Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Lojezu....to jakas masakra;( Ewa przez tydzien jestes out of order;(;(;(;( dobrze chociaz ,za Malzonek Ma urlop;( Ola polecam...!!!!!!! Maxi C;) BAWCIE sie dobrze;) MOJA mala chola;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Serdecznie gratulacje dla Ciebie i Męża. Daleka i ciężka droga za Wami! Musicie być wspaniałą rodziną, skoro tak się sprawdziliście w trudnej sytuacji. :))) A dla Antosi - dużo zdrówka, samym sukcesów, zdobywania kolejnych umiejętności, apetyciku dobrego, żadnych więcej chorób i stresów! :))) Kurczę! Za miesiąc będziemy miały pierwszego grudniówkowego TOSIAKA ROCZNIAKA! Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia przeziebiona...kaszelek delikatny I katar...leci z nocna ,ze hej! To pierwszy raz tak....wczoraj bylo cieplo, a wszedzie w sklepach na deptaku klima na maxa...I tak ja ubieralam I rozbieralam;( I na wieczor wyszlo;( JUZ sciagamy z klupka gliki, masc majerankowa pod noskiem I calpol podajemy co szesc godzin. Do tego NIUNIA mi o malinowym souk napisla...to szybko zrobilam I podaje JUZ malej... Super fotki na Fejsie!!!! NARESZCIE!!!!! Olcia GRATULACJE dla Tosinki;) no tak Racja...Tosia na swiecie bedzie JUZ rok z nami za miesiac...Do tej pory pamietam jak Olcia zniknela we wrzesniu I nie wiedzialysmy co sie dzieje...tylko wiedzialysmy MAE KRWAWIENIE miala o ile dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia przeziebiona...kaszelek delikatny I katar...leci z nocna ,ze hej! To pierwszy raz tak....wczoraj bylo cieplo, a wszedzie w sklepach na deptaku klima na maxa...I tak ja ubieralam I rozbieralam;( I na wieczor wyszlo;( JUZ sciagamy z klupka gliki, masc majerankowa pod noskiem I calpol podajemy co szesc godzin. Do tego NIUNIA mi o malinowym souk napisla...to szybko zrobilam I podaje JUZ malej... Super fotki na Fejsie!!!! NARESZCIE!!!!! Olcia GRATULACJE dla Tosinki;) no tak Racja...Tosia na swiecie bedzie JUZ rok z nami za miesiac...Do tej pory pamietam jak Olcia zniknela we wrzesniu I nie wiedzialysmy co sie dzieje...tylko wiedzialysmy MAE KRWAWIENIE miala o ile dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Uuuuuu! To zdrówka dla Młodej! Do tego, co robisz, to tylko inhalacje z soli fizjologicznej mogę Ci "dołożyć", jeśli masz inhalator i Twój Mały Żywiołek zechce współpracować. ;))) Wiem, że w fotach i filmach mam potężne zaległości, ale jak słowo daję nie miałam kiedy. A i pstrykać, i nagrywać najczęściej zapominam, bo muszę "łapać" "asekurować" albo zabierać z buzi aktualnie przeżuwaną gazetę lub inny kabelek. Ależ mnie ten palec nakur... Opatrunek się przykleja do rany. Jak pomyślę o wieczornej wymianie, to już mi się robi słabo. Przypomniałam sobie o Octenisepcie i będę próbowała tym to gówno podgoić. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, jak za Nexta to cena ok. Ja sie czaje na taka bluze podszywana futerkiem ale nowa. Tylko ze 150 zl.....duzo... Fakt, ciezka droga za nami ale od jakichs dwoch tyg zaczynam wierzyc ze wychodzimy na prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa super ta Pilotka;) napewno bedzie fajnie wygladal;) Ja nabylam to jesien taki plaszczyk...tylko w kolorze Kawa z mlekiem I kozaczki w identycznym;) http://www.mothercare.com/Mothercare-Quilted-Duffle-Coat/LW8563,default,pd.html?cm_sp=ProductFeatures-_-Category%2520landing-_-Mothercare%2520Quilted%2520Duffle%2520Coat&q=coats%20%26%20jackets&q=coats%20%26%20jackets A od tej Pani KUPUJE ulubione czapki I przepaski...na jesien SA 3 ;) zobacz ta jaka