowa, dobrze,że małemu gorączka spadła.Napisz jak minęła noc i co powiedział lekarz . A Basieńka jak zwykle szalała w weekend :))) Podróżniczka mała ;-) A tak w ogóle to dzisiaj wstałam z bardzo dobrym humorem :-) W piątek jedziemy na ponad tydzień do Polski :-):-):-) . I tak sobie uświadomiłam to dzisiaj i............ BANAN na buzi :-) Jutro jak dopisze pogoda pójdę małą zważyć i zmierzyć.Jutro kończy 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek Ciesze sie ze JUZ troszke lepiej ;) Siema Biedronia...no i Ty mnie musisz stresowac od. Rana;) ja dopiero za 4 tygodnie ;););) POLSKA!!!!! Zartuje ...Baw sie dobrze odpoczywajcie I CIESZ sloneczkiem ;) ja bede tam 3 tygodnie ale rok JUZ minie jak nie bylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek Ciesze sie ze JUZ troszke lepiej ;) Siema Biedronia...no i Ty mnie musisz stresowac od. Rana;) ja dopiero za 4 tygodnie ;););) POLSKA!!!!! Zartuje ...Baw sie dobrze odpoczywajcie I CIESZ sloneczkiem ;) ja bede tam 3 tygodnie ale rok JUZ minie jak nie bylam ;) Klaudia wydaje i mi sie ,ze te NASZE dzieciaczki co jedza raz w nocy to I tak sie szybko odzwyczaja I beda przesypialy cala noc, tylko trzeba Im pomoc;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! a moja jak zwykle nie chce zjesc mleka teraz i musze zrobic jej inny posilek...a poza tym to uhahana;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra u NAS NARESZCIE goraco;);) wiez zaczynamy akcje spacer;)!!!!! Ale sie ciesze;) ten BRAK powietrza mnie dobija;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olcia;) Powiem Ci ,ze dopiero malej podaje kilka dni zupki po 100 gram, I kaszki...troszke dlzej, ale zauwazylam ze mleko to JUZ jakos tak mniej chetnie pije, I smoczek wypluwa... Wczoraj przed snem 130 ml...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwka ........ja nie chciałam ...........:-O A tak w ogóle to fajnie to wyszło, bo w tym roku kwiaty dla mojej matuli wręczę sama i UŚCISKAM :-) Bo w dzień matki będziemy w pl. Olcik dzieńdoberek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam właśnie koncert jęków i stęków...........idziemy się bawić troszkę Sylwka 3 tygodnie.....eh .......ja teraz tak szybko na weselicho . A w sierpniu NA ZAWSZE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronia...ja JESZCZE nie WIEM kiedy na zawsze...ale WIEM ze napewno tak....bo Moj maz zakochal sie w naszym kraju...I nie widzi problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś , Boje się trochę jak to będzie, po tylu latach na emigracji ....., ale ludzie przecież dają radę .Więc damy i my :-)..........Najważniejsze, że nie jesteśmy tam sami. Tutaj sami dajemy sobie radę to w Pl będzie chyba pikuś ...........co ??? No i nie ma bariery językowej ;-) Mała bawi się na macie. Odkryła starą- nową zabawkę . eh żeby się tak ucieszyć z zabawki nie widzianej parę dni :-) KOchana moja Anulka .... a ten uśmiech :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ,ze dacie RADE...I nie myslec inaczej!!!! TUTAJ CZLOWIEK ZADNEJ PRACY SIE NIE BAL...I WIADOMO PRZEZ JAKIE KATEGORIE PRACY PRZECHODZI SIE TU W POCZATKOWYCH STADIACH...wiec czego sie bac w Polsce??? Szukaj a znajdziesz! TYM bardzie ze w CV bedzie widnial wpis JEZYKOWY;) bedzie dobrze nie martwcie sie na przyszlosc;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ......KOCHANA JESTEŚ..... , ja też wierzę,że będzie dobrze. O pracę się nie boję. Jak to mówią "dla chcącego nic trudnego" ....języki obce w CV nie zaszkodzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadetka ja też uwazam że dacie rade bo przeciez nie moze być inaczej :) na tlc reklamuja jakis