Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

witam wesele sie udało była super zabawa moj szalał na parkiecie a ja znacznie mniej ale i tak sie wybawiłam. w poniedziałek byłam u doktorka z dzidzią dobrze serduszko biło jaki szalone i dostałam L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepetka Czas najwyzszy zadbac o samopoczucie. Powoli przygotowywac się na nadejscie nowego czlonka rodziny. Zakupy, pranie, prasowanie bo już coraz blizej z kazdym dniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapcie tez mam:) nie mam pod prysznic, tantum rosse mam, plyn mam(mala buteleczke tez-zeby przelac-coby duzej ze soba nie taszczyc) recznikow papierowych nie mam-w sensie w kuchni jakies sa;) ale nawet nie myslalam o nich..dzieki za rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dokupic co brakuje i jestes gotowa w razie czego. A i jeszcze majtki jednorazowe poporodowe. I to by było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi pozostaly apteczne rzeczy do zakupu. A jeśli chodzi o kosmetyki dla Maluszka, pieluszki, proszek... Macie jakies typy już? Jakies rozeznanie wsrod rodziny co kto poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka stosuje jakiś papersy z biedronki i jest zadowolona a mowi ze znacz\nie tańsze może i mas racje mniej znana firma nie oznacza gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra uzywala tylko przez pierwsze -chyba-2 m-ce oryginalych pampersow a potem zaczela te Dada(chyba?) te z Biedronki i byla zadowolona. widzialam,ze mezusia siostra uzywa Dzidziusia (proszku) i wyglada na to, ze jest ok, siostra uzywala Jelpa-czy jakos tak -caly czas i widac byla zadowolona skoro nie zmienila. ja tutaj kupilam Fairy- i to juz do Sylwuchy pyt- jaki Ty kupilas? a do Was ogolnie-czy macie w planie uzywac i proszku i plynu? czy tylko proszku? bo ja wymyslilam tylko proszek i dwa plukania...ale czy to dobry pomysl? a co do kosmetykow to -szwagierka-tak sie to mowi? mezuli siostra? uzywa tych z rosmana-babydream? jest zadowolona moja siostra znow uzywala z J&J-ale jej mama wysylala z usa takie wilkie plyny itd wiec chyba dlatego akurat te-ale dzieci nie mialy ani uczulen ani nic takiego-pisze o tym bo slyszalam, ze J&J uczla czesto- gdybym byla w pl to pewnie kupilabym bambino albo nivea baby, tutaj jeszcze nie wiem...widzilam w pl sklepie,ze maja serie dla dzieci i z babmbino i ziaji, zobacze-jescze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wiele znajomych mam uzywa wlasnie tych z biedronki albo też z rosmanna. I też się zastanawiam wlsnie nad czyms tanszym. Moze pampersy na poczatek a pozniej jak nic się nie bedzie dzialo żadnej wysypki itp.. To też mam zamiar się przerzucic w koncu i tak na smieci i tak, a skoro mozna bedzie taniej to skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam na proszek. I mysle nad "Dzidziusiem" zadnych plynow do plukania nie zamierzam chyba że plyn do prania ale wtedy już bez proszku. Ale na poczatek obstawiam proszek. A kosmetyki też NiVea wybralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Ja na pewno będę używała pampersów, mam już doświadczenie, przetestowałam wiele marek. Moja Mała zawsze baaardzo ale to baardzo dużo piła jak na niemowlaka i jeśli o nas chodzi to ten test bojowy przeszły tylko pampersy, są naprawdę bardzo chłonne, zmieniają wilgoć w żel i są nieporównywalnie do innych mięciutkie i elastyczne. Na drugim miejscu Huggiesy. Z tego co słyszałam to marka Dada w przypadku dzieciaków mniej pijących są całkiem spoko, no i cena też fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja dziś spałam tak sobie, budziłam się ale czuję się lepiej niż wczoraj . głowa mi napierdziela:/ Co do torby do szpitala to ja już mam spakowaną dla siebie i siedzi sobie w szafie w razie czego.dwie koszule nocne, koszulę