piekna;) http://www.ebay.co.uk/itm/320688826916?var=510030252388&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_2329wt_689 ////// ta jest NASZA I JESZCZE DWIE inne;) fajne bo z czystej Bawelny szyja...I takie wygodne()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa super ta Pilotka;) napewno bedzie fajnie wygladal;) Ja nabylam to jesien taki plaszczyk...tylko w kolorze Kawa z mlekiem I kozaczki w identycznym;) http://www.mothercare.com/Mothercare-Quilted-Duffle-Coat/LW8563,default,pd.html?cm_sp=ProductFeatures-_-Category%2520landing-_-Mothercare%2520Quilted%2520Duffle%2520Coat&q=coats%20%26%20jackets&q=coats%20%26%20jackets A od tej Pani KUPUJE ulubione czapki I przepaski...na jesien SA 3 ;) zobacz ta jaka piekna;) http://www.ebay.co.uk/itm/320688826916?var=510030252388&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_2329wt_689 ////// ta jest NASZA I JESZCZE DWIE inne;) fajne bo z czystej Bawelny szyja...I takie wygodne()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ....Ty JUZ dawno jestes na prostej!!!!!!!! Buziakow wielkie ciesze sie ,za NARESZCIE to napisalas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia JESZCZE nad TYM sie zastanawiam ...skoro TYM mowa...sweter na misku... http://www.mothercare.com/Mothercare-Hooded-Lined-Cardigan/LW9858,default,pd.html?dwvar_LW9858_color=Pink&cm_sp=ProductFeatures-_-Category%2520landing-_-Mothercare%2520Hooded%2520Lined%2520Cardigan%2520-%2520Pink&q=jumpers%20%26%20cardigans&q=jumpers%20%26%20cardigans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka Zgadzam się z Sylwia, że "na prostej" to Wy już od dawna jesteście. :))) Sylwia Bardzo ładny płaszczyk, czapucha też cudna, chociaż ja osobiście wolę styl bardziej sportowy nawet dla dziewczynek. Sweterek cudny, a jaki piękny w granatowym - chyba spokojnie dla chłopca by mógł być? Ja też już zaczynam szukać ciepłych bluz, swetrów na polarze, ocieplanych spodni, kombinezonu, ale jakoś stawiam na używki. Zachęciło mnie to, że parę takich perełek w idealnym stanie kupiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy, my dziś mieliśmy bardzo żywiołową niedzielę:) I dopiero co do kompa usiadłam. Ewa - O jeju współczuję strasznie, niby palec ale czasem boli bardziej niż coś innego. Ja polecam po prostu nie zawijać, bo się dłużej będzie goić. Tylko patrzeć żeby nie urażać. Ja nigdy nie zawijam bo się długo babrze potem. Kurteczka bardzo fajna, ja to poluję na jakieś kombinezony wócika, kurcze a tak swoją drogą nie wiedziałam, że kombinezon dla niemowlątka może kosztować 300 zł. A firmy nie kojarzyłam nawet dotąd. Ciekawe czy pochodzi cały sezon. Sweterek bardzo ładny, ja to lubię jak piszą wymiary ubranek bo rozmair to czasem sobie można włożyć w buty:) Sylwia - No te klimy to zdradzieckie są. Sama mam od nich katar zawsze. Ale wyczaiłaś z początku także powinno pójść szybko i trzymam kciuki żeby się Malutka nie męczyła:) Ola - Ale ten czas pędzi strasznie. Wszystkiego co najlepsze dla Tosi:) Dzielna z niej dziewczynka. z rodziców jeszcze bardziej, Wam też gratulację wytrwałości i samozaparcia:) Niunia - Uuuuu to teraz będziecie grać sobie w x boxa:) Bardzo fajna rzecz. Ja to wolę by mój mąż takich dobrodziejstw nie tykał, bo czasem to może wyjść na drugą stronę. W ramach relaksu czasem gramy w scrabble:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - Nie ma to tamto, Layla mała dama będzie:) A te czapeczki są tak cudne że aż się cieszę, że mam syna. Bo był ześwirowała:D A to wogule się trzyma głowy? J też raczej na sportowo ubieram Ignasia, nie stroję go zbytnio, no chyba, że okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina Masz rację z tym zawijaniem. Staram się wietrzyć, ile mogę pomiędzy jednym opatrunkiem a drugim, ale tym trudno gdzieś nie urazić. :( Na noc na pewno nie odważę się zostawić odkrytego. Umarłabym, jak bym to oderwała pościelą jakoś. :((( Ciekawe czy Octenisept mi trochę pomoże. I tak będę miała dziurę w palcu już na całe życie, ale żeby się zakażenie nie wdało jakieś chamskie. