Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Super ta ksiazeczka. Ja ostatnio kupuje zabawki w tych kolorach. Nasza rehabilitantka nam duzo podpowiada jak stymulowac dziecko. I wlasnie takie kolory kazala nam kupowac. Teraz szukam w tych kolorach grzechoczacych skarpetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEjO! Super ta książeczka :) Olcik a co możesz polecik z ciekawych zabawek ? takich właśnie stymulujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inez czy ty wiesz ze w kinie pod baranami we czwartki są seanse dla mamusiek:) mnie na mówiła moja szalona koleżanka i było super nati spała prawie cały film :) cena biletu bardzo przystępna i propozycje kinowe z wysokiej pułki Spadkobiercy przecież były nominowane do Oskara. może sie kiedyś wybierzemy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suuuuuuuuuuuper książeczka! Już szukam na allegro! Szymek przepada za czarno-białymi obrazkami. Na pościeli ma takie pieski i jest zachwycony. Ja też dołączam się do prośby o podpowiedzi w kwestii dobrych zabawek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepecia Właśnie skończyłam kawałek "pysznotki" i popiłam zielskiem laktacyjnym! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latarnia
Wiedziałam, że Ewa zaraz kupi ze trzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia juz wysyłam bo jak ja zjem całą resztę tego ciasta która została to do nowej spódniczki sie nie w cisnę tyłka choć z rozmiaru 38 na 40 przeszłam po porodzie jednak biodra sie po szerzyły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jakie leżaczki/bujaczki polecacie? Szukam czegoś takiego, co starczy na dłużej. Nie musi być kosmicznie zbajerzone, ale praktyczne. Ostatnio znalazłam taki, który się zmienia potem w fotelik do karmienia, ale troszku drogawy jest... ponad 700 PLN. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz lezy na brzuszku dookoła ta ksiazeczka i kreci glowka z prawej na lewo i oglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jam mam takie pytanko czy były juz u was jakieś przytulanko bo ja nie mam totalnie ochoty a mój bardzo !!!!!!!!!!!!!!!! czy zemną coś nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamuśki :) nie ma dziś już sił wczoraj byłam u mojej pediatry z Amelką bo miała gorączkę kaszlała i troszkę katarek dostała zastrzyki chciała jej dać w syropku ale zaproponowała że może lepiej zastrzyki bo szybko działają nie mają złego wpływu na żołądek mówiła że płuca i oskrzela czyste ale gardełko brzydkie i wolała jej dać antybiotyk bo gorączkowała i brzydko kaszlała :(moja pediatra nie jest zwolennikiem antybiotyków woli najpierw syropkami leczyć ale mówiła że w Amelki przypadku woli dać antybiotyk żeby ją nie rozłożyło bo BARDZO dzieci chorują przez roztopy dużo wirusów:( w nocy Julka dostała katar wczoraj nie chciała jeść tylko co zawsze piąstki w buzi marudziła gorączki na szczęście nie miała byłam dziś z Julką u pediatry powiedziałam że płuca oskrzela czyste gardło zaczerwienione musiała też jej dać zastrzyki boi małym dzieciom katar idzie na uszy lub płuca :( Amelka ma 6 dni Julka 7 razem skończą na dodatek mnie strasznie gardło zaczęło wczoraj boleć mnie też zbadała mówiła że mam okropnie czerwone i duże migdały też antybiotyk dla karmiących piersią mąż też gardło i też antybiotyk cała 4 chora :( Masakra :( dobrze że dziewczyny teraz mają dobre humory jak dali dziś Julce pierwszy zastrzyk to nie mogła się uspokoić ja płakałam razem z Nią Amelka jest dzielna bardziej płacze jak zobaczy że pielęgniarka przyszła jej dać zastrzyk niż po zastrzyku:(mało mają katarku Julci to dwa razy takie bąble poszły z katarem kazała jej psikać wodą morską żeby wszystko zeszło i oklepywać widać że ją boli