Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Kurczę, a mój mały ma 37,5 temp. i chlustające ulewanie po każdym karmieniu...Zapisałam go do lekarza na popołudnie...Nie wiem co to może być...Na rota był szczepiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, mam taką nadzieję...Ale strasznie się denerwuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta daj znać jak wrócisz od lekarza. Ewa się znalazła :-) . Na FB cały post jest jej poświęcony ;-) Ewie laptop się zalał. Renia do niej dzwoniła ;-) i wszystko jasne :-) My idziemy pospacerować . Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka wpisz w google zabkowanie a ulewanie. Forum dobra mama. Tam dziewczyny pisza że zdarza się tak przy zabkowaniu. Moze cie to troche uspokoi a skoro idziesz do lekarza to się wszystko wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KITKA WSZYSTKIE BYSMY SIE DENERWOWALY...ja tez stawiam na zeby jak Klaudia.. Nie dopatruj sie NICZEGO innego ...poczekaj na opinie LEKARZA. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) wiecie co? ogladam tak te filmy Zawitkowskiego na Fb i mysle sobie ale z niego SWIETNY FACET !!!! ma tak niesamowite podejscie do dzieci!!!ech...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dziewczyny nie nadążam :P Co przeczytam zaległości, chce po chwili napisać posta a tu już następne 2 nowe strony.... Sylwia rampersik booooski, te falbanki, ehhh :) Nie wiem czemu ale korci mnie takiego kupić i ubrać Kubusiowi :D ale jakby to mój mąż zobaczyl to by mnie @@&%@##^@@... :P Ola - Chuzzle - u nas też szał od prawie 1,5 miesiąca, lekarka wtedy mówiła że dziąsla rozpulchnione na maxa więc to kwestia kilku dni i zęby wyjdą... i co... i ni ma :( Zęby mogą powodowac różnorakie objawy, widzisz że u każdej z dziewczyn było inaczej.... U nas też są pobudki z krzykiem w nocy, koszmary senne nad ranem, nie można małego czasem uspokoić, trzeba go mocno budzić bo płacze i spi :( Daję paracetamol, vibrucol, smaruje żelami różnymi (nawet orajel ze stanów ściagalam) ale nie chce tak małego szprycować na zapas, bo to tak różnie bywa, raz dzień dwa jest aniołkiem, nic go nie boli, denerwuje a potem znowu atak i mały diabełek... Teraz od kilku dni mamy jeszcze gorzej bo Kubus nie chce jeść. Na początku odmawiał piers, ale pil z butli odciągnięte albo mm. A teraz coraz gorzej, dziś ostatni raz jadł o 5!! Nie chce piersi, mm, jedynie udało mi sie mu słabej herbatki dać.. :( :( Zawsze mówilam że nie bede na siłe dziecka karmić ale taka przerwa już mnie martwi. Spróbuje z zupką.. Olcik jak Ty to robisz że Tośka zjada 250ml?! Kubus na poczatku pięknie przybierał a teraz coraz gorzej, waży ok 7100 a dziś kończy 24tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze a propo.. nie wiem czy mi palce to napiszą ;) ale... wczoraj skończył mi sie macierzyński. Jeszcze 2,5 tyg starego urlopu, 1,5 tyg nowego i wracam do pracy za równy miesiąc :( :( :( :( buuuuu Jak to u was, któras też wraca po macierzyńskim, bo z tego co na razie kojarze większość jednak wychowawczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się konczy 8czerwca i... Na wychowawczy nie mogę isc bo nie pracuje już. No i wracac też nie mam gdzie. Wiec na bezrobociu się zarejestruje bede miec ubezpieczenie i jakis tam zasilek bo chociaż do roku chcę być z mala, no ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po spacerku i Ignacy właśnie śpi. A ja sobie odpoczywam. Sylwia H Super te nosidełko na biodro, ale chyba u nas niema takiego bo szukałam. A w góry jedziemy w w sierpniu i chcę kupić chustę, żeby bez wózka