Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Wrocilam. ;) Kupilam malej nareszcie ten kombinezon na wyjscie ;) w zebre z uszami I 2 sukienki;) ;) I ogolnie SIE Ciesze bo mi brzunio urosl o 3 cm ;) 106 jest. ;) Ale Fajnie ;) dzien udany...6 h chodzenia....a jak mnie teraz plecy napier...dzielaja to porazka;(... Ale dzien zaliczam do udanych! Ewcia Ja NIE Wiem nic...ani o moczu ...ani o tym czy wszystko ok...nadal czekam ;( we wtorek krzywa cukru tyle Wiem ;( Ja Jestem Ciekawa czy zeczywiscie TA Wode zatrzymuje troszke....Ja ogolnie cholerka malo pije;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też polowalam na kombinezon znalazlam za 90 zl ale, w paczce z anglii też przyszedl i tak się zastanawiam, bo jest z takiego polarka z wierzchu i w srodku z tako grubsza poszewka, a wiadomo dziecko bedzie mialo na sobie jakies spiochy i sweterek no i kocykiem bedzie przykryte wiec zastanawiam się czy kupowac skoro mam a przyda się tylko na sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam taki do 3 mcy ;) NIE na noworodka;) wiec wydaje mi SIE ze NIE musisz kupowac ;) Ja tez mam w srodku pluszowy a na zewnatrz taka misiowata zebra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka- sorki, nie doczytam:)wiec ja nie wiem co to moze byc i jak z tym wlaczyc:) ja mam kombinezon na wyjscie ze szpitala tez taki jak piszecie i Klaudyna zgadzam sie z tym co piszesz-maluszek ebdzie mial na sobie i body i jakis pajacyk i pewnie skarpetki, czapeczke, na to kombinezon na to przeciez tez jakis kocyk a ze spzitala spacerkiem wracac nie bedziemy(tzn ja napewno nie, Wy pewnie tez) tylko fotelik do samochodu do domu i tydz min z domu wychodzic nie bedziemy wiec mysle, ze na taka malizne szkoda typowy kombinezon kupowac. ja dzis przeliczylam co mam w walizce dla maluszka:D mam liste co i ile, bylam w sklepie wieczorem i wrocilam z: *3 body z krotkim rekawkiem na 56(po co mi tyle tego????????????) *3 body z krotkim rekawkiem od 9 do 12 m-cy :) *pajac ale taki czerwoony, w paski z krowa i kapturem:D slodki!!! no i tyle a wlasnie kupilam jeszcze jedna koszule do szpitala bo ostatnio kupilam tylko 1 i w domu stwerdzilam, ze przeciez nie bede wjednej koszuli, bo jak jakis zawor popusci to sie bedzie trzba przebrac a ja w co sie przebiore? no i mam juz dwie:D ale namioty:O haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja nie chcialam tracic duzo kasy na namiot:O i znalazlam w jendym sklepie po 7 euro koszule ktore pow, ze sa ok, zapinane tak jak maja byc gdzies do kolan i super, bo inne zapinane to trgaedia-jak dla babci i jeszcze cos ok 20 euro(oczywiscie patrzylam na zapinane w biuscie) wiec jak juz znalazlam okazje to wzielam bo np typowo poporodwych nie chcialam bo bez sensu wydawac po 30 euro na koszule nocna, juz wole maluszkowi kolejne body kupic;) hehe no chcialam tylko napisac, ze mam 2...ehhh nawet tu "za duzo gadam":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 W NOCY.....DLACZEGO NIE....;) NIE spie od godziny ...mala SIE wierci ,ze hej .....I jeszcze glod mnie taki obudzil jakbym ze 2 Lata NIE jadla ;( no to byly platki ok 2 w nocy a teraz siedze I sciany podziwiam ;) Dziewczyny mam nadzieje ze WY spicie jak zabite* snem spokojnym niczym NIE zmaconym I wasze maluszki w brzusiach tez ;););) buzka I do dzisiaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sylwia widze że sobie dzisiaj pospałyśmy :) ja wstałam o 4,45 były płatki i banan :) co bede robić ?????? może coś posprzątam , może ugotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Co do kombinezonów - znalazłam w sklepie takie CUŚ, co jest jednocześnie większym kombinezonem (takim, który spokojnie posłuży) i śpiworek (po spięciu nogawek suwakiem). Nie wiem, czy dobrze to zobrazowałam, ale - doskonale nadaje się na śpiwór, w którym przywiozę maluszka ze szpitala i na ewentualnie spacery w zimie, a na przyszły rok jak się rozepnie nóżki, będzie świetny kombinezon. Jak znajdę takie CUŚ na necie, to Wam tu wkleję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Jest cudny! Ale ja szukam raczej czegoś polarowego/misiowatego od środka a śliskiego na zewnątrz - takiego typowego kombinezonu skafanderka. Chcę taki, żeby nie łapał wilgoci. W naszej zimie te miękkie nie zdadzą egzaminu, bo będą "przechodzić" wilgocią i zimnem. Co do spania... Ja się już nawet nie wypowiadam. Noc jak co noc. O 4:00 obudził mnie ból zatok, nosa, łba z tyłu... i tak się przeturlaliśmy z Krzysztofem do 8:00. Aż Bidulek chyba sam też zmienił pozycję, bo już mnie nie kopie kolaniskami w prawy bok, tylko pod sam pępek. :))) Teraz pogoniliśmy Tatę na zakupy weekendowo spożywcze