gardełko bo jej źle ślinkę połykać:( dziś wypada drugie szczepienie Julki to ma zastrzyki:( Dziewczyny powiem Wam że myślałam że chodź Julkę ochronie przed wirusami bo karmię piersią a jednak nie :( Asia-moja Juleczka też ma mało włosków a z tyłu wytarte:) pelepetka- ja też bym zjadła torcika :) książeczka bardzo fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że bez znaków interpunkcyjnych ale Julke mam na kolanach i pisze jedną ręką szybko puki mam chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak jest u was z maluchami mój ma 2, 5 miesiąca i rwie się do siadania no przecież to jest za szybko, ja nie wiem co robić na rękach na lężąćo nie chce , albo plecami oparty do mojej klatki tak że cały świat widzi to tak mu pasuje ale strasznie do przodu się wychyla ale tak mu najwygodniej , jak siedzę to tak na pół leżąco go trzymam ale on głowe podnosi tak że prawie siedzi. na brzuszku lubi leżeć tak unosi że pół kręgosłupa wygięte ma jak bumerang jakiś pozatym taki mały gaduła się robi że wysiadam . córka z nim się bawi a on do niej gaworzy a jak ją widzi to cały w skowronkach jak to fajnie wygląda no to tyle pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka- przytulanko już było kilka razy, ja też zbytnio nie mam ochoty ale cóż mąż się ślini to co odmówisz, i tak długo żył w celibacie, gra wstępna powinna zadziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja kupiłam huśtawke ( kiedyś wysyłałam linka )ale ona tylko do 13kg mam leżaczek on do 15kg :) huśtawka super sprawa ale to tez wydatek karolkajolka ja tez odnosze wrazenie ze Poleczka najchętniej to by jjuż siedziała ;) rwie się strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także pelepatka działaj nie żałuj sobie ochoty nabierzesz jak zaczniesz, to normalne że nie masz ochoty ja pamiętam jak córkę urodziłam to deż długo nie miałam chęci, ale jakoś się odblokowałam i poszło, ja to miałam takiego stresa jakby to miał być mój pierwszy raz, i teraz tak samo miałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolkajolka U nas to samo z tym "siadaniem" u nas sprawdza się wlasnie taki lezaczek bo niby dziecko lezy, ale glowke ma wyzej to sobie oglada swiat, a jak musze cos porobic , to montuje fotelik samochodowy w stelaz wozka i mala w foteliku, a ja mogę spokojnie sobie sprzatac czy obiad zrobic i mala zawsze mam na oku, a ona zadowolona bo sobie oglada, a mama ja przewozi z pokoju do pokoju żeby miec na nia oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelepetka 123
karolkajolka dobrze powiedziane jak by to był moj pierwszy raz hihi boje sie chyba przez to szwy ktore długo sie goiły i jakoś czuje sie mniej atrakcyjna po tych przejściach porodowych choć mnie mam powodu bo mojemu ślinka cieknie. niunia biedulko to masz szpital w domku. dziewczynki szybkiego powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zabawek to na razie glownie chodzi o kolory zeby dziecko mialo ochote po nie siegnac. Na poczatku tez powinno sie podawac dziecku takie zabawki co wymusza na nim ladne otwarcie dloni zeby uchwycic np miekkie pileczki. Na nozki mozna zakladac skarpetki w przyciagajacym kolorze bo wkrotce nasze maluszki beda siegac raczkami do nozek. Jak sobie cos przypomne to dam jeszcze znac. A propos siedzenia- moim zdaniem trzeba jakos oszukiwac malca bo na siedzenie z podpieraniem np poduszkami jest duzo za wczesnie. Nawet dla 4-mies dziecka to niezdrowe dla kregoslupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam my już po chrzcinach :) Przytulanko od czasu do czasu jest, ale dopiero jak mąż mnie dobrze wymasuje, bo tak to mi się nie chce. Ja też torcika z kawką już zaliczyłam teraz należało by poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×