Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Aneta , Ty mi się tu nie zadręczaj kobieto, wyrzuty sumienia do kosza . Teraz dobrze,że wiadomo co się dzieje z Franiem . Lekarstwo zacznie szybko działać i mały będzie się teraz z dnia na dzień lepiej czuł. My się kochanie uczymy roli mamy i nie musimy przecież wszystkiego wiedzieć. Teraz już będzie tylko lepiej....a następnym razem będziesz o to doświadczenie mądrzejsza ... ,a my razem z Tobą. Trzymam kciuki za Ciebie i za Frania,żeby chłopak szybko poczuł się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRANIO....WRACAJ DO ZDROWIA!!! cocoa Sylwia trzyma kciuki...bys szybko wyzdrowial ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik Czytałam już to u kogoś na fb, to Twoja koleżanka?? Kitka Współczujemy i trzymamy kciuki za szybkie wyzdrowienie. A ciekawe od czego te gardło tak się załatwiło.... Biedronka Dzięki za linki, ale z Ciebie szybka dziewczyna:):) Starbuck Też lubię Zawitkowskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck Jak podajesz te kaszkę mannę? Do czego dodajesz? I taka normalna kaszka dla dorosłych? I jak, widzisz jakieś objawy niepokojące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny... Pierwszy zastrzyk to była masakra...Pierwszy raz tak strasznie płakał... Ewelina, gardło chyba od męża, bo był chory w ubiegłym tygodniu i w sumie dopiero kończy leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka Biedny Franio, uzdrawiające buziaki dla niego :* Ja już mam weekend :) Tymek dzisiaj zasnął w trakcie jedzenia po kąpieli, czyli tak jak robił zawsze przed atakami jęczenia, więc może będzie poprawa :) a za godzinę tata będzie w domu, to przejmie synka, a ja w końcu trochę nadrobię zaległości książkowe w spokoju i pośpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia odnośnie nosidełek, ja mam to z womaru http://krasnolandia.pl/nosidelka/15-nosidelko-womar-n15-rainbow-zaffiro.html i tak na moje oko jest całkiem ok, ma dużo tych różnych zapięć i regulacji. Nie wiem jeszcze jak w praktyce się sprawdza, bo na razie tylko w domu parę razy użyliśmy na parę minut - tak w ramach atrakcji dla marudy i Tymkowi chyba się podobało, tzn. nie marudził tylko rozglądał się po domu, a raz nawet zaczął usypiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek, nie zmam jej osobiscie. Znajomosc internetowa ale bardzo mi pomogla, doradzila w wielu kwestiach. Bardzo jej kibicuje i Frankowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamya Baska dzis wstala Uwaga 5.20. Po czym zasnela jeszcze na godz I tak od po 6 jestesmy na nogach. Dzis piekna pogoda wiec jak damy rade caly dzien spedzimy gdzies na miescie albo w jakims parku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja teściowa dała spróbować michalinie kawy!!!!! na łyżeczce tak troszeczke, jak to zobaczylam to myslałam ze ch*j mnie strzeli na miejscu. Tak jestem wściekła ze juz nie wiem co myslec, nie che awantury robic ale nie chce pozwolic na to zeby wtykala jej do buzi co popadnie. Kuuur*a mać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Klaudia, my też na nogach już od 6.I już po zastrzyku jesteśmy:(Ale było lepiej niż wczoraj. My chyba nie zaszalejemy dziś na dworze, bo tatuś wozi sprzęty do niowego mieszkanka.Poza tym, daruję sobie ze względu na małego. Biedronka, fajne to jedno nosidło co wyszukałaś...Chyba się skuszę, tylko męża muszę namóić:) Ola, ja też bym chyba zatłukła za taką akcję...Co to starsze pokolenie ma w głowach...Często słyszę o takich pomysłach od znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) ollakoziol Masakra normalnie, ale ja to bym od razu zwróciła uwagę...Nieraz jak słucham starszego pokolenia to włos mi się jeży. "Ignacy jest duży, sadzaj go i podpieraj poduszkami" to jest najczęstsza uwaga jaka obecnie słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek gotuje zwykla kasze manne (płaska lyzeczke =3g) w wodzie, wody tyle zeby powstala gęsta papka - gotuje sie w sumie chwilke potem dodaje troche swojego mleka i karmie łyzeczka, raz dosypalam lyzke mlecznej kaszki ryzowej - ale lepiej jej smakuje z moim mlekiem :) podaje kaszke tuz przed karmieniem na razie nie zauważylam zeby pojawiły sie jakies objawy kupilam tez mleczna owsianke bobovity - wg przelicznika glutenu tej owsianki wystarczy jedna lyzka - ale jeszcze nie podawalam Ola - masakra - co tez niektorym ludziom przychodzi do glowy, i to kawe?? wspolczuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, zapomniałam napisać, że lakarka wczoraj powiedziała, że Franek jest mega silny i siedzi stabilniej niż niektóre dzieć 6-7 miesięczne, więc ze spokojem mogę go wozić w spacerówce już...Alleluja!Może koszmar wózkowy w końcu się skończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka....napisalam sie jak debil...I h wszystko strzelil ;) Olcia nie nadarmo mowia ,ze yes Iowa powinna miec dwa zeby;) jeden do otwierania piwa a drugi aby ja bolal() Twoja powinna miec JESZCZE jeden ....abys jej go wybila ;) FRANCIK ;) chopina na medal;) Posprzatalam domek I biore sie za oboadek...jestem wyspana I pelna energii bo lalik dzisiaj spal od 8:30 wczoraj do 8 rano ;) bez jedzenia;);)) hurrraaaa oby tak dalej ;) milego weekendu KOCHANE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Racja kobietki ! ciepło sie zrobiło i heja z wozkami :) Kitaka przesyłam 3 tony zdrówka dla Frania ! A co do powrotu do pracy to ja miałam urlop m. do 15 kwietnia :( obecnie na l4 na Polcie a potem mam zaległy urlop w. w domku do września ! potem do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas pogoda bez szału, na spacerze byliśmy ale 2 godzinki. Taka pogoda, że nie wiadomo nawet jak ubrać Małego.... Sylwia H Hehe super o tych ząbkach:) Uśmiałam się i rozpowszechniłam oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta , jak Franio??? Już pewnie jest lepiej . Mam taką nadzieję.Buziaczki dla Was :-* Sylwka 11,5 godziny spało Ci dziecko. Cieszę się ,że Ty się wyspałaś :-) i życzę tylko takich spokojnych nocy. U nas dzisiaj super słonecznie i aż lepiej się robi jak taka pogoda ;-) Moja Ania już śpi , a ja cóż ............mecz z mężem oglądam ;-) Ola K , szkoda gadać........... Co do teściowych to ja znam taki : Ojciec po długim monologu teściowej mówi do syna: -Jasiu,przynieś babci krem do ust -Tato,ale który? -Ten z napisem ,,Kropelka" :-) :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronia, dziękujemy, z Franiem lepiej.Nie ma już gorączki i chyba antybiotyk działa, bo przestał marudzić i pięknie drzema w ciągu dnia - wraca do siebie:) I jest przeszczęśliwy, bo może jeść tylko cycunia do poniedziałku;P Tylko ten ryk po zastrzyku to masakra jakaś...:( A ja mam rewelacyjną teściową:)Jestem chora na celiakię, a ona specjalnie dla mnie piecze ciasto od czasu do czasu i przesyła przez szwagra mojego(mieszkam 150km od teściów):) I w ogóle robi mnóstwo cudownych rzecze, nie wtrąca się nam w nic, za to ZAWSZE wspiera i interesuje się nami:)Kocham ją jak nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, miło słyszeć ,że już lepiej :-) Ja też mam spoko teściową ....to od niej znam właśnie ten kawał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i u nas mecz, ale ja ide spac poki cora spi. Spi od godz a już 2 razy z wrzaskiem się przebudzila. Posmarowalam jej teraz dziasla i zobaczymy co dalej. Co do tesciowej widzialam ja raz, rodzina meza mieszka 500km od nas-nie zdazylam dobrze poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki :) wczoraj się nie odzywałam bo byłam z dziewczynkami u przyjaciółki wróciłyśmy późno jeszcze policja mnie złapała na kogutach ale obyło się bez mandatu dzięki dziewczynkom chcieli mi dać 5 punktów i 600 zł Juleczka chwilami marudzi bolą ja dziąsła:( niech już wyjdą te ząbki. Aneta -ty sobie nie wmawiaj że jesteś złą mamą nu nu na pewno chcesz jak najlepiej dla Frania . Beti -śliczna Wasza Anulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina..........dobrze ,ze Ty masz te dziewczynki :-) A dziękuję , dziękuję w imieniu córuni :-) Ja właśnie zamówiłam sobie rajstopy w sprayu .Zobaczymy co to jest warte. Naczytałam się tylu opinii i większość pozytywnych. No i będę na sobie testować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×