program i tam taka kobieta mowi takie slowa "jestem mama, teraz mogę wszystko" i tego się trzymajmy:D A co do Baski, no coz rosnie nam obiezyswiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!dziewczyny wiem,z e ten temat sie juz to pojawil ale mozecie mi pomoc:) gondola juz za mala na mojego szkraba-wczoraj poszlam na spacer i nioslam cala droge a wocek pchalam bo plakal, nic nie widzi-zreszta juz jak sie naprezy to za krotka gondola- no ale spacerowka nie rozklada sie calkiem na lezaco-ktoras z Was ma xlandera tego co ja i nie wiem czy juz moge go wlzyc do niej czy jeszcze za wczesnie...cholera jasna no! http://www.google.pl/imgres?q=xlander+xa+2007&start=104&um=1&hl=pl&biw=1680&bih=931&tbm=isch&tbnid=L7pGTUD_4vHK-M:&imgrefurl=http://detsky-bazar.hyperinzerce.cz/kombinovane-kocarky/inzerat/4658356-x-lander-xa-2007-zeleny-nabidka-karlovy-vary/&docid=A7YbYOL39C0PDM&imgurl=http://img3.hyperinzerce.cz/x-cz/inz/4658/4658356-x-lander-xa-2007-zeleny-5.jpg&w=3526&h=2567&ei=SP65T7bLNJC1hAf_nemNCQ&zoom=1&iact=hc&vpx=186&vpy=650&dur=484&hovh=134&hovw=179&tx=98&ty=124&sig=110214033494266045809&page=3&tbnh=134&tbnw=179&ndsp=54&ved=1t:429,r:18,s:104,i:105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka moja spacerowka rozklada się do 170st czyli nie do konca plasko, ale nie jest to jeszcze pollezaco i woze tak Baske już jakis czas a i pediatra nie miala zastrzezen. Ostatnio też ja do pozycji pollezocej podnosze na cchwile jak np zwiedzamy:) ale tylko na krotko bo jeszcze nie siedzi a bezsensu żeby na bok się przechylila i tak z nia jezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas wlasnie zostal spalaszowany pierwszy biszkopcik:) pol sloiczka owocow (banan i jablko) i do tego 2 biszkopty. Smakowalo. Czekamy czy cos zacznie się dziac-oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA TRZYMAM KCIUKI;) napewno bedzie dobrze;) MOJA mala odsypia , a Moj malzonek wlasnie dzwonil z and morza ,ze zdal kolejnych egzamin ;););) yupppi!!!! A tak sie stresowal ;) wszystko sie ulozylo po naszej mysli!!!!! Tak sie ciesze;) MALUTKA SPI JUZ PONAD GODZINKE , A JA DWIE KAWKI WYPILAM ZJADLAM SALATE Z TUNCZYKIEM I CZEKAM AZ LOCKA OTWORZY;) dzis mala bedzie jadla kurcakowa zupcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej .My po spacerze. MASAKRA jak DUSZNO. ODDYCHAĆ NIE MOŻNA :O Moja spacerówka rozkłada się całkiem na płasko. W sobotę pierwsza próba. Zobaczymy ,czy Ani się spodoba. byleby pogoda nam w Pl dopisała B-) Klaudynko dzięki :-* Biszkopcik pewnie smakował :-9 Sylwka , a Twój mąż mówi po polsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekujemy. Baska też ponad godz spala. Wypa mleko 150 i po pol godz dalam pol deserka. Teraz się zbieramy na jakis spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaam x landera. nie jest calkiem plasko jak w gondoli ale prawie. Klaudyna, u nas biszkopty tez sa ok;-) ja wlasnie gotuje zupke. Cirkawe czy zje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronia On wiecej rozumie, niz MOWI JUZ kiedys pisalam ze najlepiej wychodzi mu, dobranoc dzien dobry ;) dupa jasio;) grubby stefan I takie tam ...;) glupoty...NIGDY nie Ma czasu aby go pouczyc ale teraz lepiej ...uczy sie z Layla... Lecimy dalej robic letnie porzadki w szafie;) lojezuuuu ile ja mam tych ciuchow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jej ugotowalam zupke na miesku z kurczaka. ? warzyw byla marchew, pietruszka i ziemniak. to zblendowalam a potem dorzucilam zacierke makaronowa bo tej wielkosci kawalki jedzenia sa dla niej ok. Dzis nie przyprawialam. Czasem dodaje koperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×