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jestem Mala SPI....ale plekala przy sciaganiu zieleniny z noska...az mnie serducho BOLALO...MOJA KOCHANA;( Bidna;( Nie nie spadaja z glowki...SA super...I mala sie w nich nie poci...bo wczesniej tez kupowalam od nich. Ja tez czasem na sportowo ubieram...po domu wygodnie...na zakupy bardziej sportowo...a na spacery staram sie tak jakos ladnie;) ja wystroic..;) ostatnio nawet korale cerwone miala;) Sedze...scze cole... Tak SOBIE mysle.,.mam nadzieje ze Ci sie Ewcia zaden bliznowiec tam nie zrobi...ojca kiedys zaatakowal jakis nikczemnik nożem, tak mu sie grzywki bliznowiec na kciuku zrobil ze szok. Bo tak sie REKA obronil ,ze mu caly palec przecial. D tej pory na zmiane POGODY MOWI ,ze go CIAGNIE kurestwo. BOZE tak SOBIE siedze I mysle...JAKIE to zycie jest ulotne...dlatego doceniajmy SZCZESCIE ktore mamy...kochajmy sie I SZANUJMY. Powiem tylko TYLE ,ze dzis sie dowiedzialam iz kolezanka. ( urodzila dzidzie poltora Roku temu) dowiedziala sie e Ma nowotwor z przerzutami na N rodnych) dzwonila do mnie w piatek rozpaczala ,ze tak BARDZO chce zobaczyc swoje dziecie gdy pojdzie do komuni...gdy bedzie mialo BAL maturalny...itp....Dziewczyny uwierzcie mi 2 noce JUZ mi sie sni....nie WIEM jak jej pomoc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka-na pocieszenie powiem Ci że ja też mam palca rozwalonego lewy kciuk spuchnięty jak diabli skóra zdarta boli jak skurczybyk Niosłam z bratową ławę podłożyłam palca i ona całą siłą pchnęła uderzyłam w ścianę ból masakryczny palca nie zginam ale nie pojechałam na pogotowie chodź Marcin mówi że noc będzie najgorsza może jakoś dam radę mówię że do wesela dziewczynek się zagoi :) najbardziej płakała Amelka bo zobaczyła krew palec spuchnięty i co chwilę pytała czy mnie nie boli ?musiałam się uśmiechać że nie bo nie chciałam ją stresować. Sylwuś-Ewka jak się robi sok z malin to dajesz na 1l soku 1 kg cukru ale możesz dać mniej cukru jak nie chcesz żeby był bardzo słodki wlewasz do butelki woda i Layla niech pije na zdrowe :)a maliny świeże to daję Julci gryzami jedna malinę ma na 2 razy chyba że malutka to na raz :) pytałaś o jabłka ja nie gotuję:) niestety ale za bardzo nie możesz pomóc koleżance :(((( masz rację że życie jest bardzo ulotne :( trzeba się cieszyć z tego co się ma :) Ola-buziaki dla Tosi :* wy już dawno jesteście na prostej inaczej być nie może :) Ewela-ja lubię takie rodzinne gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia O bliznowcu nawet jeszcze nie myślę, teraz tylko staram się nie dopuścić do zakażenia, bo na pogotowiu mi tego rzecz jasna nie oczyścili. :((( Jak się dziad zrobi to będę walczyć. Na pewno będzie dziura, bo tam ubytek tkanki normalnie jest. Co do koleżanki. :((( Bardzo mi przykro. Jak pomóc? Po prostu być i wspierać. No i modlić się chyba... To prawda, życie jest krótkie, a los wcale nie taki sprawiedliwy, jak by się chciało. Tak dużo złych rzeczy spotyka dobrych ludzi. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc DZIEWCZYNKI.... U NAS w miare spokojna noc...pospalam troszke po ostatnim tygodniu. EWA MAM NADZIEJE ZE WSZYSTKO SIE SZYBKO I LADNIE ZROSNIE!!! Malej choroba sie nie rozwija, wiec nie IDE do LEKARZA, no chyba ze sie cos pogorszy. Nie bede jej JUZ podawala Calpolu, bo I tak goraczki JIE Ma tylko katar. Katar I tak PEWNIE musi potrwac z 5/7 dni, a w TYM czasie bedziemy czyscic nosek, I smarowac majerankiem. Milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana w ohydny, zimny, deszczowy poranek! Palec zapierdzielał mnie całą noc. Rana się dalej sączy. Nie zakładałam opatrunku za radą Eweliny i faktycznie więcej podeschło. Teraz z rana musiałam zakryć, bo jednak robię różne rzeczy i boję się to "zadrzeć". Paulina Współczuję serdecznie. Mam nadzieję, że jednak szybciej się zagoi niż do wesela dziewczynek... Oby żadnego pęknięcia nie było. Jakiś pechowy weekend. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nabyłam dla Szymona bezrękawnik Nexta i kombinezon Coccodrillo: http://allegro.pl/z-szafy-leo-bezrekawnik-next-86cm-ideal-i2547097102.html http://allegro.pl/coccodrillo-80-kombinezon-i2554362198.html Kombinezon wzięłam 80, bo podobno Coccodrillo ma dużą tą rozmiarówkę. Babka twierdzi, że jej Syn ma 18 miesięcy, nosi 92 i nadal się mieści w ten kombinezon "na styk". Do tego dorzuciła gratis jeansowe pumpy H&M, rureczki Nexta i bluzę Mayoral, czyli nawet fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy i my. Już po pierwszym spacerku dzisiaj. Zaczynam dziś dietke. Mam ulozony jadlospis przez dietetyka także trzymajcie kciuki z2bym dala rade. Ostatnio się zalamalam- mamy okazje kupic swietne mieszkanie, blisko centrum Poznania- cena jak na ta okolice dosc przystepna, mieszkanie wyremontowane, umeblowane, ale nie dostaniemy tyle kredytu, bo ja nie pracuje- maz sam ma zdolnosc na 75tys a potrzeba sporo wiecej- musimy pogadac z rodzicami, ale dopiero po 15 wroca z wczasow. Okazja taka już się nie powtorzy. Normalnie spedza mi to sen z powiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) U nas też beznadziejna pogoda, a musimy iść po skierowanie na krew żeby zobaczyć czy już hgb w porządku. Może po obiedzie się rozjaśni troszkę. Ewa - Kombinezon czaderski:) I gratiski też fajnie... Sylwia - Świetnie, że choroba przystopowała. Życzymy zdrówka:):):) Klaudia - Trzymam kciuki za dietę:) A jaki cel? Znaczy ile kg do zrzucenia? Ja ogólnie nie jestem za kredytami, bo wolę spokojnie spać. A potem tylko stres do końca życia pozostaje. Paulina - Herbata pomaga na stłuczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia...trzymam kciuki!!!! I za diete I za mieszkanie....A noz widelec....Oby... U NAS Slurpiczku tez pogoda pod psem...dzis chyba tenis na hali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Bratanica w sobotę kończy roczek. Tradycyjnie: jakieś typy na fajny prezent? Tak do 300 PLN? Szczególnie Mamusie Córeczek, co byście chciały dla swoich na roczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U nas kiepska nic. Ale pogoda nam sie poprawia. Klaudia- powoszenia. A ja wlasnie blisko Poznania siedze;-) moze w tym tyg sie wybiore na wycieczke. Kredyt zawsze wuaze sie z ryzykiem. Ale jesli sie mie dostanue od rodzicow to nie wiem skad ludzie np 27-letni maja wziac pelny kapital na mieszkanie czy dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina Z 10kg i bedzie super! Co do kredytow też nie jestem za, ale moi rodzice maja dzialki rolne, i gmina ma je przeksztalcac na budowlane, tylko w przyszlym roku. A sprzedac rolna się nie oplaca, lepiej poczekac, aż przeksztalca. Także gdybysmy wzieli kredyt, to bysmy splacali 3aty (teraz wynajmujemy mieszkanie) a jak już przeksztalca te dzialki, to wtedy sprzedam i splacimy kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×