na halę targową, umyliśmy garki i czekamy na szamę... Dziś mam ochotę na normalną dobrą bułkę z kefirem. Jak majster na budowie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. A ja się wyspalam. Tylko nie wiem czy dlatego że przez tydzien ciezko było że snem i po prostu padlam z nie wyspania, czy dlatego że mala się przestawila i w nocy niewiele brykala, ale od rana zaczela nadrabiac. No to milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ewcia ;) mi tez SIE podoba ;) Ania...ten Twoj tez slliczny I uniwersalny;) Ale na tej aukcji ktos chyba po Pijaku* opisywal aukcje....;) niby u gory napisane ze zimowy kombiznezon...po czym na dole w opisie ze do spania??? A moze to 2 w jednym!? ;););) hehehehe Ja juz posprzatalam ;) upocilam SIE przy tym jak zwykle;) ( w ciazowych czasach) A teraz ogladam wiadomosci ze swiata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Mam taki sam:) bialy tylko bez rekawiczek i uszek na kapturku. Na kapturku mam maly pomponik;) Dobra milej soboty zycze ja lece obiad robic. Dzis zupa krem z brokulow i nalesniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moge do Was dolaczyc ? termin mam na 12 grudnia ale cesarke bede miala 5 grudnia :) z coreczka tez mialam cesarke poniewaz bylo ulozenie posladkowe teraz tez bedzie corka Julka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia pewnie, ze mozesz:D Witam w imieniu reszty dziewczyn:-)Przedstaw sie troszku-znaczy sie skad jestes, wiek itd;)tzn jesli masz ochote, ja narazie zmykam ale pewnie bede jeszcze potem;)Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Wózio zamówiony. Będzie Jedo Bartatina Alu Plus Freeline kolor 185. :-) Lataliśmy po całym mieście wcześniej, a okazało się, że najfajnieszy i najlepiej zaopatrzony sklep mamy dosłownie pod nosem. Zastanawiam się poważnie nad telefonem do mojego gina albo wizytą u jakiegoś innego. Nie sikam i puchnie mi brzuch. Rano obudziłam się z miękkim i flaczastym, a teraz mam sztywny jak zbyt mocno napompowana piłka i podniesiony do góry. Wypiłam z 1,5 l płynów a nie wysikałam nawet 200 ml. Coś się dzieje złego i nie zamierzam czekać aż będzie jeszcze gorzej. Tym bardziej, że WIDZĘ, że to zatrzymywanie wody/opuchlizna i że dotyczy właśnie brzucha, a nie nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa To nie zastanawiaj się tylko dzwon!!! Najwyzej powiedza że nic takiego i cos przepisze, ale lepiej miec pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna tylko z tym dzwonieniem jest delikatny problem, bo mój gin jest za granicą i będzie dopiero w październiku... a ja tylko Jemu ufam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moze do tego co bylas ostatnio albo nawet do przychodni do lekarza rodzinnego. Cos na pewno Ci poradza. A jak nie pomoga to zadzwon na pogotowie. Powiedz że jestes w ciazy i puchniesz itd. To Ci powiedza co robic, po to sa. A Wasze zdrowie najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz........30(M). ... ...02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek............30 (K)... .........02-12-2011 Asia GB........................29.....Opole............30(K). .......02-12-2011 Starbuck80.................31......Warszawa.......30(K) .......04-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim.......30( M). .....06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........30( M)......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........27 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań...........28( K)........11-12-2011 Mama FILIPKA( Wiola)....19.......Norwegia.........27(M)........11-12-2011< br /> Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............27( M)......12.12.2011 TakaBasienka87.........24.......śląsk................27 ( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........27(M).. ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............27 (M).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK................28(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........29(K) .......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....26(K) ........24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............27(M)...... ... .29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............27(K )..........31-12-2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów............30(K)...........12-12-2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za przyjecie :) wpisalam sie w tabelke :) mam na imie Paulina mieszkam w tarnowie mam 26 lat coreczke Amelke meza Marcina :) teraz jestem na zwolnieniu l4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×