do porodu taką duuuzą;), recznik, kapcie, klapki pod prysznic, wkładki laktacyjne, wkłady poporodowe, majtki jednorazowe, biustonosz do karmienia, płyn do hig. intymnej, tantum rosa też wrzuciłam do torby.Nie wiem czy o czymś zapomniałam? Jeszcze zostało mi spakować malucha;) Co do proszków to ja kupiłam Lovela dla niemowląt. Prałam już bawełniane spiochy itd, dziś piorę resztę bo piękna pogoda. Proszek jest w sumie bezzapachowy, zobaczymy czy nie będzie uczulał małego. Płynu nie kupowałam narazie. Robię dwa płukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pieluszki to narazie nie wiem. Narazie kupiłąm dużą pakę Pampersów, mama kupiła mi drugą więc na początek mam. Myślę że pozniej będę testować inne marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka czyli masz taka taktyke jak ja:) no to nie zmieniam jej, tak sobei pomyslam, ze moze ten plyn do plukania to KONIECZNY jest;) no ale nie ma co przesadzac wg mnie:) jak macie zamiar uzywac tantum rosa? bo ja nie uzywalam tego jeszcze a kolezanka mi polecila zebym sobie skombinowala skads buteleczke taka ze spryskiwaczem-jedna saszetke rozpuszcza sie w 0,5 l wody(jesli dobrze pamietam) i tak sobie psikac, czy to po wizycie w wc, po prysznicu ( co do wc to podobno dobrze miec wode taka z dziubkiem i w czasie sikania lac sobie to wtedy mniej piecze), i chyba tak bede to stosowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad sposobem stosowania tantum rosa jeszcze się nie zastanawiałam ale chyba będę robić tak jak Ania piszesz. Gdzieś w internecie też już kiedyś czytałam żeby spryskiwać tak właśnie jak płynem do szyb :P trzeba będzie się jeszcze zaopatrzyć w taką buteleczkę ze spryskiwaczem własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pieluszek... Polecam na początek te z wycięciem na pępuszek... Wiem, że Bella i Huggies takie na 100% robią, a czy Pampers - to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jakis plyn do wlosow wlasnie w takiej butelce i jako, ze nie podszedl mi za bardzo to go wyleje i butelka jak znalazl:) Ewa ja myslam, ze wszytskie pieluszki "newborn" maja takie wyciecie...hm... wlasnei gram w literaki:D a za dwie godz musze isc na wizyte, dobrze, ze na osiedlu to raz dwa zalatwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem dzisiaj DO NICZEGO! W głowinie mi się kręci. Brzuch mi jakoś tak wysoko powędrował. Stopy lodowate i mokre. Dół jak Rów Mariański... Sylwucha! Wracaj! Pocieszaj! Opowiadaj jak wyniki krzywej cukrzanej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki Wlasnie dotarlo do nas lozeczko dla malutkiej:) jestem taka podekscytowana że chyba zaczne skrecac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM... NORMA do 7.7 wynik 6.8... ();););)( wynik krzywej cukru) Aneczka..... Ja mam bialy fairy dla dzidziochow ale plyn( bo proszkow wcale NIE uzwywam) I comfort tez dla dzidzi plyn do plukania( bialy) wszystko non- bio ;) Ewcia Ja to chyba dzisiaj SIE z Toba do tego samego wyrka poloze....chyba wczoraj wykrakalam....Bańka mnie zaczyna nawalac równo...klup mi juz tak puchnie ,ze niebawem mi widok caly przysloni...I jeszcze do tego cos glowe mam ciepla I w plecach zaczyna mnie łupac....łamac ...normalnie mnie chyba rozklada;( Teraz lece do poloznej ...jak przyjde to bedzie kuracja czosnkowa....na parcha I doustnie z mlekiem I miodem... Trzymajcie SIE moje Babinki Kochane...!!!! Milego dnia raz jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek to my obydwie dzisiaj do poloznej lecimy:D no ja wlasnie proszek kupilam, nie widzialam plynu-tylko ten do plukania. Kludyna baw sie dobrze;) ja mezusia mecze o komode;) bo ja bym juz prac chciala, taka cudna pogoda a na przelomie padziernika/listopada ma tu snieg padac i co ?bede w domu kisisc?ehhh no!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×