chodzić. A rampers wypasiony. Ty to masz gust dziewczyno:) Le_solei A ten viburcol nie zamula dziecka?? U nas też ostatnio się zdarzyły ulewania, ale jak teraz czytam to patrzę, że mogło to być spowodowane ząbkami. A co do pleśni to współczuję i też tak miałam, właśnie od nadmiaru wilgoci zimą. Ale SAVO wytępił skutecznie a ściana bielutka jak świeżo malowana:) Starbuck Gratulujemy ząbków:) Szybko poszło. Kitka Zastanawia mnie ten kubeczek doidy cup... Tak małe dziecko może pić z kubeczka już? Nie oblewa się. Aga Fajna ta stronka z czapkami, naprawdę duży wybór dla chłopców:) A Ty zamawiałaś poczta je czy jak? Jak cenowo wychodzi? A co za obroty ćwiczysz:)? No no dałaś po robocie:) Jak ja wczoraj, i .... chyba sie wypaliłam bo dziś lenistwo:D Dolarka Ty się nie martw bo ile lekarzy tyle opinii. U nas obwód główki jest 45 cm (wiem wiem sporo:)) I też szukali czy to nie wodogłowie i nic. W końcu stanęło na tym, że ma po mamie duży łepek:) Nietoperek U nas też od tych zębów ma kiepski apetyt, a wcześniej jadł super. Także nie martw się, może podaj mu łyżeczką mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf nasmarowałam:D Ja tez chcę do roku z Synkiem zostać, nie mam serca oddawać go do żłobka. A babci też niemam pod ręką. Także zobaczymy co będzie. Kurcze chyba tylko ja nie dokarmiam swojego Ignacego jeszcze..... Hmm jak myślicie, dobrze robię, bo w sumie to na piersi to i tak on dobrze wygląda. Acha i mam pytanie może głupie, a po co dajecie tę kaszkę mleczno-ryżową? Zamiast mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek, może może:)Tyle, że nie samo:)Ja mu trzymam kubeczek, a on pije:)Czasami się oblewa, jak się wierci, ale jestem zaskoczona, że pije tak ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka Aaaaaa Ty mu trzymasz bo właśnie mnie zastanawiało jak takie nieskoordynowane rączki sobie z tym radzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:) No jeszcze taki sprytny nie jest:)Ja trzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek nie wiem jak ona to robi. Zjada 250 ml z kaszka o 20, budzi sie o 3 i je 200. potem ok 8 je mleko lub twarozek z owocami, ok 13 je zupke ta duza, o 17 deserek spory. i wazy 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po macierzynskim bylam na l4 na Antosie i teraz mam jeszcze duzo urlopu do wykorzystania i potem wychowawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek ja tez jeszcze Młodej niczym nie dokarmiam - jedynie od 2 tygodni lyzeczka kaszki manny w ramach ekspozycji na gluten, czekam do tych 6 m-cy Mi macierzynski sie juz skonczyl - teraz wybieram zaległy urlop troche tego mi sie nazbieralo bo az 1,5 mca a pozniej na wychowawczy, nie wiem jeszcze na ile, no na pewno w wakacje nie bede wracac do pracy :) zreszta tez nie wiem czy bede mala do czego.. Zawistowski jest świetny - uwielbiam patrzeć jak on pracuje z dzieciakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:D ja jestem w domu napewno do 8 pazdzernika a potem jeszcze urlop wiec chyba do konca pazdziernika sie uzbiera, jakos tak:) sluchajcie od kiedy mozna podac dziecku ziemniaka slodkiego? moj dzisiaj wcinal jablko z dynia-ale mu smakowalo!!!wow, narazie tylko tak po kilka lyzeczek daje na smaka-raczej nie sa to pelne posilki-czekam do pelnych 6 m-cy i wtedy bedzie jadl normalnie. narazie tylko marchewke robilam mu sama a tak to sloiczek, ale jutro jade na zakupy i sobie kupie i dynie i jablka i marchewke i zrobie kilka mixow;)male porcje, zamroze i bedzie z glowy na caly tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn jadl normlanie-w sensie jedno karmienie zastapie jakims daniem:) czy np 2-jedno warzywne a jedno owocowe...jeszcze nie wiem....jakies propozycje:D musze o tym glutenie poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA...MOJA zqczela 3 dni temu od tego, ziemniak slodki , kukurydza, I slodka papryka I cukinia... I jest NAPISANE od 4 miesiaca...wiesz te zupki z Organix...tylko drogie;( zjadla dzis poraz 2 100 gram tej zupki I radocha;) Dziewczyny pytanie moje do Was... Potrzebuje jakis sensowny jadlospis z kaszka I zupka I deserkiem. Daje malej wszystkiego po troszku...narazie nie Ma reakcji,piekne kupy I zero bolu;) tylko nie WIEM jak to rozegrac bo do tej pory mala pila co 3 h melko 150/180 ml. Zupki SA pakowane po 100 gram ;( czyli jak zje cala to mam jej dorobic 80 ml mleka???? Bo zgupialam;(??? Prosze o pomoc??? OLCIK??? KLAUDIA???? MAMUSKI!!! help!!! Andzie JESZCZE jedno Tutaj od 4 miesiaca SA zupy nawet z serem ( ktorej Layla nie lubi) I z kurczakiem, ktora bedziemy probowac jutro()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Ja podaje Basi albo obiadek albo deserek po sloiczku 130g O 8 i 11rano mleko o 14 sloiczek o 17 mleko o 20 kaszka i o 3 w nocy mleko. Narazie poznajemy czy cos nie uczula wiec tylko 1 sloiczek dziennie albo jedno albo drugie. A co do tego nosidelka to mi się generalnie rozchodzi też o takie turystyczne na podroze pociagiem z Baska. Zdecydowanie latwiej chyba tak niż na rekach. Ale nie znalazlam takowego a 200zl za nosidelko na pare razy to mi szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia- ja duzo sama gotuje a jak kupuje to te sloiczki wieksze- 190 gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki laski za pomoc, czyli większość obstawia zęby, hm... zobaczymy. Ale możecie mieć rację, kupiłam mu dzisiaj żel Dentinox N, posmarowałam bo jęczał już okropnie i... po 10 minutach zaczął się ładnie bawić na macie, podeszłam do niego i mówię: Bzzzzzzzt! A ten, jak się zaczął chichrać na głos... Także, albo to rzeczywiście zęby i żel pomógł albo ma rozdwojenie jaźni :) zobaczymy co dalej, jak na razie od 20 minut spokój :) Odnośnie powrotu do pracy, ja wracam w lipcu, ale tylko na 4-5h dziennie jak na razie. Mogłabym w domu pracować, ale w domu to nie praca, wszystko rozprasza, nie można się skupić itd. Ostatecznie jak coś nie wypali, tzn synek nie będzie zbyt zadowolony będę pracować w domu. Jeżeli chodzi o opiekę to moja mama i teściowa nie pracują, także Tymek będzie pod dobrą opieką. No i koniec spokoju, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dentinox nic nie dzialal tylko baby orajel ale nie da sie go kupic w Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Dziekuje za odp..;) Olcik I ja chyba tez zaczne gotowac...bo drogie cholerstwo I malo, a samemu bede przynajmniej wiedziala co daje;) KLAUDIA DZIEKI za jadlospis, MOJA JE w tych samych godzinach wiec bedzie Latwiej... Co do nosidelka kupilabym Ci I wyslala, ale narazie nie maja;( SAMA widzialas 0 dostepnych a NIKT INNY ich nie Ma;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dupa zbita... Synek ma zapalenie gardła i dostał zastrzyki...Doktorka mówiła, że dobrze, że przyjechałam, bo byłoby tylko gorzej.A tu weekend przed nami. Kurczę, mam wyrzuty sumienia, że nic nie zauważyłam.Myślałam, że to ząbki, a to gardełko go bolało - stąd był taki marudny i nie chciał jeść...Troszkę też pokasływał, ale myślałam, że śliną się krztusi...Głupia baba ze mnie:(Dobrze, że zastrzyki w domu, to ganiać z nim nie będę musiała przynajmniej...Biedny mój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×